» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
10 / 86
»»

cortez ::

@ Lakotnik29


Ti in tvoj guverner. Še lastni možje začnejo dvomiti o njem.

Jst ::

Standardno, predvidljivo, brezveze. Glasba je pa enkratna!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Škoda ga je;(
V ponedeljek pa finale bo pa najbrž akcije za celo sezono skupaj.

Lion29 ::

ja, res... fukk ga je skoda... NOT...

matr, eno epizodo naredijo, ko je tipu malo zal, pa vse pozabite za nazaj :D tc-tc-tc
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

oo7 ::

Lion29 je izjavil:

ja, res... fukk ga je skoda... NOT...

matr, eno epizodo naredijo, ko je tipu malo zal, pa vse pozabite za nazaj :D tc-tc-tc


Nima veze kaj je delal v preteklosti Merle je car;)Sploh pa mi je Glen ratal čudn v 3 sezoni tako,da,ko ga je Merle pretepal mi je blo čist vseeno.
Brata Dixon sta zakon no zdaj na žalost je samo še eden;(

Outcast ::

...pomoje bo finale zlo na hitro pospravljeni guverner, tko en ga bo koknu, čist tko, neumesno:D
Tud men je bil Merle fajn figura, ki je popestrila malo to 'monotonost'...upam da vsaj Michonne ostane za naslednjo sezono zravn.

cebelar123 ::

Kaj se je že kdo vprašal, kako je to možno da imajo vsi zombiji glave mehke ko puter? Lepo z nogo gor stopiš in špljoc.

Outcast ::

cebelar123 je izjavil:

Kaj se je že kdo vprašal, kako je to možno da imajo vsi zombiji glave mehke ko puter? Lepo z nogo gor stopiš in špljoc.


...pomankanje kalcija?:D

Lion29 ::

trohnijo, a ne?
sicerr pa anything goes... ebola je tak viruz, da utekocini vse notranje organe... ta virus je lahko tak, da omehca lobanjo... who knows :D
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Jst ::

Če se komu da brati, ker je zelo dolg review epizode: http://www.tv.com/news/the-walking-dead...

Sam se strinjam z večino napisanega. To, da je epizoda imela kinda Lost feeling. Po prespani noči, sem bil malo spremenil mnenje in ni tako brezveze, čeprav je predvidljivo. Ko sta se Merle in Michonne pogovarjala v avtu, sem bil prepričan, da je ne bo dal guvurnerju. Dve opciji sem imel v mislih: da se Michonne odloči, da gre z Merlom, čeprav se mi ni zdelo najbolj verjetno, ter da jo bo spustil.

Glenn in Maggie: Waw, kakšen proposal. "Hey darling, I gotcha something for you. I get it from breaking the finger of a rotting corpse. Do you like it?" Scena s Hershellom in Glenom je bila pa fantastična...



---

>Kaj se je že kdo vprašal, kako je to možno da imajo vsi zombiji glave mehke ko puter?

Ja jaz sem se spraševal. SEm mislil, da ko postaneš walker, začneš "trohneti," ampak Merle je komaj postal zoombi... :/

edit: Lion: potem bi tudi vsi živeči, bili trohli.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Lion29 ::

hm... laahko je tko kot z aidsom in hivom... dokler ga imas ni se hudega... ko pa zbolis je pa adio :D
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Jst ::

Ja pa sej preživeli so vsi bolani. Da se pa lobanja spremeni v nekaj urah iz trde kosti v puding... come on. Contrary to popular belief je nekomu odrezati vrat ZELO ZELO težko. Nož v lobanjo pa tudi mislim, da ne gre tako na easy. Ampak OK. To je TWD world.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

darkolord ::

Najbolje se je ne ukvarjati s takšnimi detajli, ker je itak jasno, da so zombiji kot taki sci-fi. Po videnem sodeč so recimo vsi zombiji kr perpetuum mobile...

Aston_11 ::

Jst je izjavil:


A to, da mrtvi hodijo okrog, te pa v seriji ne moti?

cebelar123 ::

Aston_11 je izjavil:

Jst je izjavil:


A to, da mrtvi hodijo okrog, te pa v seriji ne moti?

Ne ker to je bistvo zombijev. To da pa imajo glave iz pudinga pa se v vsej njihovi zgodovini še iz časa Jezusa ni zgodilo.

Jst ::

Točno cebelar123!

:)))

http://www.lostzombies.com/

Zombie Social Network.

Poglejte ta video: http://www.lostzombies.com/page/getting...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

St235 ::

cortez je izjavil:

@ Lakotnik29


Ti in tvoj guverner. Še lastni možje začnejo dvomiti o njem.


Saj ne da je vmes minilo 5 delov. Daj vsaj preberi kar sem napisal v zadnjem postu.

Jst ::

Ti si takrat napisal zelo dober post. Škoda, da so se pisci odločili predstaviti Guvernerja v zadnjih delih tako nečloveškega. Vsaj en del bi si zaslužil pred finalom sezone. In po mojem mnenju je napaka, da so ga v zadnjih delih predstavili tako zverinskega. Kot da je Woodbery naselje enih psihičev, ki sadistično ubijajo ljudi. Tako je predstavljen sedaj.

Če bi ga ohranili človeškega in bi moralno dilemo "vlekli" do zadnjega dela, bi meni osebno bilo bolj všeč. Tako je pa samo en bad guy, ki se je postavil na po Rick-u in njegovi skupini angelčkov. Res škoda.

Ko je Lakotnik napisal tisti odgovor, sta bila Rick in Guverner druga plat istega kovanca. Sedaj je pa očitno, da se ne moreš več postaviti v vlogo Guvernerja; kot rečeno, pomoje napaka in nezasluženo. Ampak na koncu sezone moramo imeti big fight, a ne? In za to rabimo očitne bad guyje, če so psihopati, toliko bolje... :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

St235 ::

Se strinjam, da bi bila transformacija lahko malce manj očitna, ampak po drugi strani je bilo nujno po eni strani prikazat razpad guvernerja (druga smrt nečakinje, ranjen ego, izguba očesa itd...) in ob enem seveda vrnitev ricka na "dobra in prava" demokratična pota, če so hoteli ohranit Ricka kot focus zgodbe. Nenavsezadnje je še vedno nadaljevanka in dvomim, da bi lahko ohranili gledanost z psihično zlomljenim rickom in zombiji, ki pa pojejo vse udeležene.

Osebno sem užival v tem, da bila rick in guverner v neki točki tako blizu tako po ravnanju kot karakterju in je v bistvu splet navidezno naključnih (kolikor pri scenariju lahko govorimo o naklučjih) pripeljal do te resolucije. Si lahko zelo enostavno predstavljam, da bi se v resnici zadeva lahko obrnila v katerokoli smer.

Mogoče je malo ne fer, da se celoten Woodbery meče v isti koš kot guverneja. Z njihovega vidika (razen izjem) je rick dejansko grožnja in guverner odrešitelj. Namreč velika večina njegovega psihotičnega obnašanja je dokaj dobro skrita. To je recimo dobro prikazano, ko se vrne z Andreo in niti najožjim sodelavcem ne pove, da jo je našel. Ob enem pa lepo proda Tyreeseu zgodbico o zombijih.

Tako kot v 99% ostalih vojn prebivalci Woodberyja pojma nimajo zakaj gre in se pripravljajo na napad v dobri veri. Ob enem tudi ni za zanemarot dejstvo, da velika večina v Woodberyju živi že dalj časa in nima razloga, da bi sumila v Guvernerja.

S tega stališča je popolnoma neumestno in površno dana izjava, da vanj sumijo že lastni možje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Jst ::

>Tako kot v 99% ostalih vojn prebivalci Woodberyja pojma nimajo zakaj gre in se
>pripravljajo na napad v dobri veri.

V bistvu "vedo." Jim je Guverner osebno rinil orožje v roke in povedal, da "je zunaj skupina, ki nas hoče pobiti." Po napadu, ko so rešili Glena in Maggie, pomoje "navadni prebivalci" nimajo razloga, da bi dvomili vanj.

Hja, pač nadaljevanka, ki z ostalimi tekmuje za gledanost.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

LuGi ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Lion29 ::

haha, dobra :D
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

D3m ::

Ahahahaahah res dobra :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Zame osebno slab finale;((3 sezona je bila za malenkost boljša kot druga.Prva sezona je še vedno najboljša.
A bo res 4 sezona zadnja?Ali je to kaka prvoaprilska šala?:O

SPOILER

Me prav zanima kam je šel guverner-se mu je pa čist zmešal:))
Sem pa pričakoval,da bodo šli na pot in,da ne bodo ostali v zaporu.Ker tale zapor mi počas že orng najeda tako kot tista farma.Najboljši deli so bili tisti na cesti vsaj zame.Tale zapor pa farma pa je že dougčas:|

JC Denton ::

A to je to, ali kaj? Meh. Nimam nič proti če bi res bila naslednja sezona zadnja, vse skupaj mi postaja preveč predvidljivo.

B-Stard ::

Guverner mora v zapor poslat vojsko zombijev v sezoni 4 , upam da mu uspe, saj je mož dejanja

Okapi ::

Za tiste, ki ne morejo brez zombijev, se je pa ravno začela ena "malo drugačna" angleška zombijada - In the flesh.

O.

Lion29 ::

kolk mi je smesno, kolk vsi pravijo, kolk je vse predvidljivo... matr ej... prav pateticni ste...

dajte bit pametni pred epizodo in ne po njej...

meni se ni zdela nic predvidljiva...

mocno sta me zmotili 2 stvari


andrejini nalakirani nohti...

in popolen apeshit guvernerja... ma kaj res ne znajo furat sive stvari? a mora res vssaki negativec cisto biti crn?


skratka meni se je zdela dobra epizoda....
nikoli nebi predvidel smrti miltona, se manj pa andreje...
nikoli nebi predvidel, da se bo guvernerju spipalo in stamanil svoj folk, se man pa, da bi izgubil woodbury
malo bolj bi lahko predvidel, da se karlu utrga in napizdi oceta in hladnokrvno stamani kr enga, ze glede na to, da je mogu svojo mamo


pr sceni, ko so uni invadirali zapor, sem ves cas studiral, kooooooolko takticnih moznosti bi billo, da jim nastavijo past in jih stamanijo.... no, ena od teh se jim je uresnicla in so jih pregnali... meni se je zdelo prevec na hitro, ampak ok...

vsekakor ne predvidljivo

skratka nehte bluzit, da je previdljivo... lahko poveste, da je dolgocasno, razocaranje, nic posebnega, nerealno in bla bla bla... ampak ne da je bilo predvidljivo

edino predvidljivo je bilo seveda, da bo v vecini skupina od rika prezivela, edino to
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

D3m ::

No vsaj Andrea je umrla. Sem čakal v kateri epizodi jo bojo fentali.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jst ::

Kaj je kdo za to epizodo rekel, da je predvidljiva? Jaz sem rekel za prejšnjo.

--

Sicer pa, to da je ves Woodbery šel v zapor, mi ni bilo všeč. Iz hiš, vrtov, (solarne) energije,... so šli v zapor, kjer nimajo nič. Bravo!


>a mora res vssaki negativec cisto biti crn?

Preberi si moj post zgoraj, ko sem ravno o tem pisal.


>pr sceni, ko so uni invadirali zapor, sem ves cas studiral, kooooooolko takticnih
>moznosti bi billo,

Ko so šli Guvrnerjevi ljudje šli skozi zapor, bi jim lahko nastavili hordo zombijev. Se niso nič naučili, ko jih je Guverner prvič prišel pozdraviti?


--

Všeč mi je, da je umrla Andrea. Če bi ona ubila Guvernerja bi bilo takooooo bedno. Pametna odločitev...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

Jst je izjavil:

Kaj je kdo za to epizodo rekel, da je predvidljiva? Jaz sem rekel za prejšnjo. .



vse skupaj mi postaja preveč predvidljivo.




>a mora res vssaki negativec cisto biti crn?

Preberi si moj post zgoraj, ko sem ravno o tem pisal.


zakaj, a bo pol guverner manj crn?

Ko so šli Guvrnerjevi ljudje šli skozi zapor, bi jim lahko nastavili hordo zombijev. Se niso nič naučili, ko jih je Guverner prvič prišel pozdraviti?


kako bi jih lahko nastavli, da bi bilo efektivno?

sam sem imel v mislih bolj to, da bi jih zvabili notri in zaklenlo... in pol neki toksicnega zgali al kaj, da bi se zadusili vsi not


Sicer pa, to da je ves Woodbery šel v zapor, mi ni bilo všeč. Iz hiš, vrtov, (solarne) energije,... so šli v zapor, kjer nimajo nič. Bravo!


tut ,eme je to presenetilo... ampak varnost je bolj pomembna... zapor lahko velik lazje zavarujejo kot mestece

sicer pa imajo tut v zaporu polno zemlje in vsega... soncne celice pa lahko tut sem prinesejo, ne?
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Outcast ::

Je kar neki vprašanj ja, ki so odprta: kam je šel Guverner, zakaj so pršli vsi v zapor, čudna je bila tud Miltonova sprememba v zombija brez 'okužbe'....
Ma over all kar dobra sezona po mojem mnenju, precej boljša od druge in slabša od prve.

Okapi ::

čudna je bila tud Miltonova sprememba v zombija brez 'okužbe'....
Ne slediš ravno pozorno, ne?;) To so že pred časom ugotovili, da so pravzaprav vsi ljudje okuženi in ko umrejo, ne glede kako, postanejo zombiji.

O.

Lion29 ::

udna je bila tud Miltonova sprememba v zombija brez 'okužbe'....


are you kidding me right?

veckrat so povedali, da SO VSI OKUZENI

lol, me je okapi prehitu :)
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Outcast ::

V trenutku me je prešinilo, da so vsi okuženi, pa sta me prehitela:D
Fuck, res ne sledim...

oo7 ::

Samo upam,da se ne bo celo 4 sezono spet dogajal v zaporu,ker je živ dolgčas.Lahko bi šli malo na pot po svetu bi bilo bolj zanimivo kot,da so non stop na enem mestu>:D

Jst ::

>zakaj, a bo pol guverner manj crn?

Ne, da boš videl, da sem razočaran, da so skozi zadnje epizode prikazali guverjerja nenega psihiča.

Evo, by me, from March 28.

Škoda, da so se pisci odločili predstaviti Guvernerja v zadnjih delih tako nečloveškega. Vsaj en del bi si zaslužil pred finalom sezone. In po mojem mnenju je napaka, da so ga v zadnjih delih predstavili tako zverinskega. Kot da je Woodbery naselje enih psihičev, ki sadistično ubijajo ljudi. Tako je predstavljen sedaj.



---

>Vse skupaj mi postaja preveč predvidljivo.

Datum???????
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

ma zakaj to jemljes osebno??? nisem tebi pisal ampak tistmu, ki je to prijavil
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

JC Denton ::

@Lion29 blagor tebi če ti ni nič nepredvidljivo ampak v tej sezoni ne vem če se je zgodilo da bi reku, o shit, tega pa nisem pričakoval. Tudi v zadnjem delu si je vse sledilo po nekih tirnicah, a res nisi pričakoval da bo governer pobil svoj folk, ( v Spartakusu sem videl podobno foro kakšen mesec nazaj in mi je kar kapnilo kaj bo) pa tam k je Carl pihnu unga, se je cel kader vleku tak dolgo da je že moja stara mama ugotovila kaj se bo zgodilo. Tudi to kar se zgodilo z dohtarjem in blondinko ni bilo presenečenje.

Morda pregledam preveč sranja in vem že vse fore. IMO bi lahko bili tile kadri, primeri ki sem jih omenil posneti in napisani boljše.

Tr0n ::

SuperKobeD ::

[With the lights out]

oo7 ::

SuperKobeD je izjavil:

no še mal smeha :) http://thechive.com/2013/04/03/a-few-th...


:)):)) dobro so pogruntal vse skupaj.

medenko ::

serija je ratala MEH.

oo7 ::

Kratek 7 minutni film o zombijih

Cargo

Outcast ::

Wow, zelo dober short movie...žalosten:(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

Možni spoilerji ampak trailer je hud 8-)

The Walking Dead Season 4 Comic Con Trailer!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jst ::

Shit! Hud trailer! Dej ne draži, bad for mental health. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Ampak kot kaže je Herschelu zrasla noga trailer 1.20 minute, ko sedijo za mizo ima obe noge. Razen če je kje našel protezo:|

Izi ::

oo7 je izjavil:

Ampak kot kaže je Herschelu zrasla noga trailer 1.20 minute, ko sedijo za mizo ima obe noge. Razen če je kje našel protezo:|
Ja, trikrat ga pokaže z obema nogama. Sem šel prav na Wiki pogledat ali gre za šlamparijo pri trailerju ali kaj je sedaj to.


SPOILER

Hershel v 4. sezoni ne nosi več lesene (piratske) noge, ki mu jo je izdelala Andrea, ampak ima sedaj precej boljšo protezo, ki mu omogoča, da nosi oba čevlja in tudi bergel več ne rabi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Jst ::

Hershel se je upgrejdal!! :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
««
10 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
525637 (167) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015341387 (21374) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13338482 (6660) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497991 (3013) oo7
»

Tv serija : Ash vs Evil Dead (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8619340 (11874) oo7

Več podobnih tem