» »

V čem je fora imet flagship telefon?

V čem je fora imet flagship telefon?

1 2
3
4

Mavrik ::

Ne odtehtajo razlike v ceni ZA TEBE. A vam je to res tako težko razumeti?
The truth is rarely pure and never simple.

GRT ::

Sploh ni fora v temu.
Tisti, ki vemo kaj je dobro lahko za flagship damo tudi manj kot 1k. Tisti, ki pa nimajo pojma, pa kupujejo telefone za 1k zaradi statusnega simbola.

Jerry000 ::

Če bi imel kitajc za 200EUR enako kvaliteto fotoaparata kot Pixel 2, ga vzamem takoj. Flagship gor al pa dol, men je foto precej pomemben faktor, dam pa raje za telefon 800 kot nek pocen telefon + fotoaparat. Raje imam v eni napravi, katero imam vedno pri sebi. Ok, glede kitajca je spet vprašanje katerega, imam low budget OnePlusX in deluje odlično po 3 letih...pri njegovem fotoaparatu me pa mine...

To je subjektivna tema vidim...kaj flagship je in kaj ne je nekako jasno, ali ga potrebuješ ali ne...je pa druga zgodba. Nekateri dajo 1k za telefon ker pač lahko, drugi ker jim je sttus, tretji ker bodo uporabljali in izkoristili vse, itd. Preveč faktorjev in primerov uporabe je da bi prišli na middle ground. 100 ljudi 100 čudi, prepričevat nekoga je pa dumb in nesmiselno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

GRT ::

Ključne lastnosti flagshipa so tekoče delovanje, dobra baterija in dober fotkič.
OP6 lahko štejemo med flagshipe pa vem kakšne so cene. Prav tako P20pro, čeprav je Huawei ga lahko štejemo med flagshipe pa ga dobiš pod 500€. Tako da tisto, kar je pa tam okoli jurja (v redni prodaji) pa je dejansko precenjeno in samo mečenje denarja skozi okno.

Dtrader ::

To je tako, kot bi se prepričevali, katera barva paše na kateri avto... Eni to, drugi drugačno, važno pa je samo, da je pobarvan.
S telefoni je pač tako... Mularija je itak mahnjena na vse kar je na i, ko si pa čez 30, je pa vseeno katera črka je prva, samo da dela tisto kar rabiš. No sej so nekateri tudi po 30. mahnjeni, ampak to so zame še vedno mularija :)
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

facepalm ::

Flagship in dolga avtonomija ne gredo skupaj:)

Netrunner ::

Mavrik je izjavil:

Ne odtehtajo razlike v ceni ZA TEBE. A vam je to res tako težko razumeti?


Če gledaš racionalno je ne, ker je price / performance zelo slab.

facepalm je izjavil:

Flagship in dolga avtonomija ne gredo skupaj:)

huawei P20 pro
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

GRT ::

facepalm je izjavil:

Flagship in dolga avtonomija ne gredo skupaj:)

To pa ti praviš. To lahko izjavi samo tak, ki se ne spozna na zadeve imel v rokah en ali dva telefona in sedaj misli da vse ve.

aerie ::

Netrunner je izjavil:

Mavrik je izjavil:

Ne odtehtajo razlike v ceni ZA TEBE. A vam je to res tako težko razumeti?


Če gledaš racionalno je ne, ker je price / performance zelo slab.

facepalm je izjavil:

Flagship in dolga avtonomija ne gredo skupaj:)

huawei P20 pro

Bravo. Odkril si toplo vodo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Netrunner ()

          ::

Netrunner je izjavil:

Mavrik je izjavil:

Ne odtehtajo razlike v ceni ZA TEBE. A vam je to res tako težko razumeti?


Če gledaš racionalno je ne, ker je price / performance zelo slab.


Mater ste eni patetični. Iphone 8 64GB se dobi za 600€ v redni prodaji. V raznih vezavah pri operaterjih še za manj. Po tvoje bi torej moral kupiti neka na pol delujoča jajca za 100€ manj, ker ima boljši p/p? Ali tudi krompir ješ surov, ker je tam boljši p/p?

Matek ::

Netrunner je izjavil:

Če gledaš racionalno je ne, ker je price / performance zelo slab.
Price/performance je lahko v pomoč pri izbiri, ni pa edini kriterij za nakup. Če imaš 10 otrok, je glede na price-performance najbolje kupiti 3 Twingote, realno pa rabiš kombi. Po tvoje je to neracionalen nakup.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

facepalm ::

GRT je izjavil:

facepalm je izjavil:

Flagship in dolga avtonomija ne gredo skupaj:)

To pa ti praviš. To lahko izjavi samo tak, ki se ne spozna na zadeve imel v rokah en ali dva telefona in sedaj misli da vse ve.


Sem smartphone user se iz casov UIQ 2.0 (po postih sodec, si se ti takrat se igral z barbikami)in nisem se naletel na flagship z dvema dnevoma avtonimije ob "moderate" uporabi (gps,wifi,bt always on, 10h+ sot..).
P20pro res nisem testiral ampak po reviewih sodec, je se vedno dalec od midrangerjev s sd625.
Ne recem, da ne obstajajo, so pa zelo redki.
Mogoce bo POCO F1 malo premesal karte.

GRT ::

Matek je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Če gledaš racionalno je ne, ker je price / performance zelo slab.
Price/performance je lahko v pomoč pri izbiri, ni pa edini kriterij za nakup. Če imaš 10 otrok, je glede na price-performance najbolje kupiti 3 Twingote, realno pa rabiš kombi. Po tvoje je to neracionalen nakup.

Smo v temi Flagship telefoni. Poberi se s tvojimi twingoti.

GRT ::

facepalm je izjavil:

GRT je izjavil:

facepalm je izjavil:

Flagship in dolga avtonomija ne gredo skupaj:)

To pa ti praviš. To lahko izjavi samo tak, ki se ne spozna na zadeve imel v rokah en ali dva telefona in sedaj misli da vse ve.


Sem smartphone user se iz casov UIQ 2.0 (po postih sodec, si se ti takrat se igral z barbikami)in nisem se naletel na flagship z dvema dnevoma avtonimije ob "moderate" uporabi (gps,wifi,bt always on, 10h+ sot..).
P20pro res nisem testiral ampak po reviewih sodec, je se vedno dalec od midrangerjev s sd625.
Ne recem, da ne obstajajo, so pa zelo redki.
Mogoce bo POCO F1 malo premesal karte.

To si se spet sam proglasil za smartphone userja.
Daj sinko, po vsej verjetnosti bi ti bil lahko foter zato raje nehi s takimi, kdo je koliko star, če ne znaš drugače ti tudi s takimi otroškimi forami ni treba hodit ven. Si vse dokazal ja.

Mavrik ::

Dajte prosim tole prckanje med firmami in njihovimi znamkami kam drugam - je offtopic in drkanja v glavo okoli firm res ni zanimivo brati. Vsakdo s pol pameti ve kaj je mislil avtor.
The truth is rarely pure and never simple.

hamez66 ::

Ja, spraševal je za flagship, tu pa potem ljudje govorijo o Twingotih in telefonih za 600 eur, ki niso flagshipi. Če ti pa kaj ni prav, potem pa definiraj, kaj je to flagship, da se bomo lahko držali teme. Sicer pa nisem imel nobenega namena prcati Kamikazeja5, četudi je morda tako izpadlo.

Telefon za 600 eur ni flagship. Mogoče je nekoč bil, zdaj pa ni več. Govori se o flagshipih, torej o najboljšem modelu za običajen trg (brez zlatih bullshit telefonov in ostalih posebnih modelov). Pri Iphoneih je to trenutno Iphone x, pri Samsungu verjetno novi Note, pri huawei pa p20 pro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

          ::

hamez66 je izjavil:

Ja, spraševal je za flagship, tu pa potem ljudje govorijo o Twingotih in telefonih za 600 eur, ki niso flagshipi. Če ti pa kaj ni prav, potem pa definiraj, kaj je to flagship, da se bomo lahko držali teme. Sicer pa nisem imel nobenega namena prcati Kamikazeja5, četudi je morda tako izpadlo.


Meni ni izpadlo kot prckanje, bolj kot neznanje oz. nepoznavanje osnov. Definicija flagshipa je popolnoma jasna in obsega 15 točk. Ker je iz debate evidentno, da ti je ta definicija tuja, predlagam, da si to definicijo poiščeš na netu in nato nadaljujemo z debato. OK?

hamez66 ::

Lahko pa tudi ti pripopaš to definicijo, ker se mi zdi neumno, da bi imela definicija flagshipa 15 točk, ko sem pa iskal definicijo po googlu, pa prav tako nisem nikjer naletel na jasno definicijo v 15 točkah.

janig ::

Kaj pravite na temo v cem je fora imet Rolex uro? Odpremo?

facepalm ::

GRT je izjavil:

facepalm je izjavil:

GRT je izjavil:

facepalm je izjavil:

Flagship in dolga avtonomija ne gredo skupaj:)

To pa ti praviš. To lahko izjavi samo tak, ki se ne spozna na zadeve imel v rokah en ali dva telefona in sedaj misli da vse ve.


Sem smartphone user se iz casov UIQ 2.0 (po postih sodec, si se ti takrat se igral z barbikami)in nisem se naletel na flagship z dvema dnevoma avtonimije ob "moderate" uporabi (gps,wifi,bt always on, 10h+ sot..).
P20pro res nisem testiral ampak po reviewih sodec, je se vedno dalec od midrangerjev s sd625.
Ne recem, da ne obstajajo, so pa zelo redki.
Mogoce bo POCO F1 malo premesal karte.

To si se spet sam proglasil za smartphone userja.
Daj sinko, po vsej verjetnosti bi ti bil lahko foter zato raje nehi s takimi, kdo je koliko star, če ne znaš drugače ti tudi s takimi otroškimi forami ni treba hodit ven. Si vse dokazal ja.


Po tvojih komentarjih sodec, nisi sposoben bit nobenemu foter. To, da iznicis tuje mnenje brez argumentov mi pove o tebi dovolj, da vem, da nima smisla ti karkoli razlagat. Nimam potrebe po dokazovanju, ti samo povem da moje mnenje izraza moje izkusnje in teh imam kar precej, kar se tice sveta mobitelov, ceprav je zadnje case ta hobi na stranskem tiru.

Btw.. ja se proglasam za smartphone userja, ker uporabljam smartphone. Tako kot sem tudi toilet user, ker uporabljam wc.
Ne morem verjet, kaksna greznica se je nabrala tle..

Netrunner ::

Flagshipi gor ali dol. Žalostno je to, da na slo-techu ni več mogoče imeti konstruktivne debate.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

facepalm ::

I agree

Cervantes ::

Netrunner je izjavil:

Flagshipi gor ali dol. Žalostno je to, da na slo-techu ni več mogoče imeti konstruktivne debate.

A je to že kdaj bilo?

janig ::

Netrunner je izjavil:

Flagshipi gor ali dol. Žalostno je to, da na slo-techu ni več mogoče imeti konstruktivne debate.

In kaj bi rad slisal? Kje je point te teme?

Mato989 ::

GRT je izjavil:

facepalm je izjavil:

Flagship in dolga avtonomija ne gredo skupaj:)

To pa ti praviš. To lahko izjavi samo tak, ki se ne spozna na zadeve imel v rokah en ali dva telefona in sedaj misli da vse ve.


To lahko izjavi vsak ki je kdajkoli uporabljal telefone kot so Nokia 3310 ipd =) Proti njim ima velika večina telefonov ZANIČ avtonomijo, napredovala je vsa živa tehnika razen baterije =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

klemenSLO ::

Mislim da se vedno da met konstruktivno debato, če bi le uporabniki uporabljali fraze.... 'po mojem mnenju'... 'mislim da' ... in seveda ne.. 'se vidi da si xxx, ' 'pojma nimaš'...'

Back on topic:
Torej če se mene vpraša ... iz tehničnega vidika NI več potrebe , da kupiš 'flagship' in za to odšteješ nevem koliko denarja, ker lahko več ali manj enako/podobno delovanje dobiš za manj. Tako kot so nekateri omenjali, lahko z zamikom nekaj mesecv dobiš 'bivši' flagshipp... malce rabljen.. in nisi ničesar zamudil, si pa lahko kar nekaj prišparal
Če pa nekdo denar ima,ali pa mu je to pač statusni simbol, je pa to zanj irelevantno vprašanje, ker si pač kupuje najbolje kar lahko dobi.

My 5c.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

šernk ::

3 strani debate in še vedno ne vemo kaj sploh je flagship mobitel :))

jaz bistvene razlike med xiaomi Mi 8, oneplus 6, samsungom S9 in iphone 8 razen v ceni in operacijskem sistemu ne vidim in zato se vse štiri šteje med flagshipe. No lahko pa samsunga damo v S9 note in iphone X ampak razen velikosti in "zlatega" ohišja ne pridobimo nič.

zame vsi, ki sem jih omenil spadajo med flagshipe. Zakaj sem na flagshipu za 500eur in ne za 1000eur vem pa sam. torej flagshipa imam ker me je stal 500eur in dela tisto kar rabim bolje od unega za jurja in če želim biti žlehtnoba: mobitel brez dual sim podpore ne more biti flagship, nikakor si ne predstavljam da bi še vedno vlačil dva telefona povsod s seboj (službenega in privat, privat številke v službene namene pa ne mislim dajat, za tistih 60eur letno)

@Rejzor: zame je pomembna izključno uporabnost povsod, pa a se gre za WC papir, mobitel, avto...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

GRT ::

hamez66 je izjavil:



Telefon za 600 eur ni flagship. Mogoče je nekoč bil, zdaj pa ni več. Govori se o flagshipih, torej o najboljšem modelu za običajen trg (brez zlatih bullshit telefonov in ostalih posebnih modelov). Pri Iphoneih je to trenutno Iphone x, pri Samsungu verjetno novi Note, pri huawei pa p20 pro.

OP6 lahko šteješ med flagshipe pa je manj kot 600€. Tudi P20pro je Huaweiev flagship in ga tudi dobiš že za manj kot 600€.

facepalm je izjavil:


Ne morem verjet, kaksna greznica se je nabrala tle..

Potem se pa odstrani in ne trolaj.

Mato989 je izjavil:

GRT je izjavil:

facepalm je izjavil:

Flagship in dolga avtonomija ne gredo skupaj:)

To pa ti praviš. To lahko izjavi samo tak, ki se ne spozna na zadeve imel v rokah en ali dva telefona in sedaj misli da vse ve.


To lahko izjavi vsak ki je kdajkoli uporabljal telefone kot so Nokia 3310 ipd =) Proti njim ima velika večina telefonov ZANIČ avtonomijo, napredovala je vsa živa tehnika razen baterije =)

Potem takem ti šteješ Nokio 3310 med flagshipe?
Potem zadnjih par let nisi imel nobenega od flagship Huaweiev.

Netrunner je izjavil:

Flagshipi gor ali dol. Žalostno je to, da na slo-techu ni več mogoče imeti konstruktivne debate.

In kdo potem to izjavi!
Že takoj na začetku sem ti povedal kaj si storil z odprtjem te teme. Sedaj pa poslušajte to prepucavanje.

Mavrik je izjavil:

Dajte prosim tole prckanje med firmami in njihovimi znamkami kam drugam - je offtopic in drkanja v glavo okoli firm res ni zanimivo brati. Vsakdo s pol pameti ve kaj je mislil avtor.

Ti @Mavrik pa pojdi drkat kam drugam, ker te imam pol kurac!
Če ne znaš opravljat svojega dela se poberi s tega foruma seljačino jedna!
Če si že štartu dovolili tako temo potem pusti komentirat ne pa brisat samo tistega, kar se tebi k dvigne.
V nešteto temah si že dokazal, da pojma nimaš in da si nepristranski zato daj prosim prepusti to delo nekomu, ki bo vedel kaj dela ti pa bodi toliko fer in se poberi nekam, kjer ne boš delal škode!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ALT ()

Mato989 ::

šernk je izjavil:

3 strani debate in še vedno ne vemo kaj sploh je flagship mobitel :))

jaz bistvene razlike med xiaomi Mi 8, oneplus 6, samsungom S9 in iphone 8 razen v ceni in operacijskem sistemu ne vidim in zato se vse štiri šteje med flagshipe. No lahko pa samsunga damo v S9 note in iphone X ampak razen velikosti in "zlatega" ohišja ne pridobimo nič.

zame vsi, ki sem jih omenil spadajo med flagshipe. Zakaj sem na flagshipu za 500eur in ne za 1000eur vem pa sam. torej flagshipa imam ker me je stal 500eur in dela tisto kar rabim bolje od unega za jurja in če želim biti žlehtnoba: mobitel brez dual sim podpore ne more biti flagship, nikakor si ne predstavljam da bi še vedno vlačil dva telefona povsod s seboj (službenega in privat, privat številke v službene namene pa ne mislim dajat, za tistih 60eur letno)

@Rejzor: zame je pomembna izključno uporabnost povsod, pa a se gre za WC papir, mobitel, avto...


Načeloma je oz. so flagship telefoni best specs smartphone od top X proizvajalcev... glede na market share... torej najdražji iz redne serije Samsung, Huawei Apple in zaradi Kitajske in Azije nasploh še Xiaomi... Ti 4je skupaj imajo skupni market share večji kot vsi preostali proizvajalci skupaj... torej njihovi najboljši smartphoni po specifikacijah in redne serije v prodaji so ti. flagshipi za mene... čeprav sam Xiaomija odštejem, ker je vendarle večinski market share v Aziji... in zato manj relevanten v Evropi overall.

Potem takem ti šteješ Nokio 3310 med flagshipe?
Potem zadnjih par let nisi imel nobenega od flagship Huaweiev.


Ne kupujem ti. flagshipov... načeloma je moj budget vsake 3-4 leta za telefon v rangu cca. 250-300€... recimo letos sem si privoščil P20 Lite... zdi se mi kot best price performance telefon v rangu do 300€ če odštejem mahinacije z nabavo v tujini (Kitajska itd...) pred tem sem imel p9 Lite... tudi bil odličen, žal mi je padel na tla =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

janig ::

Jest mam* flegšipa, zato da lahko napisem na internet da ga mam. Pa po ulici maham z njim da se vidi.
* na kredo seveda

Unknown_001 ::

Te flamewar teme nikomur ne koristijo
...

Najbolj enostavno se je narest neumnega, postavit banalno vprašanje in počakat, da se raja stepe.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Looooooka ::

Vcasih so ljudje na tem forumu znali brati specifikacije in delat benchmarke. Danes postavljajo vprasanja tipa "Zastava Koral ali Tesla Model 3, v cem je fora za tako razliko v ceni?".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

GRT ::

In zakaj?
Zaradi pravil foruma in nesposobnega vodstva!

hamez66 ::

Ja, narobe sem se izrazil. Napisati bi mogel, da po mojem mnenju Applov Iphone 8 za 600 eur ni flagship, ker so po mojem mnenju flagshipi samo najboljši telefoni določene znamke. Ja, op6 je (po mojem mnenju) flagship znamke Oneplus, prav tako je flagship tudi P20 pro, kljub temu, da ga lahko na obroke z vezavo ali na kakšen drug, meni neznan način, dobiš ceneje, kot za 600 eur. Sem pa prebral tudi razlage, da sta tako Iphone 8 kot Iphone X oba flagshipa, s čimer se sicer ne strinjam, ampak če je definicija besede flagship taka, da zajema tudi telefon Iphone 8, se pa pač motim. Imam telefon, ki je svoj čas bil flagship, zanj sem dal 350 eur. Včasih je bil, zdaj pa ni več ( po mojem mnenju, lahko pa pač narobe razumem besedo flagship in dejansko obstaja 15 točk, ki določajo, kaj je flagship, in niso samo mnenje neke druge osebe, ampak je stvar podprta z nekim standardom, pogodbo ali nekim drugim pravno zavezujočim dokumentom). Moj nekoč flagship telefon je super, se mi je pa razbil zaslon, ko se je skotalil po asfaltiranem klancu. Priporočam nakup nekoč flagship telefona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Mato989 ::

Za mene je flagship samo po specifikacijah najboljši telefon posameznega proizvajalca... =) Tudi logika narekuje tako.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

janig ::

nesposobnega vodstva!

Kot da bi sindikat poslusal.

aerie ::

Če pa so jim starši in šolniki rekli, da norih vprašanj ni. Nori so lahko samo odgovori. Seveda, odgovor na tole vprašanje je na dlani: "Ker si ga lahko privoščim."
Sicer pa, od kod ideja, da naj bi trg mobilnih telefonov ponujal najboljše potrošniške modele z ugodnim razmerjem cena/kvaliteta? Za premium modele že od nekdaj velja premium cena in to na vseh tržiščih.
Nadaljujete lahko tule: [izbrisana tema]

Unknown_001 ::

Mato989 je izjavil:

Za mene je flagship samo po specifikacijah najboljši telefon posameznega proizvajalca... =) Tudi logika narekuje tako.


Tako...

Paradni konj po domače.

Najboljše kar je v ponudbi pri nekem brandu. Top of the line.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Mato989 ::

Edini primer ki najdem, da bi lahko bila 2 flagshipa je takrat ko bi bila 2 telefona z identičnimi specifikacijami in vsem hardwarom, samo da bi en imel večji zaslon enakih ločljivosti itd... takrat bi sprejel 2 flagshipa =) Ker enim je pač večji zaslon bolji drugim pa manjši...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

ngc2392 ::

flagship je, kar proizvajalec razglasi za flagship. flagship je tudi, kar mediji razglasijo za flagship (in ni nujno, da je to isti model kot ga razglasi proizvajalec :) in flagship je tudi model, ki ga na forumu "fanboyi" razglasijo za flagship. in na koncu je flagship tudi telefon za 50 eur iz bolhe, ker si ga nekdo lahko le tako privošči. in je zanj flagship. vse je relativno in odvisno iz katere perspektive človek gleda.
sem imel samsung s2 skoraj dve leti. ja, premajhen ekran. sem šel na s4. dve leti brez težav. morda "prepočasen" po teh dveh letih. sem šel na s7 edge. ko je bil zunaj s8. plačal polovico, kot je bil na začetku. trenutno odgovarja vsem mojim zahtevam. ne igram, sem pa recimo srednje zahteven uporabnik (karkoli naj bo že pomenilo). vsekakor bo z mano še nekaj časa (ok, tudi naročnina je tukaj :), a naslednji bo verjetno tudi "flagship". a ne aktualni model, pač pa predzadnji. brezveze dajati 50% več cene za "minimalne" spremembe. imho.
ja, brat je šel iz note3 na xiamoija note. zadovoljen. saj ne rečem, tudi jaz bi recimo testiral te "kitajce". a ne morem kupovati vsake pol leta (ali manj) za 200 eur drug telefon. samo zaradi tega, da sprobam nekaj novega/cenejšega/drugačnega.
United We Stand, Divided We Fall

shadeX ::

Mato989 je izjavil:

Za mene je flagship samo po specifikacijah najboljši telefon posameznega proizvajalca..


Res je. Ampak sedaj mi da misliti da je iPhone 8, prvi Applov telefon, ki je držal "flagship" status manj kot 2 meseca. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

OK.d ::

Ta tema je tudi flagship kandidat za izbris;)
LPOK.d

Jerry000 ::

100x smo ze rekl kaj je flagship in da je 100 ljudi 100 cudi...zakaj se vedno eno in isto utrujate in dokazujete?

Stari maček ::

Moj čas in oči so predragocene, da bi jih izgubljal s klump telefoni...edino, kar me jezi, je švoh baterija.

profdoktor ::

Pa saj 4x4 terence tudi nihče ne (upo)rabi. Eni imajo celo take za ketere odštejejo več kot 100k EUR. 99.9% lastnikov teh vozil ne fura Camel Trophy. Nekam je treba lučit denar. YOLO :))

klemenSLO ::

Flagship je najboljši model, ki ga posamezni proizvajalec ponuja v danem momentu.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Machete ::

Točno tako, ne pa bluzenje ala ngc2392.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

GreenT ::

Naslov teme je: V čem je fora imet flagship telefon? ... in ne, kaj je flagship telefon.

          ::

Mene bolj zanima v čem je fora drugim določati, kaj je najbolje zanje? Najbliže mi je tista teorija, da ko nekomu nekaj zavidamo, začnemo razmišljati v stilu: saj tega sploh ne potrebuje; moja pol slabša zadeva je v bistvu boljša, ker je bila cenejša; ...

profdoktor ::

Jaz pravim boljše da tehnološki giganti rastejo kot pa farmacevtski (antidepresivi). Če nekdo najde veselje v kupovanju novih telefonov, toliko boljše.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei P20 Pro ali P30 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
447237 (4385) GRT
»

Kdo bo kupoval telefone za tisočaka? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
15425412 (17000) ziga1990
»

Galaxy S10 vs iPhone 11

Oddelek: Mobilne tehnologije
447016 (5954) m0LN4r
»

Se sploh splača kupiti premium telefone? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20718017 (11931) KAVINSKY
»

Telefonov Nokia ne bo več (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
12331823 (28003) PrihajaNodi

Več podobnih tem