» »

Pijan

Pijan

Dzos2 ::

Ce napihas 0.2 promila, pa da se nimas 2 leti izpita, ostanes brez, al ne?

sinko999 ::

JA>:D>:D>:D
Ni? ni ve?no !

ABX ::

Jaz po starem zakonu sem napihal 1.13 in sem dobil 10k kazni. Dobri stari cajti :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Elemen_T ::

Lahko napihaš 0.01 in si ob izpit...seveda če ga še nimaš 2 leti.

MRB0rYS ::

Ti se sam izgovarjaj da kadiš k to sigurno pokaže al pa če ješ solato ker je jesih v njej za takšno malenkost se da porihtat kar je pa več je pa že hudo....
b0rys

PaJo ::

Brez izpita zadradi tega nebos ostal, bi moral napihat nad 0.5, bos pa placal kar nekaj kazni, zal;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Rott-von-weiler ::

to bi vse skupaj moglo bi malo bolj po domače pi ga ti kolko hočeš pa potem vozi če se srečno pripelješ domov ok
če pa bi naredo nesrečo pa bi te mogli olupat do amena:O

Loki ::

A mislis da ti bo policaj res verjel, da si ljubitelj solate?:))
Alpa da si strasten kadilec, ce nic ne smrdis po cikih?
I left my wallet in El Segundo

Elemen_T ::

To ni res. Izpit odvzamejo kljub temu da maš v krvi le 0.1 promila...če maš izpit že 2 leti, lahko napihal 0.2 (tam okoli +-0.1) ...pa ne plačaš niente.

XCT ::

v čiku ni alkohola
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

whatson ::

heh... bednost sloveskih (in evropskih) prometnih predpisov... naj raje poskrbijo za cenejse taxije:D

neo ::

Izpit odvzamejo samo če napihaš več kot 0.5 promila.Do 0.5 pa mastno plačaš,pa še točke dobiš.Preverjeno
Neo's

Jinxy ::

To ni cisto res. Ce napihas vec, kot bi smel (zacetniki vec kot 0.1, ostali vec kot 0.5) ti v vsakem primeru vzamejo izpit, da ne bi se naprej vozil, ce ne svojega, pa kaksnega tujega vozila. Ce je krsitev lazja, obicajno prides po izpit 24 ur za tem, ko si napihal, na pristojno policijsko postajo.

Pa se odgovor na prvo vprasanje v tem threadu: ce si voznik zacetnik in napihas recimo 0,2 moras po zakonu pal placat kazen, pa se izpit ti vzamejo za en dan, je pa res, da v praksi ti bo marsikateri policist pogledal skozi prste, pa reku "nej ti bo tokrat"

drugace je pa kazen za to 25 jurjev + 2 piki :)

BlackHole ::

Rotweiller: a ti bi kaznoval šele potem, ko bi pijan človek že povzročil nesrečo in ubil par ljudi. Zato pa je tako, ker ludi tak po domače razmišljajo.

miha ::

Jinky to ni res da ti policaji pogledajo skozi, ko pihaš okoli 0,1 0,2. Jaz sem pred leti pihal 0,06, pa mi je vzel izpit, da sem mogu pol drugi dan it v Šentilj, pa še kazen sem dobu od sodnika za prekrške

Elemen_T ::

V glavem..mojemu prijatelju so vzeli izpit z napihanim 0.2 promila...izpit ma pa 3 mesece pri 18.

Jinxy ::

Sej nisem napisal, da ti vedno pogledajo skozi prste pri 0.2....poznam pac dva primera, ko se je to zgodilo, je pa res, da sta napihali dve moji frendici z lepim nasmehom :)

Loki ::

Clubart no shit...
Jest sem s temu sam odgovarjal na reply, ko je en pravil, da s tem, da reces, da si strastni kadilec, prepricas policaja, da mu je alkotest zajebal.
I left my wallet in El Segundo

miha ::

Jinky to morš pa prej povedat, da sta pihali punci (predpostavljam sa sta sexy), saj njim nikoli oz. običajno ne težijo.
Mam en primer, bli smio na eni čagi, pijani ko čepi, vozla nas pa je ena dobra pička(res dobra), policaj jo je ustavo in ji ni blo treba pihat, pijana pa je bila pa tako kot ostali, jaz sem npr. spal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napihal sem (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25429162 (6028) Kvinta
»

Mladi voznik

Oddelek: Na cesti
478763 (7027) Mare2
»

Vožnja pod vplivom alkohola - Voznik začetnik!!!

Oddelek: Loža
4313718 (12754) gzibret
»

En hribček bom kupil, bom trte sadil... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
977582 (5818) snow
»

Nič več policijskega alkotesta, TODA ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
607073 (5623) para!

Več podobnih tem