Prijavi se z GoogleID

» »

PayPal

PayPal

strani: 1 ... 65 66 67 »

sirotka ::

Paypalu dol visi, mene so nategnili za 400€, če se le da, se jim ognem.

klekej ::

Machete je izjavil:

Ja pošlji nazaj, če ne pristane takoj na refund. Zahtevaj v paypalu tudi povračilo poštnine nazaj.

Za slaba 2€ naj hodim na DPD, GLS in se jebem s poštnino, ki mora vsebovati tracking? Ni vredno mojega časa. Prvič, da se mi je zgodilo kaj takega, pa sem poslal vse dokaze prodajalcu in PayPalu. Slike pogovora s prodajalcem, uničenega produkta, embalaže. Svašta res.

no comment ::

Za jebena 2 EUR se ne splača niti pošteno v koš zabrisat.

Ampak očitno je postalo... "personal". Torej, zapravi še teh 5 EUR za poštnino (mimogrede, Pošta Slovenije tudi zna poslati s trackingom v tujino (pravzaprav sploh ne moreš poslati brez trackinga)) in boš mogoče iz te zadeve izmolzel še kak teden ali dva zabave...

Ja samo, ce prav razumem mi ta povratna postnina v nobenem primeru ne bo refundirana?

antartide ::

klekej je izjavil:

Ja samo, ce prav razumem mi ta povratna postnina v nobenem primeru ne bo refundirana?

ah kje pa. njih sploh ne briga, to so kot roboti lol.

Mene je nategnu en z poceni laptopom. Poslal nedelujočega. So mi napisali da morem poslat nazaj mu paket, da dobim refund (al nekaj takega). Sm samo reku 'upam da ga karma dobi' in konc.

Zgodovina sprememb…

• predlagal izbris: amacar ()

no comment ::

antartide je izjavil:

Mene je nategnu en z poceni laptopom. Poslal nedelujočega. So mi napisali da morem poslat nazaj mu paket, da dobim refund (al nekaj takega). Sm samo reku 'upam da ga karma dobi' in konc.

Tebe je pa Darwin dobil. Če bi poslal nazaj, bi dobil refund.

Kdo stoji za Paypalom, studentje v klicnem centru? Cena transakcije 1,73gbp, jaz pa naj se jebem s posiljanjem, ki omogoca tracking.

A lahko paypalu posljem se kaksno sporocilo ali je po njihovi odlocitvi konec?

Zgodovina sprememb…

• spremenil: klekej ()

Machete ::

Ja nekako se morajo zavarovati. Če ti je dejansko do uveljavljanja škode, moraš narediti še en korak. Amazon tu postopa drugače, vendar gre za teroristični režim nad prodajalci, in ko jih ožamejo do konca, jim še odvzamejo kompleten izkupiček, na lepe oči pritožbe kupca. Amazon je terorizem. Ebay, čeprav ni čisto enak princip prodaje, ima še nekaj trgovskega dostojanstva.
Asrock-Z87Pro4|i5-4670K@4,3|4x4GB|GTX-1080|850EVO-250GB|WD2TB|W10Pro
Galaxy S10

antartide ::

no comment je izjavil:

antartide je izjavil:

Tebe je pa Darwin dobil. Če bi poslal nazaj, bi dobil refund.

nah. preko paypal sem plačal samo 10EUR al neki za poštnino. ostalo unrecoverable (70EUR) pošta slovenije

Zgodovina sprememb…

• predlagal izbris: connel ()

PP naj bi bil nek razsodnik, predstavljal naj bi neko varnost na spletu, potem pa čisto nelogično pri izdelku za 2€ presodi, da pošlji poškodovanega nazaj in naredi ekonomsko totalko s poštino s trackingom, ki jo kriješ sam. Kdo je res na drugi strani Paypala?

bastadu ::

Tudi sam imam pred meseci zelo slabo izkušnjo z PP: na eBay-u sem prodajal neko elektroniko za avto, ker je nisem mogel testirati sem v oglas jasno zapisal, da ne morem 100% potrditi ali deluje ali ne, da pa v nobenem primeru ne sprejemam vračil in vračila denarja. Je pa zadevo bilo potrebno na avto skodirati, ni kar plug&play, kar sem tudi napisal v oglas. No in prodajalec se zbuni, da zadeva ne dela in da mi jo hoče poslati nazaj (in da bi naj celo jaz kril poštnino za nazaj), jaz na to seveda ne pristanem. Potem sproži postopek na PP, oni presodijo v njegovo korist, ostal sem brez elektronike in brez denarja.

N0t0ri0us ::

Iz velike britanije sem naročil radio, stvar dogovora preko emaila. Plačal sem preko paypala, sedaj pa prodajalec hoče, da kliknem "confirm receipt", da on dobi denar, potem pa pošlje radio. Smrdi do neba... Izgubim zaščito, če potrdim, da sem prejel stvar še preden jo je poslal?

bastadu ::

Seveda smrdi do neba, Paypal pač ne deluje po sistemu mediatorja, ki zadržuje sredstva dokler ni "vse ok" ... Torej če si mu poslal preko PP, on že ima denar na svojem PP računu ... Nič potrjevat, da si prejel, osebno bi kontaktiral prodajalca in mu razložil, da ne boš potrjeval prejema dokler dejansko ne prejmeš robe, če ne bo sodeloval pa se obrni na na PP in zahtevaj stornacijo transakcije, ker te očitno želi obrati ...

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: bastadu ()

Alamar ::

bastadu je izjavil:

Paypal pač ne deluje po sistemu mediatorja, ki zadržuje sredstva dokler ni "vse ok" ... Torej če si mu poslal preko PP, on že ima denar na svojem PP računu ...
To seveda ne drži. Paypal lahko zadrži sredstva do 21 dni iz različnih razlogov, kot so npr. nov prodajelec, dolgotrajna neaktivnost na paypalu, neobičajno višja transakcija od povprečne in podobno. Tako, da prodajalec mora počakati na ta rok ali pa mu mora kupec potrditi transakcijo, da dobi denar takoj.

Seveda se transakcija s strani kupca VEDNO potrdi po tem, ko ta prejme artikel in je z njim zadovoljen.

voltaire ::

Paypal sem povezal z bančnim računom. Kakšne imate izkušnje in ali je to OK?

Machete ::

Ja fino je, ker lahko plačaš zneske nevezane na limit kreditne kartice.
Asrock-Z87Pro4|i5-4670K@4,3|4x4GB|GTX-1080|850EVO-250GB|WD2TB|W10Pro
Galaxy S10

connel ::

Plus, prenos iz paypala na račun brez provizij v 1-2 dneh.
strani: 1 ... 65 66 67 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NKBM - virtualna predplačniška Visa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419136 (399) cortez
»

Ebay-Paypal-Top up (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
769115 (3245) dales
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33387787 (14834) PINki
»

paypal pomoč... :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14412573 (3777) amacar
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5114760 (11837) Kwizlord

Več podobnih tem