» »

Outlook Express mi prepreci odpiranje prilog.

Outlook Express mi prepreci odpiranje prilog.

Azz_Kikr ::

Ko zelim odpreti nekatere priloge, mi Outlook napise: OE je onemogocil dostop do teh nevarnih prilog v e-posti!
Kako se to odstrani?
LP, Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

Slavček ::

Izberi Orodja|Možnosti|Varnost.

urosh ::

Pa izkopi tisti "nekaj nevarnih elementov nekaj". Pa bo šlo. Sem jaz imel isto včeraj >:D

Sims ::

Če imaš "Attachment" pobarvan z sivo barvo, oziroma ga ne moreš odpret ali shranit, indi pod "Tools"-"Options"-"Security"-"Do not allow attachments to be saved or opens that could potentially be a virus". To okence izklopi ven...

Azz_Kikr ::

Še to me zanima: čeprav imam v meniju "Pogled => Orodne vrstice => Urejevanje besedila" kljukico, mi vseeno pri pisanju novega sporočila ne pokaže orodne vrstice za oblikovanje teksta (velikost črk, debelina, barva besedila itd.).
kaj mi je storiti?
LP, Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

McHusch ::

Uporabljaš slovenske Windows XP?

Azz_Kikr ::

Da. zakaj?
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

Sims ::

McHusch me je nekaj spomno. Sem bral v reviji Moj mikro da sotežave z SP1 in slovenskimi Windowsi. Nekatere orodne vrstice manjkajo v Outlook express... Piše še, če daš SP1 dol, pride vse nazaj....

Sims ::

Našo sem....

Citiram:
"Skrita pa ostane tudi vrstica za oblikovanje, ki je bila prej vidna ob ustvarjanju novega sporočila. Čeprav je v meniju odkljukana, se vrstica ne pokaže. Po odstranitvi SP1 se znova pokaže."

Konec....

McHusch ::

Azz_Kikr ::

Ja, jaz imam SP1. Torej je to napaka v dodatku in se nikakor ne da popravit te orodne vrstice? Pocakat je treba na se kak popravek?
LP
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

Sims ::

V Mikru piše:

"Podobne težave imajo vsi drugi, tako Nemci kot tudi Rusi, Microsoft pa zaenkrat še ni popravil teh napak, čeprav so znane že kar nekaj mesecev."

Sicer pa vse otem v reviji Moj mikro november 2002, številka 11, letnik 18, stran 36,37. :D

iration ::

ena varianta je še: če imaš mail v plain textu potem nimaš izbire nastavitve velikosti, barve, ...
Daj na Rich text (html).
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

boštjan ::

Azz_Kikr,a maš licenčne win xp?pri mojem kolegu teh napak ni oz.,res pa je da ma piratski xp s spremenjenim cd-key>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zasebno sporočilo?

Oddelek: Slo-Tech
323097 (1347) Dr_M
»

Pošiljanje pošte.

Oddelek: Programska oprema
153510 (3362) Azz_Kikr
»

Zenska predsednica. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
685347 (4442) suse80
»

Mikijevi zabavniki.

Oddelek: Loža
8994 (814) tha_man
»

Outlook Express adresar.

Oddelek: Programska oprema
91533 (1461) Azz_Kikr

Več podobnih tem