» »

Zasebno sporočilo?

Zasebno sporočilo?

Azz_Kikr ::

Pardon, mogoče ste o tem že kje kaj govorili, toda kaj se na tem forumu ne da poslati določenemu uporabniku zasebno sporočilo?
LP, Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!
  • premaknil: Predator ()

MadMax ::

A ni to, kar iščeš?

...pa mi je že žal, da podpiram lenobo nepismenih...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Azz_Kikr ::

MadMax ubozcek.
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

MadMax ::

Kajne?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Tomi ::

Azz_Kikr: umiri se. Ti si rabil pomoč, in cinizem ni outcome rešitve.
metrodusa.blogspot.com

klavdijL ::

zgornja povezava: 404 not found


no ne uspe mi najti polja za dodajanje prejemnika zs... help plz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klavdijL ()

Primoz ::

Daj mi še en dan prosim.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Malner ::

Zanimivo. Objavil sem oglas za matično ploščo in dokler sem poizkušal komunicirati preko zasebnih sporočil ni bilo odziva. Ko sem objavil e-mail so se takoj javili štirje interesenti. Kaj bi bilo, če bi dal še telefonsko. Zdi se mi, da bi lahko dobil več €, če bi že prej dal vse svoje podatke.

Zakaj ljudje neradi uporabljajo zasebna sporočila, jaz vedno vsem odgovorim?

gzibret ::

forum -> zasebna sporočila -> novo sporočilo -> dodaj uporabnika

Meni dela....
Vse je za neki dobr!

bluefish ::

Zakaj ljudje neradi uporabljajo zasebna sporočila, jaz vedno vsem odgovorim?

Ker je najbrž nekaj takih, ki si na ST le ogledujejo oglase in se samo zato, da bodo kupili neko stvar, ne želijo registrirati.

Malner ::

Zakaj ljudje neradi uporabljajo zasebna sporočila, jaz vedno vsem odgovorim?

Ker je najbrž nekaj takih, ki si na ST le ogledujejo oglase in se samo zato, da bodo kupili neko stvar, ne želijo registrirati.


Dobra razlaga, čisto sem pozabil na to.

slitkx ::

Morda sem spregledal, ampak kako se izbriše zasebno sporočilo?

bluefish ::

Se ga ne, ker je obravnavan kot tema na forumu, vidna le tebi in ostalim udeleženim v sporočilu.

slitkx ::

Neumnost upraviteljev portala.

Gandalfar ::

zakaj bi brisal ZS?

slitkx ::

zakaj bi brisal ZS?
Ker ga takrat, ko sem preko ZS izvedel tisto, kar me je zanimalo, smatram za nepotrebnega. Imam pač to težnjo, da pobrišem vse, kar ni več aktualno. Tako zapiske in izpite za faks predmete, ki so narejeni, e-mail-e na Gmailu, ki delajo samo še gužvo...in takih nas je, verjemi, veliko. Pač ne maram imeti nečesa, kar mi ne koristi več.

BigWhale ::

Cez sedem let vse prav pride ...

... je reku moj dedek in pospravil razpadle skornje na podstresje.

Cez slabo leto je pa iz taistih skornjev naredil gumijasto zaplato za luknjo na vozu.

ffka ::

lepa družinska zgodba ... sem se kr zamislu ;)

slitkx ::

Tukaj nimam ničesar takega, kar ne bi bilo moč najti kasneje kje drugje.
Na privatcih pa sploh ne.

slitkx ::

Sploh pa je skregano z logiko, da se PRIVATNO sporočila tretira kot TEMA na FORUMU, ki je JAVNEGA značaja.

5er--> ::

To privatno sporočilo je, kot so ti že povedali, vidno le tebi in prejemniku, tako da ni JAVNEGA značaja.

slitkx ::

Ja, rečeno je že tako, ampak logika je pa drugačna. Anyway, "normalen" forum ima možnost brisanja...ne bi se čudil, če imajo upravitelji možnost branja ZS, čeprav jih verjetno niti ne zanimajo.

bluefish ::

Je glede sporočil vse razloženo v Pravilih.
In seveda lahko tudi na vsakem drugem forumu prebirajo sporočila.

WarpedGone ::

..ne bi se čudil, če imajo upravitelji možnost branja ZS

You got much to learn...
Zbogom in hvala za vse ribe

Ziga Dolhar ::

Ma, nelogicno je da se zasebna sporocila shranjujejo v BAZI kot ostali posti na forumu! Bi mogl bit vsaj v obliki .txt fajlov, da vsaj mal odraza naravo pisma!

Pa, da majo userji svoj userID, groza, naslov prebivalisca bi mogl met!

P.s.: 'brisanje' na nobenem spodobnem forumu ni urejeno tako, kot si zamisljas. Phpbb per se ni spodoben forum.
https://dolhar.si/

V-i-p ::

Jaz sem še vedno mnenja, da so ZS na slo-techu nekaj najbolj neumnega, kar sem videl. Drugje povsod klikneš, prebereš, zbrišeš. Sumim, da avtorji ne znajo tega uredit, potem se pa vedno kregamo, da je to zato ker je oh in sploh super in funkcionalno. Pa ni.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tr0n ::

ST forum je pac malo po svoje narejen. Sem ze veckrat predlagal kaksne bolj klasicne spremembe, pa se Primozu ni dalo. :)

Dr_M ::

Meni pa ni jasno, zakaj se praskate tam, kjer ne srbi...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tr0n ::

Ocitno potem ze srbi, a ne? :)

KoMar- ::

Ma, sej vidiš... če na S-T velja prepričanje, da je phpBB3 slabši forumski sistem od S-Tjevega, potem vemo, kje smo in se ne bo nič spremenilo.

Dr_M ::

(OK, govorim zase)
Sam uporabljam se star ST. Zakaj?
Pregleden in preprost. Vse je tam, kjer mora bit, brez nepotrebne navlake. Pri ostalih forumih me ravno to moti, da imajo sicer en kup naprednih funkcij, ki samo otezujejo preglednost.
Dobro je, da ni velikih podpisov, ni slik v podpisih, ni avatarjev. Zasebna sporocila zmagajo. Mogoce me edino to moti, da se scasoma pomaknejo precej strani nazaj.
Edino iskanje bi lahko bolj porihtali.

Sicer se ne spoznam na spletno programiranje in oblikovanje, tako da meni php in podobno govno nic ne pove. Meni je pomembno samo to, kar vidim in uporabljam, na cem pa stoji, me pa niti malo ne zanima.

Zato stari ST zmaga. Najbolj pregleden, funkcionalen in preprost forum kar sem jih kdaj videl. (Pa sem se na prvi forum registriral ze vec kot 10 let nazaj).

Ampak ja, nekateri imajo raje z sranjem nafilane forume (tako kot bi vsi tej otroci radi imeli Ultimate verzijo Win).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tr0n ::

Tudi sam imam raje bolj minimalisticen software, ampak proper iskanje (ne taksno, ki ti vcasih sploh ne najde neke teme, ceprav obstaja in da potem raje preko Googl-a iscem), brisanje sporocil in morda se mini custom avatarji, so cisto basic featurji vsakega foruma.

Ne rabis uporabnosti zrtvovat zaradi minimalisticnosti. Fora je samo v tem, da so na voljo tisti featurji, ki so najbolj uporabni in da so le-ti implementirani tako, kot treba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Dr_M ::

Avatar nima neke funkcionalnosti. Mogoce lazje prepoznavanje uporabnikov, ampak ta funkcija definitivno ne nujno potrebna.
Zasebna sporocila ti tako ali tako ne zasedajo nikakrsnega prostora, tako da res ni potrebe po brisanju. Tako ali tako "zginejo".
Glede iskanja se strinjam. To je definitivno (zelo) sibka tocka ST.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj lahko vidijo admini na forumu?

Oddelek: Omrežja in internet
91214 (1096) mantisport
»

zasebna sporočila

Oddelek: Slo-Tech
101467 (1230) Gandalfar
»

Pripombe,pohvale,graje (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
585789 (1373) CaqKa
»

Izmenjava funny emailov.

Oddelek: Loža
111188 (1032) BigWhale
»

Zasebna sporočila

Oddelek: Slo-Tech
343184 (1853) Elemen_T

Več podobnih tem