» »

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

««
3 / 11
»»

Freaxx ::

men tud, noben cod mi ni tolk dober k 5, multiplayer seveda. So ogromne mape ( velike razdalje, tut taksne da snipa ne nese do tja :) vse ostalo je pa bolj ali manj narejeno za rush, pa brezglavo klanje...Pa tanki...

galu ::

Skyman je izjavil:



Hahahah, skoraj čez cel gameplay kaže enga noobtuberja, ki owna vse ostale ter Thermal Sensor človečka..

LAME!

edit: Vidim, da so pa 'kill confirmed' mode pobrali od Crysisa (da pobiraš dog tage od mrtvih nasprotnikov, za dodaten XP in bouse v igri...)
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Skyman ::




!


evo nekaj gameplay-ev

Bolf3nk ::

lol... mw2.... sploh ni razlike

Tr0n ::

Looks cool. Profession packagi me likes. Pa dedicated serverji na PCju! :)

Guzzy ::

Namest da bi staro popravil nardijo novo :D

BALAST ::

Saj popravljajo star desajn, ampak prodajajo kot novo. >:D
(Večina industrije se tako igračka s potrošniki, kar poglej npr. Windows Vista pa Windows 7, Pa star BMW in nov BMW...)

Tac20 ::

Pa res zgleda stvar ista kot mw 2

Dua'L ::

Same Shit Different Toilet :))
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Jerry000 ::

Edina "velika" sprememba je slika ki bo natisnjena na škatlici...igra je pa identična...z novimi mapami. Ni šans da to sranje kupim "še 1x"

Tr0n ::

Time for some ass-kicking.

DOOM_er ::

nč posebnega
Robots will steal your job. But that's OK

Bolf3nk ::

ass-kicking


:))

ma kakšen ass kicking, ass-kicking so ti battlefield 3 videi, ne pa to

dost bedno in in ponavljanje istega znova in znova. vsaj interface bi lahko spremenili

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Tr0n ::

PARTyZAN ::

Tale MW3 zgleda, da je en velik joke :>

Bolf3nk ::

ni vse isto...

2 novosti ravno sta... lol

cuzanje denarja od imena serije

DOOM_er ::

PARTyZAN je izjavil:

Tale MW3 zgleda, da je en velik joke :>



+1
Robots will steal your job. But that's OK

Tr0n ::

Heh, haters gonna hate. Se vidi, da vas vecina tukaj ni igrala Quake/Quake World/Quake 3. MW3 engine IW4.0 se namrec vedno bazira na id Tech 3 ie. Quake 3.

Zato je tudi MP v MW bolj direkten, fast-paced, kot pa BF, kjer je vse bolj wishy-washy.

arjan_t ::

kaj ima engine z gameplayom?

PARTyZAN ::

Fanboys gonna fanboy.

Resno moraš bit ali braindead ali pa slep, da ne opaziš, da je MW3 samo način, da se od naivnih najstnikov pobere še več keša za že dodobra prežvečeno sranje. Praktično enak engine, enaki modeli, podobne mape nasploh skoraj nič novosti se bo prodajalo za polno (konzolaško) ceno na PCjih. Da ne omenjam še "DLC"jev, ki bodo zunaj 2 tedna po izidu igre (seveda z contentom, ki bi moral bit v igri že od samega začetka).

Primerjat tale patch za MW2 z igro kalibra BF3 je insult za vsakega ljubitelja kvalitetnih FPSov.

Mene bi bilo sram kaj takšnega izdati. Sploh pa ob enakem času, ko izhaja tudi proper igra.

Jerry000 ::

do CoD4 sm bil še vesel vsakega CoD, of 4 naprej pa sem samo upal da bodo nehali izdajati franšizo, kr gre sam na slabše. Še vedno veliko rajši igram CoD UO ki je bila zelo uspešna in zelo dobra igra, ampak ja...pol so pokvarli use

69charger ::

Jaz bom verjetno kupil najcenejšo verzijo da bom malce pwnal tiste noobe po serverjih,kjer pridejo gor z nevem kerimi perki in levli,potem pa nimajo za burek proti lv1 playerju.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Tr0n ::

arjan_t je izjavil:

kaj ima engine z gameplayom?

Ehm, veliko. :)

PARTyZAN je izjavil:

Resno moraš bit ali braindead ali pa slep, da ne opaziš, da je MW3 samo način, da se od naivnih najstnikov pobere še več keša za že dodobra prežvečeno sranje. Praktično enak engine, enaki modeli, podobne mape nasploh skoraj nič novosti se bo prodajalo za polno (konzolaško) ceno na PCjih. Da ne omenjam še "DLC"jev, ki bodo zunaj 2 tedna po izidu igre (seveda z contentom, ki bi moral bit v igri že od samega začetka).

Sure, gaming je srsbsns. Folk pa kupuje, ker mu je igra vsec, drugace ne bi kupoval.

Podobno kot se razne Fife, Madden Football, NBA ipd. serije, ki se vsako leto vedno znova prodajajo kot zemljice, se tudi MW. Ni treba zaradi tega folka oznacevat za "braindead". Sicer pa pravi gamerji igrajo vse, BF3 in MW3. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

BALAST ::

Tr0n je zadel bistvo, če je sistem igranja kupcem všečen, bodo pripravljeni plačat, četudi je skoraj vse enako kot pri predhodniku je važen aktualni PR in sama popularnost.

Jerry000 ::

sicer pa pravi gamerji sploh ne igrajo tok teh iger ampak so še vedno na cod2 ali cod 4:)

Guzzy ::

'Pravi' gamerji nasploh igrajo igre, nima veze kere. Če ne igraš cod 2 in cod 4 še ne pomeni da nisi 'pravi' gamer

particle ::

Guzzy je izjavil:

'Pravi' gamerji nasploh igrajo igre, nima veze kere. Če ne igraš cod 2 in cod 4 še ne pomeni da nisi 'pravi' gamer


Point.

Res igramo vse :)) ,samo TEGALE jajca pa 100% ne bom nabavu.>:D

Tr0n ::

particle je izjavil:

Res igramo vse :)) ,samo TEGALE jajca pa 100% ne bom nabavu.>:D

Saj ti ni treba. Bo pa zato ene 20-25 milijonov gamerjev namesto tebe. ;)

Jerry000 ::

Guzzy je izjavil:

'Pravi' gamerji nasploh igrajo igre, nima veze kere. Če ne igraš cod 2 in cod 4 še ne pomeni da nisi 'pravi' gamer


Nisem mislil v smislu če ne igraš CoD pol nisi pravi gamer, ampak ko smo že govorili o CoD sem rekel da CoD2 in 4 sta še najbol takšni. Nasploh pa itq quake3, starcraft, starcraft 2, league of legends, counter strike itd.
No, whatever:)

BigWhale ::

Guzzy je izjavil:

'Pravi' gamerji nasploh igrajo igre, nima veze kere. Če ne igraš cod 2 in cod 4 še ne pomeni da nisi 'pravi' gamer


Pravi gamerji igrajo nethack in pong. Your point?

Tr0n ::

COD je tak kot Tetris. Ce ga nisi vsaj 1x igral, nisi pravi gamer. :P

PARTyZAN ::

Ja. Baje da tudi če nisi vsaj enkrat bil fan Bieberja in Gage nisi pravi poslušalec glasbe.

Jerry000 ::

Js sm preigral CoD UO ki je bil še v zdravem razvoju in sem "ponosen" na to:P

Boobiz ::

Isto je vse že od CODMW1, še najbolj pa me moti da je SP res na primitivnem nivoju z navideznimi blokadami in vsem ostalim skriptiranim bullcrapom.
Za MP, ki bi dejansko znal bi zanimiv, če lahko požreš dejstvo da kupuješ yet another CODMW1 pa v lajfu neki plačal 50€. 20€ za key, brez škatle in ostalega crapa bi bilo več kot dovolj.

Dobri stari CODUO mi še vedno krajša dolgočasne popoldneve, čeprav je community na takem nivoju, da je težko uživat.
I'm drunk, what's your excuse?

Jerry000 ::

zakaj? Poglej za server od GITS, ma vedn polni server in je užitek igrati tam gor;). So še kak fajni serverji za CoD UO? Če kdo ve za kakega prosim ZS ali pa tukaj če napiše

Guzzy ::

BigWhale je izjavil:

Guzzy je izjavil:

'Pravi' gamerji nasploh igrajo igre, nima veze kere. Če ne igraš cod 2 in cod 4 še ne pomeni da nisi 'pravi' gamer


Pravi gamerji igrajo nethack in pong. Your point?


Moj point je glih to. Drgač pa nimam rad da se razlikuje gamerje med 'navadnim' in 'pravim'.

Jerry000 ::

zakaj ne? Navadni gamer si ti...pač igraš med prostem času za sprostitev in zabavo. Pravi (pro) gamer pa že igra za denar in na nivoju tekmovanja in služenja s tem. Al ne:)?

Guzzy ::

Da, da... To so pro gamerji... Glede 'pravih' gamerjev pa je kako za koga... po moje si veliko ljudi 'prave' gamerje predstavlja na vsak svoj način. Drugač pa kot sem reku, ne rad ločim 'prave' gamerje od 'navadnih'. Pro gamerji so pa zase. IMO.

Bananovec ::

Rekreativci, redni igralci, profiji/elita. Bi tako šlo?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Jerry000 ::

hahaha rekreativni gamer, ta mi je ušeč:D

Tr0n ::

Nedeljski gamerji.

Dua'L ::

!
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Jst ::

Tina Sanchez, Brian Miggels and IGN take a tour of duty at Call of Duty XP in this look at the event for the famous shooter game. Modern Warfare 3 Anybody?


Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BALAST ::

 Dew in Doritos bonus za igralce

Dew in Doritos bonus za igralce

:D

Jerry000 ::

aaaahahahahhahahahaha še mal pa bodo prodajal hrano z znamko Call of Duty:D. Ok zdej pa RES pretiravajo pa perejo možgane najstnikom

Freaxx ::

No to je pa men se zdi blizzard začeu z mountain dewom. Maš horde pa alliance barvo xD

ahac ::

Freaxx je izjavil:

No to je pa men se zdi blizzard začeu z mountain dewom. Maš horde pa alliance barvo xD


Ja, ampak takrat nisi dobil nagrade, če si pil tisto. Zdaj pa izgleda, da ti vsaka flaška da extra xp v MW3. 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Freaxx ::

bolj hiperaktivno igras al kaj :)

System ::

8.11 je napovedan izid?

Freaxx ::

aha, a bo beta tut :)?
««
3 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653652 (18291) Machete
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768390 (36155) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100040 (74869) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534131 (25728) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29676848 (59334) Unknown_001

Več podobnih tem