» »

How Zionists Divide and Conquer

How Zionists Divide and Conquer

Black Dragon ::




Nisem zaznal podobne teme na forumu torej, podajte svojem mnenje.

"Europe has had its borders lifted and yet Israel sits there with the toughest immigration laws on the planet"

The Venus Project zgleda zelo dobra alternativa današnjemu sistemu...
  • zaklenil: bluefish ()

hamax ::

Teorije zarote grejo v Lozo.

tomi66 ::

hamax
Saj je to tudi problem clovestva.
Black Dragon
Ja mislijo po svetu pustosit, to se ni nic, po moje imajo tudi kaksno vecjo vojno v mislih.
Saj so doloceni Izraelci tudi proti, Zionisti delajo skodo vsem zidom.
Lahko samo cakamo na katastrofo, ce so Jezusa in Jozefa zajebali bodo tudi svet, to je taka mentaliteta, da ne more slozno, ne more tudi kot oblast,
saj se nobena oblast ni zmogla zasuznjiti ljudstva, ki je bilo vedno bolj zdravo, ker potem je oblast preobremenjena s kontrolo in je v bistvu sama zasuznjena.

Tako, da se bodo enkrat fino zbruhali, z nuki verjetno.
Samo to je vse v ravnovesju, bodo pac z duso placali.

Moja teorija je, "Earth is a stage to ID your soul", vse je analogno-povezano in "ultimate thing=awareness" po moje ni "random occurrence".

Tako, da se ne nic sekirat, delajte dober ID, to je vse kar lahko odnesete s sabo v nematerialno stanje(record).
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

Starodavni ::

Prosim, da se temo premakne v ložo in izbriše nebulozo od Tomi66 - ki je čisti primerek trollanja

Zionisti so za vse krivi, je baba rekla in baba čula... Dokazi? Pa saj jih niti ne rabiš, to vse vlade in političkarji delajo že od začetka prvih civilizacij. Delajo v svojo korist.
Edit: nevermind, temo so že premaknili.

Hvala moderatorjem

Zgodovina sprememb…

USS Liberty ::

hamax je izjavil:

Teorije zarote grejo v Lozo.


Ma kakšna teorija zarote, prosim te lepo???
Vse kar je na tem posnetki povedal dr. David Duke, je čista resnica in to vse vsak, ki zna sešteti ena plus ena. Nekateri tega ne bodo priznali izključno zaradi politične korektnosti...

Cionisti povsod kamor se naselijo, s svojim vplivom, denarjem in lobiji vsiljujejo multikultralizem, masovno priseljevanje in hočejo to vsiliti celemu zahodu. Na drugi strani pa sami za sebe hočejo ustvariti etnično čisto židovsko državo Izrael, ograjeno z minskimi polji, kjer so Palestinci državljani tretjega reda na lastni zemlji, katero so jim s tanki ukradli židi...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Ramon dekers ::

Starodavni je izjavil:

Prosim, da se temo premakne v ložo in izbriše nebulozo od Tomi66 - ki je čisti primerek trollanja

Zionisti so za vse krivi, je baba rekla in baba čula... Dokazi? Pa saj jih niti ne rabiš, to vse vlade in političkarji delajo že od začetka prvih civilizacij. Delajo v svojo korist.
Edit: nevermind, temo so že premaknili.

Hvala moderatorjem


Rothschild family @ Wikipedia
preberi si tole. To kar gobcaš ti lahko govori nekdo ki ne pozna zgodovisnkih dejstev, skratka neuk učenec s osnovnošolskem znanjem, kjer so poveličevali kolumba ob odkritjju amerike. Čeprav so Ameriko odkrili že vikingi.




USS Liberty je izjavil:

hamax je izjavil:

Teorije zarote grejo v Lozo.


Ma kakšna teorija zarote, prosim te lepo???
Vse kar je na tem posnetki povedal dr. David Duke, je čista resnica in to vse vsak, ki zna sešteti ena plus ena. Nekateri tega ne bodo priznali izključno zaradi politične korektnosti...

Cionisti povsod kamor se naselijo, s svojim vplivom, denarjem in lobiji vsiljujejo multikultralizem, masovno priseljevanje in hočejo to vsiliti celemu zahodu. Na drugi strani pa sami za sebe hočejo ustvariti etnično čisto židovsko državo Izrael, ograjeno z minskimi polji, kjer so Palestinci državljani tretjega reda na lastni zemlji, katero so jim s tanki ukradli židi...



to so za njih storili francozi, z židovskim denarjem:)

Zgodovina sprememb…

tomi66 ::

USS Nimitz
Vse kar je na tem posnetki povedal dr. David Duke, je čista resnica in to vse vsak


Ker ve vsak, moj post ni nebuloza, ocitno je Starodavni pristranski, hkrati pa govori isto kot jaz, da so vlade koruptivne.

Samo, tale Duke je ironicen ali celo sarkasticen "face expression", mislim, da je tudi on na njihovi strani(se radi hvalijo). Z medijsko kontrolo ni nic objavljeno brez njihove odobritve in so sami razlozili(conspiracies movie), kako so Rusiji vcepili komunizem-nefunkcionalen sistem in kako imajo svetovne vplive(prste vmes) cez celo zgodovino. Velikokrat sem slisal, da so krivi za vse vojne,
virus clovestva. Priznati je prvi korak proti temu, da se bos popravil.

BlackDragon
Europe has had its borders lifted and yet Israel sits there with the toughest immigration laws on the planet

Seveda, ker kdo bi hotel v Izrael
Posledicno imajo najvecjo degeneracijo in eno najslabsih genetik in so med drzavami z najvec raka in bolehnosti, sami Zionisti tudi ne delajo v prid Izraela, vse je zelo kaoticno, se sami ne vejo kaj bi radi.

Je pa problem, ker imajo preko kongresa in superiorne vojske, pod kontrolo cel svet in ga lahko unicijo in ga manipulirajo, poudarjam, ne zagovarjajte jih, ne smili se jim nihce, ne delajo v prid Izraela.

Sama mentaliteta je grozna(hijenska), napadli bodo najsibkejsega: Japonska je imela le se par "kamikazijev", ko so jim vrgli bombe, JFK, Vietnam, JAR, Iraq in sedaj tudi Slovenija(ekonomsko-politicno), tudi Evropo imajo okupirano, samo se ni v "progress-u".

Skratka, pravi otroski vrtec(kdo bo koga), v slogi je moc, skupaj bi mogli se boriti proti smrti, sam sem jo premagal, clovek je nesmrten!!! Samo neumnost je smrtna. Od dalec smo zelo smesni, izgubljamo bitko za zivljenje, ko se dajemo med sabo.
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

Ramon dekers ::

za vse tepce in govornike, misleče, da so to samo teorije zarote, ena dobra knjiga za branje:
Harold James - The Deutsche Bank And The Nazi Economic War Against The Jews


Sam sprva nisem vedel ali so dejansko židje že takrat obvladovali banke, glede na prebrano od The Rotschild dynasty, se mi je zdela ta knjiga malo bolj kredibilen vir, pa vendar je potrdila enako. Židje so že takrat obvladovali banke, sploh nemške. Sem 100% da so židje tudi sedaj v Evropskih bankah.

"Sama mentaliteta je grozna(hijenska), napadli bodo najsibkejsega: Japonska je imela le se par "kamikazijev", ko so jim vrgli bombe, JFK, Vietnam, JAR, Iraq in sedaj tudi Slovenija(ekonomsko-politicno), tudi Evropo imajo okupirano, samo se ni v "progress-u"."

Evropa je bila prva, ki je šla skozi ta proces.


"Seveda, ker kdo bi hotel v Izrael
Posledicno imajo najvecjo degeneracijo in eno najslabsih genetik in so med drzavami z najvec raka in bolehnosti, sami Zionisti tudi ne delajo v prid Izraela, vse je zelo kaoticno, se sami ne vejo kaj bi radi."

Glede na prebrano imajo po eni strani dober sistem, otroke učijo že od začetka kako ravnati z denarjem, obladovanjem množic - hey pa če imajo po 5 otrok 2 -3 bosta sigurno prenesla vladavino dalje in delala tako kot jih učijo oz. so bili naučeni. Problem je ker so te poroke določene bogati med bogatimi, to pa so povečini sorodniki.

edit: mi smo za njih manj vredni, oz. če se židinja poroči z nežidom je izločena iz rodbine, enako pri moškem, tako da lahko pozabi na kakršen koli $$$$$$$.

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

aja 18% nobelovih nagrad naj bi prejeli židje, tako da butasti ravno niso, ali pa to kopujejo z denarjem:)

tomi66 ::

Pa Einstein tudi ne?
Ce so bozje ljudstvo, ze imajo dolocen potencial.

Neumno je delovanje proti cloveku in clovestvu, ker s trenji samo izgubljas
v oceh narave in bitko za prezivetje.

Clovek je paralelno bitje, vsak bi moral ziveti, kot da je sam s pomocjo clovestva, ker smrt tudi srecas sam, in kaj je "distance without environment", nic.
In mi unicujemo "environment".

Oblast nima neke ideje za cloveka-clovestvo. Zaradi tako kratke zivljenske dobe tudi taka nemorala, vso svinjarijo, ki nam prodajo
vojne, represija, strupi od farmacije, je zato, ker si recejo, saj umres tako ali tako.
Ce pa bi bila zivljenska doba daljsa, bi verjetno vozili bolj moralno.
Clovestvo bi slej ko prej prislo v zasicenje, clovek, kot zadnja vrsta, je verjetno misljen, da zapusti mati Zemljo in se akomodira v vesolje. Ideja ni tako nova(Babylonski stolp).
Saj v vesolju smo ze, zdaj bi mogli nadalje propagirati naravo, kot "spread to space". To beres tudi iz naravnih vzorcev, narava "is about spread, and human to spread it to space", potem ne bi bilo vojn, problemov iz nasicenjem.
In dobili bi smisel zivljenja in clovestva, sedaj pa samo, da prezivimo, to je zelo slab smisel, slej ko prej se navelicas prezivljati rekoc, saj to nikamor ne pelje.

KOt sem definiral "god-progress inductor", brez napredka se smisel ustavi. In zanimivo, koliko je narava v skladu z bozjimi zapovedmi in naceli.
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

tomi66 ::

Glede na prebrano imajo po eni strani dober sistem, otroke učijo že od začetka kako ravnati z denarjem, obladovanjem množic - hey pa če imajo po 5 otrok 2 -3 bosta sigurno prenesla vladavino dalje in delala tako kot jih učijo oz. so bili naučeni. Problem je ker so te poroke določene bogati med bogatimi, to pa so povečini sorodniki.


Problem je, ker so toliko predani temu, da prakticno ne zivijo - niso nikoli spontani in sprosceni in tako nimajo nic od zivljenja in tudi to nadalje unicuje genetiko.
lp
www.hempaq.wordpress.com

Sakin ::

Uau, toliko stvari sem izvedel o sebi samo v eni temi. No, glede na to, da imamo bojda "cionisti" gore denarja, predlagam da zagovorniki tega nakažete cash na moj tekoči račun, ker nazadnje nisem opazil milijonske cifre na mojih izpiskih. Ker drugače niste konsistentni, sam odkrito rečeno, inteligenca ni bila nikoli jaka strana antisemitov.

Problem je, ker so toliko predani temu, da prakticno ne zivijo - niso nikoli spontani in sprosceni in tako nimajo nic od zivljenja


A res, a pol se moram od zdej naprej slabo počutit? LOL. Tole kar si napisal lahko brez problema rečem za tipičnega slovenčka, ki po forumih razglaša revolucije in teorije, v praksi se pa userje in je tiha rit. Brez hrbtenice.

Now if you excuse me, I need to control the world. Mwahahahahaha

Thomas ::

Antisemitizem je očitno preživel. Imel je azil pod komunizmom. Čeprav je bil ta deklarativno antinacizem, je bil le njegov dvojček. Zla dvojčka, ki sta se spopadla pač.

Antisemitizem ima svoj drugi azil med Arabci.

Anisemitizem je alive and well in široko zakoreninjen. Če bi bil Žid ali Izraelec, bi na to resno računal. Upam, da računate, Sakin.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

PacificBlue ::

Največja ironija je pa toda so Židje prvi napovedali vojno Nemčiji, potem so pa izpadli kot največje žrtve.
So pa Židje vedno in se bodo orodje v rokah politikov, ki iscejo interese na bliznjem vzhodu. Ni tukaj nobene židovske konspiracije, ampak samo fail za failom, kako se demokratičen narod ne bi smel obnašati.

tomi66 ::

@Sakin
Slovencki so pa eni najmanjsih(stevilcno) in to ima posledice, da so minimalni, hlapcevski in sami sebe grizejo, posledicno imajo najboljso genetiko, ker nacionalna orientiranost poneumlja in degenerira, si samo stevilka, ki zagovarjas zastavo.
Zakaj se sam ne opredelim, ker razmisljam kot planetarec, da so rase balast,
da je razlika med rasami manj kot promil v primerjavi z "natural development" oz. koliko smo ljudje isti za neko zivalsko vrsto, ali ti ce pogledas, ne bos videl bistvene razlike med dvema mravljama, mi se pa simboliziramo, barvamo, karakteriziramo, v bistvu smo pa podobni, kot jajce jajcu.
Za absolutni napredek cloveka, je vse to balast, si, ves in dosegel si kar je doseglo clovestvo in toliko si HIGH ali LOW.
In tudi vse zivalske vrste delajo kot eden, za dobro vrste in ce bi tako delal clovek, bi imeli ze vse sosednje zvezde(TRISTAR SYSTEM je oddaljen samo 4 svetlobna leta in to je 8 let potovanja).
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

Thomas ::

Največja ironija je pa toda so Židje prvi napovedali vojno Nemčiji, potem so pa izpadli kot največje žrtve.


Kdaj so Židje napovedali vojno Nemčiji?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

T-h-o-r ::

omg no, zakaj ta tema še obstaja
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

tomi66 ::

ker je cool, spodbuja razmisljanje
lp
www.hempaq.wordpress.com

Ramon dekers ::

Thomas je izjavil:

Največja ironija je pa toda so Židje prvi napovedali vojno Nemčiji, potem so pa izpadli kot največje žrtve.


Kdaj so Židje napovedali vojno Nemčiji?


Fakini moroni. Začnite že brati knjige in dejstva, ne pa tisto kar so zavezniki potorili vam in vsem svetu ko so zmagali.

Potem pa začnete z neumnimi slovenčki, argumentov pa praktično NIMATE... To je zame popolnoma otročje, sam sem pripopal kar nekaj knjig, in linkov, in če kdo nasprotuje naj pove KAJ je bilo drugače. Ne pa z moronskimi izpadi neumni slovenčki.


Evo tu notri piše kdaj so židje napovedali vojno nemčuiji in kako, nemčijo so hoteli dobesedno zdesetkati:

Conjuring Hitler- How Britain And America Made the Third Reich

Če bi bil sam v tistem času, in bi vedel določena dejstva, bi bil skoraj zagotovo na strani Hitlerja. Žal.

Argumenti zaveznikov me niso prepričali, in me tudi ne bodo.

Sakin ::

Thomas je izjavil:

Antisemitizem je očitno preživel. Imel je azil pod komunizmom. Čeprav je bil ta deklarativno antinacizem, je bil le njegov dvojček. Zla dvojčka, ki sta se spopadla pač.

Antisemitizem ima svoj drugi azil med Arabci.

Anisemitizem je alive and well in široko zakoreninjen. Če bi bil Žid ali Izraelec, bi na to resno računal. Upam, da računate, Sakin.



Antisemitizem je najbolj močan tam kjer je malo ali pa sploh nič judov. Mislim da to pove vse o tem koliko je to racionalno sovraštvo. Zanimivo tudi, da so največji strpneži strpni do vseh, razen do seveda zlobnih židov. Ampak lej, s tem se jst ne bom ubadal kar naprej, mam dost ostalih stvari. Oz. se bomo ubadali, ko bo potrebno. Že tudi hujše stvari so preživeli naši predniki.
Na Nach Nachma Nachman Meuman!

Ramon dekers ::

tomi66 je izjavil:

Glede na prebrano imajo po eni strani dober sistem, otroke učijo že od začetka kako ravnati z denarjem, obladovanjem množic - hey pa če imajo po 5 otrok 2 -3 bosta sigurno prenesla vladavino dalje in delala tako kot jih učijo oz. so bili naučeni. Problem je ker so te poroke določene bogati med bogatimi, to pa so povečini sorodniki.


Problem je, ker so toliko predani temu, da prakticno ne zivijo - niso nikoli spontani in sprosceni in tako nimajo nic od zivljenja in tudi to nadalje unicuje genetiko.
lp



Sam bi bil rajši v takšnem sistemu kot sistemu današnjega bolnega sužnjelastniškega sistema. Imaš kontrolo, če zaupaš "bratom" nevem zakaj bi bil živčen, ne delaš 8 do 16 kot normalni ljudje, imaš dopuste...torej why the f... bi bil živčen in ne užival življenja?

Sakin je izjavil:

Thomas je izjavil:

Antisemitizem je očitno preživel. Imel je azil pod komunizmom. Čeprav je bil ta deklarativno antinacizem, je bil le njegov dvojček. Zla dvojčka, ki sta se spopadla pač.

Antisemitizem ima svoj drugi azil med Arabci.

Anisemitizem je alive and well in široko zakoreninjen. Če bi bil Žid ali Izraelec, bi na to resno računal. Upam, da računate, Sakin.



Antisemitizem je najbolj močan tam kjer je malo ali pa sploh nič judov. Mislim da to pove vse o tem koliko je to racionalno sovraštvo. Zanimivo tudi, da so največji strpneži strpni do vseh, razen do seveda zlobnih židov. Ampak lej, s tem se jst ne bom ubadal kar naprej, mam dost ostalih stvari. Oz. se bomo ubadali, ko bo potrebno. Že tudi hujše stvari so preživeli naši predniki.



phh takšni kot si ti, ki nabijate o neki strpnosti ne poznate dejstev. Žal, ste neuki in razmišljate tako kot vam govorijo mediji. Če pa pogledaš širše vidiš določene vzorce, v zgodovini in sedanjosti.

Vedno je bil nekdo spodaj in nekdo zgoraj, zanikaj to če lahko in utemelji! Sedaj se poraja samo vprašanje kdo je to. Je to res Obama? Naš Veliki voljeni Pahor. O cmon, ta dva še za burek nimata kaj šele da bi vladala, sta dobra gobcača, tu pa se konča.
Aja pa veliko povdarjata demokracijo.

Zgodovina sprememb…

tomi66 ::

Ti vidis samo smetano, za promil, koliko ja pa takih, ki prodajajo celo zivljenje, so sicer v navezi, samo niso pri vrhu in nikoli ne pridejo.

Prodajati je pa hard work, vsaka stranka te "down mutira", roba ima noro necistoc in tu se unici veliko genetike.

Problem je v clovestvu, ker dela v lastno skodo.

70% poljscin za zivinorejo, ta za raka, in farmacija, represija, vojske, vojne
itd. Ce bi bilo organizirano in v korist, bi vsak delal po 3 ure na dan in bili bi "v nebesih", saj je komad, "heaven is a place on Earth" od Belinde.
lp
www.hempaq.wordpress.com

T-h-o-r ::

a lahk kdo tega drekerca malo utiša, ker to res ni nivo za forumsko debato jao
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ramon dekers ::

tomi66 je izjavil:

Ti vidis samo smetano, za promil, koliko ja pa takih, ki prodajajo celo zivljenje, so sicer v navezi, samo niso pri vrhu in nikoli ne pridejo.

Prodajati je pa hard work, vsaka stranka te "down mutira", roba ima noro necistoc in tu se unici veliko genetike.

Problem je v clovestvu, ker dela v lastno skodo.

70% poljscin za zivinorejo, ta za raka, in farmacija, represija, vojske, vojne
itd. Ce bi bilo organizirano in v korist, bi vsak delal po 3 ure na dan in bili bi "v nebesih", saj je komad, "heaven is a place on Earth" od Belinde.
lp


res je vidim smetano. Samo ta smetana si pomaga med sabo. Se spomniš ko so židom podirali v Palestini hiše ker so bili "dobri" in naj bi odstopili tisti del palestincem? No ko sem gledal kaj so jim podirali nisem mogel verjeti. Hiše z bazeni, zraven dobri avtomobili...Ljudje so dobili odškodnine...samo mislim da so tisti del vzeli zopet nazaj, se je toliko spremenilo.


Ti mi sedaj prodajaš pravljice, življenje kot ga opisuješ ti lahko prite samo v primeru kakšne hude katastrofe, pa še to bi preživili tisti ki imajo $$$$ židje:)
Sem 100% prepričan da bi bilo kot v filmu 2012. Reveži bi pockrali, smetana bi pa preživela, oz hotela preživeti.

T-h-o-r je izjavil:

a lahk kdo tega drekerca malo utiša, ker to res ni nivo za forumsko debato jao



zakaj? Ker dajem argumente, knjige, dejstva, ti pa jamraš kot navaden bom rekel nekdo, ki ni veliko prebral in ima premalo znanjo za takšno debato. Takšni potem začnejo z nerganjem v stilu: TO JE NAROBE, TO NI TAKO. Ma daj pojdi spat. Daj mi argumente za ali proti.

Zgodovina sprememb…

tomi66 ::

Jaz gledam elementarno
Ta site si videl, svetovna statistika raka vs animal based foods
http://www.vegsource.com/harris/cancer_...
Clovek je 1000 letno bitje ali nesmrten
Veliko stvari se ne ves
lp
www.hempaq.wordpress.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomi66 ()

Ramon dekers ::

tomi66 je izjavil:

Jaz gledam elementarno
Ta site si videl, svetovna statistika raka vs animal based food
http://www.vegsource.com/harris/cancer_...
Clovek je 1000 letno bitje ali nesmrten
Veliko stvari se ne ves
lp


vem vse to, kar mi govoriš. Kako bi morali živeti, kako bi lahko živeli. Vendar če človek nima kupne moči da bi kupoval pri konkurenci npr. ekološko pridelano hrano ali industrijsko hrano. Potem je tako kot je.

Za moje pojme so imeli native americans, najboljši sistem življenja, res so imeli vojne, tu pa tam so kakšnega ubili za bogove, pa vendar bi rajši živel tam kot v bolni Evropi.

tomi66 ::

Potegnit moramo ven najboljse kar lahko, videti vse najboljse.
To je soul ID, da cenis vsako situacijo, nam je pac dan "revelation",
imas dobre in slabe stvari, gledati moras pa dobre, ze samo dejstvo, da ti ni treba umreti, bi te moralo narediti, da skaces do neba od srece.
Saj mogoce ti ni toliko do zivljenja, ampak umreti se ti pa tudi ne da, torej
se boris proti smrti, ker se da.
lp
www.hempaq.wordpress.com

Ramon dekers ::

tomi66 je izjavil:

Potegnit moramo ven najboljse kar lahko, videti vse najboljse.
To je soul ID, da cenis vsako situacijo, nam je pac dan "revelation",
imas dobre in slabe stvari, gledati moras pa dobre, ze samo dejstvo, da ti ni treba umreti, bi te moralo narediti, da skaces do neba od srece.
Saj mogoce ti ni toliko do zivljenja, ampak umreti se ti pa tudi ne da, torej
se boris proti smrti, ker se da.
lp



Sicer off ampak vseeno:

poglej si film the fountain. Smrt je del lajfa.
V življenju je bistvo samo kako se prilagajaš, kako najbolje prideš skozi, in poskušaš biti vsaj malo nad ostalimi sužnji.

tomi66 ::

No way, to ti je instantna osebna-politika, zato pa so taki, relativno orientirani, ne absolutno, jih osebno ne razumem, to je low, kako prides skozi, prazno zivljenje. Boriti se moras sam s sabo, "do best of yours"
to je absoluten pogled.
Res pa je, da meni podobnega ne poznam.

Zame "death unacceptable", bom dal site gor in prodajal knjige,
zelo poceni in zastonj, za tiste, ki bodo zeleli.
lp
www.hempaq.wordpress.com

bluefish ::

Čeprav je to Loža - argumentirana debata pa to.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smo za Trumpa 2012? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12623038 (11233) ZloTech
»

NSA kopijo prestreženih podatkov - tudi Američanov - posreduje Izraelu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5415347 (12331) T-h-o-r

Auschwitz - konstrukcija (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23931381 (28817) Ziga Dolhar

Koncentracijska taborišča / geto

Oddelek: Problemi človeštva
242173 (1721) Gandalfar

Več podobnih tem