» »

Mikijevi zabavniki.

Mikijevi zabavniki.

Azz_Kikr ::

Nekoc sem jih z uzitkom prebiral - s tem mislim tiste originalne Mikijeve zabavnike, ki so izhajali vsak teden (nekje 1000 jih je izslo) in ne te moderne Miki Miške. Ali jih ima kdo doma še kaj? Jaz sem na žalost vse spometal stran, sedaj mi je pa zal...
LP, Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

Ziga Dolhar ::

Iiiiiii! Kje so ti cajti! Če jih kdo namerava preč vržt, se priporočam takisto :].

Binji ::

u jst sm jih meu 5 let nazaj celo kisto. Ki so pa zdej nimam pojma. So bli pa res 10x bl carski od teh Miki Misk
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Matek ::

Uau, kak je to delc nazaj:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

madmitch ::

Občasno jih imajo v Trubarjevem antikvarjatu nasproti Mestne hiše v Ljublani. Jaz sem tam skompletiral Alan Forda in Corto Maltesa. Cene so zelo normalne. Če jih ni na zalogi, se lahko tudi dogovoriš , da ti jih dajo na stran.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Thrivial ::

Jaz jih imam blizu 1000. Ampak spadajo v isto VIP kategorijo kot AlanFordi in zaradi sentimentalne in zbirateljske vrednosti lastnike ne bodo menjali niti za posodo. 8-)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Ziga Dolhar ::

Thrivial: jaz sem tudi tako hotel, pa jih je stara mama posodila svojemu nečaku... Grrrrrrrr, vsi porisani, pol jih nisem nazaj dobu! Potem sem se pa še kregal o tem (pač, sem sebična duš+ca :])

Azz_Kikr ::

Verjetno te v posojo ne bi prepricala garancija, da bo z njimi vse v najlepsem redu? :)
Lp, Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

tha_man ::

Jaz jih imam tud cel kup v eni škatli. Zakon si bli :))
(c) 1982 Sinclair Research Ltd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Stripi Zagor na 14 CD-jev, preko 400 ZS in LMS.

Oddelek: Loža
132288 (1907) kuglvinkl
»

Outlook Express mi prepreci odpiranje prilog.

Oddelek: Pomoč in nasveti
131362 (1231) boštjan
»

Ekstremne temperature.

Oddelek: Znanost in tehnologija
121361 (982) Toucan
»

London.

Oddelek: Loža
183636 (3189) Matty
»

Outlook Express adresar.

Oddelek: Programska oprema
91531 (1459) Azz_Kikr

Več podobnih tem