» »

Mobilni aparati proizvajalca Huawei

Mobilni aparati proizvajalca Huawei

Temo vidijo: vsi
««
14 / 16
»»

gusto ::

Evo, jaz sem dobil updejt (Huawei P10 - Android 9). Že kdo sprobal? Namestim ali še malo počakam?:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gusto ()

gusto ::

Sem updejtal, zaenkrat brez težav. Kaj veliko sprememb na oko ni, praktično vse enako. Sem pa po posodobitvi naredil factory reset. Včasih je bilo to priporočljivo, pa da sem se znebil nekaj navlake na telefonu. Uporabil sem Googlov backup, kjer izrecno piše, da bodo med drugim shranjeni SMSi in dnevnik klicev. Vse je bilo up to date. Ko naredim restore SMSov ni nikjer, v dnevniku klicev manjkata zadnja dva meseca. Imam zabeležene klice do 10.2.2019 in nazaj, od 10.2. do danes ni nič. Res so mi šalabajzerji, da imajo opcijo backup SMS, ki te potem gladko zaj***, ker pač ne dela. Če bi to vedel, bi kot že ničkolikokrat uporabil SMS Backup+ App, ki deluje super. Bom preživel brez starih SMSov, vendar vseeno.

AnjaNja ::

Gospa mati ima P9 LITE In bi rada naredila backup kontaktov. Kako? Ta program HiSuite se ne poveže z njenim telefonom. Imam pa win 10 pro. T mojim P smartom se HiSuite poveže.

Je še kaka druga opcija da si številke nekam shrani? Oblak? Kaj tretjega? Gre se pač za kak neljub slučaj, ko ji kak štor zbriše kontakte ali pa menjava/okvara telefona, Sim kartice (niti ne vem kje ima sedaj hranjene).

gusto ::

AnjaNja je izjavil:

Gospa mati ima P9 LITE In bi rada naredila backup kontaktov. Kako? Ta program HiSuite se ne poveže z njenim telefonom. Imam pa win 10 pro. T mojim P smartom se HiSuite poveže.

Je še kaka druga opcija da si številke nekam shrani? Oblak? Kaj tretjega? Gre se pač za kak neljub slučaj, ko ji kak štor zbriše kontakte ali pa menjava/okvara telefona, Sim kartice (niti ne vem kje ima sedaj hranjene).

Vse naj shrani v Google račun in nastavi to za privzeto mesto za shranjevanje. Nikoli več nobenih problemov s številkami.

Mato989 ::

AnjaNja je izjavil:

Gospa mati ima P9 LITE In bi rada naredila backup kontaktov. Kako? Ta program HiSuite se ne poveže z njenim telefonom. Imam pa win 10 pro. T mojim P smartom se HiSuite poveže.

Je še kaka druga opcija da si številke nekam shrani? Oblak? Kaj tretjega? Gre se pač za kak neljub slučaj, ko ji kak štor zbriše kontakte ali pa menjava/okvara telefona, Sim kartice (niti ne vem kje ima sedaj hranjene).


Enostavno v imeniku izvozi celoten imenik ali na google ali pa v notranjo shrambo!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

AnjaNja ::

Sem ji v gugla spravla. hvala.

MrStein ::

Pa si preverila, če so res vsi tam?
Znanec je menjal telefon, in v novem manjka kar nekaj tel. številk, ki so v starem bile 100%.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Konlov ::

View 20 im 4000mah. Je OK telefon?

Konlov ::

Kupil P20. Zanima me sledeče: huawei iD? Ali je to potrebno imeti ali lahko izklopim? Naj bi imel vse že preko googla...

d4vid ::

Imam P30, ali dela na njem adapter iz usb C na HDMI? Da ne kupujem nekaj za brezveze, bi pa rad sprobal, ce lahko nadomesti moj PC, ki je iz prejsnjega desetletja...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

MrStein ::

Še komu zmrzuje p20 lite?
Ponavadi med fotkanjem.
Se potem sam restarta.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

krepki ::

Žena ima Huawei mate 20 lite pa me zanima kako to da še ni updejta na 9.0 Pie,ko pa vidim,da starejši telefoni so ga že dobili.

gusto ::

Kje se izklopi to pocket mode sranje, ali kako ga sedaj imenujejo. Po posodobitvi P10 na Android 9 mi ga je ponovno vklopilo, ko imam telefon v žepu mi zvoni na glas kot 100 letni stari mami in prebija ušesa. Pri Android 8 sem takoj našel in izklopil, na 9 ne najdem, pa se že eno uro ukvarjam s to bedarijo. Kam so skrili to zadevo, ker sem probal ene 5 nasvetov z googla, pa še vedno ne najdem te opcije. Torej prosim kak zelo nov link (ker starejše opcije preverjeno ne delujejo) ali izkušnje iz prve roke.

T-Back ::

Opcijo: "žepni način" imaš v nastavitvah: brezžično omrežje-klicne nastavitve-DRUGO-VEČ-žepni način(poveča glasnost zvonenja, ko je telefon v žepu.)
Potem pa imaš še v "Pametna pomoč" - nadzor gibanja-prevzem-zmanjšanje glasnosti zvonenja ob dvigu dohodnih klicev(ko dvigneš telefon se ti avtomatsko zmanjša glasnost zvonenja.)
LP

gusto ::

T-Back je izjavil:

Opcijo: "žepni način" imaš v nastavitvah: brezžično omrežje-klicne nastavitve-DRUGO-VEČ-žepni način(poveča glasnost zvonenja, ko je telefon v žepu.)

brezžično omrežje-klicne nastavitve-DRUGO-VEČ - do tule pridem, v podmeniju več pa imam na voljo (v ang.) samo call waiting, caller ID, fixed dialing numbers, voicemail


T-Back je izjavil:

Potem pa imaš še v "Pametna pomoč" - nadzor gibanja-prevzem-zmanjšanje glasnosti zvonenja ob dvigu dohodnih klicev(ko dvigneš telefon se ti avtomatsko zmanjša glasnost zvonenja.)
LP

tule imam pa vse izklopljeno, kar je teh "pametnih" pomoči

gusto ::

En update glede mojega problema. Sem klical na Huaweiov servis, kjer so potrdili moje domneve. Na android 9 uporabnik ne more izklopiti pocket moda. Torej uporabnik nima nadzora nad glasnostjo zvonenja telefona, ko je ta v žepu. Mislim svašta.8-O To je takšna zadeva, zaradi katere bom prodal telefon.

trek@s ::

Kakšno verzijo P10 pa imaš ti? Jaz po posodobitvi na 9.0 lahko to normalno izklopim. Potegni na zaslonu s prstom dol da se ti odpre iskanje in napiši "pocket" oz "žep..."

gusto ::

trek@s je izjavil:

Kakšno verzijo P10 pa imaš ti? Jaz po posodobitvi na 9.0 lahko to normalno izklopim. Potegni na zaslonu s prstom dol da se ti odpre iskanje in napiši "pocket" oz "žep..."

Sem že prej odgovoril, pa sem bil izbrisan. Tole pri meni ne da nič uporabnega. Kaj konkretno ti izklopiš?

vklemen ::

Huawei P10 Plus ima tudi na 9.0 to opcijo in verjetno tudi P10.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vklemen ()

Veron ::

Eno vprašanje za uporabnike Huawei telefonov.
Imel sem Honor 10 in če ga primerjam s prejšnjim S7 Edge, je Honor 10 deloval bistveno "počasneje", kot nek input lag se je čutilo, tipkanje smsa ni bilo ravno "smooth", izredno velikokrat sem napačno črko prtisnil (teh težav pri S7 edge nisem imel).

Sicer Honor 10 je romal nazaj zaradi okvarje senzorja prstnega odtisa, sem pa imel "random reboote", tipkovnica se je kar pogosto kar "skrila" med tipkanjem... Sicer sedaj nevem, a je bilo generalno kaj narobe s telefonom ali dejansko S7 Edge bil veliko boljši telefon?

trek@s ::

gusto je izjavil:

trek@s je izjavil:

Kakšno verzijo P10 pa imaš ti? Jaz po posodobitvi na 9.0 lahko to normalno izklopim. Potegni na zaslonu s prstom dol da se ti odpre iskanje in napiši "pocket" oz "žep..."

Sem že prej odgovoril, pa sem bil izbrisan. Tole pri meni ne da nič uporabnega. Kaj konkretno ti izklopiš?


Tako kot je "vklemen" napisal.

klinker ::

Veron je izjavil:

Sicer sedaj nevem, a je bilo generalno kaj narobe s telefonom ali dejansko S7 Edge bil veliko boljši telefon?


Oboje.

gusto ::

vklemen je izjavil:

Huawei P10 Plus ima tudi na 9.0 to opcijo in verjetno tudi P10.



Pri meni ni tako. Imam ang. jezik, pišem pocket v iskalnik, ne najde nič. Sem spremenil v slo, pišem žep ne najde nič. Kateri je nadmeni tegale tvojega več. Jaz imam kot kaže spodnja slika, poglej obkroženo nastavitev, pri meni se nahaja drugje. Kako lahko to v tako podobnih telefonih naredijo tako različno, ne razumem.

trek@s ::

A je možno da je razlika med L09 in L29 modelom (P10)?

gusto ::

trek@s je izjavil:

A je možno da je razlika med L09 in L29 modelom (P10)?

Jaz imam L09, operater Telekom.

trek@s ::

Jaz pa L29.

Veron ::

klinker je izjavil:

Veron je izjavil:

Sicer sedaj nevem, a je bilo generalno kaj narobe s telefonom ali dejansko S7 Edge bil veliko boljši telefon?


Oboje.

Torej bolje ne kupovat kar koli od Kirin cpu powered telefonov? P20/Honor10...

Dimnik ::

Ne poslušat klinkera(samsungboy). Imel honor8, malo po tistem ko je izšel, telefon je letel kot strela..bi se pa izogibal lite serij

klinker ::

Veron je izjavil:

klinker je izjavil:

Veron je izjavil:

Sicer sedaj nevem, a je bilo generalno kaj narobe s telefonom ali dejansko S7 Edge bil veliko boljši telefon?


Oboje.

Torej bolje ne kupovat kar koli od Kirin cpu powered telefonov? P20/Honor10...


Sej kirin je dober cpu. SW je en drek, tako kot na Xiaomi.

Dimnik je izjavil:

Ne poslušat klinkera(samsungboy). Imel honor8, malo po tistem ko je izšel, telefon je letel kot strela..bi se pa izogibal lite serij


Seveda sem fanboy dobrih zadev. Sem tudi Ryzen fanboy, Nvidia fanboy, itd :)
Tako kot ti Xiaomi fanboy, itd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Veron ::

Dimnik je izjavil:

Ne poslušat klinkera(samsungboy). Imel honor8, malo po tistem ko je izšel, telefon je letel kot strela..bi se pa izogibal lite serij

Honor10 ni lite verzija, Kirin 970. Ampak ko sem ga mel (cca 6 mesecev, predno je odpovedal touchid), sem mel vedno občutek, da nekaj "počasi" dela oz. kot neke vrste input lag. Tipkanje smsja je bilo nadležno.
Govora je izključno o uporabi normalnih funkcij telefona (iger in podobno ne igram).

Punca ima jabučka, matr ko tipkaš je smooth. Trenutno imam od kolega nek star samsung (A3 če se ne motim), pa je tipkanje smsov bistveno bolj "smooth".

Dimnik ::

Raje imam xiaomi, huawei sw, kot samsung...preverjeno na flagšipih.

Dimnik ::

Veron je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Ne poslušat klinkera(samsungboy). Imel honor8, malo po tistem ko je izšel, telefon je letel kot strela..bi se pa izogibal lite serij

Honor10 ni lite verzija, Kirin 970. Ampak ko sem ga mel (cca 6 mesecev, predno je odpovedal touchid), sem mel vedno občutek, da nekaj "počasi" dela oz. kot neke vrste input lag. Tipkanje smsja je bilo nadležno.
Govora je izključno o uporabi normalnih funkcij telefona (iger in podobno ne igram).

Punca ima jabučka, matr ko tipkaš je smooth. Trenutno imam od kolega nek star samsung (A3 če se ne motim), pa je tipkanje smsov bistveno bolj "smooth".


Ja vem da pišeš za normalno verzijo. Tipkovnice in velikost tipk so različne pri modelih, mogoče imaš malo debelejše prste, mogoče je pa tvoj res s kakšno tovarniško napako...ugibam. Namesti drugo tipkovnico za test, v glavnem kar sem huawei modele( honor8, honor9, mate10pro, mate20pro, p20)sprobal brez problemov glede tipkovnic.

Veron ::

Sem naložil gboard (google tipkovnica) pa vseeno isti problem.

Je kdo sprobal openkirin (https://openkirin.net/) projekt?

klinker ::

Dimnik je izjavil:

Raje imam xiaomi, huawei sw, kot samsung...preverjeno na flagšipih.


Zelo subjektivno decko.
MIUI in EMUI sta nek wnb iOS UI in nic vec. Preverjeno.

GRT ::

klinker je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Raje imam xiaomi, huawei sw, kot samsung...preverjeno na flagšipih.


Zelo subjektivno decko.
MIUI in EMUI sta nek wnb iOS UI in nic vec. Preverjeno.

Še vedno boljše kot neka kopia TouchWiz /Experience/Bada/Tizen/One...
Pa saj ne vedo več kaj bi se izmislil. Vse skupaj pa še vedno eno veliko sranje. Samo kaj ko si to fanbojčki to ne priznajo.
Zato so pa zakopali bojno sekiro, da bodo lahko naprej kopirali Huaweia, ker jih ne dohajajo več.
Samo to je žalitev za takega Samsung Fanbojčka kaj ne dečko. Klinči pojdi raje v temo o samsungih in se ne brukaj tukaj kjer ti ni mesto.

klinker je izjavil:


Seveda sem fanboy dobrih zadev...

Ahahaha.

klinker ::

GRT je izjavil:


Še vedno boljše kot neka kopia TouchWiz /Experience/Bada/Tizen/One...
Pa saj ne vedo več kaj bi se izmislil. Vse skupaj pa še vedno eno veliko sranje. Samo kaj ko si to fanbojčki to ne priznajo.
Zato so pa zakopali bojno sekiro, da bodo lahko naprej kopirali Huaweia, ker jih ne dohajajo več.
Samo to je žalitev za takega Samsung Fanbojčka kaj ne dečko. Klinči pojdi raje v temo o samsungih in se ne brukaj tukaj kjer ti ni mesto.


Ok :))

neo5468 ::

https://www.reuters.com/article/us-huaw...

Kot kaže novi Huawei telefoni ne bodo imeli google storitev in play store.

thetech ::

neo5468 je izjavil:

https://www.reuters.com/article/us-huaw...

Kot kaže novi Huawei telefoni ne bodo imeli google storitev in play store.

O tem že teče debata v drugi temi.

kanarin ::

A res še koga zdaj mika nakup novega Huaweia ? Koliko je lahko danes (Android9 pameten telefon sploh smiseln in uporaben brez Play Store in Googlovih storitev ? Zelo težki časi za Huawei, po mojem bodo cene in vrednost njihovih telefonov zdaj drastično padle...

Master_Yoda ::

Meni so se bolj privlacni. MicroG, F-Droid in YALP store in ne rabis googlove nesnage.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

Egidij88 ::

R.I.P. Huawei

d4vid ::

Master_Yoda je izjavil:

Meni so se bolj privlacni. MicroG, F-Droid in YALP store in ne rabis googlove nesnage.


Sva že dva.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Veron ::

klinker je izjavil:

Veron je izjavil:

Sicer sedaj nevem, a je bilo generalno kaj narobe s telefonom ali dejansko S7 Edge bil veliko boljši telefon?


Oboje.

Sem dobil "nadomestni" telefon P20 Lite in tukaj ni občutka o "input lagu". Verjetno je bilo z mojim Honor 10 nekaj narobe (generalno - random reboots).

Veron ::

Ko poskušam aktiviran Huawei Cloud mi le ta javi, da ni na voljo v moji regiji?

Pandorumx5 ::

Veron je izjavil:

Sem naložil gboard (google tipkovnica) pa vseeno isti problem.

Je kdo sprobal openkirin (https://openkirin.net/) projekt?

O čem ti to?

neo5468 je izjavil:

https://www.reuters.com/article/us-huaw...

Kot kaže novi Huawei telefoni ne bodo imeli google storitev in play store.

Torej enako kot kitajski telefoni s Androidom pred leti in si moral sam flashat gor. Nič hudega :)

klinker je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Raje imam xiaomi, huawei sw, kot samsung...preverjeno na flagšipih.


Zelo subjektivno decko.
MIUI in EMUI sta nek wnb iOS UI in nic vec. Preverjeno.

Že že, ampak zdaj ponujaj app drawer vgrajen v OS :)

Zgodovina sprememb…

Yossarian ::

Huawei P20: ima ta telefon možnost, da dvakrat tapneš po ekrančku in preide v stanje budnosti ? To ima npr. OnePlus pa tudi Samsung S10+.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Tsunamii ::

Vprasnje.. sem pred nakupom novega telefona. Zelo rad slikam in sem oko 'vrgel' na P30 pro. Se bo ta telefon normalno posodabljal na naslednje android razlicice ali bo ostal pri tej in konec..? Ter ostalo programje..?

Mi je vsecen..bi drugače kupil S10+ sam nima opticnega zuma, kateri mi je pomemben, če bi zdaj kupil. Note 10 prihaja sele avgusta, kateri naj bi tudi imel optični zoom.
Sem upal da docakam Mate 30..sam kakor je situacija sem opustil misel.

Mnenje? In ja..nočem kupit fotoaparata. 8-)

klinker ::

Zal nima noben kristalne kugle za odgovor na to.

louser ::

Dobiš posodobitve.

Za maj posodobitev na voljo, za junij je v pripravi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

Tsunamii ::

louser je izjavil:

Dobiš posodobitve.

Za maj posodobitev na voljo, za junij je v pripravi.


Hvala. Verjetno bom vzel P30 pro 8/256 varjanto. Sicer ima S10+ boljsi foto v selfiju in ostalo..vendar nekak prevaga 5x tele-camera in boljse nocno slikanje plus cenejsi je.
No upam, da ne falim ..imam cas se 2 tedna da si premislim 8-)
««
14 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei MATE 20 Pro - VREDEN NAKUPA?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8814802 (9308) M-XXXX
»

Huawei p20 pro ali samsung s9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014142 (11480) cordoba
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620540 (14502) louser
»

Nakup mobitela, dobra kamera

Oddelek: Mobilne tehnologije
458318 (6516) r3dkv1c4

Več podobnih tem