» »

Problem s tiskalnikom

Problem s tiskalnikom

dirtyh ::

Taka je ta reč, imam HP 695C, do pred nekaj cajta je delal dobro. Zadnjič pa je kar naenkrat začel nekaj brnet in kartuše se niso premaknile. Ugotovil sem, da je temu kriv motorček, ki skrbi, da so kartuše med mirovanjem pokrite. Ta motorček se vedno vrti le v eno smer in sicer dol in to povzroča velik hrup.

A mogoče kak genij ve kako se to poprav??;((

SLOWWWeb.net ::

Če ti denar ta trenutek ni ovira, zavij v prvo štacuno z računalniško opremo in kupi en simpel HP! tiskalnik za manj kot 10k sit ;) .

Lahko pa probaš tudi sam malce eksperimintirat in to objaviš na SLO-tech-u :D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

dirtyh ::

Vidim da bom moral res nekaj novga ubost, nekako do 20k. Pa sem mal gledal tukaj po forumu kaj priporocate pa ni nic konkretnega rabm sam za teks pritat kak dobr tiskalnik slike mi niso pomembne al je kaka ideja kaj kupt.

SLOWWWeb.net ::

Ja jaz prisegam na HPja. V merkurjevi štacuni dobiš HP845C., čeprav ne vem zkakj je v Kranju, cena tega tiskalnika pod 20.000 :\ .

Med laserci pa Lexmarka in HP.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Zgodovina sprememb…

dirtyh ::

Ma kaj pa vem saj sem bil zadovoljen s HP dokler je delal sam kartuse se mi pa drage zdijo 8-O

SLOWWWeb.net ::

Naj se ti ne [v primerjavi z ostalimi tiskalniki]. Gledat moraš na količino barve v kartuši. Nek boš za cenejšo kartušo dal 2x ali celo 3x ceneje, pa boš moral kupiti 2 oz. 3 kartuše, da boš prišel na isti rezultat. Gledati koraš tudi na to, da je glava za tiskalni že na kartuši. Če se ti slednja polomi, jo preprosto :\ vržeš stran in vstaviš drugo. Pri nekaterih tiskalnikih pa moraš nesti tiskalnik na servis.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Zgodovina sprememb…

dirtyh ::

THX za vse odgovore bom mal se premislil pol bom pa kaj nabavil, ker v katerikoli trgovini vprasas kaj se najbolj splaca ti vsak kaj druzga pove nekako 100 ljudi 100 oci.
S tega vidika je bil pa komunizem se vedno najboljs:D . Ker je bila le ena stvar na voljo si tocno vedel kaj kupit in kaj bos dobil, ne pa da imas 10 razlicnih stvari in samo cakas kdaj se bos al pa te bodo nateg....>:D.

LP
I know what you're thinking: "Did he fire six shots, or only five?" Well, to tell you the truth in all this excitement, I've kinda lost track myself. But, being this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" Well, do ya punk?
- Harry Callahan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
697142052 (848) easyrider3
»

Izkušnje z original in fejk - ponarejenimi kartušami

Oddelek: Strojna oprema
161871 (1520) OZZY
»

Svetovni nateg pri kartušah (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7220159 (17108) mat xxl
»

Tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
282846 (2522) Alexius Heristalski
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433777 (3201) TheJack

Več podobnih tem