» »

Huawei MATE 20 Pro - VREDEN NAKUPA?!

Huawei MATE 20 Pro - VREDEN NAKUPA?!

1
2
»

Starscream ::

Se boš moral bolj potrudit za to :)

Jaz stvar kupim zase ne za druge, dejstvo je, da je p20 pro trenutno top telefon na trgu, ki ima vse.

AapocalypseE ::

Vse nima noben telefon in pišem kaj telefonu manjka in da RS-u to manjka za tako visoko ceno še je večji nateg.

Starscream ::

Škoda besed, vztrajaj pri svojem jaz pa tudi bom :), časa ubadat s teboj se pa žal nimam, mam bolj pametne stvari trenutno :)

ko boš pa preizkusil toliko aparatov kot jaz pa lahko debatirava

Zgodovina sprememb…

Dimnik ::

Vazelin je izjavil:

Apple je prilagodil default homescreene tako da se ne vidi notch. kitajci pa samo dajo notch, ostale finese jih ne zanimajo.


Nimaš pojma kaj pišeš....mlatiš prazno slamo, pojdi raje v temo o jabolkah, tam lahko fantaziraš

AapocalypseE ::

Debatirat nimam sploh kaj s tabo, ker sem točno tako napisal kako je in nič drugače.

Verjamem pa, da si zaljubljen v telefon, če si toliko dal za njega in nočeš videt kar mu manjka.

Če ga sploh imaš...

Starscream ::

Preberi kaj sem napisal, znaš brat, samo vprašam :)?

AapocalypseE ::

Niti ne bom več bral tvojih postov, ker se lažeš.

Starscream ::

Glede česa se lažem? :)

Vazelin ::

Sem pošlatal mate 20 pro.
Zadeva je svinjsko podobna samsungu s9+;) sem mislil da je Samsung lol.
Telefon je dizajnersko zelo lep. Sam uno svetlece ohišje zadaj bi bilo lahko malo manj pimpasto.

Bi kar premislil o tem telefonu če ne bi bil addicted to apple ecosystem in ce bi bil malenkost manjši. Tu Apple spet vozi azijce s tem ko imaš highend v dveh velikostih.

Dimnik je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Apple je prilagodil default homescreene tako da se ne vidi notch. kitajci pa samo dajo notch, ostale finese jih ne zanimajo.


Nimaš pojma kaj pišeš....mlatiš prazno slamo, pojdi raje v temo o jabolkah, tam lahko fantaziraš

Nekateri opazimo te podrobnosti. Z odličnim ozadjem so skrili notch;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

BTechTalk ::

Lonsarg je izjavil:

Če gledaš Mate 20 Pro razmisli še o P20 Pro, namreč main in zoom kamero imata isto in vsa razlika v ceni (350€) težko upraviči razliko, razen morda če si gamer, ker ima Mate kar nekaj bolši procesor.

Poleg tega ima P20 Pro ultrahiter senzor za prst(pač instantno ne glede kako grdo primeš z prstom) spredaj pod ekranom, Mate 20 Pro je pa senzor vgradil v ekran, kar je sicer kul ampak je precej počasnejši.

Pri nas v službi imamo P20 Pro že trije, enostavno je kamera nora.

Odvisno koliko zahtevaš od telefona. Tisti, ki potrebujejo več (oz. mislijo, da potrebujejo več bodo definitivno vzeli Mate 20 Pro namesto P20 Pro, če ne zaradi drugega, zaradi tega ker je novejši. Vsaj po mojem opazovanju kako ljudje izbirajo nov telefon je tako.

Vazelin je izjavil:

Ne posega ta huawei že prevec v teritorij Iphone x serije?

Če v 2018 najdeš telefon, ki ne posega v teritorij iPhona X/Xs (pa naj bo to kamera, notch ali kaj drugega) imaš moj respect. :P Cel trg praktično sledi trendu Appla. Vsaj po mojih opažanjih. Vse pa se je začelo z notch-em predstavi ga Apple (oz. Essential) par mesecev kasneje pa ga imajo vsi. Naključje? I don't think so.
BTechTalk Tehnološki YouTube Kanal - http://www.youtube.com/btechtalk

Zgodovina sprememb…

BTechTalk ::

Vazelin je izjavil:

Sem pošlatal mate 20 pro.
Zadeva je svinjsko podobna samsungu s9+;) sem mislil da je Samsung lol.
Telefon je dizajnersko zelo lep. Sam uno svetlece ohišje zadaj bi bilo lahko malo manj pimpasto.

Bi kar premislil o tem telefonu če ne bi bil addicted to apple ecosystem in ce bi bil malenkost manjši. Tu Apple spet vozi azijce s tem ko imaš highend v dveh velikostih.

Dimnik je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Apple je prilagodil default homescreene tako da se ne vidi notch. kitajci pa samo dajo notch, ostale finese jih ne zanimajo.


Nimaš pojma kaj pišeš....mlatiš prazno slamo, pojdi raje v temo o jabolkah, tam lahko fantaziraš

Nekateri opazimo te podrobnosti. Z odličnim ozadjem so skrili notch;)

Tukaj imava pa nekaj skupnega... Apple ecosystem.

Ko si enkrat not, ne prideš več ven, ker te vse moti.
Odkrito povedano, nimam pojma kaj dela Apple, da nas ZASVOJI z njihovimi produkti, mislim, da je vse zaradi enostavnosti. Ne rabiš sploh razmišljat, vse veš in se nič ne vrtiš po nekih nastavitvah kot ovca brez glave. Pa ne, da sem Apple fanboy - vsem telefonom in napravam, dam enake možnosti, ampak priznam, da odkar je moj daily driver Apple, ne morem zamenjat.
BTechTalk Tehnološki YouTube Kanal - http://www.youtube.com/btechtalk

kody ::

klinker ::

Starscream je izjavil:

Ne rabim se hvalit. Dejstvo je, da neki pišeš kar sploh ne drži.

Ampak dejansko poslušaj pa pol pametiraj.

Poleg tega Samsung, imel sem Note 8 in Note 9, kje je napredek? Poglej Huawei, temu se reče napredek.

Prvo sprobaj več aparatov potem pa bučke prodajaj.


Zanimivo, kako so vsi Huaweiasi in Xiaomijasi imeli neke hude fone in so vsi z en drek napram tem iKopijam :D
Napram prejsnjim Huawei fonom je valda napredek, ker koncno imajo pol zadev, ki jih imajo ostali ze ohoho casa :)
Cakamo se profesionalca GRTja da se oglasi :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Starscream ::

verjetno imajo odlicno baterijo tudi ostali ze nekaj casa ne?

pa za info nisem noben huaweijas, od iphone x do note8/9 sem vse imel, zdej imam pac tisto kar je meni najboljse.

sicer pa vsak naj uporablja kaj mu pase.

MostWanted ::

precenjen telefon tako kot gnusmas.

Vazelin ::

Dame in gospodje, GRT, napredni uporabnik pametnih telefonov!

klinker ::

GRT for president :))

klinker ::

AapocalypseE ::

GRT, še en pametnjakovič, ki ne vidi dlje od svojega k...

Še enkrat prilagam napisano včeraj.

P20 pro zelo rabi video stabilizacijo, ker 1080p 30fps ni nekaj s čem bi se lahko hvalil telefon.

Zvočniki tudi morajo postat boljši.

Mate 20 Pro je že dosti stvari pridobil, kar manjka P20 Pro, ampak še vedno ni stabilizacije za 1080p 60fps in ni 4K 60fps.

Huawei in Leica še morata delat na videu.

Pa zvočnike posodobit, ker so v Mate 20 Pro enaki kot v P20 Pro in so zelo slabši kot v Samsungu recimo. Kdor hvali zvočnike Huaweia je plačan, da jih ali pa nima pojma kako mora zvočnik zvenet.

In nisem si sam to izmislil, ampak tako je, tako da se lahko jočete kolikor hočete in ne spremeni dejstva.

Glede problema ekrana pri Mate 20 Pro pa zadeva res zgleda zelo grdo. Kako lahko reče Huawei, da je to normalno... sploh, ker se ne dogaja na vseh napravah.

GRT ::

Res da imam dolgega tako, da se v vsem kar si zgoraj napisal strinjam. :)
To pa še ne pomeni, da Huawei oziroma P20PRO ni eden izmed najboljših telefonov trenutno, da o Mate20PRO sploh ne govorim. Da ne bomo začeli naštevati napake Samsungov (vemo kakšne vse napake ima Note9), OPO...
Kar se tiče zaslona pa je to že stara novica, pač tukaj gor pride malo z zamudo. Ja LGjevi zasloni imajo tako imenovani "glue" medtem, ko pri drugem proizvajalcu BOE teh problemov ni. Pri nas se bodo prodajali več ali manj telefoni s BOEjevimi zasloni. Vsaj preko pooblaščenih prodajalcev. V vsakem primeru naj bi to napako krila garancija, ja čeprav pri naših serviserjih nikoli ne veš posebej, če telefon ne bo kupljen preko naših uradnih prodajalcev. Se pa to, kakšen ekran je nameščen, da brez problema preizkusit s za to namensko aplikacijo.
To lahko potrdi samo nekaj izjem, ki so ga imeli možnost "pošlatat". Zato za kaj več ne pametujte razni dirkači. Ker dejansko, kaj in kako, se bo pokazalo v praksi, ko bo telefon v redni prodaji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GRT ()

AapocalypseE ::

Če bomo pri nas meli BOE ekrane, ki te napake nimajo, potem ok, ampak me zanima zakaj sploh vgrajujejo ekrane, ki to napako imajo in se lahko potem kupci bunijo... čudno, ker se da takšne negativne zadeve prej preprečit.

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

Ampak kljub vsemu, meni so se enostavno izbulile oči ko sem videl ceno Mate 20 Pro. Sj ne da je konkurenca že prej bila v tem rangu, ampak ni blo potrebe da se jim še Huawei pridruži v tej maniji. Pa bi človek še gledal kake cenejše alternative, kjer dobiš že za 350€+ hude telefone, samo kaj ko pri vseh takih škripa lih kamera. P20 Pro se je zdel kot nek kompromis v tem primeru.

kody ::

Kako lahko trdite da bo pokrita menjava zaslona, ce se maticna firma še ni odzvala na to tezavo?

GRT ::

AapocalypseE je izjavil:

Če bomo pri nas meli BOE ekrane, ki te napake nimajo, potem ok, ampak me zanima zakaj sploh vgrajujejo ekrane, ki to napako imajo in se lahko potem kupci bunijo... čudno, ker se da takšne negativne zadeve prej preprečit.

Ja to je pa posledica prevelikega povpraševanja. Potem se jim pa preveč mudi. Saj podobna zadeva je bila pri OPOtu.
Res je dokler Huawei še ni bil tako v vrhu so bile tudi temu primerne cene, kakor so pa zavohali denar so pa postali isti požrešneši kot Apple in Samsung. Tako da ja, hvala bogu, da je toliko konkurence, bo kmalu prišel na trg kakšen drug player, ki jim bo pomešal račune. Vsekakor pa tu ne vidim Xiomija, ki je daleč daleč od tega vrha, kar pa sploh ni nič narobe, samo treba se je sprijaznit, da dela telefone, ki so bolj za nezahtevne uporabnike.

GRT ::

kody je izjavil:

Kako lahko trdite da bo pokrita menjava zaslona, ce se maticna firma še ni odzvala na to tezavo?

To če se tebi osebno še niso odzvali še ne pomeni, da se niso odzvali. Ko pa enkrat GSMArena objavi novico pa mi verjemi, da je to že stara novica. Ja, saj tudi na Huawei Slovenija še ne vedo kaj bi rekli, ker pač ne smejo. Pokliči ali jih vprašaj pa boš videl odgovor;)

kody ::

A mi lahko pokazen uraden odziv za stranke?

Saj ne recem da imajo slave telefone...super so...
Samo ce naredijo napako jo je treba priznati....

GRT ::

Saj so jo priznali. Preberi si kaj piše v zgornjem linku, ki ga je podal klinker.

kody ::

A to?
"Shortly after this post went live. A Huawei spokesperson reached out to clarify that the statement issued below was given by a Huawei UK Community Forum Manager and is not an official statement from Huawei. At the same time, Huawei has not offered its official statement so we'll let you know when we hear a response."


Pa kje vas ucijo anglescino?

louser ::

Lonsarg je izjavil:

Ampak kljub vsemu, meni so se enostavno izbulile oči ko sem videl ceno Mate 20 Pro. Sj ne da je konkurenca že prej bila v tem rangu, ampak ni blo potrebe da se jim še Huawei pridruži v tej maniji. Pa bi človek še gledal kake cenejše alternative, kjer dobiš že za 350€+ hude telefone, samo kaj ko pri vseh takih škripa lih kamera. P20 Pro se je zdel kot nek kompromis v tem primeru.

Edini imajo tehnologijo, ki jo lahko prodajajo v vrhu, kjer je sedaj bil zgolj dvojček.

AapocalypseE ::

Vsako podjetje ima cilj zaslužiti čim več denarja in to bo vedno tako, tako da ni nič čudnega, da Huawei dviga cene, če ima konkurenčne izdelke.

Vazelin ::

Sem prebral reviewe. Precej worshipajo tega Huaweia.;)

Se animacije kaj razlikujejo med različnimi telefoni Android?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

gustek_si ::

Ne. Na vseh rahlo zatika, ampak se da navadit.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: klinker ()

Twixz ::

Kako je pa kaj z ovitki pokrit ta telefon? Rabim nekaj dust-proof, če se ga odločim kupiti. :D

Twixz ::

Zdaj ko je minilo neki cajta in se je prah polegel razmišljam med dvema:

Note 9 in Mate 20 PRO.
Sem bil že skoraj v trgovini da kupim Note 9 in sem izvedel da je za evropski trg slabši procesor. Pa android 8.1?
Samo se mi Mate 20 zdi preozek. Glede baterije je baje boljši Note 9 (vir: gsmarena). Kamera itak boljša pri Mate 20 PRO (kar pa ne prevaga).
Mnenja? :)

klinker ::

Tudi ce so razlike v prid enega ali drugega, jih itak ne bos opazu, ker sta oba zelo zmogljiva procesorja v Note 9. Pie 9.0 pa bo kmalu. S9/+ ze dobivajo, Note 9 bo tudi zdaj zdaj, do konca Feb pa naj bi se S8/+ in Note 8 dobili.
Jst pravim da clovek kupi, kar mu lepse sede v roko in predvsem UI, ki mu ustreza. Pri HWju so razlike premajhne, kako malenkost ima boljsi en, drugi pa drugo, ampak to so flagshipi in vsi z dobrim chipsetom, optiko ter konstrukcijo.

Dimnik ::

Klinker lepo napisano...
Za ameriški trg ima samsung snapdragon, za eu pa svoje exynos
Sem oba stestiral v poslovalnici in ja vzel bi mate20 pro,je odzivnejši od nota, kar opaziš ko primerjaš oba naenkrat med sabo....

Tukaj se lepo vidi odzivnost med njima...kako samsung zaostaja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

louser ::

Exynos je načeloma boljši SoC, a je Samsung z njim imel precejšnje težave.
Proti Snapdragonu ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

klinker ::

Problem je na S9/+ seriji, pa se to samo vecja poraba SOCa. Za Note 9 nisem zasledil tega problema, pa Note ima tudi "nabildano" hlajenje in s tem CPU dosti manj throttla oz. deluje vec casa na visjih frekvencah, ko je to potrebno.

M-XXXX ::

Kolegu je danes po tleh padel moj Mate 20 pro. Slučajno kdo ve koliko je popravilo razbitega stekla? Oziroma je zgolj menjava možna?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei P20 Pro ali P30 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
447237 (4385) GRT
»

Huawei p20 pro ali samsung s9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014092 (11430) cordoba
»

Huawei P20 ali Mate 10 PRO

Oddelek: Mobilne tehnologije
91315 (1065) Reaper
»

P20 ali Oneplus 6

Oddelek: Mobilne tehnologije
223511 (2748) pwn3rrr

Več podobnih tem