» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
67 / 86
»»

nekikr ::

Nesta je izjavil:

Šele cez 1 mesc ?

Klub temu da je lahko na case dolgocasno je najboljše kar sem našel trenutno na sporedu... Predlagate kj boljšega?

Vikings!

oo7 ::

Lauren Cohan Fielding Slew Of Pilot Offers - Is She Done With 'The Walking Dead'?

The first batches of offers for the 2018 broadcast pilots are out, and one surprising name has stood out, The Walking Dead star Lauren Cohan. The actress, who plays Maggie on the hit AMC zombie drama, has been very sought after with close to half-dozen offers so far.

http://deadline.com/2018/02/lauren-coha...

Outcast ::

The Walking Dead Season 8- 'No Guarantees' Official Teaser

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

oo7 ::

The Walking Dead 8x09 Sneak Peek #2 Season 8 Episode 9

oo7 ::

Jutri pa Walking dead nadaljevanje 8 sezone pri nas pa v ponedeljek zjutraj :)

Da vidimo kaj bo z Koralom.

bambam20 ::

In tole ima še vedno ogromno gledalcev? Celo epizoda en navaden raztegnjen žvečilni. :P

Outcast ::

Men je najboljš k ti vsakič zabiješ 45 min za ogled pa pol še ene 3,7 ure za pluvanje serije...upam da boš to še dolgo počel, ker se bo še dooolgo snemalo:P

Tr0n ::

Man, that was brutal. :'(

bambam20 ::

Outcast je izjavil:

Men je najboljš k ti vsakič zabiješ 45 min za ogled pa pol še ene 3,7 ure za pluvanje serije...upam da boš to še dolgo počel, ker se bo še dooolgo snemalo:P


A ti res misliš, da sem si vzel 45 minut časa, da bi gledal kako Korl umira? Zadevo sm prevrtel v 5-ih minutah.

Res si kekec, če misliš, da si za ta drek vzamem dejansko 1 uro.

Outcast ::

Haha ker Shmuck LOL:))

Del je bil kar razvlečen, ampak jim je oproščeno ker je bil to pač Carl...Je imel Shane prav ko je reku Ricku da misli da ne bo mogel skrbeti za njih (družino). Ostane mu samo še Judith:(

Je blo pa končno razloženo kaj je bla fora z postaranim Rickom...ni mi pa jasno kaj se na koncu pod tistim drevesom zgodi? Spet kake 'blodnje'???

bambam20 ::

Outcast je izjavil:


Je blo pa končno razloženo kaj je bla fora z postaranim Rickom...ni mi pa jasno kaj se na koncu pod tistim drevesom zgodi? Spet kake 'blodnje'???


Sej bi ti povedu, zakaj vidimo tam Ricka, samo potem bi to bil spoiler.

Outcast ::

bambam20 je izjavil:

Outcast je izjavil:


Je blo pa končno razloženo kaj je bla fora z postaranim Rickom...ni mi pa jasno kaj se na koncu pod tistim drevesom zgodi? Spet kake 'blodnje'???


Sej bi ti povedu, zakaj vidimo tam Ricka, samo potem bi to bil spoiler.


Je bilo v stripu prikazana ta scena?
Ker jaz se je ne spomnim iz stripa....

radmannsdorf ::

bambam20 je izjavil:

Zadeva je tako dolgočasna postala, da mi je res vseeno. Scenaristi si zaslužijo minus 10 oceno.

se podpišem. včasih smo komaj čakali, zdaj mi pa dol visi za to razvlečeno dolgočasje. zombijev skoraj ni več. :)

oo7 ::

Ta serija potrebuje resne sprembe. Pol likov je preveč pa čas, da gredo spet na pot. Hilltop, aleksandrija, kingdom to je že brez veze.

buttcrack ::

še negan je postal vrtnar... GTFO

bambam20 ::

Outcast je izjavil:


Je bilo v stripu prikazana ta scena?
Ker jaz se je ne spomnim iz stripa....


Če si bral strip potem veš kako in kaj.

Outcast ::

bambam20 je izjavil:

Outcast je izjavil:


Je bilo v stripu prikazana ta scena?
Ker jaz se je ne spomnim iz stripa....


Če si bral strip potem veš kako in kaj.


J**** ga, ušlo...bom mogu mal nazaj pobrskat.

bambam20 ::

Outcast je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Outcast je izjavil:


Je bilo v stripu prikazana ta scena?
Ker jaz se je ne spomnim iz stripa....


Če si bral strip potem veš kako in kaj.


J**** ga, ušlo...bom mogu mal nazaj pobrskat.


Te scene, ko Rick sedi prislonjen drevesu v stripu ni. Samo to ni tako pomembno. Veš pa, zakaj je krvav.

oo7 je izjavil:

Ta serija potrebuje resne sprembe.


Ne skrbi. To serijo bodo ukinali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Nesta ::

Super serija :)
Komaj cakam da vidim kako se bo Negan spreobrnu o friendly neighbor gardenerja ;)

flyby ::

Serija je res že težko gledljiva. Če sezone 9 ne bodo prilagodili, sezone 10 ne bo.

bambam20 ::

Nesta je izjavil:

Super serija :)
Komaj cakam da vidim kako se bo Negan spreobrnu o friendly neighbor gardenerja ;)


Lol. A ti si tudi na analgetikih tako kot Rick?

buttcrack ::

sarkazem detektor ti je crknu...

bambam20 ::

buttcrack je izjavil:

sarkazem detektor ti je crknu...


Rick je na analgetikih.

Nesta ::

nekikr je izjavil:

Nesta je izjavil:

Šele cez 1 mesc ?

Klub temu da je lahko na case dolgocasno je najboljše kar sem našel trenutno na sporedu... Predlagate kj boljšega?

Vikings!


Tele Vikingse gledam že 2 mesca pa sem uspel le 3 serije pogledat

bambam20 ::

Nesta je izjavil:

nekikr je izjavil:

Nesta je izjavil:

Šele cez 1 mesc ?

Klub temu da je lahko na case dolgocasno je najboljše kar sem našel trenutno na sporedu... Predlagate kj boljšega?

Vikings!


Tele Vikingse gledam že 2 mesca pa sem uspel le 3 serije pogledat



Če še nisi gledal, potem poglej SOns of Anarchy... odlična serija o bikerskem klubu.

LeQuack ::

Uh ta del pa je bil muka za gledat. Pol serije o Carlu z raznimi monologi, pol serije pa še kukr tolk gledljive samo tam pobijejo cel bataljon unih potem pa dobijo vest ko je na vrsti glavni bad guy, tko da more bogi tamal zbodt. Kdo piše te scenarije, to je res rubbish.
Quack !

MostWanted ::

ka ste dosadni z tem kritizoranjem, sej vem 100ludi 100čudi. sam ste se že prevč razvadl. tk pač je pr vsaki seriji da se razpoteguje v zadnjih par sezonah.

kar se tiče te epizode, ful fajn, izvedl smo čemu postaran rick ki smo ga že v prvi epizodi vidli. konc pa tudi wtf? ustreljen ali ugriznjen, da ne omenjam negana kako hodi proti njemu judith, moja je bla čist da fak je zdj to, js ne vrjamem da se bo spreobrnu .

bambam20 ::

MostWanted je izjavil:

ka ste dosadni z tem kritizoranjem, sej vem 100ludi 100čudi. sam ste se že prevč razvadl. tk pač je pr vsaki seriji da se razpoteguje v zadnjih par sezonah.


Preveč smo se razvadili.

Mogoče smo pa samo strip prebral nekje 4 leta nazaj, ko je bilo tole dogajanje okoli Negana in je tam zadeva na zelo visokem nivoju? Si mogoče pomislil na to?

MostWanted ::

strip primerjaš z videom. tapravi si.

bambam20 ::

MostWanted je izjavil:

strip primerjaš z videom. tapravi si.


Oprosti. Serija je delana po stripu. Strip je vedno referenca, ker je zgodba prenešena iz njega.

MostWanted ::

že, ampak strip je pač strip, video je pa video, in pa režiser čist po svoje potem posname vse:sceno, scenarij, like, okolje itd...

bambam20 ::

MostWanted je izjavil:

že, ampak strip je pač strip, video je pa video, in pa režiser čist po svoje potem posname vse:sceno, scenarij, like, okolje itd...


Ni res. Večino dogajanja v seriji je enako kot v stripu. To bi vedel, če bi strip bral. Problem nastane, ker v seriji potem delajo nenormalne odklone, kjer spremljamo potem eno pizodo dogajanje okoli enega lika ( to je umiranje Karla ).

Po svoje zasnovana je serija Fear of the walking dead in serijal iger The Walking dead... To dvoje ima lastne like in lastno zgodbo.

V seriji spremljamo precej enako ali pa 95% enako zgodbo, kot se dogaja v stripu, vendar je tistih 5% ustvarjenih slabo in vse skupaj uničuje.

V Stripu imamo enostavno Negana, ki je šef in potem Dwaighta, ( tip z iznakaženim obrazom ) ki je njegova desna roka. To je to.

V Seriji so šli zakomplicirat in dodali še en kup Neganovih poveljnikov o katerih potem zgodba teče, ki je nepomembna.

Sicer je pa tudi Strip že zdavnaj izgubil na zanimivosti in kvaliteti in se zgolj šlepa na stari slavi. Ampak ok. Pri stripu to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

imagodei ::

bambam20 je izjavil:

Sicer je pa tudi Strip že zdavnaj izgubil na zanimivosti in kvaliteti in se zgolj šlepa na stari slavi. Ampak ok. Pri stripu to gre.

Ker? Se tebi osebno dopade in mu pogledaš skozi prste, al kakšne objektivne metrike imaš za določanje, da se strip sme šlepat na stari slavi, serija pa ne?

Drugače se strinjam s tem, da televizijske/filmske priredbe navadno uničijo ali vsaj orenk iznakazijo literarno (stripovsko) predlogo. To je bilo v zadnjem času npr. zelo prominentno v Game of Thrones (tudi še preden so začeli prehitevati literarno podlago). Ampak v bistvu je nesmiselno se razburjat okoli tega - knjiga (strip) je knjiga (strip) in bo to tudi ostala za vse, ki bi kdaj želeli prebrati original. TV/filmska priredba pa je samostojen izdelek, ki bolj ali manj sledi predlogi.

Ne pravim, da je nesmiselno primerjat in kritizirat posamezne odločitve snovalcev serije, na koncu dneva pa si ni ravno treba pulit las, če serija nikakor ne izpolnjuje pričakovanj tistih, ki so pred tem brali knjigo (strip v tem primeru).
- Hoc est qui sumus -

bambam20 ::

imagodei je izjavil:


Ker? Se tebi osebno dopade in mu pogledaš skozi prste, al kakšne objektivne metrike imaš za določanje, da se strip sme šlepat na stari slavi, serija pa ne?


V stripu je to vseeno lažje in strip bo obstajal še zelo dolgo, medtem ko bodo serijo ukinili.

imagodei ::

Morda je to povezano s proizvodnimi stroški in pričakovanim dobičkom? Pri stripu so stroški mnogo nižji in od dobička zlahka živi majhna ekipa ustvarjalcev, založnikov itd. Serija? Če samo začnemo seštevat stroške igralcev, ekipe ...
- Hoc est qui sumus -

Uporabnix ::

Kaj je sploh point? Enim je všeč, drugim ne.

bambam20 ::

imagodei je izjavil:

Morda je to povezano s proizvodnimi stroški in pričakovanim dobičkom? Pri stripu so stroški mnogo nižji in od dobička zlahka živi majhna ekipa ustvarjalcev, založnikov itd. Serija? Če samo začnemo seštevat stroške igralcev, ekipe ...


Morda moraš strip ustvarit? Rabiš zamisel, kako boš zgodbo peljal naprej, rabiš nove like...

Scenaristi za serijo imajo zaradi stripa zgodbo na pladnju. Saj niso nič sami ustvarili: Samo vzeli so to, kar je v stripu. In iz tega ne znajo delat uspešne zgodbe. Kako je to težko, ko imaš zadevo dobesedno položeno na mizo. Samo prenesit jo moraš na enkran.

imagodei ::

Odgovarjaš na nekaj, česar jaz nisem nikoli trdil. Vsa čast ustvarjalcema stripa za dobro idejo in scenarij. Ampak, ne govoriva o tem.

Jaz sem odgovarjal na tvojo trditev, da "je pa tudi Strip že zdavnaj izgubil na zanimivosti in kvaliteti in se zgolj šlepa na stari slavi. Ampak ok. Pri stripu to gre." Torej, da stripu lahko oprostimo šlepanje na stari slavi, čeprav je zdaj že izgubil na zanimivosti in kvaliteti. Odgovarjal sem na tvojo nadaljno trditev, da "V stripu je to vseeno lažje in strip bo obstajal še zelo dolgo, medtem ko bodo serijo ukinili."

V ničemer se to ne dotika originalne ideje in javnega priznanja, ki ga lahko damo avtorjema. Ne glede na to, kako originalna in super ideja je bila - ko bo ljudi minilo navdušenje in stripa ne bodo več kupovali, se bosta ustvarjalca verjetno premaknila k drugim projektom - enako kot ustvarjalci serije. V ničemer pa tvoja osebna navdušenost nad stripom in tvoja lastna percepcija, da stripu lažje oprostimo šlepanje na staro slavo kot TV seriji, te trditve ne naredi resnične.
- Hoc est qui sumus -

Nesta ::

Res top serija. Edino kar je zanimivo ko moramo čakati na GOT ipd serije ?

oo7 ::

Kot kaže bomo dobili še več TV serij The walking dead

'Walking Dead' Boss Planning Other Spinoffs in New Role

https://www.hollywoodreporter.com/live-...

oo7 ::

Zakaj sta šla Mišone in Rik gasiti tisto verando ?
Smetarka se je kar dobro znajdla z tisto tisto salamoreznico.
Zanimiv pogovor med Rikom in Neganom.

bambam20 ::

Končno so počistili smetišče. :P

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Uporabnix ()

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Zakaj sta šla Mišone in Rik gasiti tisto verando ?


To pa tudi mene zanima.

LeQuack ::

oo7 je izjavil:

Kot kaže bomo dobili še več TV serij The walking dead

'Walking Dead' Boss Planning Other Spinoffs in New Role

https://www.hollywoodreporter.com/live-...


Se pravi imajo zelo na tanko namazan kruh z vsebino, sedaj bodo pa še to probabli stanjšati.
Quack !

bambam20 ::

LeQuack je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kot kaže bomo dobili še več TV serij The walking dead

'Walking Dead' Boss Planning Other Spinoffs in New Role

https://www.hollywoodreporter.com/live-...


Se pravi imajo zelo na tanko namazan kruh z vsebino, sedaj bodo pa še to probabli stanjšati.


Saj walking dead je zadeva, ki ima skoraj neomejen možnosti. Vse kar potrebuje je soliden scenarij in dobre like. Igra Walkig dead je boljša kot serija.

flyby ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Zakaj sta šla Mišone in Rik gasiti tisto verando ?


To pa tudi mene zanima.


Ker je Karlo rad sedel na njeni strehi... mislim, da prizor ni imel kakega globjega pomena. končno ena dokaj gledljiva epizoda...

Outcast ::

Tole z verando je bilo bolj simbolično; pač ker je Carl rad sedel tam gor, če/ko se bodo vrnili, da ostane nek spomin na Carla.
Tudi zaradi vseh emocij (obup, žalost, izguba, bolečina, strah) nista ravno trezno mislila pri tem.

Tudi men je bil kar dober del, očitno bomo videli še ostale akterje v 11 delu...





SPOILER S8E11
Opening Minutes

FTad ::

bambam20 je izjavil:

Končno so počistili smetišče. :P


Meni se zdi, da se na smetiscu skriva marsikaj zanimivega in uporabnega, kar lahko Rick and Company uporabijo proti Neaganu, ce se odlocijo malce bolj raziskovati.

Uporabnix ::

bambam20 je izjavil:

Končno so počistili smetišče. :P


Sicer ne vem, ker bom zdajle pogledal, ampak če, res hvala za spoiler.

Outcast ::

Ne štekam folka, ko še ne pogleda serije/filma, pol pa pride sem gor!!! ter joka 'spoiler, spoiler' in to že po določenem pretečenem času od zadnjega dela...
««
67 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28726152 (263) oo7
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464340 (231) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331864 (11851) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337493 (5671) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497526 (2548) oo7

Več podobnih tem