» »

PayPal

PayPal

««
45 / 76
»»

BlueBerry ::

Dej mi njegov naslov, zarad takih debilov pol nastradamo pošteni trgovci, kreten zavožen.

GreenLabel ::

Zdravo, jst se že par tednov zafrkavam z enim problemom, se bom zateku še sem če bi mi znal slučajno kdo pomagat. Vsak mesec dobim par deset dolarjev na svoj PayPal račun. Ker pa tega dnarja glih nočem zapravt na internetu, bi ga rad dobil dol v fizično obliko. Problem nastane, ker je očitno edini withdrawal method Visa kartica, ki pa je nimam (imam samo MC, ki mi v tem primeru ne pomaga kej dost?). Gledu sm, da bi si zrihtu Visa kartico na kakšni slovenski banki, pa so povsod oderuški letni stroški.

Skratka, kakšne možnosti mi sploh ostanejo? Da najdem enga shady človeka na internetu ki bi mi bil pripravljen ta dnar zamenjat? Še kaj? Hvala za vse odgovore.

amacar ::

Dodas svoj trr v paypal in dobis denar brez provizije.
Visa electron drugace nima nekih stroskov, max 10€.

GreenLabel ::

@amacar kolikor sm gledu, se da dodat samo ameriški bančni račun? Da bi nakazu na slovenski trr mislm da se ne da?

OvCa77 ::

Poglej po tej temi bolj natančno
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

connel ::

Ma 5-10€ na 4 leta za Viso electron ti je preveč? Si gledal napačne kartice ;)
Račun se da dodati ja, malo po prejšnjih straneh pobrskaj.

Excavator ::

Na paypal sem linkal bank account, ali je kakšna opcija, da z tistim računom plačaš na steamu, ali pa iz računa nakažeš denar na paypal, saj mora biti transfer instantni.

Okapi ::

Ne.

tech1 ::

GreenLabel je izjavil:

@amacar kolikor sm gledu, se da dodat samo ameriški bančni račun? Da bi nakazu na slovenski trr mislm da se ne da?


Seveda se da. Dej link bank account, pol ti paypal nakaže 2x nekaj centov in te cente vpišeš na paypalu in wala, maš vezano na račun in potem sam daš transfer money na trr in rešeno

Mare2 ::

tech1 je izjavil:

GreenLabel je izjavil:

@amacar kolikor sm gledu, se da dodat samo ameriški bančni račun? Da bi nakazu na slovenski trr mislm da se ne da?


Seveda se da. Dej link bank account, pol ti paypal nakaže 2x nekaj centov in te cente vpišeš na paypalu in wala, maš vezano na račun in potem sam daš transfer money na trr in rešeno


Koliko je pa provizija?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

amacar ::

Ni provizije.

Tilen ::

Ebay.de ima danes med 16:00 in 21:00 - 15% na vse artikle v primeru plačila s Paypal. Koda "CRUCKZUCK16". Ne velja za plemenite kovine.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PARTyZAN ::

To velja tudi za artikle, ki so zlistani iz drugih ebayev? Kam se pol vpiše kodo?

Furbo ::

V včerajšnji dan. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

PARTyZAN ::

Ah, damn. :)

N0t0ri0us ::

Eno vprašanje.

En telefon moram poslat v vračilo na kitajsko. Najprej so mi iz trgovine pisali, da ga lahko pošljem na servis na sledeč naslov:

Contact Name: LiuluAddress: No.116,Building P05,China South City,Pinghu Town,Longgang District,Shenzhen City,P.R China Zip Code: 518111

Ker se s tem nisem strinjal (defekten ekran ki bi bil izvzet iz garancije zaradi njihovih garancijskih pogojev, ki ne vključujejo popravilo ekrana) so mi še ponudili 15$ refunda za 200EUR vreden telefon. Ker se tudi s tem nisem strinjal sem poslal vse skupaj paypalu, ki pa je rekel da moram vrnit telefon in bom dobil nazaj denar. Problem pa je sledeč:

- njihov naslov kamor moram vrnit telefon
Iz iz strani kjer sem kupil preko maila ni odgovora, preko paypala ne morem kontaktirat prodajalca in nimam pojma kako sploh naj pošljem na ta naslov zgoraj... imam pa še en teden časa za poslat...

Kake ideje?

Zgodovina sprememb…

Bubbles ::

Sprintaš ta naslov in nalepiš na pošiljko?

Okapi ::

:)) Ali pa če pošiljko kar takoj v smeti vržeš;)

Poskusi v Google Translate pretvorit v latinico, oziroma poguglaj za kakšen pretvornik v pinyin.

darkolord ::

Sprintaš in je.

Mare2 ::

Please mail to No. 1, South China Road, Pinghu Street, South China International Printing Paper Packaging Logistics Zone 1) P09 Building No. 102 Longgang District Shenzhen China

Nekaj ni v redu z oklepajem. Google v prevajalnik.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

N0t0ri0us ::

bom počakal še jutri, če ne bo nič odgovora jim bom skopiral in poslal potem pa kamorkoli bo že prišlo :P

Hvala

Mare2 ::

Zraven pripiši pa še kitajske hieroglife. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

BlueBerry ::

A dela komu top-up z NLB-ja al ne?
Na banki so mi javli, da je to trenutno off in mi ne dela.

stara mama ::

N0t0ri0us je izjavil:


Contact Name: LiuluAddress: No.116,Building P05,China South City,Pinghu Town,Longgang District,Shenzhen City,P.R China Zip Code: 518111

Že tole ni kratko, ampak:

N0t0ri0us je izjavil:



Tole pa zmaga :))

Dobro reši tole, kako si drugače kupoval preko ebaya?
Bi morali tudi oni imet kaj besede zraven, ali ne?

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Verjetno mora tudi prodajalec potrditi da je blago dobil nazaj? V nasprotnem primeru dvomim da ti bo PP vrnil denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Mare2 ::

shadeX je izjavil:

Verjetno mora tudi prodajalec potrditi da je blago dobil nazaj? V nasprotnem primeru dvomim da ti bo PP vrnil denar.


Iz trackingnumber-a se razbere, da je prejel. Ne pa, če je tako kot mora bit. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

N0t0ri0us ::

nisem kupoval preko ebaya. Sem pa preko paypala, kateri mi je poslal zgornji kitajski naslov kamor moram vrniti telefon.

Poslati moram s trackingom in prodajalec mora podpisati, da je blago prejel.

Mare2 ::

Zraven daj še dokumente, škatlo...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

tech1 ::

google prevajalnik in kitajščina/japonščina ne gredo skupaj niti pod razno. Ne se nanest

BlueBerry ::

NLB prav, da se morjo še zment zato trenutno NE DELA.

A Paypal-a accounta dejansko ne morš verificirat, če ne dodaš kartice?
TRR itak lahko daš samo US.
Kreditnih mi je pa zmanjkal.

To je to ne morm se verificirat end of story?

amacar ::

Zmanjkalo kartic? Mogoče uporabi Revolut ( https://revolut.com/ ), sam še sicer nisem uporabil, ker imam debetno, za poskusit je.

TRR se lahko doda tudi slovenski ampak je možno le iz PP->TRR nakazovati, v obratni smeri pa ne.

delfinus ::

BlueBerry je izjavil:

NLB prav, da se morjo še zment zato trenutno NE DELA.

A Paypal-a accounta dejansko ne morš verificirat, če ne dodaš kartice?
TRR itak lahko daš samo US.
Kreditnih mi je pa zmanjkal.

To je to ne morm se verificirat end of story?


To je post, ki je koristen in se ga mora veckrat ponovit, ker se pac skrije v mnozici postov. Dodajanje NLB TRRja. Moras pa dodati celotno strukturo SI56.....

lp, d.

BlueBerry ::

Thx, kako pa jo confirmam?

bobr82 ::

Pozdravljeni!

V Spletni trgovini (ne Ebay)sem napročil izdelek z brezplačno poštnino in nakup plačal z Pay palom, nakar me je prodajalec obvestil, da mi mora poštnino računati 10 funtov. Ker se z tem ne strinjam sem ga o tem tudi obvesti, on pa mi je odgovoril da bo kupnino vrnil (No problem we will credit you now.). Ali moram odpreti "report" ali samo počakam da vrne, ali moram narediti kaj drugega.

Hvala za odgovore

delfinus ::

BlueBerry je izjavil:

Thx, kako pa jo confirmam?


Js imam NLB in nisem imel potrjevanja TRR. Vse se je uredilo takoj brez kakrsnihkoli nakazil s strani PayPala ali obratno. Sicer pa cekiraj tele poste tukaj: https://slo-tech.com/forum/t450878/p524...

lp, d.

amacar ::

Paypal ti nakaže dva majhna zneska, ki ju vpišeš v okence za potrjevanje.

Machete ::

bobr82 je izjavil:

Pozdravljeni!

V Spletni trgovini (ne Ebay)sem napročil izdelek z brezplačno poštnino in nakup plačal z Pay palom, nakar me je prodajalec obvestil, da mi mora poštnino računati 10 funtov. Ker se z tem ne strinjam sem ga o tem tudi obvesti, on pa mi je odgovoril da bo kupnino vrnil (No problem we will credit you now.). Ali moram odpreti "report" ali samo počakam da vrne, ali moram narediti kaj drugega.
Hvala za odgovore


Daš link?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

šernk ::

bobr82 je izjavil:

Pozdravljeni!

V Spletni trgovini (ne Ebay)sem napročil izdelek z brezplačno poštnino in nakup plačal z Pay palom, nakar me je prodajalec obvestil, da mi mora poštnino računati 10 funtov. Ker se z tem ne strinjam sem ga o tem tudi obvesti, on pa mi je odgovoril da bo kupnino vrnil (No problem we will credit you now.). Ali moram odpreti "report" ali samo počakam da vrne, ali moram narediti kaj drugega.

Hvala za odgovore


počakaj kak teden dni da vrne denar. se potem avtomatsko tudi nakup izbriše mislim da iz ebay računa.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

bobr82 ::

šernk je izjavil:

bobr82 je izjavil:

Pozdravljeni!

V Spletni trgovini (ne Ebay)sem napročil izdelek z brezplačno poštnino in nakup plačal z Pay palom, nakar me je prodajalec obvestil, da mi mora poštnino računati 10 funtov. Ker se z tem ne strinjam sem ga o tem tudi obvesti, on pa mi je odgovoril da bo kupnino vrnil (No problem we will credit you now.). Ali moram odpreti "report" ali samo počakam da vrne, ali moram narediti kaj drugega.

Hvala za odgovore


počakaj kak teden dni da vrne denar. se potem avtomatsko tudi nakup izbriše mislim da iz ebay računa.


Zadevo je uredil prodajalec sam, nisem potreboval odpirati nobenega pritožbenega zahtevka in vračilo je že vidno na mojem pay pal računu. Hvala za pomoč!

Konlov ::

Na mail sem dobil, da sem spremenil pajpal geslo, pa ga nisem. Sedaj se ne morem prijavit. Ko kloknem Having trouble logging in, se odpre tole okno:
 klik

klik

knesz ::

Konlov je izjavil:

Na mail sem dobil, da sem spremenil pajpal geslo, pa ga nisem. Sedaj se ne morem prijavit. Ko kloknem Having trouble logging in, se odpre tole okno:
 klik

klik


Ribolov

Konlov ::

Kaj mi je narediti, ko se ne morem vpisati v račun. Sicer je povezava videti varna, če se kaj spoznam...

Furbo ::

Pusti ta mail pri miru in pojdi sam, direkt na paypal.com

Če si kaj vpisoval na linke iz maila, pa hitro spremeni geslo, če že ni prepozno.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Konlov ::

Torej preklic EC

Furbo ::

Če je vezana na paypal račun in ti je nekdo res spremenil geslo, ja, čimprej.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Konlov ::

Čeprav je tisti mail star 20 dni?

bastadu ::

Najprej spremeni Paypal geslo, potem pojdi pogledat v Paypal in tvoje bančništvo, če je bila izvedena kakšna sumljiva transakcija. Če le te ni bilo, potem si jo po vsej verjetnosti odnesel brez posledic. AFAIK nepridiprav v Paypalu ne more prideti do tvoje številke kreditne kartice, kar pomeni, da jo tudi ne more zlorabiti kdaj kasneje ...

Konlov ::

Saj bi spremenil paypal geslo, pa ne morem notri v račun?

bastadu ::

Sigurno imaš nekje opcijo za obnovitev pozabljenega gesla?

Jurrbe ::

Zdravo,
na Paypal imam 300EUR. Rad bi kupil nekaj za 600EUR. Kakor vidim si na TRR nakažem samo na NKBM in Banko Koper. Imam povezano kreditno kartico. Lahko kupim nekaj za 600EUR in pri tem porabim 300EUR iz računa in 300EUR iz kreditne?
Kako to storim? Ali moram na račun nakazati še 300EUR.
Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jurrbe ()
««
45 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134705 (14669) igi82m
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106880 (33927) PINki
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311238 (9955) Oktan
»

eBay - vračilo denarja (PayPal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
329213 (7064) refosk
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120278 (17355) Kwizlord

Več podobnih tem