» »

Mobilni aparati proizvajalca Huawei

Mobilni aparati proizvajalca Huawei

Temo vidijo: vsi
««
13 / 16
»»

MrStein ::

Kontakt lahko gre vedno k vragu.

In ja, tudi iz nastavitev lahko izgine komponenta, ki ne deluje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Skylord ::

Dimnik je izjavil:

Prekinila kakšna žička do kontakta.....ti si kdaj videl notranjost telefona?

Kaj pa se ti oglašaš?
TI izgleda nisi!

Dimnik ::

Videl sem verjetno več v živo, kot ti na slikah.....

No in to na sliki je za tebe žička? Ajde pogrezni se nekam in se ne oglašaj..

Skylord ::

Ajd ne pametuj, če nimaš pojma. Ti v živo še svojga k nisi videl kaj šele telefon od znotraj. Pober se v jamo iz katere si prilezel, ker tam očitno telefonov še niste videli.
Vedno se najdejo kakšni mamuni, da zaserjejo temo. Se čisto normalno pogovarjamo pa potem uleti en tak pacijent, ki misli da vse ve.

Dimnik ::

Zasral si jo ti, ko si šel pametovat in nekaj sklepal po svoje in nekaj tumbat, kar sploh ni bilo vprašanje...

Glede majmuna pa poglej v ogledalo

Skylord ::

Jaz sem jo zasral? Pa dej pober se, ti povem še enkrat. Prbasal si se z trapastim žaljivim komentarjem s katerim si se obrukal, da se bolj nisi mogel. A si ti ta telefon dejansko kdaj videl v živo. Odprtega karkoli, daj ne seri. Ne, da bi se hvalil ampak imam telefon doma. Sklepanje pa je bilo čisto na mestu in ni bilo potrebe po nekem žaljivem komentarju, ki te je postavil na nivo, za katerega sem ti že enkrat povedal. Tako, da pssst in ne brukaj se več. S tabo se sploh ne mislim več ukvarjat, ker nisi vreden mojega časa.

Dimnik ::

Še enkrat preberi svoj post, čist brezvezno uletavanje v temo, potem pa še.o nekih žičkah v telefonu, kaj misliš da je telefon eletrična omarica kjer so žice, ne v telefonu in neka neutemeljena predvidevanja, ampak eni se morate brezveze oglašat z svojimi predvidevanji, ki ne pripomorejo čisto nič...
Telefonov sem pa videl odprtih toliko različnih, kot jih ti še nisi imel, ne pa da bi jih videl odznotraj....potem nebi pisal o žičkah...hahaha

Skyfall ::

Huaweiu P20 lite je cena padla na 280€. Se ga splača kupit? Tisti, ki ga imate, kakšen je kaj fotoaparat?

Dimnik ::

Sem glih danes bil v poslovalnici in primerjal p20lite in mate20lite, če ti ni prevelik, bi vzel mate,je sigurno boljši, imaš nove za 250e v oglasih

DV_cam ::

Prosim za informacijo kateri servisi v Sloveniji obstajajo za menjavo Huawei touch stekla na mobitelu?
DV_cam

ivano ::

Če rabi kdo vakumsko zaprtega Honorja 8x, zs.

gusto ::

ivano je izjavil:

Če rabi kdo vakumsko zaprtega Honorja 8x, zs.

A to si ga sam vakumsko zapakiral? :))

ivano ::

Haha, tako piše v večini oglasov. Pač zaprt je še, nov. :))

A vsi samo še Pocote kupujete al kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ivano ()

Twixz ::

Dejansko ko pogledam nazaj koliko sem preplačal telefonov v življenju me glava zapeče.

Za 500€ dobiš novega, zapakiranega Mate 20 PRO na internetu (sicer hitro grejo, ker so gor oni ko verjamejo da bodo zanj dobili 700€ :D).

Naročnino itak veliko ljudi preplača (ne porabi vsega kar kupi), jst naprimer sem imel zdaj 2 leti paket z 2 GB interneta v tujini pa čez mejo nisem šel že 4 leta.

Think about it :)

Bye ::

Twixz je izjavil:

Dejansko ko pogledam nazaj koliko sem preplačal telefonov v življenju me glava zapeče.

Za 500€ dobiš novega, zapakiranega Mate 20 PRO na internetu (sicer hitro grejo, ker so gor oni ko verjamejo da bodo zanj dobili 700€ :D).

Naročnino itak veliko ljudi preplača (ne porabi vsega kar kupi), jst naprimer sem imel zdaj 2 leti paket z 2 GB interneta v tujini pa čez mejo nisem šel že 4 leta.

Think about it :)

Mi lahko daš link? Rad bi videl novi M20 Pro za 500 ojrov :)

Tour ::

Malo spremljaj letgo, ampak kot je povedal twixz, hitro grejo..

Bye ::

Thnx!

finkec ::

Twixz je izjavil:

Dejansko ko pogledam nazaj koliko sem preplačal telefonov v življenju me glava zapeče.

Za 500€ dobiš novega, zapakiranega Mate 20 PRO na internetu (sicer hitro grejo, ker so gor oni ko verjamejo da bodo zanj dobili 700€ :D).

Naročnino itak veliko ljudi preplača (ne porabi vsega kar kupi), jst naprimer sem imel zdaj 2 leti paket z 2 GB interneta v tujini pa čez mejo nisem šel že 4 leta.

Think about it :)



Jaz sem svojega prodal za 720eur.

ivano ::

Vseeno mi je čudno, da ni tudi poskušanja zbijanja cene za 8x.

T-Back ::

ivano je izjavil:

Vseeno mi je čudno, da ni tudi poskušanja zbijanja cene za 8x.

Kje pa se prodaja? In za koliko?

klinker ::

T-Back je izjavil:

ivano je izjavil:

Vseeno mi je čudno, da ni tudi poskušanja zbijanja cene za 8x.

Kje pa se prodaja? In za koliko?


ivano je izjavil:

Če rabi kdo vakumsko zaprtega Honorja 8x, zs.

ivano ::

Začetno ceno sem postavil na 250€, ampak jo spustim. Res pa da sem objavil samo na slo-tech, ker se mi ne da zajebavat s pacijenti na letgo, ki ponujajo pol manj.

klinker ::

Pacijente imas tudi tu, na bolhi, letgo itd...ignoriras, pa je :)

Dimnik ::

Najhujši so preprodajalci, ugotovil sedaj ko sem prodajal pocota na letgo....trije tipi z najmanj tremi različnimi vzdevki so ponujali takojšnje plačilo in prevzem, pa sploh niso vedeli od kod sem....se mi ne da vsega pisat..

finkec ::

Skos pravim kaj se v slo prodaja oz. preprodaja. Telefoni in avtomobili.

T-Back ::

Dimnik je izjavil:

Najhujši so preprodajalci, ugotovil sedaj ko sem prodajal pocota na letgo....trije tipi z najmanj tremi različnimi vzdevki so ponujali takojšnje plačilo in prevzem, pa sploh niso vedeli od kod sem....se mi ne da vsega pisat..

Kako niso vedeli iz kje si? Do tvojih podatkov pa res ni težko prit. Saj v profilu piše iz kje si, vsaj okvirno, saj Slovenija pa tud ni tako velika, da se ne bi mogel tistih 50km zapeljat po neko malo bolj vredno stvar.

ivano je izjavil:

Začetno ceno sem postavil na 250€, ampak jo spustim. Res pa da sem objavil samo na slo-tech, ker se mi ne da zajebavat s pacijenti na letgo, ki ponujajo pol manj.

Ja, samo tukaj, ga boš pa res težko prodal.
Če že, potem Bolha. Na letgo je pa res sama klošarija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-Back ()

Mato989 ::

DV_cam je izjavil:

Prosim za informacijo kateri servisi v Sloveniji obstajajo za menjavo Huawei touch stekla na mobitelu?


Zakaj bi menjaval steklo na huawejih če pa je menjava kompleta 5€ dražja... brezveze, pa zna se zgodit da kdaj touch ne dela več tako super kot pri original lepljenju =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Dimnik ::

T-Back je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Najhujši so preprodajalci, ugotovil sedaj ko sem prodajal pocota na letgo....trije tipi z najmanj tremi različnimi vzdevki so ponujali takojšnje plačilo in prevzem, pa sploh niso vedeli od kod sem....se mi ne da vsega pisat..

Kako niso vedeli iz kje si? Do tvojih podatkov pa res ni težko prit. Saj v profilu piše iz kje si, vsaj okvirno, saj Slovenija pa tud ni tako velika, da se ne bi mogel tistih 50km zapeljat po neko malo bolj vredno stvar.

ivano je izjavil:

Začetno ceno sem postavil na 250€, ampak jo spustim. Res pa da sem objavil samo na slo-tech, ker se mi ne da zajebavat s pacijenti na letgo, ki ponujajo pol manj.

Ja, samo tukaj, ga boš pa res težko prodal.
Če že, potem Bolha. Na letgo je pa res sama klošarija.


Seveda niso vedeli, saj si lahko lokacijo poljubno spreminjaš v profilu...in če je en iz primorske, drug iz pomurja je malo več kot 50km, kaj praviš?

T-Back ::

Pa saj vsi vemo, da si iz primorske.
...

finkec ::

DV_cam je izjavil:

Prosim za informacijo kateri servisi v Sloveniji obstajajo za menjavo Huawei touch stekla na mobitelu?


To ti menjajo na vsakem servisu mobilnih aparatov.

Mato989 ::

finkec je izjavil:

DV_cam je izjavil:

Prosim za informacijo kateri servisi v Sloveniji obstajajo za menjavo Huawei touch stekla na mobitelu?


To ti menjajo na vsakem servisu mobilnih aparatov.


Ne zavajaj samo touch stekla ne menjujejo na vsakem servisu, dejansko manjsina servisev menjuje touch stekla ker moras locit touch in lcd... Naprave pa niso 10 ojrov... Trdil bi celo da se ne splaca menjavat glede na to kako poceni so nadomestni deli za huawei... Mi menjujemo samo za samsung in apple bolj drage modele...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

klinker ::

AMOLED je drag in se samo steklo splaca menjat, medtem ko so LCD cheap in pride delo drazje od samega zaslona.

Twixz ::

Mi lahko daš link? Rad bi videl novi M20 Pro za 500 ojrov :)


Na letgo sem šel dvakrat letos in obakrat sta bila gor 2 Mate20PRO za 500€ :)

Stari maček ::

Včeraj sem bil v Mediamarktu in je P20 pro 550 €.

IcyFox ::

Živjo, mam eno težavo na mojem Mate 20 Lite pa me zanima če kdo ve, kako to fixat. Torej ko dobim notification (če ga dobim, ker je itak katastrofa s temi huaweiji) ga lahko vidim na lockscreenu, a ko odklenem telefon ta izgine. Mogoče kdo ve, kako to fixat?

MrStein ::

Če ima še kdo na P20 lite problem, da mobile data neha delovati (se mi zdi, da se to zgodi pri menjavi celic), se je našel workaround:
V "preferred network type" spremeniti iz "4G/3G/2G auto" na "3G/2G auto" in čez nekaj sekund začne delati. Nato se lahko preklopi nazaj na 4G... in potem tudi dela na 4G omrežju.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

gusto ::

Kaj naj bi bil tale update, prvič vidim takšno oznako, da je Telekom v imenu. Po cifrah sodeč je starejša verzija.;(( Velikost updejta je 103MB, v opisu piše "optimized network interworking" in "essential and recommended apps". Gre se za telefon Huawei P10.

louser ::

Saj piše, da je prirejena in starejša (varnostno zastarela) različica od operaterja.
To je tista, kjer Telekom Slovenije zraven vgradi en poln kup dreka svojih aplikacij, na posodobitve pa potem pozabi.
Ignoriraj in pojdi naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

MrStein ::

Mogoče so tu not dali podporo za voice-over-wifi... :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

louser ::

MrStein je izjavil:

Mogoče so tu not dali podporo za voice-over-wifi... :)

Ima telefon podprt VoWIFI že od splavitve, če se ne motim.

Za aktivacijo na operaterjevi strani je potrebno poslati SMS
VOWIFI na 1918

Pač zelo slab poskus sarkazma
.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

MrStein ::

VoWifi baje potrebuje eksplicitno podporo (FW) od ponudnika storitev.

Baje. Se nisem poglabljal.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

vinkop ::

je tole legitimno na amazon.it? zdi se mi dokaj normalna cena, ce seveda ni kakih prikritih stroskov? carina pri nas, postnina...ima kdo vec izkusenj s kupovanjem preko amazon.it?
https://www.amazon.it/Huawei-P20-Dual-1...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vinkop ()

louser ::

To je to. Carine ni, poštnino ti vrže proti koncu nakupa.
Amazon kot Amazon, ničesar se nimaš bati.

Ganon ::

"World's first foldable 5G phone."



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

bambam20 ::

O temle se pa sploh ne govori nič.

GRT ::

Se samo ne na tem forumu. Ta forum ni več vreden tega.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: klinker ()

louser ::

Kaj pa čmo govoriti?
Dobra in fina igračka. V trenutni iteraciji pa nič več.

PS Android 9 je zunaj za HiKirin960 naprave(Huawei P10/P10+)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

GRT ::

louser je izjavil:

Kaj pa čmo govoriti?

Ti kr govor, če hočeš da te podjebavajo nekateri pacijenti, ki pojma nimajo.
Dokler bodo taki moderatorji na tem forumu si ne zaslužijo drugega kot podjebavanja.

gusto ::

louser je izjavil:

PS Android 9 je zunaj za HiKirin960 naprave(Huawei P10/P10+)

Kje je ta zunaj? Jaz imam P10 pri Telekomu, pa se ni updejta.

louser ::

Teden, dva, tri pa bo.

Še prej pride varnostni popravek za Oreo, kolikor gledam. Konec marca, začetek aprila torej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()
««
13 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei MATE 20 Pro - VREDEN NAKUPA?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8814931 (9437) M-XXXX
»

Huawei p20 pro ali samsung s9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014273 (11611) cordoba
»

V čem je fora imet flagship telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16620744 (14706) louser
»

Nakup mobitela, dobra kamera

Oddelek: Mobilne tehnologije
458371 (6569) r3dkv1c4

Več podobnih tem