» »

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

««
9 / 11
»»

Bolf3nk ::

eh.. kaj se sekirate.

Saj bodo dodali v mw4:)) da bo spet nekaj "novega"

Primoz78 ::

Bolf3nk saj se ne sekiramo, pomagat itak si ne moremo in je kar je....a se clovek navadi tudi na to :D

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Clubraider ::

Kako ste eni pametni ei...vsaka vam čast.

Če vam igra ni všeč je ne kupi in je ne igraj...ne, pa da pametujete in jemljete voljo tistim, ki pa bi radi igrali.

Igraj BF3 pa pusti Cod na miru!!!

Primoz78 ::

Clubraider je izjavil:

Kako ste eni pametni ei...vsaka vam čast.

Če vam igra ni všeč je ne kupi in je ne igraj...ne, pa da pametujete in jemljete voljo tistim, ki pa bi radi igrali.

Igraj BF3 pa pusti Cod na miru!!!


Ne vem komu je bilo to namenjeno a kar sem nazadnje sledil temi ni bilo vec govora komu je vsec komu ne ampak kaj nas pri igri moti...se pravi IGRO SMO KUPILI in jo igram. Jaz sem samo napisal kaj me moti pri igri in JA sem fan CoD in imam vse dele....pa tudi BF3 in BF2 imam katera mi nista vsec a ne pljuvam po nobeni od teh in niti po CoD. To je samo mnenje, da si lahko tisti, ki si igro zelijo mal predstavljajo kako in kaj zgleda, da ne bodo dnarja metali strab brez veze. V tem ne vidim nic narobe...ali se motim?

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Clubraider ::

Primoz78 je izjavil:

Clubraider je izjavil:

Kako ste eni pametni ei...vsaka vam čast.

Če vam igra ni všeč je ne kupi in je ne igraj...ne, pa da pametujete in jemljete voljo tistim, ki pa bi radi igrali.

Igraj BF3 pa pusti Cod na miru!!!


Ne vem komu je bilo to namenjeno a kar sem nazadnje sledil temi ni bilo vec govora komu je vsec komu ne ampak kaj nas pri igri moti...se pravi IGRO SMO KUPILI in jo igram. Jaz sem samo napisal kaj me moti pri igri in JA sem fan CoD in imam vse dele....pa tudi BF3 in BF2 imam katera mi nista vsec a ne pljuvam po nobeni od teh in niti po CoD. To je samo mnenje, da si lahko tisti, ki si igro zelijo mal predstavljajo kako in kaj zgleda, da ne bodo dnarja metali strab brez veze. V tem ne vidim nic narobe...ali se motim?

Lp



Ni bilo tebi namenjeno.
Naj odgovorim: Obstajajo demo različice igre...konec koncev si lahko tudi piratsko verzijo potegneš dol in testiraš in tako vidiš sam, kako in kaj je. Jaz vedno tako delam...prvo testiram, potem pa kupim, če mi je kul.

Nekaj postov nazaj, ko sem jih skozi bral, mi je kar slabo postalo od te prepotentnosti...

Vsak ve na koga je šlo.

Aja, pa še to...ni to bilo navadno komentiranje igre. Bilo je kritiziranje Cod-a in poveličevanje BF3 OD BF3 fanov seveda.

Taka mnenja niso merodajna!

Zgodovina sprememb…

detroit ::

Primoz78 je izjavil:

Clubraider je izjavil:

Kako ste eni pametni ei...vsaka vam čast.

Če vam igra ni všeč je ne kupi in je ne igraj...ne, pa da pametujete in jemljete voljo tistim, ki pa bi radi igrali.

Igraj BF3 pa pusti Cod na miru!!!


Ne vem komu je bilo to namenjeno a kar sem nazadnje sledil temi ni bilo vec govora komu je vsec komu ne ampak kaj nas pri igri moti...se pravi IGRO SMO KUPILI in jo igram. Jaz sem samo napisal kaj me moti pri igri in JA sem fan CoD in imam vse dele....pa tudi BF3 in BF2 imam katera mi nista vsec a ne pljuvam po nobeni od teh in niti po CoD. To je samo mnenje, da si lahko tisti, ki si igro zelijo mal predstavljajo kako in kaj zgleda, da ne bodo dnarja metali strab brez veze. V tem ne vidim nic narobe...ali se motim?

Lp

jst sploh ne vem čemu se prepirate glede teh dveh špilov, oba smrdita preprosto:)
Skero

Primoz78 ::

Tema je namenjena debatiranju o igri in pretirano "pljuvanje" na tak nacin kot je bilo v tej temi je blo mal pretirano. Se strinjam, da ce igre sploh ne sprobas in povelicujes neko drugo igro je totalno brez veze in neprimerno, zato sem jaz povedal moje mnenje glede na obe igri ker si lastim obe. Skratka vsaka igra je namenjena igranju in ne kritiziranju in vsaka svoji ciljni skupini igralcev direktno primerjanje pa je mal brez vezno ker sta igri precej razlicni, kljub temu da sta obe FPS...

@detroit....se strinjam, obe SMRDITA....po smodniku! :-)

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

detroit ::

Hehe očitno si opazila sarkazm:) Sicer pa resnično vsakemu svoje meni res nista baš nešto. Je pa mal glupo poslušat kdo ma večga v igrcah oz čigav špil je boljši...
Skero

Primoz78 ::

detroit je izjavil:

Hehe očitno si opazila sarkazm:) Sicer pa resnično vsakemu svoje meni res nista baš nešto. Je pa mal glupo poslušat kdo ma večga v igrcah oz čigav špil je boljši...


Opazil(brez a) pa res :-)...drugace pa se strinjam s tem kar si napisal, sta pa obe igre za cas zabijat kako urco zvecer ok, a nic neki revolucionarnega...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Clubraider ::

Sem vesel, da se najde kdo, ki me razume....

Igral sem obe igri n sta obe super vsaka po svoje.
Vsaka ima svoje prednosti in slabosti.

To je to.

Zgodovina sprememb…

wnbpotato ::

Špila kdo na ps3?

Bananovec ::

Call of Duty Modern Warfare 3, 14€.
http://www.g2play.net/store/
To bi se verjetno že splačalo kupiti glede na to, da gre le za velik map pack.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

BALAST ::

Si že predstavljam pogled vseh tistih, ki so igro kupili v BB za 60€ :D
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Bor H ::

ampak je ruska...tko da jst tega ne bi registriral na svoj original account

Tr0n ::

Jaz sem jo, pa ni tezav. In good standing. :)

Bananovec ::

Bor H je izjavil:

ampak je ruska...tko da jst tega ne bi registriral na svoj original account

Legalno kupljena in skenirana. Neka trgovina je imela pravne probleme, vendar je zaradi omenjenih dveh razlogov lahko igre prodajala dalje.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

jakagode ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jakagode ()

Jst ::

Subjektiven opis fana. Nič posebnega, kar se ne bi pogovarjali tule.

Pa lepo prosim, ko daješ link, opiši vsaj z enim stavkom, če že ne moreš s povedjo, kaj sledi povezavi.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

def0r ::

Heh ne ga napadat toliko saj je se otrok kot vidis na sliki:)

TOP ::

jakagode je izjavil:

Preberite! http://koper-jaka.blogspot.com/2011/11/...

Zvok je carski,kaj bi šele reku,da slišiš BF3.:D

Jst ::

MW1 in MW2 sem kupil, MW3 sem se pa izogibal in cakal na kaken bundle (ko imajo smesno-cenovne akcije) recimo 40EUR 5 FPS špilov, tako kot je bilo predlani?, ko si dobil ME z vsemi dlcji, resident evil 5 z tistim dodatkom mw1 ali 2, tist, ki s padalom in hook roko uporablja in še ena.

Tako bi pocakal na MW3, ker me zanima predvsem zgodba. V prvem delu se je zapletalo, se ne spomnim dobro vec. Kaj je Sheppard mel kaj z Makarovom? In me zanima, kako se konca. Itak je MW3 en film, v katerem polovico casa gledaš posnetke in Engine real time kaj se dogaja in moraš samo miško recimo pemikati (uporabljati), druga polovica so pa fight misije. In ker sem "gledal" prvi i+ter drugi del filma, bi rad še zakljucek. Tako kot Bourne Triology.


Cisti konzolni "špil", da se zicneš v sedežno, prižgeš tv in namesto, da gledaš 2h dolg film, ti špil pobere vec casa. Ce gledamo primerjalno, so v filmih in v igrah kot je mw, zapleti in razpleti predvidljivi, ter total out od realnosti. Recimo temu malo drugacen nacin zabijanja prostega casa.

Ce bodo še delali takšne "filme" bi si znal omisliti konzole - xbox in ps3 nisem imel, naslednji generaciji xboxa in ps-ja bi si pa mogoce kupil, ce se bodo v igrah res lepo osredotocili na zgodbe, dobre govorce, ter dokaj konkretno grafiko - koliko je xbox že star?

Drugace imam pa raje na pc-ju multyplayer, samo škoda ker ni v stilu ut3 vec, ceprav so nekatere dokaj zanimive, ker je potreben skill, ne pomagala (boljša orožja, perki,..).


No, malo sem se razpisal, ce bo kdo videl mw3 kje smešno poceni ali v kakšnem packu, bi bilo super. Jaz preferiram Steam. Drugace se pa splaca sedaj na Steamu kiputi Singularity za 7EU. Kar v redu zgodba, pa tisti ki bo igral, si mora nujno ogledati vse poruševine in prebrati listke, da zveš, kakšna nesreca se jim je pripetila (+3konci). Dober projekt gone bad.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jerry000 ::

potegni dol pirata da vidiš če se splača nabavit. Js sm si dau pirata dol da se prepričam za nakup, nakar sem videl, da igra ni vredna niti 30€ če bi bila znižana

Jst ::

Zame, kot sem rekel, to ni igra, ampak bolj film. Zato me zanima, kako se konča. Z No Russian so prepričali ruse, da so teroristični napad povzročile USA, ampak se ne spomnim, kaj je imel Sheppard sz vsem skupaj...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Kolega sem prosil, če bo preigral igro, da nastavi fraps na screenshot vsako minuto. In je res. ~30k slik.

Kolikor vidim, od začetne sekvence, do konca je za 8ur igranja. Sicer nisem vse pogledal, ampak malo tako na random in sem opazil, da je v vsaki misiji eksplozija na par minut. Pa če opazuješ Price-a in Soap-a, ko tečeta, imaš občutek, da bi se lahko bolj potrudili. Price z tisto kapco in enako pozo čez celo igro.

Primera:

MW3


MW3

Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

oo7 ::

Mogoce ve kdo ali se , da kje prijavit igralca ki goljufa pri Modern warfare 3 . Aimbot in take fore???
Hvala in lp

TOP ::

Takih igralcev je pri COD ogromno.

Jst ::

No, sedaj imam pa tudi jaz šanso preigrati MW3. Mi je kolega posodil...

Po začetnih par prvih stopnjah naj povem, da sem od igre pričakoval točno to. Seveda ne za ceno 50EUR ampak bolj za 20.

Čudno mi je, da štekajo filmčki med nalaganjem stopnje (GPU se spravi na 160Mhz), igra sama, pa teče kot putr. Poleg in-game 4xAA sem vklopil še MLAA in slika je dokaj ne-nazobčana.

Upam, da je je zaključek zgodbe dober.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jerry000 ::

nah, js sm nehu igrat na polovic, za zakluček itak lahko iz prejšnjih delou sklepaš. Že skor predn boš umru boš nekega bad guya ubil...end of this story

Bananovec ::

Meh, dal 15€ za njo in sem vsaj delno zadovoljen s MP. SP se pa ne dotaknem.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Riff ::

men je pa SP zakon

million ::

ma kdo kako idejo glede tega:
Could not load localization.txt

Please make sure Call Of Duty Modern Warfare 3 is run from the correct folder.


To mi napiše, ko želim igrat mw3 preko steama..je kdo imel že kaj podobnega? Se je pa začelo dogajat kar naenkrat..par dni nazaj še je delalo vse brez problema.

def0r ::

Kaj ce das VERIFY INTEGRITY ... no nekaj taksnega nimam steama trenutno odprtega:)

Jst ::

>Meh, dal 15€ za njo in sem vsaj delno zadovoljen s MP. SP se pa ne dotaknem.

Jaz pa ravno obratno. Zanima me zaključek zgodbe, MP mi je pa brezvezen. UT2004 sem igral, ko sem čakal koga ali pač ko sem hotel "zabiti" pol urce, tako da sem oddigral dva match-a. In smo vsi igralci imeli enake možnosti oziroma je bil glavni SKILL. Pri MW3 pa moraš igrati, da napimpaš puško ali dobiš boljše orožje, da hitreje ubiješ. To se pa meni ne da. Pa še MW2 se mi je zameril z umetnim lagom.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

million ::

def0r je izjavil:

Kaj ce das VERIFY INTEGRITY ... no nekaj taksnega nimam steama trenutno odprtega:)


sem probal pa isto ne dela :)

Riff ::

še 1x instaliraj

T-Majo ::

Meni pri COD najbolj paše WW2, najboljši sta mi bili CoD 2 in CoD World at War.

Jerry000 ::

men tut...s tem da mi je bil in je še vedno CoD UO bolj pri srcu. Do CoD4 - vključno so mel CoD še nek pomen in vidno "napredovanje" (Ok iz CoD v CoD2 je bilo bolj vizualno, ampak velik napredek). Od cod4 naprej pa samo molzenje ene in iste stvari in manjšega spreminjanja (orožja ter mape) ostalo je vse identično.
Edino kar mi je bilo všeč je bil prone način v Black Ops, kjer si šprintal in ko si pritisnil za prone se je vrgel na tla. To je pa edino kar mi je bilo všeč

Bananovec ::

Jst je izjavil:

>Meh, dal 15€ za njo in sem vsaj delno zadovoljen s MP. SP se pa ne dotaknem.

Jaz pa ravno obratno. Zanima me zaključek zgodbe, MP mi je pa brezvezen. UT2004 sem igral, ko sem čakal koga ali pač ko sem hotel "zabiti" pol urce, tako da sem oddigral dva match-a. In smo vsi igralci imeli enake možnosti oziroma je bil glavni SKILL. Pri MW3 pa moraš igrati, da napimpaš puško ali dobiš boljše orožje, da hitreje ubiješ. To se pa meni ne da. Pa še MW2 se mi je zameril z umetnim lagom.

heh, jaz sem rank 59 in že od začetka uporabljam samo 3 orožja. Ta druga snajpa, P90, in tisti kratki revolver /w nož.
Snajpa je verjetno lvl 24, P90 29, revolver pa 10. Drugih orožij ne uporabljam .)
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

bdoxx ::

eno vprašanje...
kaj res je omejitev v FFA samo 8 igralcev???

matija14 ::

Ja, zakaj bi jih hotel več?

BALAST ::

steam://install/42690

Tukaj si prednaložite 14GB velik COD MW3 multiplayer, ki bo na voljo brezplačno ta vikend prek Steam.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

dr.Akula ::

Balast, hvala za info. Mogoče veš, če bi delalo (oz. če bo steam zaznal) tako da preloadam na drugem računalniku, shranim na usb in pri sebi prekopiram v common folder? Ker preden bo to meni doma potegnilo bo vikenda že konec :)
ni podatka

BALAST ::

Seveda gre!
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

bdoxx ::

eno vprašanje...
kaj res je omejitev v FFA samo 8 igralcev???


matija14 je izjavil:

Ja, zakaj bi jih hotel več?


ker verjetno vseh teh 8 leži v nekem kotu pa čaka...

boring.... 8-O

Freaxx ::

woah, no pa da vidim če je špil vreden nakupa. Sam tale activision ve kaj dela, dolgoletne izkušnje kaj češ :)

mr1two ::

BALAST je izjavil:

steam://install/42690

Tukaj si prednaložite 14GB velik COD MW3 multiplayer, ki bo na voljo brezplačno ta vikend prek Steam.


UUUh, shiny :D
Bom stestiral. Hvala

dr.Akula ::

Vtis po parih preigranih rundah kill confirmed včeraj in danes: večina folka ne pobira dogtagov pa ni važno, če izgubijo že 5 rund zapored. Če ga nima direktno na svoji začrtani poti, se ne bo premaknil za meter in ga pobral. Sam sem bil do sedaj skoraj vedno prvi v moji ekipi (ponavadi z raliko 1000 točk pred tistim ki je drugi), samo zato ker pobiram dogtage. In to prvi pred takimi, ki so že par prestižev naprej in level 80, torej ne takimi ki so začeli igrati včeraj ali danes zaradi free vikenda. Meni se je zdel kill confirmed odlična rešitev kako se znebiti camperjev, pa vidim da večina zaradi tega ne igra nič drugače :S
ni podatka

matcante ::

Sm sicr nou ampak me zanima če kdo igra na PC-ju. Pa a je kdo k igra mw3 na pc-ju v skupini Slo - Tech na steam-u:)
Upam da nism izpadel preveč("neumen"):D

Primoz78 ::

Igramo, a ne v skupini Slo - Tech. Drugace pa saj nas je kar neki igralcev ki imamo SLO oznako, sigurno si ze srecal koga...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

]Fusion[ ::

No sem ta vikend sprobal malo MW3 in morm rečt, da je zadeva kar spolirana in igrljiva. MP seveda, SP sem malo pirata sprobal in je bil enaki dolgčas kot ostali deli :P
Morm pa rečt, da je vprašanje če bi igra bila tak zanimiva brez lvl-anja in ustvarjanja svojih class-ov. Samo zaradi tega me je noter potegnla, ker nekega zadovoljstva od ubijanja soigralcev nisem mel z 1/10 kill/death ratiom :S
Sicer pa za mene še vedno vredna 60€ oz 40€ zaj v akciji.
Zaj pa še samo čakam na BF3 trial :P
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick
««
9 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29654035 (18674) Machete
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768920 (36685) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100720 (75549) Klemzz
»

Call of Duty : Black Ops 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18534363 (25960) oo7
»

Battlefield 3 vs Cod Mw3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29677225 (59711) Unknown_001

Več podobnih tem