» »

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

««
5 / 11
»»

Seba22 ::

Pozdravljeni
Mam eno vprašanje,a je gdo od tukaj prednaročil pri igabibi,če je kdo naj mi pove,če je že dobil tisti email,ko lako prednaročiš,ker jas še nisem dobil,ali pa sem kaj zafrknil.Lepo bi proso za odgovor.

LP.

def0r ::

Saj e-mail ti samo pove da je mozno narociti mogoce bo jutri mozno, glej igabibo veckrat ali pa e-mail:) Ali se bojis da ne bos dobil preorder popusta?

robokop ::

Se 3 dni pa bo konco COD tukaj . Komaj cakam , do zdaj sem igral tale BF3 pa je kr nekej . Sami bugi , mape so bedne kr nekaj , steno ce ze lahko podres naj bi bilo katero koli ne pa samo dolocene kr nekaj se skirjes ob steno in ti na drugi strani se vidi noga in te tako vsak opazi , mislim slab spil kokr so ga nekaj hvalil. Pa nisem edini , cedalje vec ljudi ga tadla.
Tako da sem sel rajs igrat Black ops se vedno 5x vec folka gor kot pa na Bf3 .Bolse vzdusje bolsa igralnost grafika slabsa ampak vseno 40 let pred Bf3 .

Komaj cakam na Modern Warfare 3 pri Cod-u vsaj vedo kaj je multiplayer sploh pa singleplayer .
Se 3 dni in zacne se doba Call of Duty koncno jihaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

def0r ::

robokop je izjavil:

Se 3 dni pa bo konco COD tukaj . Komaj cakam , do zdaj sem igral tale BF3 pa je kr nekej . Sami bugi , mape so bedne kr nekaj , steno ce ze lahko podres naj bi bilo katero koli ne pa samo dolocene kr nekaj se skirjes ob steno in ti na drugi strani se vidi noga in te tako vsak opazi , mislim slab spil kokr so ga nekaj hvalil. Pa nisem edini , cedalje vec ljudi ga tadla.
Tako da sem sel rajs igrat Black ops se vedno 5x vec folka gor kot pa na Bf3 .Bolse vzdusje bolsa igralnost grafika slabsa ampak vseno 40 let pred Bf3 .

Komaj cakam na Modern Warfare 3 pri Cod-u vsaj vedo kaj je multiplayer sploh pa singleplayer .
Se 3 dni in zacne se doba Call of Duty koncno jihaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Mogoce. Samo Black ops ni sanse da je 5x vec folka kakor BF3 trenutno. Razen ce govoris za konzole.
http://store.steampowered.com/stats/

Se MW2 ga prekasa v casu in seveda stare klasike in TF2.
No bomo videli ko bo vn prislo.

69charger ::

Pismo sploh se ne morem odločit,MW3 ali BF3? Battlefield mi je zakon,bolj realističen handling orožij,destruction in pa teamplay. Pri CODu imaš pa hitri gameplay,"dober" SP,več orožij,boljše mape. Cena je pa v bistvu skoraj ista cca. 5€ razlike. Zgleda bo treba izžrebat :/
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

robokop ::

Moji najbolsi multiplayerji , ki sem ji kdaj igral .


1. Call of Duty 4 Modern warfare
2. Call of Duty 2
3. Call of Duty Black ops
4. Bad company 2
5. Solider of fortune 2
6. Red orchestra
7. Batllefield 3
8. Call of Duty ModernWarfare 2 ( najslabsi multiplayer do zdaj)

def0r ::

69charger je izjavil:

Pismo sploh se ne morem odločit,MW3 ali BF3? Battlefield mi je zakon,bolj realističen handling orožij,destruction in pa teamplay. Pri CODu imaš pa hitri gameplay,"dober" SP,več orožij,boljše mape. Cena je pa v bistvu skoraj ista cca. 5€ razlike. Zgleda bo treba izžrebat :/

Vzemi kalkulator v roke in daj 1 MW3, 2 BF3 pa naj ti random cifro izbere do 2:)

robokop ::

69charger je izjavil:

Pismo sploh se ne morem odločit,MW3 ali BF3? Battlefield mi je zakon,bolj realističen handling orožij,destruction in pa teamplay. Pri CODu imaš pa hitri gameplay,"dober" SP,več orožij,boljše mape. Cena je pa v bistvu skoraj ista cca. 5€ razlike. Zgleda bo treba izžrebat :/


Jst sem kupil Bf3 in imam ze Cod MW3 prednarocen ze vec kot pol leta . Kar se tice BF3 lih zal mi ni da sem ga kupil me pa ni preprical in mi ni prevec usec . Kupi pa bos videl mogoce ti bo usec odlocitev je samo tvoja :D

Guzzy ::

Najboljši med vsemi CoDi je še vedno Call of Duty 2 :) pa da vidim če se kdo ne strinja :D

robokop ::

Guzzy je izjavil:

Najboljši med vsemi CoDi je še vedno Call of Duty 2 :) pa da vidim če se kdo ne strinja :D


Res je eden najbolsih. Meni osebno je edino se COD4 Modernwarfare se bolsi kot COD2 .

69charger ::

Evo sem res pognal "modern warfare 3" in "battlefield 3" skozi dva random pickerja,oba sta mi vrnila "battlefield 3". Sorry Activison,COD sucks. :P

Drugače je pa COD2/4 multiplayer zakon,po singlu pa zmagata 1/UO/4.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Bananovec ::

A to si se od Sonyja naučil, da je random x vedno isto število? :))
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Jerry000 ::

robokop je izjavil:

Se 3 dni pa bo konco COD tukaj . Komaj cakam , do zdaj sem igral tale BF3 pa je kr nekej . Sami bugi , mape so bedne kr nekaj , steno ce ze lahko podres naj bi bilo katero koli ne pa samo dolocene kr nekaj se skirjes ob steno in ti na drugi strani se vidi noga in te tako vsak opazi , mislim slab spil kokr so ga nekaj hvalil. Pa nisem edini , cedalje vec ljudi ga tadla.
Tako da sem sel rajs igrat Black ops se vedno 5x vec folka gor kot pa na Bf3 .Bolse vzdusje bolsa igralnost grafika slabsa ampak vseno 40 let pred Bf3 .

Komaj cakam na Modern Warfare 3 pri Cod-u vsaj vedo kaj je multiplayer sploh pa singleplayer .
Se 3 dni in zacne se doba Call of Duty koncno jihaaaaaaaaaaaaaaaaaa.



Čaki mal, igra je komi vn pršla, sej pridejo popravki. A ti mislš da bo CoD delu ko podmazana urca ko bo pršu vn? Optimist, lej kak sranje je z Black ops blo ko je vn pršu, večina folka ga ni mogla sploh igrat. In če ti je vzdušje black ops ql da se sam spawnaš in crkneš ql...pol ok, si pravi CoD player.

Ko se pa ravno govori ker cod je dobr, zame še vedno zmaga UO :)

def0r ::

Jerry000 je izjavil:

robokop je izjavil:

Se 3 dni pa bo konco COD tukaj . Komaj cakam , do zdaj sem igral tale BF3 pa je kr nekej . Sami bugi , mape so bedne kr nekaj , steno ce ze lahko podres naj bi bilo katero koli ne pa samo dolocene kr nekaj se skirjes ob steno in ti na drugi strani se vidi noga in te tako vsak opazi , mislim slab spil kokr so ga nekaj hvalil. Pa nisem edini , cedalje vec ljudi ga tadla.
Tako da sem sel rajs igrat Black ops se vedno 5x vec folka gor kot pa na Bf3 .Bolse vzdusje bolsa igralnost grafika slabsa ampak vseno 40 let pred Bf3 .

Komaj cakam na Modern Warfare 3 pri Cod-u vsaj vedo kaj je multiplayer sploh pa singleplayer .
Se 3 dni in zacne se doba Call of Duty koncno jihaaaaaaaaaaaaaaaaaa.



Čaki mal, igra je komi vn pršla, sej pridejo popravki. A ti mislš da bo CoD delu ko podmazana urca ko bo pršu vn? Optimist, lej kak sranje je z Black ops blo ko je vn pršu, večina folka ga ni mogla sploh igrat. In če ti je vzdušje black ops ql da se sam spawnaš in crkneš ql...pol ok, si pravi CoD player.

Ko se pa ravno govori ker cod je dobr, zame še vedno zmaga UO :)


Bo delal kakor urca. En simple fact... same game with different weapons and mods ? Nekako tezko zafurat, BF3 je sel pa na nov engine itak da bodo tezave.

Seba22 ::

def0r je izjavil:

Saj e-mail ti samo pove da je mozno narociti mogoce bo jutri mozno, glej igabibo veckrat ali pa e-mail:) Ali se bojis da ne bos dobil preorder popusta?


Hvala za odgovor,drugač me ne skrbi preeorder popust,čudno se mi zdi to,ker če pri igabibi prednaročič špil,lahko tud nakup opraviš prej kot pa tisti,ko niso prednaročili,in si tako zagotoviš špil.To je pri igabibi bilo vedno tako,1 tedn prej al pa vsaj 5dni,dobiš pa ga seveda na dan izida,tak ,da nevem no bom vido,če ne prej ko v ponedeljek.

Zdaj pa da še malo pokomentiram ta MW3:
Mislim da bo to odličen špil,vsaj za mene,ker mi je bil MW2 tabolši špil,sploh multiplayer,pa da mi nebi kdo govoro zdaj,da nisem igral cod2,cod4,ker sem preigral veliko teh špilov ,vendar mi ta MW2 multiplayer preprosto sede,glede battlefield 3,saj je vredo špil,samo mi tak multiplayer preprosto ne paše ne vem no nisem jas za tak multiplayer.Oglavnem,jas se veselim tega MW3 špila,in mi sigurno nebo žal,da sem ga kupo,ker bo itak naret na MW2 način,ki meni preprosto ustreza.

Pa ne se kregat,ker špil je bolši,ker tak vsak ve ker špil mu najbolje ustreza

Pa lep pozdrav.

Skyman ::

def0r ::

Jao je cisto drgac zdaj ko je shujsal ta igralec:D

DOOM_er ::

men je važno da bo nov updejt za xbox ter da jih bodo spet pobanal na veliko da se bodo pocen prodajal na bolhi :D
Robots will steal your job. But that's OK

robokop ::

Se 2 dni . Komaj cakam :)):D

T-h-o-r ::

mlajšim od 15 spet prihaja
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Dua'L ::

Pametni bomo s travnika prenesli in obrnili sp in nato še lan preko programa tunngle.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

robokop ::

Thor BF3 noob falu si stran pejt drgam jokat smrkavc .

69charger ::

Uuuu Thor,MW3 fans not happy :P Ubavil sem si BF3,še MW3?
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

T-h-o-r ::

robokop je izjavil:

Thor BF3 noob falu si stran pejt drgam jokat smrkavc .

da si ne bom res kje mw3 nabavil, samo zato da te pošolam kot smrkavca kakršen si
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Tomozuki ::

Jaz pa nisem igral nobenega COD-a v MP varianti. Glede na to, da mi je bil ful všeč BF2 MP in UT2004 (ampak samo Onslaught), me zanima, če sem kaj zamudil? Kot se verjetno že opazi, ne maram majhnih map, zelo zaželjeno pa je, da so vozila noter. Sem kaj zamudil?

oo7 ::

Thor to ni stran za dojencke , pojdi na Batllefield stran pa tm civkej papagaj.

BALAST ::

@M-POWER

"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

oo7 ::

Tomozuki je izjavil:

Jaz pa nisem igral nobenega COD-a v MP varianti. Glede na to, da mi je bil ful všeč BF2 MP in UT2004 (ampak samo Onslaught), me zanima, če sem kaj zamudil? Kot se verjetno že opazi, ne maram majhnih map, zelo zaželjeno pa je, da so vozila noter. Sem kaj zamudil?


V Call of Duty ni velikih map ni vozil nisi zamudil nic , je pa non stop akcija to kar je vazno .
Cod the best game ever!!!!!!!!!!!

Highlag ::

A teli Američani še vedo, da je tole igra? Se mi zdi, da je vojna pri njih isto, kot greš pri nas v trgovino po hlebec kruha... Ni čudno, da kar naprej delajo pizdarije. :8)
Never trust a computer you can't throw out a window

oo7 ::

T-h-o-r je izjavil:

robokop je izjavil:

Thor BF3 noob falu si stran pejt drgam jokat smrkavc .

da si ne bom res kje mw3 nabavil, samo zato da te pošolam kot smrkavca kakršen si


Thor -Call of Duty ni zate , ker si prepocasen za tako igro in nima smisla , da kupujes ker jo sploh nebos znal igrat drzi se ti rajs tiste svoje igre in ne utrujaj tukaj , ker si dolgocasen da bolj nebi mogel biti .

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

T-h-o-r ::

igral sem vse cod multiplayerje do mw 2, kjer mi je dokončno dopizdilo

cod in cod2, to pa so bili zlati časi, res je

bf3 pa je prvi battlefield sploh, ki sem ga probal igrati multiplayer


in je precej bolj zanimivo in epsko :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Bananovec ::

oo7 je izjavil:

T-h-o-r je izjavil:

robokop je izjavil:

Thor BF3 noob falu si stran pejt drgam jokat smrkavc .

da si ne bom res kje mw3 nabavil, samo zato da te pošolam kot smrkavca kakršen si


Thor -Call of Duty ni zate , ker si prepocasen za tako igro in nima smisla , da kupujes ker jo sploh nebos znal igrat drzi se ti rajs tiste svoje igre in ne utrujaj tukaj , ker si dolgocasen da bolj nebi mogel biti .

LP

Upaš staviti?
Sem prepričan, da te v THOR v CoDu poje.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

oo7 ::

Bananovec je izjavil:

oo7 je izjavil:

T-h-o-r je izjavil:

robokop je izjavil:

Thor BF3 noob falu si stran pejt drgam jokat smrkavc .

da si ne bom res kje mw3 nabavil, samo zato da te pošolam kot smrkavca kakršen si


Thor -Call of Duty ni zate , ker si prepocasen za tako igro in nima smisla , da kupujes ker jo sploh nebos znal igrat drzi se ti rajs tiste svoje igre in ne utrujaj tukaj , ker si dolgocasen da bolj nebi mogel biti .

LP

Upaš staviti?
Sem prepričan, da te v THOR v CoDu poje.


Stavit ne grem ker ne stavim . Kupite igro pa bomo igrali pa bomo videli kdo je bolsi .
Vam pa ni treba Batlfield fani tukaj brez veze tezit tako kot thor:
T-h-o-r :: danes, 11:23:35
citiraj

#

mlajšim od 15 spet prihaja

Pac ce ti Call of Duty ni vsec ne rabite tukaj nekej brez veze tezit .

Tr0n ::

Jaz pa bom oboje igral.

I know, shocking! :)

def0r ::

oo7 je izjavil:

Tomozuki je izjavil:

Jaz pa nisem igral nobenega COD-a v MP varianti. Glede na to, da mi je bil ful všeč BF2 MP in UT2004 (ampak samo Onslaught), me zanima, če sem kaj zamudil? Kot se verjetno že opazi, ne maram majhnih map, zelo zaželjeno pa je, da so vozila noter. Sem kaj zamudil?


V Call of Duty ni velikih map ni vozil nisi zamudil nic , je pa non stop akcija to kar je vazno .
Cod the best game ever!!!!!!!!!!!


CoD : UO would like to have a word with u, ni vozil ni velikih map pa kaj se.

oemdzi ::

Sem svoj cas preigral cod2 tolk da ga verjetno na tem forumu nihce ni, prav tako sem preigral kaj precej cod4 in moram rect da kolikor spremljam postaja iz leta v leto slabsi. Ni tiste prave multiplayer igralnosti, jebes neke efekte in grafiko ce ni igralnosti. Res je cod2 najboljsi do sedaj, ceprav cod1 je tudi bil zakon.
O single playerju pa nimam pojma, ker nisem nobenga igral dlje od 1 ure :D

P.S. Za tiste ki igrate te novejse v MP nacinu na Clanbase ali ESL, je se vedno zadeva taksna da po 4 mesecih izida postajajo klani iz dneva v dan mocnejsi, tudi tiste ki ste jih pred 2 tednoma z lahkoto povozili potem pa oni vas pustij skoraj na nuli (seveda govorim o cheating pripomockih, WH itd)

T-h-o-r ::

cod2 je blo zakon, ko je folk mel aimbota, pa si ga vseeno nažgal
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

oemdzi ::

Tiste na public serverjih ko se z aimbotu in autofirejem rotirajo 360stopinj si lahko skinu samo z nejdo, ker ko si ga zagledal si ze dobil metek v celo :)

Sicer je na CB boljse, ker morej glumit clean igralca, na koncu "kariere" sem tudi sam pri cod4 nabavu za tisih 20eur WH, pa smo se sli kdo bo kerga overbrainal in pri temu se ostal na demotu clean :D Smo bili tik pred prvim meston na CB EU lestvici, samo za prvo mesto je bilo nemogoce kandidirat, ker so noti bili admini :D Tolk o postenosti tekmovanja ... Spilat zaradi 3 lanpartyev na leto je pa skoda truda

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

def0r ::

oemdzi , ni problem v tem da so codi slabsi.

Nekako jaz takole vidim CoD serijo CoD1 in UO < CoD2 < CoD 4 > CoD 5... CoD 6 in 7 enaka kakor 4. (CoD3 nisem dal ker ga nisem nikoli igral kakor vecina).
Pac enaki se mi zdijo CoD 4, MW2, black ops in MW3 se mi tudi enak zdi, ni ravno napredka v gameplayu.

Jst ::

Vem da je tema o MW3, ampak imam nekaj za povedati o MW2:

Imel sem priložnost igrati MW2 na treh monitorjih in 3d Surruond z aktivnimi očali. Človek je porabil 2200EUR za tri monitorje (morajo biti 120Hz) in dve nvidije, plus očala.

Začeten občutek je OMG! Ostaneš brez besed, čeprav nvidia nima poštimanih driverjev, ker FPSji "cukajo" (drugačen feeling je kot pri normalnem "ne 3D sploh") pri nekje konstantnih 45FPS. Igral sem pol ure, potem sem nehal.

Težko je opisati izkušnjo, ker je na prvi pogled Holy Shit!! Ampak potem sem se pa malo pogovarjal z njim, pa mi pravi, da je 3D Surround na treh monitorjih z SLI je*eno nastaviti, igre, ki delajo, pa prešteješ na mizarjeve roke.

Bi mu pa zaplenil opremo za nekaj tednov in preigral MW2 in BFBC2 (ki tudi dela OK).


---

Glede MW3, pa... danes je izzid? Hitro je minilo, čeprav ga nimam namena kupiti, ampak nikoli ne veš... :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Dua'L ::

Fail
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

DarwiN ::

Niso rekli, da bodo quick scope nerfali v MW3?... Ah, očitno bi bilo preveč dela s tem... Copy/paste je precej hitreje...:))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Skyman ::

ma faili so v bf3 temi sploh vasi artifakti pa visanje pa nizanje voltaz pa biose pa te fore 8-):)) drugac vsaj tuberje so omejil

BALAST ::

Po videnem "quick scope" "noob tube kill spree" sem odločen da igre NE kupim!
V IW je preveč razvijalcev brez smisla za uravnovešeno igro, grem pa stavit da ima Bobby Kottick prste vmes! ;(
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Dua'L ::

Itak se jim samo za denar gre.
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

DarwiN ::

Verjetno so v marketing/oglaševanje vložili več denarja kot v sam razvoj igre... Ampak tako je, vsak biznis strmi samo k dobičku in naša naloga je, da izluščimo kdo te bolj in kdo manj nateguje, in koga želimo podpirati oziroma nagraditi..

Zato jaz iz principa nisem mogel kupiti MW3.. Niti ni bilo te opcije.. Ali BF3 ali pač nič... Zato tisti, ki kolebate, nasvet - pograbite BF3..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

dr.Akula ::

Seveda, da so v oglaševanje vložili veliko več kot v razvoj. Verjetno 3-4x več.
ni podatka

Skyman ::

gejm ze doma škatlasta verzija :D

ahac ::

Skyman je izjavil:

gejm ze doma škatlasta verzija :D


Da ni ena od teh:
6000 copies of Modern Warfare 3 stolen in truck heist 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

BALAST ::

The first tidbit about MW3 Perks is an entirely new concept that will be introduced in Modern Warfare 3. That concept is Team Perks. The idea here is that, instead of just unlocking an ability for yourself you can unlock it for your entire team. This is sort of similar to a buff or a passive party ability that you might see in an RPG type game.


Hmm... World of Warcraft anyone?
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."
««
5 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653655 (18294) Machete
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768391 (36156) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100045 (74874) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534131 (25728) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29676849 (59335) Unknown_001

Več podobnih tem