» »

Siol uvaja digitalno kabelsko televizijo na optiki

Siol uvaja digitalno kabelsko televizijo na optiki

«
1
2 3

tabasco ::

S 1.2.2011 Siol uvaja digitalno kabelsko televizijo na optiki

http://www.siol.net/televizija/kabelska...
http://itm.siol.net/doc/2011/1/kabelska...

Kabelska TV - PROGRAMSKA SHEMA
Veljavnost: 10. februar 2011 dalje
Digitalni TV-programi
Zap.Št. PROGRAM
1 SLO 1
2 SLO 2
3 SLO 3
4 KANAL A
5 POP TV
6 TV 3
7 POP BRIO
8 HRT 1
9 HRT 2
10 ORF 1
11 ORF 2
12 RAI 1
13 RAI 2
14 CNN
15 DISCOVERY CHANNEL
16 DISCOVERY TRAVEL&LIVING
17 DISCOVERY WORLD
18 DISCOVERY SCIENCE
19 NATIONAL GEOGRAPHIC
20 ANIMAL PLANET
21 TV KOPER CAPODISTRIA
22 GOLICA TV
23 UNIVERSAL CHANNEL
24 EUROSPORT
25 ŠPORT TV 1
26 SPORTKLUB
27 SPORT 1
28 VTV VELENJE
29 TV CELJE
30 TELE M
31 KANAL 10
32 SIP TV
33 VITEL
34 TV AS
35 CARTOON NETWORK
36 DISNEY XD
37 BOOMERANG
38 KIDSCO
39 JIMJAM
40 TRAVEL CHANNEL
41 ROMANTICA
42 EXTREME
43 FASHION TV
44 TV 5
45 TVE
46 ARD
47 ZDF
48 RTS MARIBOR
49 NET TV
50 TV PAPRIKA
51 INFO TV
52 MTV ADRIA

Zap.Št. PROGRAM
53 EXPLORER
54 VIASAT HISTORY
55 3SAT
56 RTL
57 RTL 2
58 SUPER RTL
59 SAT 1
60 KABEL 1
61 PRO 7
62 VOX
63 TV 1000
64 ZONE REALITY
65 BBC ENTERTAINMENT
66 BBC WORLD
67 FNL
68 AB MOTEURS
69 DA VINCI LEARNING
70 SLO HD
71 SERVUS HD
72 ARTE HD
73 MKTV
74 RTK
75 RTS
76 PINK.SI
77 RTCG
78 HAYAT
79 PLANET TV
80 GEA TV
81 XXL
82 TV PETELIN
83 SPONKA
84 TV PRIMORKA
85 VAŠ KANAL
86 MTV DANCE
87 DM SAT
88 VIVA
89 VH 1
90 MTV ROCKS
91 C-MUSIC
92 MEZZO
93 EURONEWS
94 ČARLI TV
95 BN TV
96 SPORTKLUB +
97 SKY NEWS
98 CHANNEL 1 RUSSIA
99 MTV HITS

Analogni TV-programi
Zap.Št. PROGRAM
1 POP BRIO
2 ORF 1
3 RAI 1
4 ARD 1
5 TV 1000
6 HRT 1
7 EUROSPORT
8 ANIMAL PLANET
9 TV KOPER CAPODISTRIA
10 SLO 1
11 SLO 2
12 POP TV
13 KANAL A
14 TV 3
15 BBC WORLD
16 UNIVERSAL CHANNEL
17 DISCOVERY CHANNEL
18 XXL
19 TRAVEL CHANNEL
20 HRT 2
21 CNN
22 NATIONAL GEOGRAPHIC
23 CARTOON NETWORK
24 MTV ADRIA
25 FNL
26 BOOMERANG
27 CHANNEL 1 RUSSIA
28 VH1
29 GOLICA TV
30 MEZZO
31 ŠPORT TV 1
32 SPORTKLUB
33 SUPER RTL
34 ROMANTICA
35 EXTREME
36 ORF 2
37 VIASAT HISTORY
38 INFO TV
39 TV 5
40 TVE
41 SLO 3
42 3 SAT
43 MKTV
44 RTK
45 RTS
46 PINK.SI
47 RTCG
48 HAYAT

Zap. Št. Radijski programi
1 RADIJSKI PROGRAM
2 RADIO KOPER
3 PRVI PROGRAM RADIA SLOVENIJA
4 VAL 202
5 SLOVENIJA 3/PROGRAM ARS
6 RADIO AKTUAL
7 RADIO OGNJIŠČE
8 RADIO SALAMON
9 RADIO VESELJAK
10 LJUBLJANA
11 RADIO 1
12 SPUTNIK VIRGIN (ANALOG)
13 BELVEUE
14 EXPRES
15 RADIO ODMEV
16 RADIO CENTER
17 RADIO DUR
18 RADIO HIT
19 RADIO ŠTUDENT
20 EUROPA
21 RTL RADIO (ANALOG)
22 RADIO ZELENI VAL
23 RADIO SLOVENIA INTERNATIONAL
24 RADIO CITY
25 RADIO SORA
26 RADIO KLASSIK (ANALOG)
27 RADIO ANTENA
28 RADIO KRANJ
29 RADIO ORION
JAM-FM (DIG)
Opomba: Pridružujemo si pravico do spremembe števila in vrste programov.
  • spremenil: tabasco ()

clancy ::

Koliko jaz vidim, se digitalna televizija uvaja od 10.Februarja 2011 dalje.

Sicer pa pohvalno. Bil je zadnji čas, saj je zadnje čase bila slika katastrofalna.

fosil ::

Bemti, pa glih 1 teden nazaj sem si vzel cajt in naštimal in poimenoval vse programe po svojem okusu ;(
Sicer pa kul sprememba.
Tako je!

def0r ::

clancy je izjavil:

Koliko jaz vidim, se digitalna televizija uvaja od 10.Februarja 2011 dalje.

Sicer pa pohvalno. Bil je zadnji čas, saj je zadnje čase bila slika katastrofalna.

Ja samo to je kabelska ne pa IPTV. :)
IPTV dvomim da bo kaj spremembe.

All ::

Se pravi zmanjšujejo obseg programov na analogni CATV?
Nič kaj vzpodbudno za tiste ki so zaradi analognih programov ostali na siol CATV.

filip007 ::

Po več let star program je na Discovery in ponovitve, Romunske reklame itd...pa navali narode zakaj pa ne.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

alexz ::

ja in kake veze ima zaj kvaliteta Discovery-a z uvedbo dvb-c?

in pri nas gledamo češko verzijo Discovery-a

http://www.yourdiscovery.com/tv-schedul...

fosil ::

Na tistih par digitalnih HD kanalih, ki včasih delajo, včasih pa ne, je slika fantastična.
Tako je!

Alexius Heristalski ::

ARD, ZDF, ORF1, ORF2 bi lahko bili HD. Manjkata Šport TV2 in Eurosport 2. Pohvale za ARTE HD in Servus HD (prenaša eno tekmo lige EBEL v HD).
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

SkyEye90 ::

Kdo ve, kaj tehnično pomeni kabelska televizija? Se prenašajo po liniji VSI programi istočasno in potem televizor prikaže izbran kanal? (torej ne pošilja zahtev za menjavo kanalov).

Senitel ::

Da. Dobis vse kanale, in potem na TV-ju izberes enega.

jlpktnst ::

Za digitalno kabelsko je najboljš met nov tv, ki jo podpira (+možnost kartice). Čeprav pri siolu mogoče celo ne bo potrebno imet dekodirne kartice a? Glede na to da je prek optike bi lahko prilagajali broadcast. Kar sicer dvomim da bodo.

Anyway digitalna kabelska je solidna reč in je veliko boljša imo napram iptv. Iptv je dobra samo za video on demand, pa predvsem za pc. Za klasično gledanje TVja je pa bolj uborna izkušnja.

Senitel ::

IPTV je cool, ker imas lahko kolikor hoces programov + video on demand + itd. Pri kabelski imas omejeno kolicino programov.
To, da je slika crap na IPTV, je problem tvojega providerja, ki pravi, da je to zate dovolj dobro. Tehnicno bi pa cez IPTV lahko posiljal bistveno boljso sliko.

Pesimist ::

jaz mislim da edina prednost DBVC je v tem, da imajo novejsi tvji ze vgrajeno. Zdaj amrca bi nej tudi zacel siol nespremenjeno sliko posiljat skozi, tak da jaz nevidim prav dobene prednosti v DVBC. IPTV imam lepo vezan na ruter in je dostopen na vsaki intenret tocki z vsej 4Mbit povezavo.
DVBC bi slo sicer tudi stremat, samo dalec ne tak elegantno in enostavno kot IPTV.
Jaz nebom menjal na DVBC. Kvejcemo lahko zdaj analogo kablsko odjavim ker je vec nerabim, sej so odvzeli prav vse normalne kanale. Samo ORF2 je ostal od nemso govorecih kar meni kabelsko = neuporabno naredi.

fosil ::

Če ne vidiš prednosti potem slabo vidiš, ker prednost je ravno v kvaliteti slike.
Je pa res da na starih tv-jih razlika ni zelo opazna, zadeva pride do izraza šele pri novejših in večjih tv-jih.
Tako je!

techfreak :) ::

Kakšno vezo pa ima medij prenosa s kvaliteto slike?

Prednost DVB-Cja je to, da lahko na njega povežeš kolikor televizij želiš, pri IPTV si pa omejen glede na hitrost povezave, kjer vsaka TV zavzame nekaj Mbps.

Senitel ::

fosil je izjavil:

Če ne vidiš prednosti potem slabo vidiš, ker prednost je ravno v kvaliteti slike.
Je pa res da na starih tv-jih razlika ni zelo opazna, zadeva pride do izraza šele pri novejših in večjih tv-jih.

Če se Telekom odloči, da bo naredil sranje od slike (zato, da bo lahko vsaki mamci prodal trio), to niti pod razno ne pomeni, da je IPTV tehnično slabša možnost.

Pesimist ::

fosil je izjavil:

Če ne vidiš prednosti potem slabo vidiš, ker prednost je ravno v kvaliteti slike.
Je pa res da na starih tv-jih razlika ni zelo opazna, zadeva pride do izraza šele pri novejših in večjih tv-jih.


Ce ti pravim glih da cez 1 mesec bo posiljal normalno sliko, tak da kvaliteta slike sploh ni argument. Na XDSL pa takoali tako nemores imeti DVB-C, tak da tisto pa nerbis primerjat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

sloxl8 ::

KONČNO. Je bil že čas, saj sem že mislil, da je TV ostal z medom, ko sem ga prinesel domov in priključil.

Pohvala SiOLu - sicer nekaj redkega, ampak vseeno pohvalno.

Pesimist ::

se majo prevec nelogicnih odlocitev. Zakaj bi ga pa pohvalo? Ker ti nekaj da kar je drugje samoumevno? Dont think so.

fosil ::

Siolu lahko marsikaj očitaš, ampak glede kabelske jim pa res težko kaj.
Zadeva je res poceni (5 eur), vključeni pa so vsi programi, tudi HD, in uporabljaš lahko več televizorjev.
Skratka enostavna in poceni stvar.
Če se pa hočeš ukvarjat s programskimi shemami, EPG-ji, STB-ji, Boxi, snemalniki in ne vem še čim imaš pa še vedno možnost siol tv-ja.

Za večino ljudi pa je 95 programov čez glavo zadost, oziroma tudi 48 analognih ni tako malo.
Tako je!

Wox ::

Sam še Šport 2 in pa ESPN America manjkata na kabelski pa skenslam SiLOLTV.
Commodore 64

nokaut240 ::

Ja, pa mislite, da bo programska shema ostala taka kot je, ali bo Siol te programe razbil na več shem (osnovna...), tako kot je pri Telemachu ?
Ker meni se zdi tistih 12,5 EUR za takšno programsko shemo, kar malce smešno poceni.

Pesimist ::

nimam jih kaj pohvaliti glee kabelske le grajam jih lahko spet. Vse nemske programe so odstranli z analogne kabelske. V hisi nimam niti enega TVja ki ima DVBC pa so vsi LCDji. Kaj nej zaj spet kupim te cool skatle. Meni dol visi za neki DVB-C, sledila bo samo odjava kabelske. Nic druga, ce nocejo analogne sheme pustiti kot je vila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

revvs ::

Tržijo iste brezplačne programe kot vsi drugi slovenski ponudniki, vse skupaj 10 programov ki jih lahko gledaš. SLO 1, 2, 3 = za politiko in tu in tam kakšen dokumentarec, HRT 1, 2 tu in tam kakšen kviz in dokumentarec. Kanal A, Pop TV, TV3 = vredno če gledaš CSI in druge nadaljevanke. Discovery & Travel Channel = 1 mesec skupnega programa ki se vrti 5 let, + vsako leto nekaj malo zraven. Info TV = 20 minutne novice ki se vrtijo cel dan. To so ti dobri programi. Universal (slovenski program) = vrtijo se filmi s podnapisi, nikoli nisem gledal tega programa, mogoče zato ker so stari in dostikrat nezanimivi filmi.
ORF 1,2 , RAI 1,2, CNN in + 70 ostalih programov brez podnapisov.
Discovery World, Science (brez podnapisov), Viasat Explorer, History, Reality, National Geographic in podobni ameriški = nekateri imajo podnapise vendar 20 let stare oddaje + nove doomsday oddaje. TV sponka, golica TV, TV paprika in podobni slovenski 24/7 narodna glasba, včasih vedeževnje in top shop. JimJam, Boomerang, Disney, Cartoon Network = risanke in kot prej omenjeno: brez podnapisov. Ostalo je vse brez podnapisov. Analogno več nič ne bi smelo obstajati. Za HD porgrame pa rabiš HD TV, receiver...vendar ti naši tako niso HD in ne lovijo izven malega dosega. Ostali brezplačni ki sem jih naštel se dobijo na satelitih seveda brezplačno + 1000 drugih podobnih ki jih noben noče gledati (hot linije, cerkveni, top shop, vedeževalci in podobni).

c0ck4m0u53 ::

Pri nas smo pred dobrima 2 mesecema prešli na siol optiko (edino možno) in s tem tudi na kabelsko tv. Razlogi za izbiro kabelske tv, napram siol tv, so bili naslednji. Prvi je bil cenovna dostopnost. Drugi je bila odsotnost nakupa digitalenga pretvornika signala, za vsak televizijski sprejemnik v gospodinjstvu. Tretji razlog je bila enotna programska shema za celotno kabelsko tv.

Z uvedbo digitalne kabelske tv, se tako posredno ali neposredno rušijo vsi 3 zgoraj omenjeni razlogi. A morda že kdo ve, koliko naj bi stal digitalni kabelski sprejemnik? Po vsej verjetnosti jih bo potrebno kupiti toliko, kolikor ima gospodinjstvo televizijskih sprejemnikov. S tem se seveda posredno ruši tudi element cenovne dostopnosti. Saj ne, da bi lahko bili pri siolu morda malo bolj "socialno" naravnani v teh negotovih ekonomskih časih in bi kot gospodarska družba, ki ji je mar za njene naročnike (no roko na srce je govora o siolu, ki to nikar ni bil), ponudila vsem gospodinjstvom 1 DVB-C sprejemnik brezplačno. Ne oni si to razlagajo z omogočanjem nakupa digitalnega sprejemnika na obroke.

Glede programske sheme pa ne razumem razloga, čemu omejevati analogno/ dosedanjo programsko shemo. Naj raje usmerijo vse sile, v izboljšanje ponudbe na digitalni programski shemi in s tem privabijo naročnike, ne pa, da jih dejansko prisilijo v prehod, z omejevanjem analalogne programske sheme. Sumim pa, da se bo zdajšnjih 48 programov, dostopnih na analogni shemi, vztrajno krčilo (kar lepo povzame opomba v dokumentu, s primerjavo programskih shem kabelske tv) in s tem le še prelagalo neizogibno, kar je dokončen prehod na digitalno kabelsko tv (Siol way or the highway).

Sicer, kaj pa je bilo za pričakovati drugega s strani siola?

Senitel ::

Zakaj krčenje analogne programske sheme? Jah čeprav je optika, placa gor še vedno ni neskončno. Nekaj je bilo treba dol pobrat, da so lahko dali digitalne kanale gor.
Do uporabnikov bi bila bolj prijazna varianta, da bi uvedli vzporedno recimo povsem digitalen paket in bi uporabnik pač izbral kaj hoče. Ampak vprašanje, če njihov hardware kakšne take akrobacije sploh podpira.

Pesimist ::

nevem jaz bom odjavo kabelsko. Sicer je samo 4EUR ampak vseeno. Nima smisla kupovati digitalnih sprejemnikov ce takaltak imas ze SioltV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

fosil ::

A 50 programov vam ni zadost?
Tako je!

Pesimist ::

Ce so samo kurcevi kanali ja.

All ::

Ali je že kdo zasledil katere in za kakšno ceno bodo ponujali DVB-c sprejemnike. (razen BOX-a)

Matko ::

Dami ::

Če ne bojo šli po isti poti ko telemach in zaklenli sheme ter prisilna uvedba modulov+kartic, je tale kablska super zadeva za naročnike z več TVji. Samo pri nas v rovtah lahk o optiki samo sanjam ter gledam prazno t2 omarco že 4. leto...
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Major ::

Prestavljeno na ponedeljek, 14.02.

http://forumi.siol.net/showpost.php?p=1...

Siol FTW!
IT Developer & Photography enthusiast.

kremenko1 ::

Kolikor vidim so tule najbolj glasni tisti ,ki imajo in kabelsko in IP TV.Čeprav si niti približno ne morem predstavljat zakaj oboje(aja 5EUR je pocen pa bom vzel). SIOL bi naj rajši poskrbel za boljšo pokritost izven naselij, kjer lahko spremljamo TV samo po zraku. Ampak tam jim pa ne gre skupaj razmerje vložek-profit.
Druga stvar pa je, da se bodo tudi na satelitu naslednje leto izklopili vsi analogni programi. Adijo ANALOGIJA .

sokel ::

Ko sem jih jaz klical konec prejšnjega leta. So mi rekl, da na optični kabelski, ostaja ista programska shema in se ne bo nič spremenilo z uvedbo digitalizacije. Sedaj sem pa bil šokiran, ko sem opazil, da mi mankajo programi. Mislil sem kupiti tv tuner z dvb-c, pa so mi rekli da ni treba, edino da podpira full hd.

Treba bo počakat, kaj bo ostalo in kaj ne, potem pa v nakup digi.kabelski sprejemnik ali odklop analogne.
Shema analognih programov je res bena in to je pač marketinška poteza. Tudi sam sem hotel analogno kabelsko in ne Ip, ker imam lahko več tv in lahko snemam na različnih programih in drugo gledam.
Jutri pokličem na telekom, da mi povejo ceno za kabelski sprejemnik. Če ne, bo pa treba pogledat na kakem ebay.

Cena je ugodna, če se primerja z navadno kabelsko catv 50 prg. Samo , če bojo višali cene, potem bojo počasi ljudje odpovedovali in šli drugam. V nemčiji in avstriji pride trio 22EUR, pa še malo bolj so prijazni kot pri nas. Ni veliko mankalo da bi prišlo do tožbe.
Nisem verjel ljudjem, ko so pravili glede Telekoma in monopolizma, pa je res.

zavajon ::

Dami je izjavil:

Samo pri nas v rovtah lahk o optiki samo sanjam ter gledam prazno t2 omarco že 4. leto...

Pri vas v rovtah ste še na dobrem, pri nas v centru Ljubljane niti prazne T-2 omarice ne moremo gledati :|

IceBoX ::

Če imaš omarico od t-2, potem sigurno nisi v rovtah ;)
Huh...

Veron ::

mogoče kdo ve, ali je pink paket možen na kabelski? so tam sploh kodirani kanali (kartica)?

Okapi ::

Vsi digitalni kanali so (zaenkrat) AFAIK odklenjeni. Ne potrebuješ kartice, tudi cena je nespremenjena, samo sprejemnik DVB-C potrebuješ. Slovenski pink pa je tudi v analogni shemi.

O.

Veron ::

na kratko: "pink paket" ni možen na digitalni kabelski :D

edit: sicer pa mislm, da tisti, ki imajo optiko dvb-c prava izbira

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

laguna ::

Pozdravljeni

Mene pa zanima, če je kdo že poskusil digitalno TV na npr. LCD-ju z dvb-c tunerjem, kakšna je slika, in še, če deluje EPG, GUIDE, opis oddaj, .... jaz imam sedaj telemachovo digitalno in vse to tam deluje. Torej ali imajo to tudi urejeno? Če to imajo, bi kar vzel trojček + siol tv, namesto sedanjega TUŠ trojčka + telemach tv.

LP
lagunaaaa

Major ::

Sem lastnik Panasonicove plazme serije v10. Ni bilo nobenih težav s digitalizacijo. Interni DVB-C najde vseh 117 programov. EPG, pravijo siolovci, še nekaj časa ne bo. Njihovi odgovori so dvoumni, tako da vprašanje kdaj bodo te stvari uredili. Guide, opis oddaj idr. še ne pričakujem kmalu. Če si zadovoljen s telemachom, ostani tam do nadaljnjega.
IT Developer & Photography enthusiast.

Goody ::

Na Sonyjevih serijah w4000, w4500, w3500 zadeva ne dela, kljub internem dvb-c. Testi programi so delali. Odgovornosti se izmikajo tako na Siolu kot Sonyju. "Mogoče" (tudi tega ne znajo povedat na Sonyju) upgrade firmware pomaga.

Okapi ::

Digitalne kabelske mi ni uspelo nastavit niti s Siol Boxom, čeprav ima dvb-c sprejemnik. Na vprašanje tehnična pomoč Siola (še) ni odgovorila.

O.

roCkY ::

Okapi je izjavil:

Digitalne kabelske mi ni uspelo nastavit niti s Siol Boxom, čeprav ima dvb-c sprejemnik. Na vprašanje tehnična pomoč Siola (še) ni odgovorila.

O.

Napaka je javljena proizvajalcu. Se je glasil odgovor na hišnem forumu na to vprašanje?!

T-Majo ::

Za začetek naj leterbox ukinejo.

Major ::

Goody je izjavil:

Na Sonyjevih serijah w4000, w4500, w3500 zadeva ne dela, kljub internem dvb-c. Testi programi so delali. Odgovornosti se izmikajo tako na Siolu kot Sonyju. "Mogoče" (tudi tega ne znajo povedat na Sonyju) upgrade firmware pomaga.

Naj bi bil problem, ker so spremenili QAM. Nekateri so problem rešili z updejtanjem firmwara. Še vedno je veliko nesrečnežev, ki jim digitalizacija preprosto ni pisana na TV.
IT Developer & Photography enthusiast.

sokel ::

Nekaj bi vprašal, če bi mogoče kdo vedel.
Počasi bom moral it v nov nakup dvd snemalnika, ker starega že leta dajejo. Sedaj pa sem mislil vzet dvd snemalnik, ki podpira dvb-T/C. Ker tv mam nov in ne bom še dolgo menjaval, dvb-c sprejemnik pa ne bom kupoval. Ker tako in tako bo treba kupit nov snemalnik. Bi potem spet imel isto shemo in digitalno kabelsko?. Ker sdanes sem v comshopu vprašal glede dvb-c sprejemnika in mi je rekel prodajalec, da se ga ne da kupit, ker ga tako in tako ponudi operater kabelske.
Kakšna odločitev je prava? Hvala

Goody ::

Major je izjavil:

Goody je izjavil:

Na Sonyjevih serijah w4000, w4500, w3500 zadeva ne dela, kljub internem dvb-c. Testi programi so delali. Odgovornosti se izmikajo tako na Siolu kot Sonyju. "Mogoče" (tudi tega ne znajo povedat na Sonyju) upgrade firmware pomaga.

Naj bi bil problem, ker so spremenili QAM. Nekateri so problem rešili z updejtanjem firmwara. Še vedno je veliko nesrečnežev, ki jim digitalizacija preprosto ni pisana na TV.


Mislim da ne drži da so nekateri rešili to z updejtom. Vsaj jaz za nobenega ne vem, pa precej spremljam. Če veš ti, da je komu to uspelo, sporoči kje je kdo to objavil, še bolje pa kar kontakt? Tudi uradni serviser pravi, da update na 411 (ki je zadnji) ne reši zadeve...

(sam sprobavam upgrejdat pa mi ne gre, ne vem ali je problem z MS kartico ali kje drugje...)
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833435573 (75101) zavajon
»

Sprejemnik DVB-C

Oddelek: Kaj kupiti
225206 (4680) Okapi
»

IP ali kabelska TV

Oddelek: Zvok in slika
196146 (4435) Konlov
»

Siol digitalna kabelska na optiki

Oddelek: Omrežja in internet
153013 (2658) janezJ
»

vgrajen DVB-T sprejemnik

Oddelek: Zvok in slika
399343 (6251) Alexius Heristalski

Več podobnih tem