» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
68 / 86
»»

buttcrack ::

oo7 je izjavil:

Zakaj sta šla Mišone in Rik gasiti tisto verando ?
Smetarka se je kar dobro znajdla z tisto tisto salamoreznico.


flajšmašina?

MostWanted ::

Outcast je izjavil:

Ne štekam folka, ko še ne pogleda serije/filma, pol pa pride sem gor!!! ter joka 'spoiler, spoiler' in to že po določenem pretečenem času od zadnjega dela...


jaz sem pa eden redkih ki me spoilerji ne motijo, prav nasprotno, rad pogledam trailerje, izvem ka se bo dohajalo itd.. potem sm pa na trnih kdaj bo to kdaj se bo zgodilo tisto in kako na kak način.

Outcast ::

MostWanted je izjavil:

Outcast je izjavil:

Ne štekam folka, ko še ne pogleda serije/filma, pol pa pride sem gor!!! ter joka 'spoiler, spoiler' in to že po določenem pretečenem času od zadnjega dela...


jaz sem pa eden redkih ki me spoilerji ne motijo, prav nasprotno, rad pogledam trailerje, izvem ka se bo dohajalo itd.. potem sm pa na trnih kdaj bo to kdaj se bo zgodilo tisto in kako na kak način.


Mene osebno tud ne motijo spoilerji; včasih jih še na appu za serije pogledam.
ČE bi me pa motili, pa definitivno ne bi hodil sem gor, tega ne razumem....

imagodei ::

Outcast je izjavil:

Ne štekam folka, ko še ne pogleda serije/filma, pol pa pride sem gor!!! ter joka 'spoiler, spoiler' in to že po določenem pretečenem času od zadnjega dela...

A ga meriš v minutah al v sekundah? Ker če, pol je res preteklo že veliko minut ali sekund, od kar je del zunaj. Za normalne ljudi je pa ven prišel pred 1 dnevom.
- Hoc est qui sumus -

cebelar123 ::

imagodei je izjavil:

Outcast je izjavil:

Ne štekam folka, ko še ne pogleda serije/filma, pol pa pride sem gor!!! ter joka 'spoiler, spoiler' in to že po določenem pretečenem času od zadnjega dela...

A ga meriš v minutah al v sekundah? Ker če, pol je res preteklo že veliko minut ali sekund, od kar je del zunaj. Za normalne ljudi je pa ven prišel pred 1 dnevom.


Kaj pa hodiš v temo o kateri se pogovarjamo o seriji. Takoj ko je zunaj je dovoljeno kaj napisati, pa če je to 1 sekunda po končanem delu. Drugače pa počakaj dokler ne pogledaš in ne sili v to temo.

Ustvari si temo: 1 dan po predvajanju The Walking Dead in veselo tam debatiraj.

Outcast ::

cebelar123 je izjavil:

imagodei je izjavil:

Outcast je izjavil:

Ne štekam folka, ko še ne pogleda serije/filma, pol pa pride sem gor!!! ter joka 'spoiler, spoiler' in to že po določenem pretečenem času od zadnjega dela...

A ga meriš v minutah al v sekundah? Ker če, pol je res preteklo že veliko minut ali sekund, od kar je del zunaj. Za normalne ljudi je pa ven prišel pred 1 dnevom.


Kaj pa hodiš v temo o kateri se pogovarjamo o seriji. Takoj ko je zunaj je dovoljeno kaj napisati, pa če je to 1 sekunda po končanem delu. Drugače pa počakaj dokler ne pogledaš in ne sili v to temo.

Ustvari si temo: 1 dan po predvajanju The Walking Dead in veselo tam debatiraj.


Cebelar točno tako!
Jaz tudi po določenem času od zadnjega dela (> kot 1 dan:P) ne označujem teme z spoilerjem.

bambam20 ::

Uporabnix je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Končno so počistili smetišče. :P


Sicer ne vem, ker bom zdajle pogledal, ampak če, res hvala za spoiler.


A ja? Saj ne veš kaj sem pod čiščenje mislil. Glede, da je smetišče pomeni, da so okolico malo preuredili.

Normalni zadevo pogledamo isti dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Uporabnix ::

ooooooook, kr mirno fantje. Ne se razburjat, sej sploh ni problema.
In rupsi, še enkrat hvala - zdaj vem še to, kaj je kriterij normalnosti. :D

bambam20 ::

Uporabnix je izjavil:

ooooooook, kr mirno fantje. Ne se razburjat, sej sploh ni problema.
In rupsi, še enkrat hvala - zdaj vem še to, kaj je kriterij normalnosti. :D


Saj ti nisem točno povedal kaj so počistili. Morda odpad?. morda pa hordo zombjev?

Uporabnix ::

Ja no sej je ok, se oproščam za "pretirano reakcijo" in ti odpuščam potencialno spoilerstvo, ostalim pa se opravičujem za nepotrebno vrženo kost. Zdaj pa živimo dalje.

bambam20 ::

Uporabnix je izjavil:

Ja no sej je ok, se oproščam za "pretirano reakcijo" in ti odpuščam potencialno spoilerstvo, ostalim pa se opravičujem za nepotrebno vrženo kost. Zdaj pa živimo dalje.



Nič takšnega nisi prebral, kar bi vplivalo na ogled zadnjega dela.

Uporabnix ::

Res je. In še tretjič: ni problema.

imagodei ::

cebelar123 je izjavil:

Kaj pa hodiš v temo o kateri se pogovarjamo o seriji. Takoj ko je zunaj je dovoljeno kaj napisati, pa če je to 1 sekunda po končanem delu. Drugače pa počakaj dokler ne pogledaš in ne sili v to temo.

Ustvari si temo: 1 dan po predvajanju The Walking Dead in veselo tam debatiraj.

Da se ne boš razpočil od silne jezice :\ Jaz nisem bil tisti, ki se je pritoževal nad spoilerji. Mene je že zdavnaj izučilo, da ne berem tem o serijah, dokler nisem pogledal zadnjega dela. Ampak to je tako samo zato, ker ste nekateri nekulturni in morate nemudoma spoilat. Torej, že v roku 10 min (pol ure, treh ur, 12 ur) po ogledu morate, kot neučakani otroci takoj navalit s podrobnostmi iz zadnjega dela. Ker se je treba v temi pač pofočkat in povedat, da ste bili med prvimi, ki ste videli zadnji del.

Kot rečeno, nič skrbet zame, jaz sem se navadil in ne hodim v temo gledat, dokler ne pogledam zadnjega dela. Včasih je malo zoprno, ker poteka kakšna druga debata, jaz pa ne morem novega dela pogledat ravno isto minuto, ko se pojavi na TV-ju ali na travnikih, pa moram potem odgovarjat na tri, štiri ali včasih celo 14 dni stare poste.

Z malo uvidevnosti bi se sicer komentatorji v temi lahko zadržali vsaj kak dan ali dva glede očitnih podrobnosti, ampak realnost je pač taka, da so ljudje neolikani. Smo se že večkrat (v drugih temah) trudili dogovoriti, da zadnjega dela ne komentiramo ravno prvi moment oz. če že, to ustrezno označimo, ampak, lažje je bit nadut in trdit, da če ne pogledaš zadnjega dela, nimaš kaj delat v temi, kot pa napisat SPOILER ALERT - ali pa, boh ne daj, skopirat kodo:
<p style="color:white; background-color:white;">Tukajle napišeš spojler ...</p>

kar da efekt

Tukajle napišeš spojler ...


pa se lahko vsak zase odloči, a bo preberal spoiler al ne.

Se pa strinjam, da bi en dodaten gumb v Text vmesniku to precej olajšal...
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

bambam20 je izjavil:

Normalni zadevo pogledamo isti dan.

Ne vem, od kod ti ideja, da si ravno ti prototip normalnosti? Meni se zdi, da imamo "normalni" cel kup opravkov, ki niso nujno vezani na streamanje serije pri priljubljenem net ponudniku ali downloadanje s travnika.
- Hoc est qui sumus -

oo7 ::

buttcrack je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zakaj sta šla Mišone in Rik gasiti tisto verando ?
Smetarka se je kar dobro znajdla z tisto tisto salamoreznico.


flajšmašina?


Res je masa je bila ravno za v klobase samo še malo popra soli česna... :D

bambam20 ::

imagodei je izjavil:


Ne vem, od kod ti ideja, da si ravno ti prototip normalnosti? Meni se zdi, da imamo "normalni" cel kup opravkov, ki niso nujno vezani na streamanje serije pri priljubljenem net ponudniku ali downloadanje s travnika.


Tako kot nakupovanje ob nedelja, a ne?

imagodei ::

Ne vem, a projeciraš, al testiraš novo kristalno kuglo? Če slednje, reklamiraj, tale ti ne dela.

In kljub vsemu še vedno velja, da je vsaj prvi dan, dan in pol po objavi nove epizode kulturno in uvidevno, če pred sprostitvijo ročne zavore na jeziku (OK, v tem primeru tipkanja po tipkovnici) vklopiš možgane in se majčkeno zadržiš okoli spoilerjev. Ti, ali pa kdo drug.
- Hoc est qui sumus -

bambam20 ::

Čiščenje smetišča oz. odpada sploh ni spoiler.

jkosen ::

Se strinjam s tistimi, da ne berite teme (katere koli), če niste še pogledali epizode...če te skrbijo spojlerji.
Rock N Roll

imagodei ::

rupsi31> "Čiščenje smetišča oz. odpada sploh ni spoiler."

Mhm, ti si kar govori to. V kontekstu je bilo kar prilično jasno, kam pes taco moli. Ampak sploh ni point, a si ti spoilal al kdo drug. Jaz ne oštevam nikogar posamično, samo na splošno govorim, da je glede spoilerjev prisotno neko pobalinstvo, nekulturno obnašanje, egoizem. Tisti, ki objavlja, misli samo na to, kako se bo prvi (drugi, tretji...) pofočkal v temi in drugim povedal nekaj očitnega. Nekaj takega, kar vsak, ki si epizodo ogleda sam, jasno vidi in ne potrebuje dodatne razlage. Skratka, egoistično, neučakano, otročje. Pa če boste s tem nadaljevali, se jaz zato ne bom nič hudoval. Kot rečeno, teme (te ali katere druge) ne berem, dokler nisem na tekočem.


jkosen> "Se strinjam s tistimi, da ne berite teme (katere koli), če niste še pogledali epizode...če te skrbijo spojlerji."

Kar je, če bi se bili sposobni nekateri sodelujoči malce zadržat, brezvezen nasvet. Ker se pa niso (niste), je pa to seveda nasvet na mestu. Bravo.
- Hoc est qui sumus -

D3m0r4l1z3d ::

Sem si privoščil zadnji dve skupaj pogledati. Prijetno presenečen, čeprav so izgubo Korla zelo površno pokazali, igralka Michonne na trenutke slabo prikaže žalost, odsotna in begajočo mimiko obraza, Rick pa ima le eno paleto. Je le sin umiral in ne eden izmed soborcev, tipo pa odigral eno in isto. Drugače pa dodirljivo, bi rekli Kroati.

Lol, Negan pokazal željo po dialogu z Rickom, hkrati pa je učni primer kako nandolgi rok vse pokvariti znotraj družbe in v okolici.

Vseeno so bili trenutki, s katerimi so pokazali, da še niso za na odpad, čeprav je počiščen, pun intended.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

nekikr ::

Kar je, če bi se bili sposobni nekateri sodelujoči malce zadržat, brezvezen nasvet. Ker se pa niso (niste), je pa to seveda nasvet na mestu. Bravo.

In o čem točno si mislil, da teče debata, ko si videl, da je zunaj nov del in da so novi prispevki? O receptih za potico?

Outcast ::

To lahko debatiramo v neskončnost; vedno se bo nekdo našel, ki mu nekaj ni bo prav...če vas motijo spoilerji ne hodite sem gor (kak dan ali dva)!:P


OFF TOPIC (ojoj spet bo ogenj u hiši:)

Mogoče kdo ve, ali Kirkman sproti piše strip ali ima neko vizijo kako naj bi se strip končal?
Verjetno je kje to že povedal, pa se mi ne da iskati in gledati...:D

D3m0r4l1z3d ::

Dokler prinaša denar. Edina vizija.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

imagodei ::

nekikr je izjavil:

Kar je, če bi se bili sposobni nekateri sodelujoči malce zadržat, brezvezen nasvet. Ker se pa niso (niste), je pa to seveda nasvet na mestu. Bravo.

In o čem točno si mislil, da teče debata, ko si videl, da je zunaj nov del in da so novi prispevki? O receptih za potico?

Ne govorimo o isti stvari. Jaz govorim o preprosti gesti uvidevnosti do drugih, ki spremljajo temo, ti pa govoriš o tem, kako se mora vsak sodelujoči v temi sam pazit, da ne prebere spoilerjev. Tvoja trditev je v celoti resnična, a niti malo ne vpliva na to, da vsak sodelujoči lahko ravno tako sam pri sebi sklene, da bo uvideven do drugih in ne bo že prvo minuto razkrival vsebine nove epizode.

Nima veze o čem sem jaz mislil, da teče debata. Kot že mnogokrat povedano, jaz ne berem tem o serijah, dokler nisem na tekočem. Važno je to, da imajo ljudje različne motive za sodelovanje v temi - in če ne želijo videt spoilerjev prvo minuto, ko je del zunaj, je to povsem legitimno. Včasih teče (vzporedno s komentiranjem novih delov) tudi kakšna druga sub-debata o seriji, o logičnosti/nelogičnosti poteka dogodkov v seriji, o neumnostih iz prejšnjega dela, obnavlja se dogodke iz prejšnjih sezon, ugiba (pazi, ne spoila) možen potek za naprej, razpravlja se o časovnem sosledju, rasti/padanju kvalitete, razpravlja se o igralcih, o novih napovedanih sezonah - Whatever.

Če imajo sodelujoči v debati malo kulture, označijo svoj nujni in neobhodni spoiler z besedo (ali dvema): SPOILER (ALERT). Če so še malo html splošno razgledani, lahko s preprosto html kodo skrijejo besedilo. Tako lahko vsaka morebitna druga debata poteka nemoteno naprej - kdor pa ima rad Spoilerje ali pa je že pogledal zadnji del, pa tudi čisto kamot prebere.
- Hoc est qui sumus -

D3m0r4l1z3d ::

Jasno, o tem pisati je že spamanje.

Skratka veseli me kako so nadaljevali precej slab prvi del te sezone. Še vedno so karakterji poneumljeni zaradi poteka zgodbe, kar me moti, zelo.

Čudno, da so Korla skenslali, lik ima potencial, kot otrok je drugače doživljal vse to, lahko bi postal glavni protagonist ali celo negativec. Škoda, da več ne vpletajo RPG elementov, zdaj so le bežno omenili Korlov hladokrvni uboj dečka, ki je že predajal svoje orožje in premalo dajo na razvoj lika.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Bye ::

Verjetno je Korl zahteval več denarja, pa so ga zato ugriznili :) Upam, da osma ne bo zadnja sezona, ter tako razvlečena kot prejšnja. Pred časom je bil producent oz. režiser polnih ust, da imajo materiala za 20 sezon. Bomo videli... Z razvlečenostjo sigurno ne bodo prišli niti do 10. sezone, ker jim bo gledanost do takrat na dno padla.

nekikr ::

Ne govorimo o isti stvari. Jaz govorim o preprosti gesti uvidevnosti do drugih, ki spremljajo temo, ti pa govoriš o tem, kako se mora vsak sodelujoči v temi sam pazit, da ne prebere spoilerjev.

Nehaj. Če pogledaš temo za zadnjih vsaj 30 strani je brez izjeme vedno takoj po novi epizodi debata kako bedna je bila in kako so to in ono naredili narobe in kako nihče več tega ne bo v kratkem gledal. Če nekdo po 30ih straneh še vedno ne dojame tega in tudi na 31 strani naivno misli, da zdaj pa res ne bo debate o novem delu, potem je povsem vseeno o čem se tule pogovarjajo, ker spoilerja tako ali tako ne bo razumel, ker je prebutast.

imagodei ::

Da stanje je tako v ničemer ne spremeni tega, da bi omikana in uvidevna skupnost morala ravnati drugače ter v prehodnem času ustrezno označit spojlerje. Značka "SPOILER ALERT" ni nekaj, kar je zraslo na zelniku 5 osebkov iz slo-techa, pač pa je precej globalna reč. Torej ne gre za posebnost ali kaprico obskurnega dela, gre za precej splošen pojav. Dejstvo pa je, da se množica uporabnikov obnaša sebično in otročje.

Enako kot ti na vse načine opravičuješ spojlerje in zakaj se lahko razkriva vsebino novega dela, lahko jaz rečem, da ni lažjega kot na začetek posta dodati vrstico z besedicama: "SPOILER ALERT!".

Over&Out.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

bambam20 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Sem si privoščil zadnji dve skupaj pogledati. Prijetno presenečen, čeprav so izgubo Korla zelo površno pokazali,


Izgubo Korla so prikazali površinsko, pa so mu namenili eno celotno epizodo?

bambam20 ::

Bye je izjavil:

Verjetno je Korl zahteval več denarja, pa so ga zato ugriznili :) Upam, da osma ne bo zadnja sezona, ter tako razvlečena kot prejšnja. Pred časom je bil producent oz. režiser polnih ust, da imajo materiala za 20 sezon.


Igralca bi lahko mirno nadomestili z drugim. To sploh ni problem.

Problem je, ker je Korl v seriji prikazan kot en velik nesposoben debil, medtem , ko je v stripu fant sposoben.

Glede, kako umetno raztegujejo zadeve imajo materijala za 30 sezon, glede koliko je strip spredaj. Samo hvala bogu, da bo zadeva kmalu ukinjena. Za serijo TWD potrebuješ ti napetost, dobre negativce in ne sluzasto limonado, kjer se ne dogaja nič.

Bye ::

No saj, če mislijo raztegovati tako kot 7. sezono, oz. še kakšno prej, naj raje zaključijo.

bambam20 ::

Bye je izjavil:

No saj, če mislijo raztegovati tako kot 7. sezono, oz. še kakšno prej, naj raje zaključijo.


Problem je v sami zasnovi zgodbe. Strip prenese marsikaj. Igrana serija pa ne. Strip prelistaš, tudi, če je slaba številka v 5 minutah.

Bye ::

OPOZORILO _ KVARNIK!



Bojda so v stripu že zdavnaj opravili s Savioursi...

bambam20 ::

Bye je izjavil:

OPOZORILO _ KVARNIK!
Bojda so v stripu že zdavnaj opravili s Savioursi...


Noro. Res. Kaj ti misliš, da če napišeš z velikimi črkami Opozorilo-kvarnik, da je ok? Kvarnik bi moral zakriti!


Potem pa mene podjebavate , ko napišem " da so počistili smetnjak"

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bye ()

Bye ::

Ja, sori no, se posipam s pepelom. Sem mislil, da v tej temi že veste vse o stripu.
SE OPRAVIČUJEM

bambam20 ::

Bye je izjavil:

Ja, sori no, se posipam s pepelom. Sem mislil, da v tej temi že veste vse o stripu.
SE OPRAVIČUJEM


Ta tema je izključno o dogajanu v seriji in smo se že zdavnaj zmenili, da se dogodkov iz stripa sem ne piše, ker zgodba ni popolnoma enaka.

Eni stripa ne berejo.

@imogadei bo sedaj dobil ošpice. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Bye ::

Pardoniram. Sam itak, zgodba v stripu ni enaka dogajanju v seriji, potem sploh ne more biti govora o kvarniku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

bambam20 ::

Bye je izjavil:

Pardoniram. Sam itak, zgodba v stripu ni enaka dogajanju v seriji, potem sploh ne more biti govora o kvarniku.


A v seriji jih bodo pustili na miru? Še čudno, da nisi napisal , kaj se dogaja z Neganom.


Bye je izjavil:

OPOZORILO _ KVARNIK!
Bojda so v stripu že zdavnaj opravili s Savioursi...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bye ()

Bye ::

Nimam pojma. Tole o dogajanju v stripu sem nekje random prebral. Ne se jezit, ajde.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

bambam20 ::

Bye je izjavil:

Nimam pojma. Tole o dogajanju v stripu sem nekje random prebral.


Mene tako ne moti, ker sem liberalen. Problem je v slo-techovski večinski populaciji, ki je malo čudna po obnašanju in iz muhe delajo slone.

Bye ::

Bi izbrisal, pa ne morem. A bi lahko kdo končno uredil, da se lahko briše tudi objave, starejše od 1 minute? Mislim....;(

bambam20 ::

Bye je izjavil:

Bi izbrisal, pa ne morem. A bi lahko kdo končno uredil, da se lahko briše tudi objave, starejše od 1 minute? Mislim....;(



Lahko. Moderatorjem napiši, da pobrišejo.

Bye ::

V mislih sem imel, da lahko sam pobrišem lastno kreacijo. Ehmmm, ok... Moderatorja prosim, da izbriše post s "kvarnikom".

D3m0r4l1z3d ::

bambam20 je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Sem si privoščil zadnji dve skupaj pogledati. Prijetno presenečen, čeprav so izgubo Korla zelo površno pokazali,


Izgubo Korla so prikazali površinsko, pa so mu namenili eno celotno epizodo?

Žal se ne meri po teh merilih.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

MasterTade ::

gledam samo še zato ker sem prišel tako daleč

Bye ::

@MasterTade
Word!

bambam20 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

bambam20 je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Sem si privoščil zadnji dve skupaj pogledati. Prijetno presenečen, čeprav so izgubo Korla zelo površno pokazali,


Izgubo Korla so prikazali površinsko, pa so mu namenili eno celotno epizodo?

Žal se ne meri po teh merilih.



Mhm. Seveda. Celo epizodo so namenili, kako smo gledlai mulca, namesto, da bi enostavno zadevo pohitrili in pokazali, kako se po nekaj urah spremeni v zombija.

MasterTade je izjavil:

gledam samo še zato ker sem prišel tako daleč


Jaz gledam serijo seveda zari stripa in seveda , da vidim kaj jim uspe v seriji pokvarit. Scenaristi so eni od največjih lolekov pri tej seriji. vse imajo položeno na mizo. Samo malce bi zadevo spremnili dodelali ampak tega niso sposobni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

D3m0r4l1z3d ::

Gledali smo mulca spat in očeta potočiti par solz. Ne bluzi.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

MostWanted ::

imagodei idi pa si kupi banjico sladoleda pa se zjoki
««
68 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28726189 (300) oo7
»

The Walking Dead (Daryl &amp; Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464341 (232) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331920 (11907) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337493 (5671) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497526 (2548) oo7

Več podobnih tem