» »

Slab performance

Slab performance

skalca_man ::

Hojla prejšni teden sem dobil novo kiblo.
P4 2400
DDR 333 samsung
Abit siluro Ti4200
Abit SA7 plato

Pri 3d marku dobil samo 8700 pik na defolt nastavitvah.

Nato navil proc na 2800 ter grafo na 300/580 pa dobil 11700,vendar bi jih moral z tako mašino malce več.Tudi Ut mi še vedno šteka.

Zanima me ali kdo ve za kakšno povezavo za optimizacijo sistema.Sem malo brl po netu pa se vedno zgubim.Rabil bi nekaj začetniškega.v knjigi od BIOSA pa piše recimo takole
1.Ta nastavitev lahko pripomore k hitrosti ali pa destabilizira sistem(a ne me basat)
2.Ne premikaj če ne veš zakaj(Tud če te nebi dal zraven-knjige mislim)

Upam da mi boste znali predlagati ali pa dati vsaj kako povezavo.Kajti sedaj ko sem se čisto spraznil šparovčetk ter zapufal do 50 leta pa mi tako slabo dela mašina.

Ponudbe pod šifro:Vse je zamanj:D

morphling1 ::

Hmm, na papirju zelo soliden sistem, po občutku bi moral imeti tam okrog 11000 pik z default nastavitvami (seveda optimiziranimi), verjetno je nekaj s prepustnostjo spomina narobe, ker če si imel na novo instalirane windowse, vse potrebne driverje za plato in grafično potem je lahko težava samo kje v bios nastavitvah.
Samo tako na daljavo je malo zoprno razlagat kaj nastavit v biosu.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

skalca_man ::

jaz tudi sumim ram,pa tud v biosu bi kaže samo auto ali pa 2x AGP.Aja pa še tole na katerem serverju je slo-tech(dal.net,under.net...)
lp,skalca_man

perci ::

ircnet -- samo vedi, da to ni uraden kanal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RAM Real Life Speed anketa - prošnja (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
998738 (6177) tiborrr
»

Kaj je bolše: 230x9.5 ali 205x11.5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
662851 (2387) Tic
»

Ali je to vse kar zmore moj Računalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151950 (1604) novi
»

Benchmarks -=- UT2K3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
553740 (2867) Boky
»

Sisoft sandra 2002 vaše slikce!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
624099 (3279) Malecky

Več podobnih tem