» »

Delodajalec in zaokroževanje ur

Delodajalec in zaokroževanje ur

«
1
2

barakus ::

Sem študent in me zanima Kakšni so razlogi, da delodajalec hoče, da se mi beležijo ure na pol ure natančno? Torej, da se zaokroža vse na xx:00 ali xx:30.
Ali je to dovoljeno? Zakaj ne morem beležit točno kdaj sem prišel in kdaj odšel in v skladu s tem biti plačan?

Se odločam, ali se malo kregat okoli tega ali preprosto res zokroževat kot hoče. (se pravi lahko prihajam 8:14 in odhajam 15:45 in se piše 8-16).

tony1 ::

Drugih razlogov kot zaj....... ni. Če bo kaj jamral, mu reci, naj vzame excel in računa minute...

Furbo ::

Ja pač zaokroži, madona si trd.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

btree ::

to se pojavlja zadnjih par let, odkar je kriza, računajo vsako minuto posebej, ni edini.

overlord_tm ::

Ce ze zaokrozujes, pac zaokrozis navzgor.

mr Vragec ::

barakus je izjavil:

Sem študent in me zanima Kakšni so razlogi, da delodajalec hoče, da se mi beležijo ure na pol ure natančno? Torej, da se zaokroža vse na xx:00 ali xx:30.
Ali je to dovoljeno? Zakaj ne morem beležit točno kdaj sem prišel in kdaj odšel in v skladu s tem biti plačan?

Se odločam, ali se malo kregat okoli tega ali preprosto res zokroževat kot hoče. (se pravi lahko prihajam 8:14 in odhajam 15:45 in se piše 8-16).


Pri zaokroževanju mislim, da ti delodajalec ne bo zaokroževal navzdol ... 8:14 na 8:00 kvečemu na 8:30. Kar se pri nas v Sloveniji na nekaterih firmah že dogaja. Pač si teh 16 minut bil na šihtu brez veze.
Pri končnem zaokroževanju, pa tud ti ne bo podaril 15 minut, kvečemu ti jih bo vzel stran.

lp

barakus ::

Ure si sam belezim, samo od mene hoce, da zaokrozujem. Nocem bit v minusu in niti goljufati.

koyotee ::

torej prideš in greš ob točno določeni uri?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

RejZoR ::

Lej, pa pač stojiš 15 minut tam, da pride ura na "polno" vrednost pa pol greš.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

energetik ::

Če nočeš goljufati, pač pridi/odidi v roku +/- par minut. Ali pa če prideš en dan ob 8:14, pridi naslednji dan ob 7:46 ter obakrat napiši 8:00.
Najbolj enostavno pa je, da se beleži na minute. Ni treba nič razmišljati kam se zaokrožuje, ker za tisto minuto gor-dol se pa res ne sekiram. Itak pa nas zabeleži avtomatsko, ko greš mimo s kartico.

Zgodovina sprememb…

Ales ::

barakus je izjavil:

Ure si sam belezim, samo od mene hoce, da zaokrozujem. Nocem bit v minusu in niti goljufati.
Zakaj pa sam ne beležiš na minuto natančno, na koncu pa zaokrožiš?

Zadnji dan obračunskega obdobja pač izračunaj, ali moraš ostati v službi par minut več ali manj, da bo lepo okroglo in je to to. Ali pa vsak dan sproti. Pa ne bo šlo ne na tvojo, ne na delodajalčevo škodo.

Imam pa občutek, da se on o tem precej manj sekira, kot ti. Pazi samo, da ti bo v roku plačeval, pa je... :|

Keyser Soze ::

Glej, če si priden in narediš vse kar se pričakuje od tebe, potem si lahko mirne volje zaokrožiš navzgor tistih par minut - ni to nobena goljufija. Če bluziš na delovnem mestu, potem si pa le zaokroži navzdol.
OM, F, G!

T0RN4D0 ::

Big woof. Zaokroži si tako da bo prav pa je, res ni noben biggie.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

fosil ::

Če si sam pišeš ure je verjetno razlog za zaokroževanje v tem, da je potem to lažje izračunat.
Ker če ure pišeš na roko, se potem verjetno tudi sešteva na roko.
Tako je!

Ales ::

Ja, najbrž res. Sploh če imajo veliko delavcem za izračunat ure, je to lahko kar manjša nočna mora za kako tajnico.

genius11 ::

Meni se zaokroži navzdol, če nneham delat 16:18 uri gre 16, če končam 16:50 gre gor.

St235 ::

Predstavljaj si da dobiš vsak mesec na listu za 10 študentov na minuto natačno napisano kdaj so prišli in odšli in to potem mora nekdo preračunat v ure.
Zaokroževanje na pol ure ni nič takšnega, dokler to počneš sam in ni namenjeno zajebavanju. Če delaš od 7:56 do 16:22 pač pišeš od 8 do 16:30. razen seveda, če je edini smisel tvojega dela da, se boš kreglal za dve minute.
V enem mesecu dam roko v ogenj ne boš nabral za eno uro razlike ne v plus ne v minust, če boš fer zaokroževal. Tajnica pa bo imela prihranjen živčni zlom zaradi preračunavanja minut.
Do minute natančno se računa samo, če je elektronska evidenca.

barakus ::

Ure pišem(o) v excelu, ki na koncu vse skupaj sešteje na minuto natančno. :))

Po predaji takega dokumenta, sem dobil pripombo, da moram zaokroževat na 30 minutne intervale. Pač ne razumem zakaj bi to kdo hotel, pa sem vpraša tukaj, če ima kdo kako idejo. Očitno dobrih argumentov razen lažjega računanja na roko(česar se en počne) ni.

keworkian ::

barakus je izjavil:

Ure pišem(o) v excelu, ki na koncu vse skupaj sešteje na minuto natančno. :))

Po predaji takega dokumenta, sem dobil pripombo, da moram zaokroževat na 30 minutne intervale. Pač ne razumem zakaj bi to kdo hotel, pa sem vpraša tukaj, če ima kdo kako idejo. Očitno dobrih argumentov razen lažjega računanja na roko(česar se en počne) ni.


Tvoj šef je izredno glup in škrt.

St235 ::

Zakj je glup in zakaj škrt? ker ima evidenco zaokroženo? Budalaština

Če se zaokrožuje na najbližjih 30 minut potem v enem mesecu ne bo omembe vredne razlike, če to počneš pošteno. ČE zaokrožuje tebi v škodo je pa druga zgodba. Ampak glede na to da sam vodiš evidenco je tako ali tako vseeno. Ti si še vedno lahko pišeš na minuto, pogledaš koliko pride, potem pa v excellu zaokrožiš na 30 minut. Če pride do razlike lahko še vedno na roke kako številko popraviš.

barakus ::

Ja saj lahko porpavim gor ali dol, ma čemu? Ne razumem zakaj je potrebno dodatno delo.

keworkian ::

St235 je izjavil:

Zakj je glup in zakaj škrt? ker ima evidenco zaokroženo? Budalaština

Če se zaokrožuje na najbližjih 30 minut potem v enem mesecu ne bo omembe vredne razlike, če to počneš pošteno. ČE zaokrožuje tebi v škodo je pa druga zgodba. Ampak glede na to da sam vodiš evidenco je tako ali tako vseeno. Ti si še vedno lahko pišeš na minuto, pogledaš koliko pride, potem pa v excellu zaokrožiš na 30 minut. Če pride do razlike lahko še vedno na roke kako številko popraviš.


Saj bi ti razlagal bolj podrobni pogled zakaj jaz mislim da je škrt in glup ampak je preveč kompleksno zate.

energetik ::

barakus je izjavil:

Ure pišem(o) v excelu, ki na koncu vse skupaj sešteje na minuto natančno. :))

Po predaji takega dokumenta, sem dobil pripombo, da moram zaokroževat na 30 minutne intervale. Pač ne razumem zakaj bi to kdo hotel, pa sem vpraša tukaj, če ima kdo kako idejo. Očitno dobrih argumentov razen lažjega računanja na roko(česar se en počne) ni.

Ja potem seštevaj na minuto natančno, potem pa na koncu zaokroži na pol ure.

Keyser Soze ::

keworkian je izjavil:

Saj bi ti razlagal bolj podrobni pogled zakaj jaz mislim da je škrt in glup ampak je preveč kompleksno zate.

Glej realno pričakovat, da storilnost delavca dejansko odraža vsaka minuta, ki jo naredi, je ena obična budalaština.

Iskreno povedano, je takšen sistem obračuna izredno razširjen, že zaradi izračuna stroškov študentov, končne evidence študentskega dela in morda še kakšnega razloga. Največji absurd te tvoje trditve je pa škrtost. Kvečjemu šefa lahko stane takšno početje več kot bi ga, če bi dejansko obračunaval vsako minuto in po možnosti še sekundo (da ne bo glup in škrt). Ker je večja verjetnost, da si delavec čas zaokrožuje navzgor, sploh če si evidenco prisotnosti vodi sam.

Če bi jaz imel pridnega študenta, ki naredi vse kar želim, bi mu rekel, naj si ure zaokrožuje na celo uro in navzgor. Jebi ga, boljše mal bonusa kot zatežen in šrkt šef.
OM, F, G!

McMallar ::

V moji prvi firmi se je vsak dan belezilo na minuto natancno, na koncu meseca pa se je naredilo zaokrozevanje na 30min. Jaz bi ti predlagal enako (kot je ze energetik omenil).
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

tony1 ::

energetik je izjavil:

Ja potem seštevaj na minuto natančno, potem pa na koncu zaokroži na pol ure.


Evo, tole je pravi odgovor :)

bond007 ::

Ne vem zakaj je sploh potrebna debata okrog tega... Pač šef tako hoče, ker so zgleda pač tako navajeni in to je to. Zdej ali se boš ti prilagodil al se bo firma enmu študenteku? Mislim kiri problemi jao...

ZLOky ::

En in edini pameten odgovor:
Keyser Soze: Glej, če si priden in narediš vse kar se pričakuje od tebe, potem si lahko mirne volje zaokrožiš navzgor tistih par minut - ni to nobena goljufija. Če bluziš na delovnem mestu, potem si pa le zaokroži navzdol.


Raje napiši kaj delaš; programiranje, proizvodnja, zlaganje fasciklov... pa bo mogoče lažje opredeliti "kompliciranje" zaokroževanja.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

bozicek ::

Podam primer kako pri nas delamo (delam).
Zaokrozevanje gre na 15 minut.
Se pravi ce prides 7:44 se ti steje od 7:45 dalje. Ce prides 7:46 se ti steje od 8:00 dalje.

Ko gres domov se zaokrozi nazaj. Ce gres 14:14 se ti zaokrozi na 14:00. Ce gres 14:16 se ti zaokrozi na 14:15

Toleriramo prihod 15 minut prej. Se pravi, ce zacnes ob 8:00 si lahko tukaj 7:45 in se ti bo stelo. Ce prides 7: 25 ti bom odbil ure in popravil na 7:45. Zakaj? Ker tukaj nimas kaj delati pred svojim delovnim casom. Tvoj siht se uradno zacne 8:00 in ne prej.

Sedaj seveda so primeri, ko ne odbijam ur (ko vidim da si res sel delat ne pa da si sel na kafe in cigaret preden gres notri)

Zakaj zaokrozevanje na 15 minut. Prvo zaradi lazjega obracunavanja ur. Kot drugo, ker je v teh 15 pred in po sihtu vsteto tudi to, da si se preoblekel in stusiral.

Sedaj lahko bi sli na sistem, da stemplas tisti moment ko zapustis proizvodnjo, samo je lazje da stemplajo odhod/prihod ko pridejo/gredo na siht pa potem tako kompenziramo.
Darila letos samo za poredne

Ales ::

Ko gre tvoj delavec domov, se mu navzdol zaokroža zaradi preoblačenja in tuširanja? Hm. Ok. 8-O

A dihanje je zajeto v delovnem času? :P

bozicek ::

Tvoja osebna higiena mene ne zanima. Zakaj bi se tusrial na racun firme? Takrat od tebe nimam prav nic.

Zato pa se tudi tolerira prihod 15 minut prej (se pravi da se mu steje od 7:45 in ne direkt od 8:00)
Lahko pa se uvede stemplanje pri prihodu/izhodu v proizvodnjo in se ti bo stel samo cas katerega prezivis notri in ne tako kot sedaj, ko se stemplas pri vratarju.
Potem pa ce si zaradi mene 3 ure pod tusem
Darila letos samo za poredne

fosil ::

barakus je izjavil:

Ure pišem(o) v excelu, ki na koncu vse skupaj sešteje na minuto natančno. :))

Po predaji takega dokumenta, sem dobil pripombo, da moram zaokroževat na 30 minutne intervale. Pač ne razumem zakaj bi to kdo hotel, pa sem vpraša tukaj, če ima kdo kako idejo. Očitno dobrih argumentov razen lažjega računanja na roko(česar se en počne) ni.

A je bilo rečeno da moraš zaokroževat dnevne prihode in odhode ali pa morda samo končni rezultat? Si mogoče narobe razumel?
Predvidevam da potem dobiš eno nakazilo za cel mesec.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Ales ::

bozicek je izjavil:

Tvoja osebna higiena mene ne zanima. Zakaj bi se tusrial na racun firme? Takrat od tebe nimam prav nic.

Zato pa se tudi tolerira prihod 15 minut prej (se pravi da se mu steje od 7:45 in ne direkt od 8:00)
Lahko pa se uvede stemplanje pri prihodu/izhodu v proizvodnjo in se ti bo stel samo cas katerega prezivis notri in ne tako kot sedaj, ko se stemplas pri vratarju.
Potem pa ce si zaradi mene 3 ure pod tusem

Dragi božiček, od mene hvala bogu nikoli ne boš imel nič. V življenju nisem bil zaposlen za nikogar drugega, kot zase. In če kdaj bom, bom v kakem boljšem okolju. Nisi ti ne vem kak božiček... :P

S stališča liberalno-kapitalističnega delodajalca imaš pa seveda popolnoma prav, zakaj bi plačeval delavcem, da se tuširajo in preoblačijo. Si že presodil, da ti se ne splača.

noraguta ::

Eh evidenca prisotnosti, če je urejena z uro se podreja zakonodaji in tam ni "zaokroževanja" in kontrolira jo delovna inšpekcija, sama ura pa ni obligatorna kar se tiče odnosov delodajlec-delojemalec ampak potem je pa stvar dogovora, kjer se pač ne gre več zanašati, da se lahko izvaja vsa napisana zakonodaja. Tako za enega kot drugega je pa to stvar zdrave pameti in presoje.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

barakus ::

Imaš mogoče kak link?

In ne, ne gre se za zaokroževanje končne vsote. Gre se za to, da bi si moral pisat namesto 8:03-16:12, 8:00-16:00. Keyser Soze, ne gre se tu za vsako minuto, gre se za to, da imaš možnost točnih podatkov, kjer veš, da ne bo v škodi ne en ne drugi ampak bo stvar točna, objektiva ampak se ti vseeno odločiš, da boš zaokroževal, zakaj?

Mogoče preprosto to nekomu ustreza, da lahko manipulira gor in dol, ne vem. V vsakem primeru si jaz vodim urnik v minutah, bom pač moral zaokroževat na konec meseca, sumim da je vse skupaj neka stvar, ki je v nekem trenutku v preteklosti imela razlog s časom pa je postala pravilo, razlog pa je izginil.

Pač sem tak karakter, da če mi nekdo reče naj zabijam žeblje obrnjene na glavo, bom vprašal zakaj je tako in predlagal boljšo varianto. Zdaj tukaj je finta samo v tem, da sem hotel preverit, če morda le obstaja kakšen razglo, ki se mi izmika, da bi žebelj narobe zabijal in ker ga zgleda res ni, se bom soočil s tistim, ki mi je nalogo dal. Če bo rekel, da tako mora bit (brez razloga) se bom pač sprijaznil, da ima nekdo fetiš, da se počnejo neumnosti.

noraguta ::

glej delodajalec ti daje delo in je arbiter. če bi bil za tekočem traku so te zadeve dosti bolj striktno definirane kot pa po pisarni, samo če je mošnost dogovora , izkoristi najprej to. lini so pa na googlu kar se tiče delovne zakonodaje.

Pač sem tak karakter, da če mi nekdo reče naj zabijam žeblje obrnjene na glavo, bom vprašal zakaj je tako in predlagal boljšo varianto. Zdaj tukaj je finta samo v tem, da sem hotel preverit, če morda le obstaja kakšen razglo, ki se mi izmika, da bi žebelj narobe zabijal in ker ga zgleda res ni, se bom soočil s tistim, ki mi je nalogo dal. Če bo rekel, da tako mora bit (brez razloga) se bom pač sprijaznil, da ima nekdo fetiš, da se počnejo neumnosti.

nič narobe samo upam , da se zavedaš da za vsako delo nisi primeren? niti najbrž nisi najlažjega značaja(brez zamere)?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

marvin42 ::

barakus: si danes odprl temo med delovnim časom? Če si jo, potem se prosim ne pritožuj ;)
Mostly Harmless

Keyser Soze ::

barakus je izjavil:

Pač sem tak karakter, da če mi nekdo reče naj zabijam žeblje obrnjene na glavo, bom vprašal zakaj je tako in predlagal boljšo varianto. Zdaj tukaj je finta samo v tem, da sem hotel preverit, če morda le obstaja kakšen razglo, ki se mi izmika, da bi žebelj narobe zabijal in ker ga zgleda res ni, se bom soočil s tistim, ki mi je nalogo dal. Če bo rekel, da tako mora bit (brez razloga) se bom pač sprijaznil, da ima nekdo fetiš, da se počnejo neumnosti.

Glede na to, da delam v "human resources" ti lahko povem, da srečam veliko takšnih "karakterjev". Pa ni to nujno najboljša zadeva po kruhu z marmelado. Prej obratno.

Takšni, ki takole komplicirajo pri tako banalni zadevi se ponavadi izkažejo za najbolj problematične. Povprečno produktivne in pretirano pedantne pri izvajanju njihovih pravic. Delovno razmerje, kjer je medsebojno zaupanje "v qrcu" je popolnoma ničvredno. Nekako tako kot delovno razmerje tistih pri bozicku. Res stimulativen "režim".

Takšne sorte šefi in delavci so navadno vir vseh težav v podjetju. Ker ustvarjajo negativno klimo in sčasoma spravijo v "depresijo" celotne time drugače normalnih delavcev. Videno že na par primerih.

P.S.: Se strinjam, da je dobro imet uštimane evidence, še boljše je imet dobro plačo, narejene stvari in normalen odnos nadrejeni-podrejeni.
OM, F, G!

barakus ::

Kakšno negativno klimo? Saj nikomur od zaposlenih ne težim, me je pa zelo zanimalo, če je kaj več na temu in sem odprl temo. Zakaj kompliciram in zakaj je to banalna zadeva? Zame je dodatno delo, sicer ne bom porabil več kot 10 minut ampak delo, ki ga delavec opravlja in se mu ne zdi smiselno vsekakor ni stimulativno. Kot zelo uspešna filozofija se promovira, da naj bi delavci vedeli zakaj nekaj počno, k čemu prispevajo, kaj je končni izdelek. Podjetja kot je npr. Pipistrel celo nagrajujejo delavce za konstruktivne pripombe. In jaz pač nisem hotel izpast nergač in sem raje kot šefu težil, prišel sem vprašat, sem mislil, da je kakšen zelo očiten razlog pa očitno niti ni.

Je pa res, da sem v prvem postu napisal, da se mislim kregat. Takega namena v resnici nimam. Sem napisal na hitro, ker se mi je mudilo delat.

budili ::

Keyser Soze je izjavil:


Glede na to, da delam v "human resources" ti lahko povem, da srečam veliko takšnih "karakterjev". Pa ni to nujno najboljša zadeva po kruhu z marmelado. Prej obratno.

Takšni, ki takole komplicirajo pri tako banalni zadevi se ponavadi izkažejo za najbolj problematične. Povprečno produktivne in pretirano pedantne pri izvajanju njihovih pravic.


Kot bi mi vzel iz ust...
Iste izkušnje, nekateri neverjetno veliko časa posvečajo organiziranju sebe (prihod,malica,odhod,pavza,pravice...). Zelo hitro pa sprejemajo napotke/opombe za/na delo...

Keyser Soze ::

Da se moraš odločat o tem a se kregat o tem al ne in zato rajši povpraša na hit na forumu za nasvet? Potem pa malo kasneje praviš, da si se samo malo hecal?

Mhm...

Skratka... Delaj kot se spodobi, vprašaj šefa kako zaokrožuješ (a lahko sebi vendo v plus al tako kot ponavadi od polovice gor/dol), in to je to. Če ne pa pač povej šefu, da te to moti in da njegovih bedarij ne boš prenašal in naj on presodi ali te rabi zaradi znanja ali rajši poišče drugega za ta denar. Najbolj fer do obeh. Ane?:)
OM, F, G!

marvin42 ::

barakus je izjavil:

Sem napisal na hitro, ker se mi je mudilo delat.


V ogromno podjetij ljudje delajo po 9, 10, 11,.... ur na dan, plačanih dobijo pa samo 8. Štetje minut je ostanek preteklega sistema in nič drugega. Zdaj je treba delati toliko časa, da je zadeva narejena in ne 8 ur in 0 minut. Saj verjetno ne delaš za tekočim trakom, ne?
Mostly Harmless

noraguta ::

Ma tuki ni filozofije pa diskusije, kdor te zaposljuje, ti določa urnike v okviru mogočega. Brez kake hude diskusije. Ker načeloma odgovarja tudi za vse poškodbe etc znotraj delovnega časa, seveda se, lahko dogovoriš za neko fleksibilno rešitev, ampak to je prej izjema kot pravilo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

amigo_no1 ::

marvin42
Tak primer je potem delo na črno.

marvin42 ::

amigo no1: menda ne misliš resno... vprašaj kakšno prodajalko v mercatorju koliko časa pred začetkom delovnega časa že mora biti v službi in koliko časa potem še pospravlja na koncu...

ali pa odpri podjetje in boš videl, če ti bo zneslo z 8 urami dela na dan.
Mostly Harmless

barakus ::

Ja, največja baraba sem, najboljše, da me zažgete na grmadi, ker me je zanimalo, zakaj se zaokrožuje ure. Prav tako, ker nekdo dela 11 ur in je plačan za 8, bi ga jaz moral oponašati, še boljše, delati bi moral 13 ur, da bi potem lahko tistemu očitali, da premalo dela in bi tudi on moral 13!

Iz vidika zaslužka se mi seveda zaokroževanje splača (ker je v moji režiji), tako da ne mi očitat, da se mi gre za minute(denar). Bil sem radoveden, sedaj ste mi razložili, da ni nič posebnega na tem in to je to.

noraguta ::

Noben ni tega reku, samo z internimi akti si najbrž seznanjen in ti diktirajo tempo dela v neki organizaciji. In služenje kruha ni nikakeršna demokracija, je jebeno naskakovanje vloženega kapitala. In tu nekje se morata ti in delodajalec ujet, čene raje menjaj službo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Avenger ::

Če so prihodi in odhodi glede na polno uro random in v nekaj letih prideš/odideš ob 00 minut pa do 59 in vse vmes, se na relativno dolgi rok zaokroževanja tudi na polno uro izravnajo. Mogoče bi imel prvi teden 3 ure več/manj, razlike bi bilo pa čedalje manj. Ne se sekirat.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

noraguta ::

eh bistvo je , da si nekako točen , minuto raje prej kot pa , da mutiš. ker čene se težko domeniš , pa vsi so zmeri kao bili. če je ob 8h prideš 5 min prej pa ni pene. najbolj mi najedajo sestanki kjer uletava folk po "občutku".
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

barakus ::

Sestanki so drugo.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obračunavanje ur v službi

Oddelek: Loža
424889 (2854) Superboyy
»

Zdravniški pregled med delovnim časom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14237543 (27608) Tilen
»

Štemplanje na šihtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6211429 (8707) miha1135899
»

Delovni čas (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6210536 (7690) Mato989
»

Kaksen je v vasi firmi praksa pri kratkih pavzah

Oddelek: Loža
445850 (4274) Dr_M

Več podobnih tem