» »

IzAnglije.com

IzAnglije.com

1
2
»

Matek ::

Moje mnenje po poskusnem naročilu - OK storitev, vse je potekalo po pričakovanjih, trajalo dober teden, edino dostavljalec je pustil zelo slab vtis.

Poštnine je bilo 9 EUR, plačal sem z bankovcem za 10 EUR in tip ni imel drobiža za vračilo, nakar mi je razložil, da lahko grem sam v kako bližnjo trgovino menjat, ali pa pripelje kdaj drugič, za kar je seveda treba doplačati. Na koncu sem mu pač pustil tisti evro, kar mi v običajnih pogojih itak ne bi bil problem, če bi se opravičil, da nima drobiža, ne pa obnašal, kot da je stvar popolnoma moj problem in me pošiljal menjat v trafiko.

Ne vem pa, če dostavo izvajajo sami al uporabljajo kako dostavno službo, tako da morda ni njihova krivda.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Gwanaroth ::

izanglije.com je storitev podjetja Business Express (http://bex.si/), ki je samo po sebi kurirska služba.
Lights often keep secret hypnosis..

matej_jack ::

Jaz imam mešane občutke glede C&M. Paket je bil poslan na njihov naslov pred 1 tednom (22.), danes kot kaže še ni niti v Sloveniji... Če ne bo prišlo do srede, bom očitno moral čakati še en teden, to pa je skupno že 14 dni. Za 29€ bi pričakoval boljšo storitev.

_commandos_ ::

Matek je izjavil:

Moje mnenje po poskusnem naročilu - OK storitev, vse je potekalo po pričakovanjih, trajalo dober teden, edino dostavljalec je pustil zelo slab vtis.

Poštnine je bilo 9 EUR, plačal sem z bankovcem za 10 EUR in tip ni imel drobiža za vračilo, nakar mi je razložil, da lahko grem sam v kako bližnjo trgovino menjat, ali pa pripelje kdaj drugič, za kar je seveda treba doplačati. Na koncu sem mu pač pustil tisti evro, kar mi v običajnih pogojih itak ne bi bil problem, če bi se opravičil, da nima drobiža, ne pa obnašal, kot da je stvar popolnoma moj problem in me pošiljal menjat v trafiko.

Ne vem pa, če dostavo izvajajo sami al uporabljajo kako dostavno službo, tako da morda ni njihova krivda.


To je čisto tvoja krivda, ker jaz sem en dan pred vsako dostavo dobil mail v kateremu je pisalo da pripravim točen znesek denarja za plačilo.

Matek ::

To je čisto tvoja krivda, ker jaz sem en dan pred vsako dostavo dobil mail v kateremu je pisalo da pripravim točen znesek denarja za plačilo.
V mailu piše, naj pripravim čim natančnejši znesek oz. drobiž, kar razumem v smislu ne nam s sto evri plačevat, ker pač dostavljalec ne more imeti neskončnih količin drobiža s sabo. To je normalno opozorilo, ki ga skoraj vedno prejmem tudi pri kaki drugi dostavi in se ga seveda držim. Nikjer pa ne piše ne vračamo drobiža, kar bi bilo edino pravilno opozorilo v mojem primeru.

Še noben poštar ali dostavljalec doslej ni imel težav s tem, tako da ne vem, v čem je njihov problem. Še toliko bolj to drži, če je res stvar od dostavne službe BEX, kot je napisal Gwanaroth.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

matej_jack ::

Kritika je bila izrečena prehitro, dečki so se potrudili in paket sem danes prevzel, tako da ni vse tako črno.

Tac20 ::

Evo samo da pohvalim storitev, paket v skladišče v angliji prispel 2013-10-28, dostavljen 2013-11-05. Vmes so bili prazniki, upoštevali so mi dobroimetje pri dostavi, skratka, zakon, dostavili pa še isti dan popoldne ko je pršlo zjutri v Slovenijo. Po mailu in telefonu odzivni.

Priporočam.

Zoro3 ::

Tudi sam nisem do sedaj še imel nobenih problemov. Tudi jaz priporočam.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon Kindle (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Kaj kupiti
1303323606 (1195) Furbo
»

cheaper & more (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6216217 (4904) Steinkauz
»

Kindle Fire HD 8.9 je cenejši, na voljo v Evropi

Oddelek: Novice / Android
156050 (4110) fantasycamp
»

ebay "iz nemčije" kot npr "iz anglije"...

Oddelek: Pomoč in nasveti
266113 (5321) matej_jack

Več podobnih tem