» »

Mladi voznik

Mladi voznik

Milka444 ::

Zdravo

Včeraj sem napihal 0.65 in me zanima, če so kakšne možnosti da nebom izgubil izpita.
Izpit imam že 2,5 leti in nisem v tem času storil niti enega preķrška in mladi voznik sem samo še 11 dni. Preden sem napihal nisem pil 3 ure in se vmes dobro najedel po temu sem mislil da nebom napihal veliko v najslabsem primeru manj kot 0.5 vendar me je obcutek prevaral...
Vem da sem storil napako katere vec v zivljenju nebom ponovil in da so pri takih napakah sankcije potrebne me pa vseno zanima, če veste kakšne imam šanse da mi izpita ne odvzamejo ali da ga dobim nazaj pogojno.

Lp Rok

Pečo89 ::

Dokler si mladi voznik mora bit 0,0.. Pa nima veze ce si sam se 1 dan al pa en let. Tko da treba mislt na posledice predn se usedes za volan..

Lp

Matevz96 ::

Jebat ga, še enkrat v avtošolo.
#hooldthedoor

TOP ::

In še sodnik bo odloču.kdaj ga greš lahko delat.dobra šola za naprej.

facepalm ::

Vcasih je bilo, da si moral napihati 0,0. Do 0,25 je bila kazen, nad 0,25 pa odvzem vozniskega. Nisem siguren, ce so kriteriji se vedno isti.
Glede na to, da si napihal precej cez skrajno mejo izkusenega voznika (0,50 promila?) dvomim, da ti bo sodnik dovolil pogojno obdrzati voznisko dovoljenje. Vsaj pol leta bos (verjetno) brez, nato pripravi se vsaj tisocaka za nov izpit. Postopek opravljanja vozniskega izpita za povratnika je drugacen (in drazji), kot ce delas prvic.

Milka444 ::

Ja sedaj malo drugace in sicer do 0.52 je kazen pri mladih voznikih kar je vec je pa 8 pik glede na to da sem napihal 0.65 oz. 0.6 saj se 0.05 vedno odbije sem prekoracil samp za 0.8.
Upam da bo sodnica pokazala milost, saj so ze veliko mladim voznikom pogledali skozi prste in jim dali samo kazen ter prepoved za nekaj mesecov, če pred tem niso imeli prekrškov

Alien123 ::

pa verjetno še boš moral kakšne psiho teste delat. Tak da drugič pa po pameti.

Alencica ::

Zivjo,

upam da izgubis izpit. Zal nisi zrel za na cesto in je bolje za vse nas, da ne upravljas motornih vozil.

Aston_11 ::

Milka444 je izjavil:

Ja sedaj malo drugace in sicer do 0.52 je kazen pri mladih voznikih kar je vec je pa 8 pik glede na to da sem napihal 0.65 oz. 0.6 saj se 0.05 vedno odbije sem prekoracil samp za 0.8.
Upam da bo sodnica pokazala milost, saj so ze veliko mladim voznikom pogledali skozi prste in jim dali samo kazen ter prepoved za nekaj mesecov, če pred tem niso imeli prekrškov

Ti ljudi ogrožaš, zakaj bi ti kdo kazal milost?
Že kot mladi voznik se nisi sposoben vsesti v avto na način, da bi ga bil psihofizično sposoben upravljati, kaj bo šele kasneje?

s1m0n ::

Osebno (od dogodka v družini) privoščim takim, da jim vzamejo vozniško za teh par let in brez milosti.

jtothek ::

Vsak ve da je za voznike začetnike 0,0 alkohola. Ni to neka nova informacija. Je pa malo žalostno, da zgleda da si se zavedal, da boš "v najslabšem primeru nekaj napihal (parafraziram)". Ti pa si že za starega voznika dovolj za kazen napihal.

Si se igral v pravili in so te dobli.

Bodi vsaj ded in se prijazni z posledicami in ne iskati nekih loopholes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jtothek ()

Pečo89 ::

Se strinjam. No se jst povem eno zanimivo. Kolega delu izpit in nekaj dni pred glavno voznjo frajer se usede zjutraj v avto (padal dez in se mu ni dalo pes)... in se pelje skozi rdeco. Ga ustavi policaj in sedaj dobil kazen in se enkrat mora delat vse ter dobu prepoved za dve leti preden sploh lahko dela. Tako da taki res bols da jih ni na cesti ce delajo take stvari.
In on poj jamra da ni fer da je dobu tako kazen in da bo mogu use se enkrt delat. Zato pa pamet v glavo preden se useds za volan. OP z vinjenostjo ogrozas drugem tako da malo se zamisl res...

Lp

next3steps ::

Milka444 je izjavil:

Ja sedaj malo drugace in sicer do 0.52 je kazen pri mladih voznikih kar je vec je pa 8 pik glede na to da sem napihal 0.65 oz. 0.6 saj se 0.05 vedno odbije sem prekoracil samp za 0.8.
Upam da bo sodnica pokazala milost, saj so ze veliko mladim voznikom pogledali skozi prste in jim dali samo kazen ter prepoved za nekaj mesecov, če pred tem niso imeli prekrškov

Mladi voznik je 0.0. Tebi bi sicer morali prepovedati upravljati vsakršno vožnjo vozil, s katerimi bi potencialno ogrožal druge. Se pravi vse, kar se giblje nad 25km/h.

xtpwn ::

Mam še jst eno dobro izkušnjo (mlad voznik).

Policist me je ustavil zaradi kontrole prometa.
Napihal sem nekaj malega (ne spomnim se kolk), pa rečm policaju, da more bit nekaj narobe s testerjem, kajti nič nisem popil.
Probamo še enkrat in isto, spet zanikam.

Nato se spomnim, da sem pojedel 7 days rogljiček.
Vedel sem, da vedno ko je nekdo pekel pecivo je dal not rum.
Pa sem še na srečo imel v avtu embalažo od rogljiča, pa pokazal policistu.
Na embalaži res piše, da rogljiček vsebuje alkohol.

Policist me je potem brez problemov spustil naprej.

next3steps ::

Trol, spelji se stran.

FTad ::

xtpwn je izjavil:

Mam še jst eno dobro izkušnjo (mlad voznik).

Policist me je ustavil zaradi kontrole prometa.
Napihal sem nekaj malega (ne spomnim se kolk), pa rečm policaju, da more bit nekaj narobe s testerjem, kajti nič nisem popil.
Probamo še enkrat in isto, spet zanikam.

Nato se spomnim, da sem pojedel 7 days rogljiček.
Vedel sem, da vedno ko je nekdo pekel pecivo je dal not rum.
Pa sem še na srečo imel v avtu embalažo od rogljiča, pa pokazal policistu.
Na embalaži res piše, da rogljiček vsebuje alkohol.

Policist me je potem brez problemov spustil naprej.



jst sem imel podobno situacijo, ker sem nekaj minimalnega napihal, ker sem preden sem se odpeljal z avtom umil zobe in uporabil listerin ustno vodico. Na zacetku mi sprva ni bilo jasno, potem sem se pa spomnil in policistu rekel, da je zaradi tega. Ni nic kompliciral.

next3steps ::

Še en trol. Nisi dobil zadosti pozornosti v mladosti ?

xtpwn ::

next3steps je izjavil:

Še en trol. Nisi dobil zadosti pozornosti v mladosti ?


Očitno ti nimaš dovolj pozornosti pa nabijaš nekaj brezveznega.
Kot zgleda si upaš žaliti človeka samo pod anonimno in s tem dokazuješ, da imaš iq vrednost najverjetneje pod 70

next3steps ::

116.
Da bi od Listerina napihal, je iz trte izvita. Ali pa nisi prebral navodil za uporabo!

St235 ::

FTad je izjavil:

xtpwn je izjavil:

Mam še jst eno dobro izkušnjo (mlad voznik).

Policist me je ustavil zaradi kontrole prometa.
Napihal sem nekaj malega (ne spomnim se kolk), pa rečm policaju, da more bit nekaj narobe s testerjem, kajti nič nisem popil.
Probamo še enkrat in isto, spet zanikam.

Nato se spomnim, da sem pojedel 7 days rogljiček.
Vedel sem, da vedno ko je nekdo pekel pecivo je dal not rum.
Pa sem še na srečo imel v avtu embalažo od rogljiča, pa pokazal policistu.
Na embalaži res piše, da rogljiček vsebuje alkohol.

Policist me je potem brez problemov spustil naprej.



jst sem imel podobno situacijo, ker sem nekaj minimalnega napihal, ker sem preden sem se odpeljal z avtom umil zobe in uporabil listerin ustno vodico. Na zacetku mi sprva ni bilo jasno, potem sem se pa spomnil in policistu rekel, da je zaradi tega. Ni nic kompliciral.


men se je to isto zgodilo ko sem gnilo banano jedu... še dobro da smo bli sam 200m od piknik placa in sva šla lahko skupaj nazaj smeti premetat, da sem mu olupek najdu...

jao kake glupe pravljice prodajate.

xtpwn je izjavil:

next3steps je izjavil:

Še en trol. Nisi dobil zadosti pozornosti v mladosti ?


Očitno ti nimaš dovolj pozornosti pa nabijaš nekaj brezveznega.
Kot zgleda si upaš žaliti človeka samo pod anonimno in s tem dokazuješ, da imaš iq vrednost najverjetneje pod 70


kar je vsaj 10x več od človeka, ki prodaja pravljice o tem, da je napihal od 7day rogljička.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

bambam20 ::

Ta neumnost, da lahko dodatno vlada pobira denar. Koristi pa nobene. Potem pa naj uvedejo, da imamo vsi, ki vozimo 0.0 alkohola v kriv. Tako bi tudi morali biti že zdavnaj.

Mare2 ::

bambam20 je izjavil:

Ta neumnost, da lahko dodatno vlada pobira denar. Koristi pa nobene. Potem pa naj uvedejo, da imamo vsi, ki vozimo 0.0 alkohola v kriv. Tako bi tudi morali biti že zdavnaj.


To je še večja neumnost. En deci vinčka, recimo 1 x na teden po kosilu ne sme biti sankcionirano. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

IQ Veverica ::

xtpwn je izjavil:

next3steps je izjavil:

Še en trol. Nisi dobil zadosti pozornosti v mladosti ?


Očitno ti nimaš dovolj pozornosti pa nabijaš nekaj brezveznega.
Kot zgleda si upaš žaliti človeka samo pod anonimno in s tem dokazuješ, da imaš iq vrednost najverjetneje pod 70


Jaz verjamem. Zadnjič se isto men zgodilo. Policist me ustavi (tip slabe volje), tkoj sm vedu da nebo dobra (pojedu prej 3 pohane filete in solato polito z domačim kisom - močn), mi reče: “Ja gospot dobr večer, danes bova pa pihala a ne”. Itak, grem z avta, on mi nastavi, jaz pihnem. Evo 0.45.. Gotof sm.

Sem mu povedu po resnici.. Še mal k je od kosila ostalo sem babici nesu pa sem mu pokušat dal. Ni verjel, pa še najedu se je majmun.

Vir sočne slotehove izjave

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: PromeuZ ()

next3steps ::

Oh, look! Pleb on fire!

bambam20 ::

IQ Veverica je izjavil:



Jaz verjamem. Zadnjič se isto men zgodilo. Policist me ustavi (tip slabe volje), tkoj sm vedu da nebo dobra (pojedu prej 3 pohane filete in solato polito z domačim kisom - močn), mi reče: “Ja gospot dobr večer, danes bova pa pihala a ne”. Itak, grem z avta, on mi nastavi, jaz pihnem. Evo 0.45.. Gotof sm.


Ja, seveda. Takšne pravljice ti govori nekomu drugemu.

Milka444 ::

Sem se nekak ze sprjaznu.. bom to vse skupaj vzel kot eno dobro zivljensko lekcijo druzga mi itak nepreostane..

bambam20 ::

Milka444 je izjavil:

Sem se nekak ze sprjaznu.. bom to vse skupaj vzel kot eno dobro zivljensko lekcijo druzga mi itak nepreostane..



Res je škoda, da nisi počakal še 11 dni. vendar upam, da ne bo tako hud proces do ponovnega delanja izpita. Verjetno ti bo potrebno obiskati psihologa ( preventivno, da izda potrdilo, da nisi kronik :).

Bi bilo pa dobro vedeti,čez koliko časa lahko greš šele delati znova vozniški izpit.

stara mama ::

Že treznim uspe naredit nezgodo in še koga drugega kdaj spravit tud na drugi svet.
Ti pa še piješ in to voznik začetnik!!

(Besedno zvezo "mladi voznik" uporabljajo samo zavarovalnice)
Ekologija™ in Trajnost™

RejZoR ::

0.65 verjetno ne napihaš glih od enega radlerja na pikniku kjer se ful naješ... Je res tolk težko imet jasno mejo oz enostavno ne pit alkohola, če veš da boš vozil?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jnovak ::

RejZoR je izjavil:

0.65 verjetno ne napihaš glih od enega radlerja na pikniku kjer se ful naješ... Je res tolk težko imet jasno mejo oz enostavno ne pit alkohola, če veš da boš vozil?
Ja, to definitivno ni šlo za radlerje =) Še posebej, če upoštevamo: "Preden sem napihal nisem pil 3 ure" ... to pomeni, da so se 3 pijače že razgradile (oz. še več, ker verjetno ni spil vsega v pol ure). Torej da napihaš 0,65 pomeni, da je moralo biti res kar nekaj alkohola v igri.

scipascapa ::

Upam, da ti odvzamejo izpit. Še enkrat delat, pa malo pameti v glavo, lahko ubiješ koga.

po 3 urah, da tok napihaš? torej si imej dejansko več kot 0,65 :(

Zgodovina sprememb…

katimm ::

Vse bo uredu, 3x zmoli oče naš, pa ti bodo pravični in brezmilostni Slo-techovci odpustili...! Kajti samo oni so brez slabe vesti z alkoholom :))

cleanac ::

bambam20 je izjavil:

Milka444 je izjavil:

Sem se nekak ze sprjaznu.. bom to vse skupaj vzel kot eno dobro zivljensko lekcijo druzga mi itak nepreostane..



Res je škoda, da nisi počakal še 11 dni. vendar upam, da ne bo tako hud proces do ponovnega delanja izpita. Verjetno ti bo potrebno obiskati psihologa ( preventivno, da izda potrdilo, da nisi kronik :).

Ker je res ogromna razlika ali pijan vozi mladi voznik ali takšen z "izkušnjami"? V vsakem primeru bi bil čez dovoljeno mejo.

jnovak ::

katimm je izjavil:

Vse bo uredu, 3x zmoli oče naš, pa ti bodo pravični in brezmilostni Slo-techovci odpustili...! Kajti samo oni so brez slabe vesti z alkoholom :))
Ja, nekateri so se odzvali manj, drugi bolj ostro. Ampak saj tudi slednjim ni za zameriti.
Tu ni bilo govora "sem spil eno pivo in sem malenkost napihal, a kot mladi voznik sem ostal brez izpita". Tu tudi ni govora, da se je spozabil in namesto enega ali dveh, spil še tretje in četrto pivo. Tu je OP napisal, da je po treh urah še vedno napihal 0,65.

Kaj pametnega mu sploh lahko nekdo napiše? Vsaka šola nekaj stane. Žal učinkuje le, če se iz nje kaj naučiš. Lahko pa tudi pozitivno gleda na to - vsaj nesreče ni povzročil. Tisto bi še precej težje prebolel.
Če so pa kaki "triki" za "miloščino" (milejšo kazen) na sodišču ... naj se pa raje pri odvetniku posvetuje. Neke gostilniške debate kako se zasmiliti sodniku niso najbolj produktivne.

bambam20 ::

cleanac je izjavil:


Ker je res ogromna razlika ali pijan vozi mladi voznik ali takšen z "izkušnjami"? V vsakem primeru bi bil čez dovoljeno mejo.


če nisi voznik začetnik ne izgubš pri 0,65g izpita.


Več kot 0,50 do vključno 0,80 g alkohola na kg krvi ali več kot 0,24 do vključno 0,38 mg / l izdihanega zraka.

Globa €600,00

Možna udeležba na zdravstvenem pregledu s svetovanjem pri osebnem zdravniku – za izbris 4 KT

ToniT ::

bambam20 je izjavil:


Možna udeležba na zdravstvenem pregledu s svetovanjem pri osebnem zdravniku – za izbris 4 KT

Možna udeležba na zdravstvenem pregledu s svetovanjem pri pooblaščenem zdravniku!
Gre za veliko razliko!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()

St235 ::

bambam20 je izjavil:

cleanac je izjavil:


Ker je res ogromna razlika ali pijan vozi mladi voznik ali takšen z "izkušnjami"? V vsakem primeru bi bil čez dovoljeno mejo.


če nisi voznik začetnik ne izgubš pri 0,65g izpita.


Več kot 0,50 do vključno 0,80 g alkohola na kg krvi ali več kot 0,24 do vključno 0,38 mg / l izdihanega zraka.

Globa EUR600,00

Možna udeležba na zdravstvenem pregledu s svetovanjem pri osebnem zdravniku – za izbris 4 KT


A kdo govori o izgubi vozniške? Govorimo o tem, da si povem enako neodgovoren kreten če napihaš 0,65g kot voznik začetnik ali ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

GupeM ::

Pa ti si bil že skor koma.

Enkrat sem napihal 0,14 mg/l izdihanega zraka, pa sem pred tem spil 2 ali celo 3 velike pive v roku ure in pol. Pa v avtu sem 10 minut čakal, ker sem zadnjega spil 5 minut preden so me ustavili. Po treh pivih pa nisi ravno trezen.

jero_no1 ::

Nikomur ne želim nič slabega, ampak tukaj pa ne moreš imet izgovorov in upam, da ti bo odvzem vozniške dovolj velika šola za naprej.

Je bil včeraj v oddaji Preverjeno nek prispevek o vozniškem izpitu in so najdl ene 4 mlade frajerčke športnike z nekimi hudimi avti (vsi mladi vozniki). In so jih spraševal, če imajo že kakšno kazen pa en pravi, da ima pogojno vozniško, ker je prpelal 105 km/h na omejitev 50. Izgovor je bil ta, da se mu je mudilo na trening, saj bi v primeru zamude tam dobil neko kazen. Da bi mlečnozobi idiot malo pomislu, da lahko s svojo objestnostjo koga ubije na cesti, tolk daleč mu pa IQ sobne temperature še ne nese. Glede na vozilo ima verjetno zelo vplivnega očka, ki je zrihtal pogojno vozniško, če bi bil navaden državljan kot je (predvidevam) OP, bi bil verjetno brez vozniške.

scipascapa ::

jero: lahko kaj pričakuješ od IT mladine danes, ko starši nimajo več prave vzgoje?

jero_no1 ::

Očitno ne :(

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

jero: lahko kaj pričakuješ od IT mladine danes, ko starši nimajo več prave vzgoje?



A zdaj so starši krivi. Naj hodijo z njim naokoli pa ga nadzorujejo? Oprosti. To, koliko , če sploh spiješ alkohola moraš imeti pa v lastnih možganih razčiščeno.

So primeri, ko so starši otroke držali na kratko, jih ves čas nadzirali ( seveda to nima veze z z vzgojo, da otroku razložiš kaj je prav in kaj ni ), pa vseeno.

Vsak človek razvije lastno osenbost in presojo in tukaj lahko še milijonkrat otroku govoriš, pa lahko kot najstnik počne povsem kontra.

To, da nekdo spije preveč je povsem njegova krivda. Govorimo o osebi, ki je polnoletna in kot takšna se smatra za odraslo, ki sprejema lastne odločitve in je tudi za njih sankcionirana in ne za otroka.

jero_no1 je izjavil:



4 mlade frajerčke športnike z nekimi hudimi avti (vsi mladi vozniki). In so jih spraševal, če imajo že kakšno kazen pa en pravi, da ima pogojno vozniško, ker je prpelal 105 km/h na omejitev 50.

Glede na vozilo ima verjetno zelo vplivnega očka, ki je zrihtal pogojno vozniško, če bi bil navaden državljan kot je (predvidevam) OP, bi bil verjetno brez vozniške.



Tole ne bo šlo skupaj. V tem primeru je takojšnji odvzem izpita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

BALIST4 ::

Kaj si pa kisaš solato z domačim kisom porkamalora

stara mama ::

Ja, točno starši so krivi!! Ker otroke preveč zavijajo v vato in jim ne dajo nobene pomembne lekcije.
Starši so zdaj prva generacija ki ni več služila vojaškega roka, je odraščala v novi kapitalistični državi in je zamudila nekaj pomembnih življenjskih lekcij. In za vse to so prikrajšani tudi njihovi otroci!
Pol pa imamo, kar imamo... iskanje krivcev in pravic (hvatanje krivin) in nepoznavanje svojih dolžnosti + ekstremna lenoba!
Saj če mulca malo bolj porineš bo še plavico dobil, mati te bo pa tožla...
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

jero_no1 ::

bambam20 je izjavil:


jero_no1 je izjavil:



4 mlade frajerčke športnike z nekimi hudimi avti (vsi mladi vozniki). In so jih spraševal, če imajo že kakšno kazen pa en pravi, da ima pogojno vozniško, ker je prpelal 105 km/h na omejitev 50.

Glede na vozilo ima verjetno zelo vplivnega očka, ki je zrihtal pogojno vozniško, če bi bil navaden državljan kot je (predvidevam) OP, bi bil verjetno brez vozniške.



Tole ne bo šlo skupaj. V tem primeru je takojšnji odvzem izpita.


Teh zadev ne poznam tako točno, ampak to je izjavil dotični mulc na TV.
Mogoče so mu od teh 105 km/h odštel še toleranco in je potem ravno padu malo pod 2x prekoračitev omejitve - zato sem napisal, da se je morda izmazal po vezah. Moj point je bil samo v tem, da je treba take prepotentne razvajene mulce ASAP spravit iz ceste, najbolš v ustanovo zaprtega tipa, da na noben način ne morejo škodovat okolici.

sift ::

ogaben alkohol. prepovedat alkohol

koyotee ::

Trava ftw!

Aja pa tablete tut!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Mare2 ::

sift je izjavil:

ogaben alkohol. prepovedat alkohol

En deci refoška na teden ne škodi. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mladi voznik (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7018559 (15614) Zajec123
»

Mladi voznik

Oddelek: Na cesti
203785 (3241) nikolinika

Alkohol-mladi voznik

Oddelek: Loža
246260 (5819) m0LN4r
»

vožnja pod vplivom alkohola (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8218450 (15767) St235
»

Vožnja pod vplivom alkohola - Voznik začetnik!!!

Oddelek: Loža
4313726 (12762) gzibret

Več podobnih tem