» »

PayPal

PayPal

««
46 / 76
»»

OvCa77 ::

300€ ti trga s kreditne avtomatsko
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

NemMy ::

Kdaj pa so ukinili trustpay? tale trustly mi pa ni vsec ker ponudi samo dve banki, NKBM in Koper. To pomeni, da kar naenkrat ne morem vec top up-at svojega paypala, ce imam mastercard pri NLB? Obstaja kaksen drug nacin, da bi si nakazal nekaj denarja na paypal, ker na kartici nimam dovolj velikega limita (dvig limita ne pride v postev)?

stara mama ::

Evo, sem še eden s takim problemom (Abanka tokrat).
Da bi preko kolega, ki bi mi nakazal preko paypala na moj paypal račun ne morem, ker sem z vsemi skregan.
Kaka opcija?

Zgodovina sprememb…

Samael ::

stara mama je izjavil:


Da bi preko kolega, ki bi mi nakazal preko paypala na moj paypal račun ne morem, ker sem z vsemi skregan.
Kaka opcija?


Da, seveda.
Dva tedna intenzivnega prilizovanja. Ta čas se izogibaj verskih in političnih tem, peci pite in se izogibaj njihovih fantov.

Furbo ::

Ali pa prodajta kaj na ebayu :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

amacar ::

Virtualna kartica, Revolut etc...

Mare2 ::

Konlov je izjavil:

Na mail sem dobil, da sem spremenil pajpal geslo, pa ga nisem. Sedaj se ne morem prijavit. Ko kloknem Having trouble logging in, se odpre tole okno:
 klik

klik



I forgot my password. How do I reset it?
Here's how to reset your password by text:

Go to www.paypal.com.
Click Log In at the top of the page.
Click Having trouble logging in? (*do NOT close out of this window or you'll need to restart the password reset process.)
Type the email address you use for PayPal and click Next.
Select Receive a text so we can confirm this is your account, and click Next.
Enter the 6-digit security code we sent to your mobile and click Next.
Create a new password (type it twice) and click Update.


Here's how to reset your password by email:

Go to www.paypal.com.
Click Log In at the top of the page.
Click Having trouble logging in? (*do NOT close out of this window or you'll need to restart the password reset process.)
Type the email address you use for PayPal and click Next.
Select Receive an email so we can confirm this is your account, and click Next.
Enter the 6-digit security code we sent to your email (you may need to check or junk or spam folder) and click Continue.
Select another way of confirming it's you, and click Next.
After going through this last security check, create a new password (type it twice) and click Update.


Here's how to reset your password by phone:

Go to www.paypal.com.
Click Log In at the top of the page.
Click Having trouble logging in? (*do NOT close out of this window or you'll need to restart the password reset process.)
Type the email address you use for PayPal and click Next.
Select Have us call you so we can confirm this is your account, and click Next.
You will see a code on the next screen. Use it when you get our call.
Create a new password (type it twice) and click Update.

If your password is entered incorrectly too many times, please call us at 1-888-221-1161, Mon-Fri 5:00 AM to 10:00 PM PT and Sat-Sun 6:00 AM to 8:00 PM PT to reset it.

We'll give you a 5-digit code, then send you an email.
Click the link in the email.
Enter the 5-digit code we gave you.
Create a new password and select 2 security questions.

If you’re still having trouble logging in, you may just need to clear your cache and cookies from your Internet browser. If you need help doing this, go to your browser's support page, or do a web search with "How do I clear cache and cookies in (Your Internet browser name and version, for example, Internet Explorer 11)?"

***Note: your PayPal password should be 8-20 characters long and include at least one number or symbol (like !@#$%^).

https://www.paypal.com/si/selfhelp/arti...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Mare2 ::

Mene zanima kaj menite o tem. Ko nimam namena nekaj časa nič kupovat, mojo kartico Mastercard odstranim iz paypala. Ko pa rabim, si vzamem eno minutko in jo vpišem.

A je tu moj paypal varen?

Itak sem enkrat nekaj plačal, brez da bi dal posebej porverjat kartico. Mislim, da jo je paypal kar sam. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

St235 ::

Glede na stopnjo paranoje je bistveno bolj varno, da takoj, ko odstraniš kartico iz paypala, le to odjaviš na banki in jo čim hitreje uničiš.

Paypal ni sam ničesar porverjal, ker nima dostopa do tvojega TRR. Dovoli pa manjša plačila brez vertifikacije.

Najvelja težava s katero se boš lahko srečal je, da bo v neki fazi algoritem tvoje ravnanje zaznal kot anomalijo in ti bodo blokiral račun.

Relanium ::

Na paypalu imam Credit Card Daily Withdrawal Limit nastavljen na 500€
Kako ga lahko dvignem?

Zgoraj piše:
For security reasons, initial limits are set on the amount you can send, receive, and withdraw from your PayPal account. To lift your limits, select all you want to lift and click the Lift Limits link.

Ni pa ob tem nobenega linka

Rampage ::

Kolikor je meni znano ne moreš dvigniti dnevnega limita za nakazilo na CC, tudi če imaš fully verified business account. Lahko pa dodaš TRR (mi imamo NKBM pa mislim, da bi moralo špilat z vsemi bankami) tam pa je dnevni limit preverjeno nad 10kE in kolikor vem je tudi provizija manjša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rampage ()

Mare2 ::

St235 je izjavil:


Paypal ni sam ničesar porverjal, ker nima dostopa do tvojega TRR. Dovoli pa manjša plačila brez vertifikacije.


Čisto mimo sporočilo. Paypal kar sam odtrga s kartice 0,91 EUR. Takoj za tem STORNO.

Očitno tega na goooglu ne piše. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

St235 ::

Piše pa kako poteka verifikacija in kakšne so omejitve glede plačevanja brez tega. Ampak treba znati brat, ne sam neumnosti prodajat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Mare2 ::

Neumnosti pišeš ti. Tvoje sporočilo je še vedno napačno. Težko priznat. :)

Za začetek odpri en paypal račun. Boš videl, kako to poteka.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()

scipascapa ::

Zadnja leta plačujem preko Payoneerja, poznate? Se mi pa zdi, da vzamejo preveč pri konverziji....

Je še kaka druga cenejša varianta Mastercarda / Paypala? Predplačlniške kartice ne morem imeti zaradi blokade računov...

Revolut funkcionira ok, kako položiš denar gor, prek upnja?

Payooner primer:

1,99EUR vrnjeno nazaj na payoneer, v $ sem dobil 2,19, a po tečaju je 2,21$.

Tudi ko kaj kupim v EUR ali Ł, mi preračunajo več $ kot sicer :(.....5-10% nekje več.

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

Ali se ne da nastavit, da ti konverzijo naredijo na tvoji banki?
Magic

scipascapa ::

saj pravim, payoneer nima povezave moje banke - ne omogoča tega, ostalih opcij preko bank ne morem imeti zaradi blokade.

m3k ::

Mirko tipka na radirko ////

Furbo ::

Kaj pa tiste kartice ki jih prodajajo v vseh trafikah in jih tam tudi polniš?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Magic1 ::

Ne vem zakaj toliko komplicirate. Narediš si predplačniško viso in daš za njo 10€ na 4 leta. Gor imaš toliko kot hočeš.
Magic

darkolord ::

m3k je izjavil:

How to Apply For Payoneer EU Payment Service and how to use it?
Tole še dela sploh? Nazadnje sem probal in so mi rekli da te opcije in več in da mi ne bojo dali EU kartice.

scipascapa ::

magic1: sem jo imel, pa ti jo blokirajo takoj.

krneki0001 ::

Kok si pa dolžan, da imaš vse račune blokirane? Zmeni se s tistimi, ki te terjajo, da boš plačeval po obrokih nek znesek, oni pa naj dajo nalog za deblokacijo računov. Boš veliko lažje živel.

deleted ::

Zivjo,

kupil sem na uk ebayu eno masino (avkcija), zanjo sem oz. bi naj skupaj s postnino (postnina v UK) placal 600 funtov.
Placilo by credit card.

Imam predplacnisko viso pri Banki Koper, ki je v EUR. Danes pogledam izpisek, ki kaže za to zadevo 696 EUR!

Po Visa exchange rates, kjer se mi vedno ujemajo placila, naj bi bil znesek 668.2 EUR.

Na Ebayu pod podrobnosti pise ORDER TOTAL funtov590.00 + funt9.99 postage. Nikjer nobenih EUR. Na nemskem ebayu nekej pise 666,97 EUR. Nikjer ne najdem te cene 696 eur.

Od kje so mi trgali tolko (razlike je 30eur!)? Vem, da ima Paypal nek svoj odiralski exchange rate, ampak zaradi tega sem placal credit card direkt!

Kdo mi zna to razlozit? Kje sem ga polomil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deleted ()

scipascapa ::

to je ta konverzija, k ubija.

Magic1 ::

Nehi sanjat, pri paypalu lahko izbereš, ali ti oni naredijo menjavo, ali pa kartico bremenijo direktno in se naredi menjava po visa exchange.
Deleted, poglej bančni izpisek ali je bilo bremenjeno v Eurih ali Funtih(če ga še nimaš pokliči banko in vprašaj).
Magic

anthony1337 ::

Magic1 je izjavil:

Nehi sanjat, pri paypalu lahko izbereš, ali ti oni naredijo menjavo, ali pa kartico bremenijo direktno in se naredi menjava po visa exchange.
Deleted, poglej bančni izpisek ali je bilo bremenjeno v Eurih ali Funtih(če ga še nimaš pokliči banko in vprašaj).

Ubistvu lahko preprosto klikne na transakcijo (na paypalovi spletni strani) in vidi valuto v kateri je denar odtekel. Če so to evri, je paypal pretvoril po svojem (zelo neugodnem) menjalnem tečaju.

Rampage je izjavil:

Kolikor je meni znano ne moreš dvigniti dnevnega limita za nakazilo na CC, tudi če imaš fully verified business account. Lahko pa dodaš TRR (mi imamo NKBM pa mislim, da bi moralo špilat z vsemi bankami) tam pa je dnevni limit preverjeno nad 10kE in kolikor vem je tudi provizija manjša.

Od kdaj lahko na paypal dodajaš slovenski TRR?

connel ::

Že lep čas, malo nazaj po temi poglej ;)

anthony1337 ::

Da ne bom ravno bral par deset strani o tem, meni piše samo add your US bank account. Delam kaj narobe?

edit: našel

Zakaj tega linka za dodajanje internacionalnega TRR-ja paypal nima nikjer implementiranega v meniju? svašta

Zgodovina sprememb…

Izak ::

Je mogoče komu uspelo nastavit 2FA (Two Factor Authentication) na svojem personal računu? Jaz pod security "tabom" nimam te možnosti, pa naj bi bila.

gapipro1 ::

Izogibajte se Payoneer-ja ker so oderuški.
Oziroma če ga že imate je najcenejše da denar iz njega pobirate tako da si TopUp-ate svojo Revolut kartico iz Payoneer kartice.


What to use:
- Revolut for Business
- TransferWise for Business

scipascapa ::

gapipro1: to sem tudi jaz ugotovil....

lahko več razložiš?

gapipro1 ::

scipascapa je izjavil:


lahko več razložiš?


Katero stvar točno?

anthony1337 ::

Je kakšen način da funte in dolarje prenesem na TRR/kartico brez da jih paypal pretvori v evre po svojem oderuškem tečaju?

Tilen ::

Imaš sploh devizni račun (TRR)?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

scipascapa ::

gapipro1: način, da spravim ves denar iz payoneerja na drugo možnost, kjer je manjše odiranje pri konverzijah.

mirkuma ::

Izak je izjavil:

Je mogoče komu uspelo nastavit 2FA (Two Factor Authentication) na svojem personal računu? Jaz pod security "tabom" nimam te možnosti, pa naj bi bila.

Ni te opcije več. Je bila pa si imeli hrošča, kjer se je dalo 2SA/FA obiti in so odmaknili (2FA je tekel na odjemalcih namesto na njihovem strežniku).
Menda je nazaj a zaenkrat samo za USA trg.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

anthony1337 ::

Tilen je izjavil:

Imaš sploh devizni račun (TRR)?

Akeš na Abanki. Gor imam 300 funtov, ki sem jih prejel iz anglije preko bank transferja though...

gapipro1 ::

scipascapa je izjavil:

gapipro1: način, da spravim ves denar iz payoneerja na drugo možnost, kjer je manjše odiranje pri konverzijah.

To sem že zgoraj napisal kako.

scipascapa ::

hja revoult business ne moreš dobiti, če nimaš podjetja.

gapipro1 ::

Za prenos sredstev iz Payoneerja na Revolut ne rabiš business accounta. Dovolj je navadn.

scipascapa ::

sem dal vlogo za revolut, pa imajo gužvo.

masterx120 ::

Jz zdaj neke prodajam na bolhi, pa bi mi en placal z paypalom, lahko to transakcijo naredi pac na Abanko na račun. Zanima me ,ker se nimam nobenih izkusenj glede paypala

konspirator ::

Naj ti raje nakaže na trr.

mailer ::

Se da še nastavit kdo ti dela konverzijo v druge valute (tvoja banka ali paypal) in kje se to najde. Sem imel nastavljeno pa ne najdem več. Če želim plačat nekaj kar stane 90funtov na svoji banki plsčam 105€ na paypalu pa mi po njihovi valuti odtegnejo 4€ več.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

OvCa77 ::

preden plačaš poglej da na koncu piše v funtih in nobene konverzije
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Mare2 ::

Ali kdo ve, kako menja Diners v primerjavi z Mastercard. Kolikor se spomnim, je Mastercard ugodneje menjal kot Paypal.

Primer, naročim robo iz Kitajske.

PS: Pa prosim, da Lakotnik ne odgovarja na to vprašanje.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

St235 ::

Seveda bom, ker sprašuješ neumnosti. Pri nas menjavo dela tvoja banka in ne izdajalec kartice.

mailer ::

OvCa77 je izjavil:

preden plačaš poglej da na koncu piše v funtih in nobene konverzije
Dvomim malo v to. Bom nastavil, da je moja primarna valuta za plačevanje na paypalu funt(in upam, da mi potem avtomatsko naredi konverzijo moja banka). Prej sem imel samo dolar in evro pa sem moral funt dodat kot novo valuto. Mogoče bi bilo pa bolje, da si vsoto spremenim na ebanki in potem znesek nekako nakažem na paypal. Sem pa našel nastavitev za konverzijo za svojo banko. Bomo videli, če bo zadeva jutri še vedno ostala ali se bo spremenila na paypal konverzijo.

P.S.
Postopek je naslednji
nastavitve > security > payments > manage pre-approved payments > set available funding sources > conversion options
izbereš drugo možnost: Bill me in the currency listed on the seller's invoice in klikneš na gumb submit in potem še na gumb save (nujno, drugače se ne shrani)
Zdaj je zadeva ostala kot sem izbral. Jutri bom pogledal še enkrat.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

OvCa77 ::

Mare2 je izjavil:

Ali kdo ve, kako menja Diners v primerjavi z Mastercard. Kolikor se spomnim, je Mastercard ugodneje menjal kot Paypal.

Primer, naročim robo iz Kitajske.

PS: Pa prosim, da Lakotnik ne odgovarja na to vprašanje.

Diners mislim da računa 1% provizije pri menjavi, zato uporabi MC
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB
««
46 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134803 (14767) igi82m
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333107002 (34049) PINki
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311276 (9993) Oktan
»

eBay - vračilo denarja (PayPal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
329228 (7079) refosk
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120303 (17380) Kwizlord

Več podobnih tem