» »

Zvočniki za prenosnika

Zvočniki za prenosnika

pingu84 ::

Pozdravljeni

Odločam se za nakup med dvem zvočnikoma: http://www.mimovrste.com/artikel/133006...

ter

http://www.mimovrste.com/artikel/121006...

zanima me če ima kdo kake izkušnje? . Samo skrbi me da nista premajhna in kaka je kvaliteta zvoka?

Hvala vnaprej za odgovore
  • spremenil: pingu84 ()

baltso ::

Kaj pa kakšen res kvaliteten 2.1 sistem?

pingu84 ::

Ja tko je ta prenosnik mam doma tudi kot osebni računalnik za ogled kakšnih filmov itd. zdej sem mel dva navadna in polno žic ,ki sem jih vedno premeščal gor in dol. Zato se mi zdita tale dva posrečena ker imata tudi usb priključek in ne rabita še vtičnice.

alphasaphir ::

Te logitech kar hvalijo kar se zvoka tiče, ampak to naprav povprečnim že vgrajenim zvočnikom. Očitajo jim pa predvsem to da zakrijejo kamero. Da so zaradi USB priključka za nekatere nastavitve mikrofona, ki ostane ta v računalniku težje oz. da nekaterim celo ne gre snemanje, da jim potem vleče mikrofon prevel povratnega signala iz zvočnikov... Kabl je dolg 30 oz.60cm, kakor kdo napiše, pa na eni strani je mini usb. Sstojijo pa lahko na mizi in na laptopu so 18cmX7,5 kjer so najdebelejši.

In to kar piše na mimovrste, da je priložen adapter 220V na usb (verjetno isti kot pri dražjih miškah), da ima aux in se mi zdi plus. Če imaš obupne zvočnike in ne prenašaš slušalk, se mi zdi solidna rešitev, odvisno seveda kaj pričakuješ od zvoka.

edit: jaz sem se raje odločil za sennheiser hd 515, ko so bili med 75 in 80EUR in ne obžalujem niti malo

Zgodovina sprememb…

poluks25 ::

Ker nocem nacenjat nove teme bom kar tukaj vprasal in obudu ze to temo :D

rad bi kupil zvocnike za prenosnik in sicer sem nasel dve variante ki bi bile lahko uporabne;

1. kupim zvocnike ki se pritrdijo na prenosnik (kolebam med temi):
2.0 Logitech Z205
Philips SoundBar SPA5210B
Logitech Z305, 2.0

Vprasanje tukaj je kaksen zvok je tu v primerjavi z zvocniki na laptopu (kateri so tako rekoc neuporabni) in kaka razlika v glasnosti in kvaliteti zvoka je med samimi zvocniki ki sm jih pastal - sam se ne spoznam na to zato tudi sprasujem te zadeve tukaj :D

2. Lahko pa kupim navadne zvocnike (recimo Komplet zvočnikov 2.1 Logitech Z323 )in potem dodatno nabavim Brezžični audio set Trust Freewave ampak to me pride ful drazje in pa na ta nacin sicer pridobim kvalitetnejsi zvok, ampak zvocniki postanejo stacinorani lahko se pa jaz premikam po prostoru z laptopom, torej sem omejen na eno sobo.

Prvenstveni namen nakupa je da bom lahko uporabljal laptop z zvokom kjer koli v stanovanju!

Hvala za komentarje in menja ze v naprej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44187931 (40406) staher
»

Nakup računalniških zvočnikov.

Oddelek: Zvok in slika
103084 (2624) Amadeuss
»

Katere računalniške zvočnike mate

Oddelek: Loža
232953 (2578) flood
»

Zvočniki k LCD TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5310569 (9844) T-Majo
»

Budzet zvocniki??

Oddelek: Kaj kupiti
232966 (2508) ncc2000

Več podobnih tem