» »

(Ne)objavljanje novic

(Ne)objavljanje novic

dr.J ::

V petek zvečer okoli 8.ure sem poslal novico v zvezi s slovenjenjem Mozille, a se ta potem ni pojavila med njimi.

Zdaj pa me zanima, ali je to za Slo-Tech admine/novičarje tako obrobna zadeva? Če na neko grafično kartico prilotajo še kakšen megabajt spomina, je pa vredno objave?!

Čudna merila, ni kaj.

ToniT ::

Kaj se sekiraš. Ko sem jaz poslal novico, da je na voljo slovenski Openoffice za Windows, tudi niso objavili....

Pithlit ::

Če se prov zlo ne motim je bla ena novica v zvezi s tem že objavljena, vključno z linki za interesente...

Primoz ::

Glede na to, da smo nekaj podobnega imeli malo nazaj (3.10.. glej arhiv)...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

McHusch ::

dr.J,

Ne se preveč razburjati, poglej kako je. Včasih se kakšen admin ne more odločiti, ali naj ti novico zavrne ali objavi, pa jo pusti kar zeleno. Ko se nabirajo druge, nove novice, se včasih pač zgodi, da je tvoja novica spregledana in jo opazimo šele čez kakšen dan. Nič zato, kvalitetne novice se še vedno objavi.

Drugi problem je v pomanjkanju časa, saj admini in pisuni nimamo vedno enako časa za pregledovanje strani, poleg tega pa vsi niti ne moremo objavljati tujih novic (hint, Sergio :D).

Tako da če kdaj misliš, da je kakšna novica po krivici spregledana, malce "zateži" na IRCu, da naj kdo izmed adminov vendarle pogleda tvojo novico. ;)

Me je že Primoz prehitu, predolgo sem pacal tale post ... :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McHusch ()

Sergio ::

McHusch, razumem tvoj namig :)

se bova po IRCu zmenila.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Pithlit ::

oh... k je lih govora o ircu... na kateri mreži pa?

Gandalfar ::

neuradni kanal se nahaja na IRCnetu ( irc.link.si , irc.arnes.si , irc.uni-mb.si ) in sicer #slo-tech ..

dr.J ::

No, sem pogledal v arhiv. In po skoraj štirih tednih uporabniki foruma točno vedo, da je nekaj na to temo že bilo objavljeno... :\

Za razliko od takrat je zadeva danes že prevedena in na to sem želel opozoriti. Prvotno sporočilo je tukaj.

Pithlit ::

*ahem* iz meni neznanega razloga na IRCnet ne morem... connection refused :|

Tomi ::

Potrjevanje novic ni tako lahko zadeva, kot kaže. Včasih se zgodi, da je kaj copy-paste. Ampak vedno je pa tako, da do dobre novice potrjene.
metrodusa.blogspot.com

Jeebs ::

Mene pa zanima, kaj pomenijo določene barve, ko enkrat pošlješ novico. Sm včer poslal par stvari, pa so ble najprej zelene, zdej so pa rumene. Kaj to pomeni? So še kakšne druge barve in njihov pomen? BTW, a je ful narobe, če je novica cut&paste pa mal prirejena? >:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

McHusch ::

Jeba1: Sicer imamo sticky temu na vrhu tega oddelka o novicah, a naj bo ...

Zelene novice čakajo na obdelavo, rumene so iz takšnega ali drugačnega razloga zavrnjene, bele pa so objavljene. Novice ne smejo biti copy/paste "pa mal popravljene". :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[+/-]Kritika NOVIC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Slo-Tech
49145901 (21168) CaqKa
»

Pisunjenje

Oddelek: Slo-Tech
284587 (2449) BSD-jas
»

Novice-resen problem Slo-techa!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
585141 (4009) Gandalfar

Več podobnih tem