» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
3 / 86
»»

JC Denton ::

Zadnja epizoda je bila spet malo jača, pred tem je bilo neki bolj bledih. Me zanima kak bo tastari odreagiral.

LuGi ::

Bos zvedel cez 103 dni >:D

JC Denton ::

Ne me jebat... a res?

Za popizdit, benti.

A letos se tako hitro konča jesenski del sezon ali kaj? Ker kolikor sem videl, se tudi Fringe nadaljuje šele prihodnje leto.

Tr0n ::

Sons of Anarchy.

'nuff said.

T0RN4D0 ::

Rippy je izjavil:

Hm edina napaka pri drugi sezoni TWD je verjetno, da vse skupaj preveč "vlečejo". Prva sezona je imela fantastično gledanost in mislim, da so za drugo preveč delov naročili. Pač preveliko "padding-a" in znižja kakovost ampak verjamem, da še ni pod nivojem. Upam, da vidijo to napako in ne gledajo samo na (kratkoročni) profit.


Je že nekaj časa pod nivojem. :|
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Heisenberg ::

je kdo gledal ta del ko sta šla kitajec in kmetica sexat v skednj pa je bilo notri zaprtih kakih 10 walking dead - a se meni samo zdi ali sem to ze nekje videl - ravno tak prizor?! Se mogoce še kdo spomni?!

darkolord ::

Je že nekaj časa pod nivojem.
Sej to je dost standard - večina je "filler" epizod, vmes (začetek, konec + kakšna nasredi) pa ene par takih, kjer se zgodba dejansko kaj odvija...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

miraldinjos ::

Kdaj se pol nadaljuje 2.sezona?

Izi ::

miraldinjos je izjavil:

Kdaj se pol nadaljuje 2.sezona?

Nadaljevanje 2. sezone z 8. delom bo 12. februarja 2012.

SPOILER oziroma NAPOVEDNIK za 8. del:

Herschel po pokolu svoje družine zahteva, da Rick in njegova skupin nemudoma odide. Shane in Rick pa odločno nasprotujeta odhodu.

Moje mnenje:
Herschel je edini, ki je še ohranil nekaj človečnosti, Rick in njegova skupina pa je, čeprav se tega ne zavedajo, vse bolj podobna zombijem, ki jih tako vneto pobijajo.
Pričakovano bi bilo (v realnem življenju bi se to zagotovo zgodilo), da bi enostavno ubili gospodarja in zavzeli njegovo posestvo. Edino kar bi to lahko preprečilo je dejstvo, da bi serija potem postala precej dolgočasna, zato se zna zgoditi, da se bodo zaradi gledalcev odločili za drugo možnost, da skupina vendarle odide naprej.

Keyser Soze ::

Izi je izjavil:

Herschel je edini, ki je še ohranil nekaj človečnosti, Rick in njegova skupina pa je, čeprav se tega ne zavedajo, vse bolj podobna zombijem, ki jih tako vneto pobijajo.

Ampak Herschel zaradi tega en bo ostal živ. Kvečjemu kontra. Enkrat ga bo to koštalo življenja. Res da je veterinar oz. živinozdravnik, samo bi vseeno lahko vedel, da zombiji, takšni kot so, niso več v obliki "povratne embalaže". Žalostno, da mu je to moral glih Shane, ki se večinoma obnaša kot ena mona, pokazat.

Pa še ena stvar. Zombi in ubiti mi glih ne gre skupaj. Če eliminiraš zombija, si kvečjemu povrnil truplo v svoje naravno stanje. Za parazitom/virusom (recimo temu tako) pa pač ni za jokat?
OM, F, G!

St235 ::

Ravno ta dilema, koliko človečnosti moraš žrtvovat, da preživiš in v čem je rickova skupina boljša ali slabša od ostalih, ki jih srečajo je ena ključnih točk stripa. Kje in kdaj prestopijo mejo "pozitivcev" in do kakšne mere cilj opravičuje sredstva je tisto kar naredi strip tak užitek brat. Nadaljevanka do sedaj tega aspekta še ni uspela v celoti zajet zato tudi bolj meh občutek ob drugi sezoni. Bomo videli kako se bo sedaj to razrešilo, ker so konkretno spremenili zgodbo v primerjavi z stripom. Nazadnje so to naredili na koncu prve sezone z CDC in je bla katastrofa.

darkolord ::

Edino kar bi to lahko preprečilo je dejstvo, da bi serija potem postala precej dolgočasna
Po pravici povedano se meni cela druga sezona zdi žal že precej dolgočasna... Iz malo bolj razgibane je postala bolj filozofsko-psihološka (vsi se sprašujejo "What are we going to do??")

Keyser Soze ::

St235 je izjavil:

Ravno ta dilema, koliko človečnosti moraš žrtvovat, da preživiš in v čem je rickova skupina boljša ali slabša od ostalih, ki jih srečajo je ena ključnih točk stripa. Kje in kdaj prestopijo mejo "pozitivcev" in do kakšne mere cilj opravičuje sredstva je tisto kar naredi strip tak užitek brat.

Upam, da se ne pogovarjava o "človečnosti" do zombijev? Ker če se, pol nisi razumel moje dileme.
OM, F, G!

Lion29 ::

is it really back? :O

can't wait this evening

srednja zalost
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

chucki ::

Ti si žalost! :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

JC Denton ::

Zanimiv konec epizode. Build up mi je bil res všeč.

darkolord ::

Malo več akcije pogrešam. Sedaj je bolj v stilu en zombi na epizodo.

Zdaj se sicer zadeve rahlo (ne preveč) premikajo, nekaj časa sem imel občutek, da bodo kar tam ostali in se bo vse vrtelo samo okrog pletenja in krhanja vezi med njimi, kakor v kakšni španski limonadi.

Lion29 ::

Hi, my name is Žalost. Srednja Žalost.
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

flood ::

epizoda res bolj srednja žalost, sam pilek igralci so res večina zanič...
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

St235 ::

Keyser Soze je izjavil:

St235 je izjavil:

Ravno ta dilema, koliko človečnosti moraš žrtvovat, da preživiš in v čem je rickova skupina boljša ali slabša od ostalih, ki jih srečajo je ena ključnih točk stripa. Kje in kdaj prestopijo mejo "pozitivcev" in do kakšne mere cilj opravičuje sredstva je tisto kar naredi strip tak užitek brat.

Upam, da se ne pogovarjava o "človečnosti" do zombijev? Ker če se, pol nisi razumel moje dileme.


Nikakor ne človečnost do zombije. Zombiji v walking dead so statisti, ki vsake toliko pridejo mimo. Moj zgornji sestavek se je nanašal na odnose med preživelimi. Takimi in drugačnimi skupinami, ki se še prebijajo iz dneva v dan in kaj vse morajo/želijo storiti za preživetje. Kaj je tisto kar ricka in njegovo skupino dela boljšo od recimo teh dveh v gostilni? Je pa res, da ta aspekt nadaljevanki ne uspeva najbolje. Tudi ta obračun v gostilni ni uspel tega pokazat. Še najbližje so prišli z Otisom.

Moj občutek je da preveč vlečejo in po nepotrebnem spreminjajo določene prijeme, ki so v stripu noro potegnili.

Lion29 ::

SPOILERS

































Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

chucki ::

Kaj je žalost, si spet žalosten? :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Lion29 ::

no, today I legally changed my name...

I am Žalost, malo manj srednja Žalost

specially after Rick's grin on his face
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Tr0n ::

Shit is gonna hit the fan!

Lion29 ::

meni osebno odlicen del
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

letmein ::

Kak je zombi starija odprl :D, mali bo zdaj travmatiziran, ker ga ni počil v močvirju.
Komaj čakam naslednjo epizodo, sploh ko sem pogledal spoilerja - končno malo akcije.

_IKE_ ::

letmeinn......poanta : likvidiraj vse kar bi te lahko ogrozilo sedaj ali jutri.....jp randala too....

Mr Hilter ::

letmein je izjavil:

Kak je zombi starija odprl :D, mali bo zdaj travmatiziran, ker ga ni počil v močvirju.
Komaj čakam naslednjo epizodo, sploh ko sem pogledal spoilerja - končno malo akcije.


+1
Me je kar šokiralo. Sem pa ravno v tej epizodi pogledal cel intro (ko so imena igralcev in njihove slike), pa jih je nekam malo. A bojo samo ti trije preživeli??

Sam sem hitro prekinil pred spojlerjem, uff.

Jst ::

Za tale del sem imel že od konca prejšnje epizode feeling, da bo nekdo iz Rickove skupine umrl. Škoda starca, ker mi je bil z RVjem prav kul.

Se mi zdi, da se je ta sezona nekako zataknila, ko so prišli do Hershelove kmetije. Imeli so odlično priložnost za boljši character development, pa se ni dinamika med njimi skoraj nič spremenila, samo Shane-a so postavili za bad guy-a.

Me prav zanima kakšen cliffhanger bodo naredili čez nekaj epizod. Sigurno bo deadlock med "našo" in še eno drugo skupino.


---

Sicer pa moram malo pograjati serijo. Recimo ko so se pogovarjali o preživelju zime in da bi jo preživeli v Herselovi hiši, bi se itak ogrevali z drvmi. Kaj ne bi dim privabil razne preživele k njim direkt pred vrata? OK, vem, da se dim od ene hiše ne vidi daleč, ampak kolikor smo videli, je hiša ogromna, imajo živino (konje, krave, kure), to bi pa se kar precej kadilo iz dimnikov.

ps: Škoda, da sem videl, "next week on AMC the walking dead."
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

darkolord ::

Sicer pa moram malo pograjati serijo. Recimo ko so se pogovarjali o preživelju zime in da bi jo preživeli v Herselovi hiši, bi se itak ogrevali z drvmi. Kaj ne bi dim privabil razne preživele k njim direkt pred vrata? OK, vem, da se dim od ene hiše ne vidi daleč, ampak kolikor smo videli, je hiša ogromna, imajo živino (konje, krave, kure), to bi pa se kar precej kadilo iz dimnikov.
Ah, ne smeš preveč globoko razmišljat o takšnih serijah. Če ne prej ali slej prideš do vprašanja: so zombiji perpetuum mobile?

Jst ::

V bistvu so: se spomniš tistega, ki se je obesil? Pa je kar "živ" na zanki neki jamral. :)

Sicer sem komaj danes naletel na to temo, tako da ne vem če je kdo že to omenil:

Morali bi kazati vsaj še kakšno skupino ljudi, pa magar samo 10min. No, ker sem videl SPOILER ALERT,




ko Randal pobegne, zato mislim, da bo deadlock med tema skupinama na koncu sezone cliffhanger. (Potem bodo pa izjavili, da bodo serijo ukinili. :)))))
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

oh crap
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Jst ::

Kul epizoda. Jaz sem mislil, da se bodo (enkrat v kasnejših epizodah) vsi obrnili proti Shane-u, ker bo imel kakšen izbruh, ter bo vzel Randy-ja in Lori s seboj k drugi skupini in bomo imeli na koncu sezone standoff. Ampak sem čisto udaril mimo.

SPOILER!!






Zanimivo, da/kako mrtvi vstanejo v Walkerje. Očitno so vsi že okuženi, in se virus aktivira ko umreš. Čeprav nekaj takšnega sem že nekje slišal. BUT, kaj pa Dale? Aja Daryl ga je v glavo ustrelil.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lion29 ::

kaj pomeni standoff?

meni je bila epizoda kulska sploh pa nepricakovan konec... jebo pas mater lori...ona kriva :d


skratka se enkrat

Lion29 je izjavil:

oh crap
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

letmein ::

Jst je izjavil:

Kul epizoda. Jaz sem mislil, da se bodo (enkrat v kasnejših epizodah) vsi obrnili proti Shane-u, ker bo imel kakšen izbruh, ter bo vzel Randy-ja in Lori s seboj k drugi skupini in bomo imeli na koncu sezone standoff. Ampak sem čisto udaril mimo.

SPOILER!!



Zanimivo, da/kako mrtvi vstanejo v Walkerje. Očitno so vsi že okuženi, in se virus aktivira ko umreš. Čeprav nekaj takšnega sem že nekje slišal. BUT, kaj pa Dale? Aja Daryl ga je v glavo ustrelil.


V unem centru, kjer so bili v prvi sezoni je to tisti dohtar omenil.

Jst ::

Lion: Standoff med dvema skupinama. Recimo da bi Randyjeva skupina prišla na "vrata" Rickovi. Rickova se zabarakaridira v hiši, druga parkira okoli hiše. Nobena pa kaj več ne more narediti.

Za Shane-a si nisem mislil, da bo umrl, ker je v vodni špici drugi akter, ki se pojavi. Zanimivo, res nepričakovano. Lori mu je čisto zjebala glavo. :))
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

LordTado ::

Ja Lori pol pa še mulc s tisto zgodbo o zombiju,in pol je Shane sam sebe prepričal da je bolš od Ricka...
V bistvu se je Rick dober odločil ker če bi se spametovala bi to blo spet sam za dan ali dva pol pa bi spet ga Shane začel srat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Mr Hilter ::

Ja super kaj se pa grejo. To je bil zadnji del, sedaj so pa skenslali serijo:
www.thewaklingdeadcancelled.com




HA HA, hecam se.

Postaja kar napeto, upam da ne bojo sedaj zaklenjeni v hiši pa filozofirali.

krneki0001 ::

Patetično. Pozimi bi mrtvi brez pretoka krvi, ki bi jih grela, hitro zmrznili, pa bi imeli celo zimo mir.

Res je ne smeš se poglabljat v detajle. :)
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

cebelar123 ::

Niti ni patetično, če se malo spoznaš na zombije hitro vidiš, da je veliko varijat zombijev. Jih bom nekaj našetel:

1)
Resident evil - imaš navadne in pa mutirane kateri so večji in bolj netradicionalni zombiji. Okužiš se samo tako, da tvoja kri pride v stik z zombijevo.
2)
28 days later - zombiji so hitri in ekstremno napadlni. Po določenm času razpadejo in "rečimo temu drugič umrejo"
3)
World war z "knjiga"
Zombiji so tradicionalni, imajo pa to lastnost, da ob mrazu postanejo neaktivni. Tukaj sem edino zasledil tole neaktivnost.
Zakaj bi zaradi zmrznjene krvi postali neaktivni?? Saj jim ne bije srce, da bi imeli cirkulacijo krvi.
4)
Day by day armageddon "knjiga"
Zombiji so klasični in za mene še najboljši v tej knjigi. Zbirajo se v swarme, zelo občutljivi na vonj in zvok. "to velja tudi za world war z" Zanimivo je tudi to da so nekateri zaradi radiaktivnosti upočasnili svoj razkroj telesa in postali rahlo pametnejši in hitrejši.
Samo tukaj si do sedaj postal zombi, če si umrl brez ugriza ali česa podobnega! In zgleda so pri walking dead tukaj to skopirali.
5)
Land of the Dead
Zombiji so klasični.Ne postaneš zombi, če umreš brez direktne okužbe. Imajo pa zombiji voditelja kateri postaja zmeraj bolj pameten skozi film "kar je za mene no go"
6)
Cell knjiga "mogoče tega nebi smel dati na ta seznam "
Tukaj so ljudje pogonjo zombiji. Ljudje se okužijo preko telefonskega signala. Okužba se ne prenaša preko ugriza,ampak preko "zvoka". Zombiji imajo tudi nadnaravne lastnosti.

To je samo nekaj knjig oz. filmov o zombiji in njihovih lastnosti. Meni osebno so klasični zombiji najboljši. Od vseh teh kaj sem jih naštel pa knjiga Day by day armageddon prvi in drugi del. Letos se obeta še tretji. Nisem pa še prebral knjige Rot in ruins tako da nebi vedel kakšna sorta zombijev je v tej knjigi.

P.S.
Mogoče sem se kje pri opisih zmotil, določene filme že par let nisem gledal.

krneki0001 ::

Nečesa nisi napisal.
Resident evil ima zombije kateri imajo kri v sebi in v možganih celo ni strjena (odvzem krvi za testiranje v tretjem delu - podzemni laboratorij sredi puščave), mutanti pa so nekaj drugega - dodatek za akcjo. Vsem je pa skupno to, da jim možgani delujejo, ampak samo za osnovne potrebe - hranjenje.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Kaj to je bil zadnji del te sezone?


SPOILER!!!














V tej epizodi smo videli in zvedeli veliko zanimivih reči.

1. Helikopter. Ga je kdo prepoznal, katere vrste je?
2. Definitivno smo zvedeli, da so vsi okuženi. Očitno je to vedel samo Rick.
3. Kdo/kaj je bil na koncu tisti s sekiro in ketnami okoli vratu?
4. Ko se na koncu dvigne pogled, kaj je tisto?

Pa še kakšno vprašanje bi se mi znalo postaviti, ampak ta so najbolj očitna..

Sicer pa dober del, znebili so se Hershellove kmetije, tako da so spet back to the road in upam, da bomo naslednjo sezono gledali naše junake kako se spopadajo z zimo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

VaeVictis ::

SPOILER ALERT!!!
Glede na stripe:
3. Michonne (bad ass girl s katano)
4. Zapor

Lion29 ::

uffa... sem mogu prebrat....

dej malo bolje oznaci, da drugic preskocim... sej si oznacu spoiler alert, sam sem mislu na epizodo... tak da sem pocakal da sem ogledal, pa se zajebal :d


meni spet ena boljsih epizod...

zapali ninja samurai tipo (oz. zdaj ko sem prebral vem da gre za babo)...

skoda so so skenslali le 2 clana hercherjeve familije... ravno tista 2 o kjerih nismo niti nic vedeli, ker niso bli v 1. planu, hack, niti v 2. :D


prasica od lori, zgleda da je tisto nacrtno naredila :O

tle se lomijo liki.... uni crnc je neki postrani gledal... ziher bo kaj uspicu

Ricku se je pa cisto skoraj snelo.... ko je vidu disgust fris na lori..

bad ass quote... "This isn't a democracy anymore" :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

neboben ::

prasica od lori, zgleda da je tisto nacrtno naredila

kwa to ?

Lion29 ::

ja naspidirala Shane-a
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

masterpsi ::

mah, prav vesel sem da je konc. Zadnje 2dela sm sam na uro gledu kdaj bo konc. Nobene organizacije (zaščita kmetije, vikitokije bi lahko imeli, šparat o orožjem, backup plan, backup-backup plan), slaba strategija pobijanja (100 in 1 način mi gre po glavi, oni pa samo streljajo), glupo razmišljanje (kmetija je izgubljena!?!? čez 5ur bi bila čista) - z avti bi jih odpeljali stran in se odpeljali nazaj. itd. itd. itd...

Drama glede tega dogodka s Shane & Otis - meni je logično, da je se je to zgodilo. Podobno je bilo s Lost, prison break in Dexter. Več kot 2sezoni ne zdržim - mogoče je problem v meni :(

LordTado ::

Kaj je sedaj 14. epozido?

V tretji sezoni bi lahko šli dalje na nove objekte bolnice, večje stavbe itd...
Se združevali z skupinami kjer bi lahko zaradi kompleksnosti družbe posneli še in še epizod,pazit bi blo potrebno da nebi vse skupej prešlo v limonado.
Našli civilizacijo,zdravilo,ki bi ga ponesli v svet inna novo zaživeli,to bi moral it konec po mojih pojmih...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Izi ::

LordTado je izjavil:

V tretji sezoni bi lahko šli dalje na nove objekte bolnice, večje stavbe itd...
Se združevali z skupinami kjer bi lahko zaradi kompleksnosti družbe posneli še in še epizod,pazit bi blo potrebno da nebi vse skupej prešlo v limonado.

Tako nekako bo tudi šlo naprej.
Serija se počasi razvija in kot kaže bo tudi vedno daljša in bolj zanimiva. 1 sezona je imela samo 6 delov, 2 sezona je imela 13 delov, 3 sezona bo imela že 16 delov :))
Logično, ker kot pravijo je 2. sezona podrla vse dosedanje rekorde, ki se tičejo gledanosti, v zgodovini.

2. sezona je bila verjetno najbolj dolgočasen del serije. Hvala bogu za hordo zombijev, ki so končno pregnali skupino iz Hershelove farme naprej novim dogodivščinam naproti :D
Nisem pričakoval, da bodo kar celo sezono preživeli na dolgočasni farmi, ker originalna zgodba je o potovanju in kolikor mi je znano je celotna pot nekako v smeri proti Washington DC. Čeprav ne vem ali do tja sploh kdaj pridejo. Vsekakor še precej sezon ne.
Vmes morajo spoznati še kar precej skupin ljudi in skozi dati precejšnje število zanimivih lokacij.

Shane mi je bil od začetka antipatičen in mu privoščim , da mu je njegova zarota za prevzem vodstva, katero ni načrtoval sam, spodletela in imamo sedaj samo enega vodjo, kakor se spodobi.
Na koncu 2. sezone, ko je Rick končno "udaril po mizi" in razodel, da je sedaj konec demokracije (hvala bogu), je v ozadju pokazalo velikanski kompleks zaporov. Ker ga je na koncu tako lepo fokusiralo, pričakujem, da bodo ti zapori igrali opazno vlogo na začetku 3. sezone. Tako velik kompleks stavb bi znal skrivati marsikaj zanimivega.
Malo me je presenetilo, da je Hershel preživel, ampak je nekako logično, saj skupina rabi en glas razuma, kolikor je ozdravljeni alkoholik, ki je ostal brez farme sploh lahko razumen.

Sedaj pa še malo SPOILERJEV za 3. sezono:

Za 3. sezono so napovedali, da se končno pojavi "The Governor". To je en glavnih likov v seriji in voditelj ene velike skupine ljudi, okoli 40 jih mora biti vseh skupaj.
Pa Merle Dixon je tudi potrjen, da se vrne v 3. sezoni, ko ga celo 2. sezono ni bilo. To je starejši brat našega kmetička Daryla. Tisti, ki si je v 1. sezoni odsekal roko, da se je rešil pred zombiji. Dobrodušnemu T-Dogu, ki je takrat izgubil ključ za lisice se torej ne piše nič dobrega :P
Pa seveda Michonne (izg. Mišon), ki smo jo za hip videli na koncu 2. sezone, ko je pred smrtjo rešila Andrejo. Tudi ona je en glavnih likov. Skrivnostna in smrtonosna bejba s Katano, ki na verigi okoli vlači 2 zombija z odsekanimi rokami, se bo prej ali slej pridružila naši mali skupinici in vsi bodo posrani od strahu >:D Mišon je precej čudaška in nepredvidljiva in zelo spretna s svojo katano. Vsekakor se ji ni dobro zameriti. Po moje jo bodo srečali v zaporih, kjer bo verjetno še kakšna skupina ljudi....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

LuGi ::

masterpsi je izjavil:

mah, prav vesel sem da je konc. Zadnje 2dela sm sam na uro gledu kdaj bo konc. Nobene organizacije (zaščita kmetije, vikitokije bi lahko imeli, šparat o orožjem, backup plan, backup-backup plan), slaba strategija pobijanja (100 in 1 način mi gre po glavi, oni pa samo streljajo), glupo razmišljanje (kmetija je izgubljena!?!? čez 5ur bi bila čista) - z avti bi jih odpeljali stran in se odpeljali nazaj. itd. itd. itd...

Drama glede tega dogodka s Shane & Otis - meni je logično, da je se je to zgodilo. Podobno je bilo s Lost, prison break in Dexter. Več kot 2sezoni ne zdržim - mogoče je problem v meni :(


Res je pure zeh.. Upajmo da bo v tretji kaj več akcije in malo manj drame =)
««
3 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28525707 (840) Pithlit
»

The Walking Dead (Daryl &amp; Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464326 (217) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331564 (11551) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337464 (5642) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497509 (2531) oo7

Več podobnih tem