» »

Miška in W7

Miška in W7

filip007 ::

Se komu sanja zakaj je miška manj natančna na W7 kot pa na WinXP, se da to kako popravit...?
Trevor Philips Industries

Cold1 ::

Nastavitve pospeševanja morda?
Vtipkaj "Miška" v Meni Start, v katergoriji "Nadzorna plošča" klikni na vnos "Spreminjanje prikaza in hitrosti kazalca miške", v oknu z nastavitvami za miško si oglej ter po potrebi popravi hitrost ter natančnost.



Možno pa je tudi da si imel na XP-jih nameščene proizvajalčeve, izboljšane gonilnike za miško, namesto generičnih, ki so vdelani v okna; v tem primeru jih namesti tudi na Win7 ter poglej če se natančnost izboljša.

filip007 ::

Žal to ni to...potem ste vsi zadovoljni z miško pod Sedmico.
Trevor Philips Industries

zee ::

Poglej, če ni miška umazana.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

filip007 ::

Misliš optični senzor...:))
Trevor Philips Industries

opeter ::

Ali pa crkuje (miška ali USB port).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

filip007 ::

A možno, bila je samo 12EUR se mi zdi Gigabyte GM-6880, je zelo dobra, sem dal še enkrat polkna gor pa bolj počasi z nastavitvam pa bo...
Trevor Philips Industries

Cold1 ::

Preveri miško na drugem računalniku, če tam dela potem na svojem preveri z neko drugo miško; če imaš nekako poškodovane nastavitve, si lahko nastavitve za miško skopiraš iz drugega, delujočega, računalnika ali VM-a; če tvoja in druge miške ne delujejo zgolj na tvojem računalniku pa je lahko posredi tudi kakšen okvarjen USB port ali kaj podobnega, v tem primeru poizkusi poiskati vir težave z izločanjem.

-----------------------

Med XP-ji in Win2k je bila krivulja pospeševanja miške rahlo spremenjena, kar je nekatere uporabnike motilo (obstajala je .reg datoteka za povrnitev starih Win2k nastavitev), morda pa te moti kakšna taka subtilna sprememba med XP-ji in Sedmico?

Duhec ::

Mogoče imaš pa podlago preveč štrajfasto. Daj en bel list papirja pod miš pa probaj natančnost potem, ko si vklopil izbor "povečaj natančnost kazalca".

filip007 ::

Doma sta dva sistema in imata podobne probleme z Win7, nekaj miška bremza za brezveze in nastavitve ponavadi ne pomagajo, sem dal Project Igi II na Intel G31 dela čisto OK, samo miška nekaj štrajka na polknah je podobno in me kao boli roka že. Ta problem sem že imel pa nevem čisto dober kako sem ga rešil...miška nima 100% odziv malenkost zaostaja.

Papir ne pomaga, svež instal ne pomaga, USB izgledajo da so OK, BIOS je vglavnem default, dodatni driverji za miško ponavadi ne pomagajo, voltaža od sistema ne pokaže nič kaj kaj posebnega.

No tole so 64bit polkna, na 64bit explorer, 64bit Java, pa F-Secure...vse OK
Trevor Philips Industries

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

filip007 ::

Ma ja sem dal original MSI G31-P21 driverje za polkna 7 in kočno deluje sistem kot privi zagon...:D

Pa naj še kdo reče da ne porebuje Intel driverjev...
Trevor Philips Industries


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tweakanje osveževanja USB mišk (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
224138903 (54846) BorutO
»

Microsoft predstavil nove miške in tipkovnice za Windows 8

Oddelek: Novice / Windows Mobile
399179 (6850) Bor H
»

Windows 8: Aero je mrtev, naj živi Metro (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
20447195 (36258) Icematxyz
»

Problem z razer copperhead

Oddelek: Pomoč in nasveti
141017 (920) Jst
»

Vista slaba v UIF testih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
779168 (6172) MrStein

Več podobnih tem