» »

Outlook Express adresar.

Outlook Express adresar.

Azz_Kikr ::

Zanima me, kako si adresar (.wab datoteka) ohranim, če recimo formatiram celotni disk in bi rad potem imel spet vse naslove. Baje moram nekaj uvozit, ampak niti ne vem kako in kaj...
Najlepša hvala, LP, Azz_Kikr
:\ :\
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

SaS ::

Če te razumem prav hočeš kopirati na CD ali disketo naslove, ki so v adresarju.

To narediš tako, da odpreš adresarja označiš "ljudi", klikneš desno tipko in copy - kopiraj. Skopiraš jin na disketo ali v neko mapo iz katere jih zapečeš na CD.

Upam da misliš to!!

bastadu ::

V Outlooku odpreš Address Book:
Tools > Address Book...
Potem greš v Adresarju:
File > Export > Addres Book (WAB)...
In izbereš pot in ime fajla in to je to;)

Azz_Kikr ::

Bastadu kam pa naj to izvozim? V kaj? Saj pa imam v sistemu pač samo ta adresar. Pa tudi če bi imel kakšnega drugega, saj imam namen ves disk formatirat, torej se bodo vsi podatki izbrisali, vključno z naslovi. Tudi en kolega mi je rekel, naj adresar izvozim, ampak ne vem v kaj??!
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

Azz_Kikr ::

SaS če označim vse in jih prekopiram v nekam drugam, recimo v Beležnico, ki jo posnamem na CD, bodo naslovi res ostali zapisani, ampak potem jih ne morem kar označit in kopirat nazaj v adresar, ampak bom spet moral vnašat vsakega posebej, če me razumeš. tega pa ne želim. Jaz bi rad pač ohranil adresar v taki obliki kot je zdaj, ker imam preko 200 e-mail naslovov in jih res ne morem izgubiti, še manj pa se mi da potem vse znova vnašat v adresar...
8-O :(
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

bastadu ::

Ja shraniš to *.WAB datoteko na kako disketo al pa zapečeš na CD... A je to tako težko pogruntat? Jaz imam več kot 600 oseb v adresarju (posledica nedavne SPAM afere:D) in je WAB faj velik okol 1.1MB in bi šel kamot na floppy...

bastadu ::

Aja ta Export ukaz ti sejva vse naslove v eno datoteko, kakor jo tudi potem enostavno Importaš, in imaš vsega skupaj za 5s dela:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

SaS ::

Azz_kirk ne jih kopirat v beležnico ali podobno, kopiraj jih v mapo(ustvari si jo na namizju), v tej mapi boš pol videl enake ikone kot so v adresarju!

Nato jih zapeči na CD.

S CD-ja pa jih pol samo kopiraš v adresarja in vse je tako kot je bilo pred formatiranjev!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SaS ()

CaqKa ::

sas: svetovno.. vsaki dan nekaj novega :)
aja tisti filetki se pol shranijo kot vcard *.vcf
jaz sem do zdaj delal tak kot bastadu... samo vidim da tista opcija pobere dosti večje datoteke...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Azz_Kikr ::

Ok, razumem zdaj, kako se izvozi. Najlepša hvala!
SaS, glede kopiranja: posamezne naslove je resda šlo skopirat, ni pa skopiralo skupin (imam namreč narejene tudi skupine: Sodelavci, Prijatelji ipd.). Tako da je zgleda uvažanje/izvažanje najboljši način. Vsem hvala za pomoč.
Lp, Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uvoz telefonskih kontaktov iz starega telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
173782 (3485) Invictus
»

Address Book v WinXP

Oddelek: Programska oprema
61572 (1433) harvey
»

Outlook Express in shranjevanje pošte.

Oddelek: Pomoč in nasveti
71874 (1762) StratOS
»

e-mail z virusom...od kod?

Oddelek: Omrežja in internet
141873 (1618) SubOrbit
»

Pravnik napada - drugič

Oddelek: Novice / Varnost
71843 (1843) Ziga Dolhar

Več podobnih tem