» »

Problem z razer copperhead

Problem z razer copperhead

xxxgeekxxx ::

Imam problem z omenjeno miško in sicer ta, da mi začne kazalec trzati (tresti), tudi če miško dam iz roke kazalec še kar trza in se tudi premika v kakšno smer (kako sem mu pač zdi).
miška je stara 4 dni, kupil sem jo v comshopu, tako da od starosti to verjetno ni.
Delala je normalno, do danes, ko pa trza tako, da je normalno delo v windowsih nemogoče kaj šele igranje iger.
Premišljeval sem že če bi lahko problem bil v podlogi, ker imam kar eno za 3€, a sem miško preizkusil tudi na mizi, na zvezku, na listu papirja, a je povsod enako.
Prosil bi za pomoč, ker sem za miško dal kar nekaj € in mi ni vseeno če crkne ;((
Ke te češ

jamabama007 ::

a to ti dela skoz ?

Pyr0Beast ::

Nekaj imaš v senzorju, las ali kaj podobnega.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

jamabama007 ::

ja nekaj takega . to je tudi meni delala prejšna miška dokler nisem kupil nove.

xxxgeekxxx ::

Sem pregledal in ni nič videti, da bi bilo kaj v senzorju, sem sicer malo spihal, pa bom sporočil, če je pomagalo ali ne, ker zaenkrat ni videti, da bi kaj trzala, a prej tudi ni celi čas.
Predlogi so še vedno dobrodošli, če še bo kdo imel kakšno idejo, pa ghvala vsem, ki ste/boste pomagali ;)
Ke te češ

xxxgeekxxx ::

Ne, miška še vedno trza, pa ni niti smetke v senzorju :(
Skoraj bi bilo pričakovati, da če daš 60+EUR za miško, da bo delala, a očitno to ni res, saj mi 5 let stara logitecheva cordless miška deluje bolje od tega razerjevega s*anja.
Toliko o tem, očitno sem imel prav ko sem rekel logitech only za mene, a so me uspeli prepričat, da kupim razerja;((
Ke te češ

Pyr0Beast ::

Probaj s sesalcem, drugače pa reklamiraj.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

xxxgeekxxx ::

Za seselec nevem, da nebi kake škode še naredil, pa še garancija nebi več veljala. :8)
Se bojim nekaj preveč delat na miški, ker je le nova.
Ke te češ

xxxgeekxxx ::

Edina stvar, ki je nisem omenil je ta, da miška ne trza vedno, ampak je nekaj časa vredu, nato nekaj časa spet trza, pa nekaj časa vredu, sem mislil, da je kak virus ali kaj narobe z driverji ampak ko miško dvignem pa neha trzati, tako, da pomoje mora biti nekaj z senzorjem :|
Nimam več idej :(
Ke te češ

Pyr0Beast ::

Pa nesi v garancijo potem.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

xxxgeekxxx ::

Sem našel zdaj dlako v senzorju in sem jo odstranil, tako da upam, da je to to (saj je včeraj ni bilo videti).
Poleg tega je miška danes celi dan delala normalno do malo prej ko sem odstranil dlako, ko je spet trzala.
Mislim (upam), da je problem rešen, saj sem že mislil iti kupiti podlogo za kar bi moral spet odšteti najmanj 20EUR.
Hvala vsem za pomoč, če pa še kaj nebo vredu pa bom že zajamral :D
Ke te češ

Pyr0Beast ::

Lepo :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

xxxgeekxxx ::

Sporočam, da težava ni odpravljena, in miška še vedno trza. :8)
To dela vsake toliko časa, dlak ali kake umazanije ni v senzorju, ker pa dela to občasno še nevem če mi bojo jo zamenjali ali kaj, ker mogoče bo pa ravno takrat, ko jo bodo sprobali v trgovini lepo šla (kot ponavadi pri takih zadevah), tako, da nevem, bom pa jo vsekakor nesel v garancijo saj mi drugega ne preostane očitno.
Res sem slabe volje, ker mi sabo brezvezne probleme povzroča, da mi je žal da sem jo kupil, saj je po mojem mnenju to vstran vržen denar, ko bi dobil logitech miško za ta oz. manj denarja. :'(
Ke te češ

TechBeats ::

jst mam copperhead že ene 2-3 leata in še zmeraj dela tako kot more.., mogoče je čuden firmware si ga probal nadgraditi?
AciD TriP

Jst ::

Razer Copperhead je ena čudna miš. Saj potem ko odpraviš vse težave, odstraniš prejšnje driverje za miš, logitechovo tipkovnico, logitechov gamepad, potem odstraniš še to, kar si inštaliral od razerja, ... medtem ene parkrat resetiraš računalnik ... mine ura, mine druga ura ... seveda ti vzame tudi čas, da pretikaš med usb porti, "Mouse Not Detected" ali pa extra čudno obnašanje, ki sam menjava profile ob vsakem resetu, nastavitve senzorja in tipk se ne ohranijo, da bi firmware updatal ti itak ne rata.

Potem si itak že obupal in uporabljal drugo miš in kakšen dan kasneje, ko bi spet rad kakšno urco igral, vtakšneš miš v usb port in ker si pred dnevom odstranil vse, kar bi lahko imelo zveze z prejšnjo tipkovnico, mišjo ali kakršnimkoli kontrolerjem, potem pa miš naenkrat začne normalno delati. Tudi ko namestiš ISTO FsCKING verzijo logitechovega software-a.

OK, to je bila moja prva horror zgodba z to mišjo. Fora je pa bila samo to, da sem zamenjal USB kabel, ker mi ga je zgrizel pes in sem v isti port, kjer sem imel razerjevo, potem vtaknil logitechovo.

Sorry razer, jaz tvoje mišim, kar se software dela tiče, uvrščam v samo dno.

Po drugi strani je pa res, da ko sem igral RE5, sem imel z logitechovo (kabla razerjeve nisem takoj zamenjal) accuracy rate za 20% manjši kot z razerjem. V RE5 ti namreč na koncu pokaže statistiko in z razerjem sem vedno imel okoli 95%+ (saj je igra itak namenjena šparanju metkov in one shot one kill počasno gibajočim zombijem), na logitechovi brezvezni (beri: poceni, navadna miš) pa statistiko komaj dobrih 70%+. Kar je igranje zelo zelo otežilo in sem zgubil veselje, dokler nisem poštimal copperhead do konca.

Ustvarjalec teme pa hitro v trgovino vrniti miš: stvarna napaka. Lepo bi bilo, če bi potrdil obnašanje še na drugem računalniku.

Lahko pa greš v trgovino, kjer si kupil miš, a miši sprva nimaš s seboj in jim poveš, da si tukaj pred dnevi (I Guess) kupil omenjeno miško in kakšne probleme imaš z njo. Vprašaš: "Kaj bi lahko naredil?"

V 80% ti bodo zamenjali miš, v drugih 20% bodo najprej sprobali.

Če pa prideš extra slabe volje, pa čeprav ne rečeš žal besede človeku, s katerim imaš stik, se lahko procenti fajn spremenijo. Tudi telesna govorica je pomembna :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podloga za miško

Oddelek: Kaj kupiti
314537 (2825) kuglvinkl
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538136 (30208) ShowDown
»

Razer Copperhead

Oddelek: Strojna oprema
302740 (1351) Lawler_
»

Legenda se vrača - Razer Boomslang Collector's Edition 2007 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
506440 (6437) Macketina
»

katero boljšo miško

Oddelek: Kaj kupiti
181627 (1358) tris

Več podobnih tem