» »

Sprememba diva ko doseže določeno pozicijo

Sprememba diva ko doseže določeno pozicijo

jnzavrl ::

Rad bi spremenil div ki je sedaj na position:fixed, ampak medtem ko bi se scrollal bi se ta div na določeni poziciji spremenil bolj natančno da bi izginil.

Ali pa da bi takoj ko bi se začelo scrollati ta div izginil.

Se to da in če se kako?

Ziga Dolhar ::

Poglej si npr. na Impressionist and Modern auctions: Bringing home the Bacon | The Economist - takoj, ko zgornji header izgine iz vidnega polja, se zgoraj prikaže nekakšna orodna vrstica. Verjetno potrebuješ nekaj podobnega :).
https://dolhar.si/

jnzavrl ::

Na na tak princip bi šlo samo obratno iz vidnega v nevidnega.. Mogoče kdo ve kaj je to? Verjetno kakšen javascript?

Ziga Dolhar ::

(Kodo na zgornjem sajtu si šel pogledat?)
https://dolhar.si/

jnzavrl ::

Sem ampak vsaj jaz nisem našel nič pametnega, ne v HTMLju in ne v CSS za tisti class. Ampak po kodi sodeč je tisti bar v iframu..

keworkian ::

jnzavrl je izjavil:

Sem ampak vsaj jaz nisem našel nič pametnega, ne v HTMLju in ne v CSS za tisti class. Ampak po kodi sodeč je tisti bar v iframu..


<div id="aptureD">
<div class="aptureTMMHideButton aptureTMMHideButtonFixed" style="z-index: 2147483647; background-color: #fe0000; display: block">
<div class="aptureTMMResults" style="width: 286px; height: 500px; position: fixed; top: -507px; left: 904px; display: block">
<div class="aptureTMMBar " style="position: fixed; z-index: 2147483647; top: 0px">
<table style="position: absolute; left: 0px; top: 0px; display: none">
<div class="apturePopupTitle" style="display: none">
<div class="aptureTMMBarInnerDiv" style="background-color: #fe0000">
</div>
<div style="cursor: pointer; position: absolute; z-index: 2147483647; display: none">
</div>


No tole je ta "iframe" o katerem si govoril. Mislim da ima ta "iframe" še "javascript" kodo, katero nisi našel...

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1297328618 (52767) htmltroubles
»

Download vsebine strani s JS

Oddelek: Izdelava spletišč
472362 (1660) MrBrdo
»

Pomoč pri designu - HTML/PHP/CSS

Oddelek: Izdelava spletišč
81306 (1306) Atos
»

Drsniki

Oddelek: Izdelava spletišč
91135 (990) webfreak
»

Kako izdelati spletno stran na osnovi tabele?

Oddelek: Izdelava spletišč
141923 (1661) Jackass

Več podobnih tem