» »

IzAnglije.com

IzAnglije.com

«
1
2

Looooooka ::

A je kdo tole ze uporabil...kaj narocil?
Koliko casa traja da dostavijo? :)

barakus ::

Sliši se kul, vprašanje koliko stane ta storitev...

xteakwondox ::

ali obstaja tudi kakšna podobna stran ki bi naročala iz nemčije?

hotlips ::

Cenik dostavnih storitev

Cene vključujejo prevzem in skladiščenje blaga v Angliji, prevoz v Slovenijo in dostavo na vaš dom.

Teža (kg) Cena brez DDV DDV Cena
do 1 --- 16,58 3,32 --- 19,90
1-2 --- 20,75 4,15 --- 24,90
2-5 --- 24,92 4,98 --- 29,90
5-10 --- 37,42 7,48 --- 44,90
10-15 --- 45,75 9,15 --- 54,90
15-20 --- 66,58 13,32 --- 79,90
20-50 --- 83,25 16,65 --- 99,90
nad 50 --- --- po ponudbi


+ še stroški storitve, ki jo računajo cca 10% glee na vrednst naročenega blaga.
Se kar nabere.

Zdej me samo še odziv uporabnikov zanima.

lp.hl

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotlips ()

detroit ::

in počasi prideš na isto ceno kot v sloveniji...začuda:)
Skero

bluefish ::

Meh, tole pride v poštev le pri kaki eksotiki, ko morda iz tujine naročaš enkrat na leto. V nasprotnem primeru je veliko bolj praktično vzeti Viso.

barakus ::

A kdo ve ali imajo to lastno dostavo ali uporabljajo znane kurirje?

OldSkul ::

zanimiva storitev. Za kakšne zadeve zelo uporabno, treba enkrat sprobat.

EC9 ::

Komaj čakam izkitajske.com :)

Adrijan0 ::

Kako je pa z garancijo?

bluefish ::

Oni so le posredniki in torej sam urejaš. To v primeru nevšečnosti pomeni pošiljanje artikla nazaj v UK ali direktno v RMA proizvajalcu.

OldSkul ::

zdej lahko bp uporabljamo http://www.hotukdeals.com/ :)

Looooooka ::

hotlips je izjavil:

Cenik dostavnih storitev

Cene vključujejo prevzem in skladiščenje blaga v Angliji, prevoz v Slovenijo in dostavo na vaš dom.

Teža (kg) Cena brez DDV DDV Cena
do 1 --- 16,58 3,32 --- 19,90
1-2 --- 20,75 4,15 --- 24,90
2-5 --- 24,92 4,98 --- 29,90
5-10 --- 37,42 7,48 --- 44,90
10-15 --- 45,75 9,15 --- 54,90
15-20 --- 66,58 13,32 --- 79,90
20-50 --- 83,25 16,65 --- 99,90
nad 50 --- --- po ponudbi


+ še stroški storitve, ki jo računajo cca 10% glee na vrednst naročenega blaga.
Se kar nabere.

Zdej me samo še odziv uporabnikov zanima.

lp.hl

cak cak kje si vidu tole o 10%.Kokr sm jst prebral sam kilazo racunajo.

mm46 ::

Po moje je mislu storitev e-naročilo, ki je namenjena tistim, ki nimajo kreditne kartice. Oni kupijo zate naročene izdelke, ti jih pa potem plačaš ob prevzemu in za to računajo okol 10% vrednosti. Če pa sam plačaš s kreditno ti računajo samo dostavo po tistem ceniku.

hotlips ::

Ja, kakor je mm46 rekel.
Če sam plačaš, plačaš samo dostavo, glede na kilažo, če pa plačaš po povzetju ti pa še "e-naročilo" storitev v vrednosti cca 10% vrednosti nakupa.

lp.hl

TekO ::

Potem če kupuješ npr. 1 knjigo na amazon.uk, se ti še vedno bolj splača z amazonovo dostavo? ..saj je teža tu do 1kg 20EUR. (nimam nič izkušenj z nakupi iz tujine pa me zanima..)
Ideas are bulletproof.

Gandalfar ::

Amazon knjig vsekakor ne kupujes preko tega. Sicer pa .. bookdepository.com je obcasno cenejsi

btree ::

Amazon ponuja tudi druge izdelke in tam se mogoče splača, je treba prej preveriti, če ima kdo iskani izdelek ceneje in omogoča pošiljanje na celino. Cene v angliji so zelo različne in ponavadi pri ponudnikih izdelkov, ki le te tržijo zelo poceni ni možno naročilo v Slovenijo, v takem primeru je izanglije.com dobra varianta, vsekakor pa je prej potrebno preveriti še pri ostalih, kaj pride ceneje. Jaz ponavadi iščem izdelke kar preko google.co.uk.

monaco ::

Na amazon.co.uk nazadnje kupil Dyson sesalnik (s poštnino vred 299€ - na mimovrste je identičen 525€) in Jamo zvočnike (305€ namesto 480€ na ceneje.si).

izanglije.com je uporabno samo kadar kupuješ od prodajalca, ki ne omogoča pošiljanja v Slovenijo. Ta prodajalec ni nujno da je v uk ;)

Zanima me edino kako je s poštnino kadar naročiš kaj iz kitajske preko izanglije.com. Sicer sem jim že poslal vprašanje, pa so odgovorili, da še niso imeli takega primera in bodo preverili...
www.ramsak.si

JanezH ::

Registriral sem se na IzAnglije.com in bi prosil za pomoč, če ima kdo izkušnje s tem.

Tole je primer naslov-a, ki ga dobiš na IzAnglije.com:
Transworld S & S, SLO (First name, Company name)
IZANGLIJE-ABCXYZ-NNN (Last name / House number / Address 1)
Unit 5, The Mercury Centre, Central Way (Address 2 / Street / Road)
Feltham (City / Town)
Middlesex (County)
TW14 0RN (Postcode / BFPO number)
England (Country)
020 53245200 (Phone)

Tole pa so informacije, ki jih je potrebno vpisati v ebay:
Country or Region: United Kingdom
Contact Name:
Home street address:
Street Address2:
Town / City: Feltham
County: Middlesex
Postcode:
Telephone: (020) 53245200

A mi lahko kdo pravilno izpolni podatke, ki sem jih zgoraj napisal za ebay (ne vem točno katere vse stvari je treba vpisat in kam točno). Hvala.

monaco ::

Country or Region: United Kingdom
Contact Name: Transworld S & S, SLO, IZANGLIJE-ABCXYZ-NNN
Home street address: IZANGLIJE-ABCXYZ-NNN
Street Address2: Unit 5, The Mercury Centre, Central Way
Town / City: Feltham
County: England, Middlesex
Postcode: TW14 0RN
Telephone: (020) 53245200
www.ramsak.si

JanezH ::

Tnx monaco, sem mail poslal še na izanglije.com in so napisali, da bo takole vredu:
Country or Region: United Kingdom
Contact Name: Transworld S & S, SLO
Home street address: IZANGLIJE-ABCXYZ-NNN
Street Address2: Unit 5, The Mercury Centre, Central Way
Town / City: Feltham
County: Middlesex
Postcode: TW14 0RN
Telephone: (020) 53245200

V bistvu enaka varianta kot si ti napisal, hvala.

nejcpirc ::

Res škoda, da so začeli računati dodatnih 2,5 EUR za vsak pošiljko, ki jo združiš v paket...

Za združene pošiljke velja naslednja formula:
Cena prevoza združene pošiljke = cena po ceniku za skupno težo združene pošiljke + 2,5 EUR za vsako pošiljko dodano v združeno pošiljko.
Primer: 4 pošiljke skupne teže 3 kg
Cena = 28,99 EUR + 3x2,5 EUR = 36,49 EUR


Pozna kdo kakšno alternativo?

knap ::

alternativa je seveda borderlinx

več na temo obeh pa najdeš tukaj, sedaj je iphone manija:D

http://www.jabuk.si/pbb/viewforum.php?f...

Ajrina ::

Še pohvala v mojem imenu za izanglije.com. Z express različico dostave je bil paket pri meni v enem pičlem dnevu. Kurir ga je dostavil na poti domov iz službe :)

gregor ::

kaj pa si naročil, če ni skrivnost
iphone?

bauci ::

Jaz pa kar nimam zaupanja v njihovo resnost. Že pred nekaj tedni sem jim preko njihove strani poslal vprašanje pa na njega še do danes nisem dobil odgovora.

Ajrina ::

Kindle :) In tudi odzivnost je bila super. Brez pritožb. Ok, lahko bi bili malo cenejši..

St235 ::

Koliko te je prišel kindle preko njih? samo za primerjavo, če ga recimo kupiš direktno od amazona?

pijavka ::

bauci je izjavil:

Jaz pa kar nimam zaupanja v njihovo resnost. Že pred nekaj tedni sem jim preko njihove strani poslal vprašanje pa na njega še do danes nisem dobil odgovora.

Jaz pa prvič pred dvema mesecema, nato še dvakrat, vendar nič.

btree ::

St235 je izjavil:

Koliko te je prišel kindle preko njih? samo za primerjavo, če ga recimo kupiš direktno od amazona?

Pride 117€.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: btree ()

Ajrina ::

79 funtov je bila keyboard različica (obnovljena) + poštnina za izanglije. Ker so komentarji zelo dobri, je dosti ceneje, garancija je pa itak kot za novega, sem se odločila za tega. In res izgleda kot nov. Niti praske, dela kot mora. Tako da priporočam...

Furbo ::

pijavka je izjavil:

bauci je izjavil:

Jaz pa kar nimam zaupanja v njihovo resnost. Že pred nekaj tedni sem jim preko njihove strani poslal vprašanje pa na njega še do danes nisem dobil odgovora.

Jaz pa prvič pred dvema mesecema, nato še dvakrat, vendar nič.


Jaz sem jim tudi pisal, nič odgovora. Neresni.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

btree ::

na telefon so kar odzivni: 080 72 77

monaco ::

Jaz sem se po testu vseeno odločil za B&N Nook namesto kindla. eInk verzijo seveda - lcd očitno še nekaj časa ne bo spodobno nadomestilo za papir.
www.ramsak.si

Kaj ::

Glede nejavljanja na telefon in neresnosti moram iz izkušnje povedati, da ni tako. Na brezplačen telefon so se mi vsakič oglasili, ko sem jih poklical.

Pred nekaj tedni sem na amazon.co.uk naročil 6 paketov in se odločil za dostavo preko izanglije.com. Enostavno se registriraš, dobiš svoje angleško ime ter naslov njihovega logističnga centra v UK kamor izdelki iz UK pridejo. Na njihovi strani lepo spremljaš kdaj izdelki pridejo in jim določš način zavarovanja in prevoza in jih združš v en paket da je manj poštnine.

Skupno sem imel za 21 Kg izdelkov in plačal 61€ poštnine. Big deal. Če bi mi pošiljali vsakega posebej, bi prišlo več kot 150€.

Če mi kaj ni bilo jasno, sem poklical, tip mi je vse razložil.

Skratka, priporočam.

medenko ::

http://www.cheaperandmore.com/

novo spletno imajo.

mp218 ::

ja, izgleda, da so na telefon res bolj odzivni. Se je oglasil en starejši možakar, ki verjetno ni vešč emailov in mladine, ki zahteva "instantno potešitev" svojih želja.

:)

Brane22 ::

Tele cene poštnine niso ravno nizke.

ZA večino stvari bi se bolje obnesel STjev "skupinski nakup", ki je bil tule odprt kot tema.

Jasno, tam kjer ni problemov z dobavljivostjo v SI ali kjer se pač roba tako ali drugače dostavi enemu članu ali pa jo gre ta iskat.

mp218 ::

7 evrov ni preveč, ker je za večino izdelkov v Nemčijo zastonj dostava, tko da je kar ok.

Brane22 ::

8 evrov. In to za paket _do_ četrt kile.

Koliko paketov je dejanjsko takih in kakšno vrednost imajo ?

mp218 ::

Kindle paperwhite, 129 evrov :)

Brane22 ::

OK, eden.

St235 ::

Saj te nihče ne sili uporabljat njihovih storitev. Ključna prednost teh storitev je da omogoča naročanje izdelkov, ki jih drugače ni možno dobit v slovenijo. Obstaja kup prodajalcev, ki recimo pošilja samo v nemčiji/angliji/zda in tak sistem omogoča da prideš do njih.

Tac20 ::

Ali lahko kdo pove, koliko časa so čakali standardno pošiljanje, od dneva ko je bil izdelek dostavljen v njihov center? Hvala za info

Tilen ::

Vsaj teden dni.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tac20 ::

A se ti je takoj pojavil izdelek v nadzorni plošči ko je prišel v skladišče, moj je bil dostavljen tja že prejšni teden, pa ga še vedno ni med "mojimi pošiljkami".

Gatsu ::

jep, najbolje bo da jih kontaktiraš imo

Tilen ::

Tac20 je izjavil:

A se ti je takoj pojavil izdelek v nadzorni plošči ko je prišel v skladišče, moj je bil dostavljen tja že prejšni teden, pa ga še vedno ni med "mojimi pošiljkami".


Moj paket je pa še vedno med pošiljkami in ga lahko še zadržim, čeprav sem ga že zdavnaj prevzel. Najbolje, da pokličeš.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tac20 ::

Ja sedaj se je pojavil, čeprav je bil že prejšni čet tja dostavljen, mal čudno je vse skup, ker ubistvu ne moreš vedet kdaj bo paket prišel...Bom kontaktiral tnx.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon Kindle (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Kaj kupiti
1303323645 (1234) Furbo
»

cheaper & more (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6216219 (4906) Steinkauz
»

Kindle Fire HD 8.9 je cenejši, na voljo v Evropi

Oddelek: Novice / Android
156051 (4111) fantasycamp
»

ebay "iz nemčije" kot npr "iz anglije"...

Oddelek: Pomoč in nasveti
266113 (5321) matej_jack

Več podobnih tem