» »

Sony predstavil Music Unlimited Qriocity

Sony predstavil Music Unlimited Qriocity

X-Bit Labs - Sony je zagnal novo storitev Qriocity (da si ne zlomite jezika, prebere se kakor curiosity) s polnim imenom MUQ (Music Unlimited powered by Qriocity). Gre za oblačno storitev, ki uporabnikom omogoča dostop do glasbe prek spleta. Trenutno ponuja šest milijonov naslovov, v prihodnosti pa se bo še širila. Uporabniki lahko poleg osebnih računalnikov za dostop uporabijo tudi Sonyjeve naprave z internetno povezljivostjo: Bravia TV, predvajalnike Blu-ray, PlayStation 3, kasneje pa tudi androidne pametne telefone in druge naprave.

Za zdaj je MUQ na voljo v Veliki Britaniji in na Irskem, medtem ko bodo prihodnje leto dodali še Avstralijo, Francijo, Kanado, Nemčijo, Italijo, Španijo, Novo Zelandijo in ZDA. Osnovna naročnina stane štiri funte v VB in štiri evre na Irskem ter omogoča neomejeno poslušanje skladb prek interneta brez prenosa (torej kot nekakšen internetni radio). Dražji paket stane v obeh državah deset denarnih enot in omogoča poslušanje poljubne skladbe, izdelavo glasbenih list in dostop do Top 100 kanalov.

7 komentarjev

smash ::

plus prenos

RockyS ::

Poceni zadeva ni kaj.

Mikrohard ::

In potem se še sprašujejo, zakaj ljudje piratizirajo?!

Naj tako stvar, ki ni omejena z logistiko in kjer naj meje ne bi predstavljale težav, ponudijo worldwide. Razni SAZASi in druge pijavke, ki to preprečujejo, naj se pa preprosto ukinejo.

opeter ::

Spet se omejujje razne tretjerazredne države, tipa Slovenija in njene državljane, kot sem jaz ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

klemenSLO ::

če lahko poslušaš lahko tudi posnameš.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

pivmik ::

In zakaj bi bilo to bolje in ceneje kot grooveshark?
LP, Gregor GRE^

Okapi ::

Jaz sem to prebral kot kriositi - hudo mrzlo mesto:-)

O.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applove novosti: iOS 9, OS X El Capitan, Apple Music, watchOS 2, Apple Pay (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
9038233 (33740) m0LN4r
»

Naročniška storitev YouTube Music Key je tu

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
1512048 (8367) čuhalev
»

Sonyjev PSN bo polno delujoč do konca tedna

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
173515 (2907) PARTyZAN
»

Sony PlayStation Network nazaj prihodnji teden, številke kreditnih kartic so bile šif

Oddelek: Novice / Zasebnost
4914567 (13227) opeter
»

E-država?

Oddelek: Novice / Zasebnost
92578 (2578) royt

Več podobnih tem