» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
59 / 86
»»

Smrekar1 ::

oo7 je izjavil:

Finalna epizoda v tej sezoni naj bi se zaključila brez cliffhangerja vsaj tako so pisali.


Možnosti torej ni veliko:

1. Rick in praktično vsa njegova skupnost pomre, serija se zaključi.
2. Negana odstranijo in Rick s svojo skupine prevzame njegovo vlogo.
3. Ricka in njegovo skupino v celoti asimilirajo k Neganu.
4. Rick s svojo skupino sprevidi, da Negana ne bo moč pomagati in pobegnejo daleč stran.
5. Negana premagajo, skupino iztrebijo in naprej živijo ob zavezniških naselbinah.

To je mislim da to.

Meni je najljubša opcija 2.

D3m0r4l1z3d ::

Rick ne bo mogel prevzeti njegove vloge, črtaj 2. opcijo. Situacija je precej zanimiva, ob porazu Negana se znanjo razbežat ali pa Trevor prevzame in potem naslednjo sezono gta 6 :))
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

Smrekar1 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Finalna epizoda v tej sezoni naj bi se zaključila brez cliffhangerja vsaj tako so pisali.


Možnosti torej ni veliko:

1. Rick in praktično vsa njegova skupnost pomre, serija se zaključi.
2. Negana odstranijo in Rick s svojo skupine prevzame njegovo vlogo.
3. Ricka in njegovo skupino v celoti asimilirajo k Neganu.
4. Rick s svojo skupino sprevidi, da Negana ne bo moč pomagati in pobegnejo daleč stran.
5. Negana premagajo, skupino iztrebijo in naprej živijo ob zavezniških naselbinah.

To je mislim da to.

Meni je najljubša opcija 2.



Jaz bi rekel, da bodo Negana premagali ampak bo Negan ostal živ in še tečnaril v 8 sezoni.

Smrekar1 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Rick ne bo mogel prevzeti njegove vloge, črtaj 2. opcijo.


Ah daj no, celo sezono gradijo na tem, da je razlika med Rickom in Neganom zelo zamegljena. Poglej kako se je končal predzadnji del.

oo7 je izjavil:


Jaz bi rekel, da bodo Negana premagali ampak bo Negan ostal živ in še tečnaril v 8 sezoni.


Kot the Governor? Upam da ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

oo7 ::

Ko se je Negan pogovarjal zdaj v zadnji epizhodi z Sasho je rekel, da prihaja nekaj velikega ali nekaj podobnega. Mogoče ve za napad ali je mislil kaj drugega ?

Smrekar1 ::

oo7 je izjavil:

Ko se je Negan pogovarjal zdaj v zadnji epizhodi z Sasho je rekel, da prihaja nekaj velikega ali nekaj podobnega. Mogoče ve za napad ali je mislil kaj drugega ?


Omenil je, da mu je ptička povedala, da ima Rick neke načrte in se bo zgodilo nekaj velikega. Lahko da namerava iztrebiti vse moške prebivalce Aleksanrdije ali kaj podobnega, lahko je tudi nekaj povsem drugega.

Morda bo tudi Ricku ponudil "državljanstvo". Jasno je, da obdrži samo najbolj zagrete in najbolj sposobne in da bi mu Rick lahko prinesel ogromno koristi. To bi bila opcija št. 3.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

oo7 ::

Smrekar1 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ko se je Negan pogovarjal zdaj v zadnji epizhodi z Sasho je rekel, da prihaja nekaj velikega ali nekaj podobnega. Mogoče ve za napad ali je mislil kaj drugega ?


Omenil je, da mu je ptička povedala, da ima Rick neke načrte in se bo zgodilo nekaj velikega. Lahko da namerava iztrebiti vse moške prebivalce Aleksanrdije ali kaj podobnega, lahko je tudi nekaj povsem drugega.

Morda bo tudi Ricku ponudil "državljanstvo". Jasno je, da obdrži samo najbolj zagrete in najbolj sposobne in da bi mu Rick lahko prinesel ogromno koristi. To bi bila opcija št. 3.


Težka bo npr Daryla niso zlomili Eugene je pa takoj postal Negan in v Rickovi skupini je vsakega po malo.

Če Negan ve za načrte potem je možno, da jim sploh ne bo uspelo premagati Negana >:D

FTad ::

oo7 je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ko se je Negan pogovarjal zdaj v zadnji epizhodi z Sasho je rekel, da prihaja nekaj velikega ali nekaj podobnega. Mogoče ve za napad ali je mislil kaj drugega ?


Omenil je, da mu je ptička povedala, da ima Rick neke načrte in se bo zgodilo nekaj velikega. Lahko da namerava iztrebiti vse moške prebivalce Aleksanrdije ali kaj podobnega, lahko je tudi nekaj povsem drugega.

Morda bo tudi Ricku ponudil "državljanstvo". Jasno je, da obdrži samo najbolj zagrete in najbolj sposobne in da bi mu Rick lahko prinesel ogromno koristi. To bi bila opcija št. 3.


Težka bo npr Daryla niso zlomili Eugene je pa takoj postal Negan in v Rickovi skupini je vsakega po malo.

Če Negan ve za načrte potem je možno, da jim sploh ne bo uspelo premagati Negana >:D


Lahko, da ve, da se nekaj pripravlja, mislim pa, da ne ve, da so na sveze dobili goro orozja. Mislim, da jih Negan podcenjuje.

Smrekar1 ::

FTad je izjavil:


Lahko, da ve, da se nekaj pripravlja, mislim pa, da ne ve, da so na sveze dobili goro orozja. Mislim, da jih Negan podcenjuje.


Ne pozabi na zaveznike, samo smetarjev je čez 100. Dodaj še Hribarje in Kraljestvo in ima Negan pred sabo desetkrat večji problem kot pričakuje.

Saša in Eugene imata morda kakšen bolj napreden načrt kot umreti oz. se pridružiti Neganu. Sploh to kako so dobili Sašo je tako umetno in za lase privlečeno, da se mi zdi, da mora biti tu zadaj še kaj več.

oo7 ::

Je kdo pogledal promo? Tam nakaže kje naj bi se vse skupaj dogajalo.

Smrekar1 ::

oo7 je izjavil:

Je kdo pogledal promo? Tam nakaže kje naj bi se vse skupaj dogajalo.


Tu je video:



Opcija 3?

Jerry000 ::

Čakat na nov Walking dead je najmanjš problem...čakaš samo do oktobra ali novembra. Hudič je pri Game of thrones ko čakaš 1+ leto :(

oo7 ::

Smrekar1 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Je kdo pogledal promo? Tam nakaže kje naj bi se vse skupaj dogajalo.


Tu je video:



Opcija 3?


Ne vem ali je opcija 3 ali ne ampak kot kaže se bo dogajalo v Alexandriji zdaj pa vprašanje če so v alexandriji samo Rickova skupina ali so tudi smetarji in Hilltopovci. Se zna zgoditi, da jih je Negan presenetil.

Jaz sem mislil, da bodo napadli Negana ampak če se bo dogajlo v alexandriji potem to še zdaleč ni končano vsaj jaz tako mislim.


edit: Aha sem videl v promu, da so na obzidju tudi Hilltop.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Je pa sumljiv Gregor vodja z Hilltopa, ki je rekel svojemu podložniku naj prirpavi avto in ga nekam pelje mogoče celo k Trevorju :P

Smrekar1 ::

Jerry000 je izjavil:

Čakat na nov Walking dead je najmanjš problem...čakaš samo do oktobra ali novembra. Hudič je pri Game of thrones ko čakaš 1+ leto :(


Pri Pesmi ledu in ognja čakaš po 5 in več let :) :(

oo7 je izjavil:

Je pa sumljiv Gregor vodja z Hilltopa, ki je rekel svojemu podložniku naj prirpavi avto in ga nekam pelje mogoče celo k Trevorju :P


Eh. Kako pravzaprav misliš, da je Negan izvedel kaj se dogaja? Gregor mu je povedal.

Težavica je edino v tem, da Gregor ne ve, da zavezništvo vključuje tudi Smetarje in Kraljstvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Nesta ::

Gregorya bi mogl fentat. Nevem kaj cakajo. Same zdrahe imajo z njim.

oo7 ::

Nesta je izjavil:

Gregorya bi mogl fentat. Nevem kaj cakajo. Same zdrahe imajo z njim.


Maggie je naredila napako, ko ga je rešila :)

Outcast ::

No ja...nisem ravno zadovoljen z zaključkom te sezone, I could be better ending...

scipascapa ::

Kam so Negana skril?

D3m0r4l1z3d ::

Outcast je izjavil:

No ja...nisem ravno zadovoljen z zaključkom te sezone, I could be better ending...

A si že kdaj bil zadovoljen z zaključkom sezone katerekoli serije? Še posebej ne vmes, ko je naslednja sezona potrjena.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Outcast ::

Halo, konec 6.sezone je bil ened najbolših koncev ever!
S tem da je še malo morje serij, ki imajo prav tako posamezne konce sezon vrhunske...je pa vidno da res štartajo na čim več sezon TWD:)

Moti me predvsem kako je bil dokaj površno sam boj izpeljan...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Cruz ::

Slabo posnet finale po mojem mnenju. Ja, boj je resno bil cringeworthy.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Outcast ::

Cruz je izjavil:

Slabo posnet finale po mojem mnenju. Ja, boj je resno bil cringeworthy.


Ok tako hudo se meni ni zdelo; so ga kiksnili definitivno, ko so hoteli v enem delu pokazati (zelo nerelane) boj, ki je bil u bistvu prvi naval Negana&Co, torej vojna definitvno ni končana...
Všeč mi je bil recimo detajl z tistim vojačkom, ki ga najde Daryl in zadrega Ricka z izjavo Jadis: "I will lay with him after...":D

D3m0r4l1z3d ::

Outcast je izjavil:

Halo, konec 6.sezone je bil ened najbolših koncev ever!
S tem da je še malo morje serij, ki imajo prav tako posamezne konce sezon vrhunske...je pa vidno da res štartajo na čim več sezon TWD:)

Moti me predvsem kako je bil dokaj površno sam boj izpeljan...

Vprašam ali si zadovoljen, ne ali se ti je zdal dober.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Outcast ::

Težko ti odogovrim samo z ja al pa ne...delno zadovoljen:)...zakaj pa samo delno si pa poglej moj zgornji post (+ so še druge moteče zadeve, ki jih nisem pisal).

oo7 ::

Sem imel kar prav, ko sem vedno pisal, da so mi smetarji sumljivi in, da jim ni za zaupat.
Tudi prav sem predvideval, da bo Negan izgubil ampak preživel >:D ampak, da mu je ostalo pa toliko vojske si pa nisem predstavljal.
Ko je Negan bežal tisti fakič :))

oo7 ::

So v predzadnji epizodi malo zavajali z Gregorjem, da je on možen izdajalec? Pa so bili smetarji.

Outcast ::

Gregory je pomoje vreden svojega denarja; še zna biti izdajalec, če še ni...čeprav Negan ni vedu, da je Maggie še živa, ko jo je zagledal.
Mi je pa všeč da ima tudi Rick 'vohuna' v Neganovi skupini, Dwight je pomoje kr 100% na strani Ricka (za Eugena pa ne dam roke v ogenj).

oo7 ::

Eugene je Negan.

Torej bo 8 sezona podobna kot sedma v finalu pa velika bitka?

Outcast ::

Jst mislim/pričakujem da ne; upam na več boja, itak je Negan zdj razpxxxxx:D

oo7 ::

Kdo je pustil tisto leseno figurco, ki jo je našel Dare na kateri je pisalo i dodnt know? Je to figuro pustil Dwight ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Outcast ::

oo7 je izjavil:

Kdo je pustil tisto leseno figurco, ki jo je našel Dare na kateri je pisalo i dodnt know? Je to figuro pustil Dwight ?


Ja pustil jo je Dwight Darylu, sporočil mu je, da ni vedel za smetarje da so se priključili Neganu...

oo7 ::

Outcast je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kdo je pustil tisto leseno figurco, ki jo je našel Dare na kateri je pisalo i dodnt know? Je to figuro pustil Dwight ?


Ja pustil jo je Dwight Darylu, sporočil mu je, da ni vedel za smetarje da so se priključili Neganu...


Dobro potem ima Rick vohuna.

Samo zdaj bi morali Hilltop, Alexandrija in Kingdom ostati skupaj v enem naselju, ker če bodo šli vsak v svoje naselje potem jih bo Negan z lahkoto zmlel z tisto vojsko enega za drugim.

delfinus ::

Sicer sem fan Walking Deada. Ampak, kako so pa tale finalni boj posnel je pa katastrofa. Tao slabo pa se v amaterskih B produkcijah ne posnamejo. Streljanje vsepovprek, slabi kadri, neprepricljivo laufanje sem pa tja in noben ne zadene nic. Na koncu za eno pest malega mrtvih bystenderjev. Vsi pomembni vec ali manj nedotaknjeni. Napad na zapor je bil v primerjavi s tem oskarjevec.

D3m0r4l1z3d ::

Ah, ja ena tistih sezon, ki se z naslednjo poveže, kot da sta skupaj ena sama. 7. mi je sicer bila precejšnje razočaranje, ker premalo na čustva igrajo, razen prvi del seveda.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

bambam20 ::

delfinus je izjavil:

Napad na zapor je bil v primerjavi s tem oskarjevec.



napad na zapor je bil super, čeprav tam nismo videli, kakšna usoda je doletela Guvernerja ?
Je bil pa strelski sposad veliko boljši. TUkaj pa hmm.. res smešno izpeljan dvoboj.. v realnosti bi jih nadmočni smetarji postrelili, pa takole na odprtem nikoli ne poteka strelski obračun, pač pa iz zaklona..

Blah... V 8. sezoni bo pošteno pokalo :).

shotalick ::

oo7 je izjavil:

Sem imel kar prav, ko sem vedno pisal, da so mi smetarji sumljivi in, da jim ni za zaupat.
Tudi prav sem predvideval, da bo Negan izgubil ampak preživel >:D ampak, da mu je ostalo pa toliko vojske si pa nisem predstavljal.
Ko je Negan bežal tisti fakič :))



Tisti fakič ga je zmagal :))

Smrekar1 ::

Meni je bil finale čisto preveč Hollywoodski, v stilu Ramba [:/]

Kaj ::

Res je, samo brezglavo laufanje, nič zadetega.
Ampak sem potem razmišljal... še dobro da ni umrl noben od glavnih likov. Si predstavljate kakšno cmeranje bi gledali spet naslednjo celo sezono!

Smrekar1 ::

Kaj je izjavil:

Res je, samo brezglavo laufanje, nič zadetega.


Mene v bistvu moti, da so Rešilce v 6. sezoni prikazali kot skoraj profesionalno vojsko, tu na koncu 7. sezone so bili pa neki loleki, ki z rafalom na 20 m ne zadanejo ničesar. Proti takim nesposobnežem Rick s svojimi komandosi ne bo imel nobenih težav.

delfinus ::

Ce bi bil sam reziser ali producent bi me bilo sram, da bi dal tak izdelek ven kot finale sezone. Ob vseh silnih milijonih, ki jih pretakajo, bi si lahko pridobili tudi kaksnega kompetentnega svetovalca, kako zadevo izpeljat, da bo izgledala malo bolj prepricljivo. Zakljucek je bil kolaps vsega dosedaj videnega in naravnost smesen, da samo zamahnes z roko, saj kot da bi se norce delal z gledalcev. Tudi odigrano je bilo vecinoma zelo slabo, nepovezano tekanje, uletavanje kot na paradi, odhajanje brez posledic. A so jim blank patrone podtaknili, da ne zadenejo nic na 5m? Ob vsem tem pa imajo takoj po spopadu ze cas za relaksiranje brez pretiranega soka in skupinsko pridigarjenje.

lp, d.

RejZoR ::

Men gre vbistvu na jetra cela sezona 7. Noben, ampak res NOBEN nima tolk žegna kot Negan. Tipa bi moral umorit že ene 20x pa ga iz nekih najbolj bednih razlogov kar ne. Zato mi je tip totalno antipatičen in najbolj tečen negativc ever. Naj že crkne, đizus.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

FTad ::

Mene je tudi motilo, da so se kar vse povprek streljali in 5-10m, brez da bi kdo koga zadel.... Nisem pa pricakoval, da jih bodo garbage people zafrknili.

A je bilo povedano, kdo tocno jih izda in kaj je Neagan smetiscarjem obljubil v zameno (tista zenska je zahtevala 12, on je ponudil 10 - 10 cesa?)?

Smrekar1 ::

FTad je izjavil:


A je bilo povedano, kdo tocno jih izda in kaj je Neagan smetiscarjem obljubil v zameno (tista zenska je zahtevala 12, on je ponudil 10 - 10 cesa?)?


Ko se to pogovarja ji omeni, da so ljudje "resource", žal ni primernega slovenskega ekvivalenta, gre za nekaj kar ti nese denar ali ekvivalent v prihodnosti. Želela je 12 ljudi, Negan jih je bil pripravljen odstopiti samo 10.

Voditeljica pomojem smetarje drogira, zato se vedejo tako čudno. Nove člane ugrabi in zadrogira, da ji sledijo, tako se njena skupina širi.

Alternativa je, da so hoteli 12 sužnjev in bi jih lahko dobili 10.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

D3m0r4l1z3d ::

RejZoR je izjavil:

Men gre vbistvu na jetra cela sezona 7. Noben, ampak res NOBEN nima tolk žegna kot Negan. Tipa bi moral umorit že ene 20x pa ga iz nekih najbolj bednih razlogov kar ne. Zato mi je tip totalno antipatičen in najbolj tečen negativc ever. Naj že crkne, đizus.

Meni pa je Negan ratal parodija na negativce, zdaj mi je No. 1 uboj smetarske vodje, tečna s tistim frisom in frizuro, Rick bo prvo nji
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

RejZoR ::

Hehe, za smetiščarko je bila moja prva asociacija "She must be a feminist" XD
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

sivistol ::

RejZoR je izjavil:

Hehe, za smetiščarko je bila moja prva asociacija "She must be a feminist" XD


najbrž je vzor jype tu in njegovi ženi hahahaha tak ksiht in čupa direkt si predstavljam jypetovo ženo hahahah

sicer 16 epizoda je bila zadnja v tej sezoni ? ?

Smrekar1 ::

sivistol je izjavil:


sicer 16 epizoda je bila zadnja v tej sezoni ? ?


Jup. Sledi leto dni intenzivnega čakanja. :):(

D3m0r4l1z3d je izjavil:


Meni pa je Negan ratal parodija na negativce, zdaj mi je No. 1 uboj smetarske vodje, tečna s tistim frisom in frizuro, Rick bo prvo nji


Meni se zdi kot osebek, ki ve kaj mora narediti da bo imel kar hoče in bo imel mir. Če bi bil res samo nek zlobnež bi Ricka že zdavnaj odstranil. Pustil ga je zato, ker ga je škoda. Kljub temu, da je organiziral kredibilen odpor in mu pobil več mož kot jih ima Rick pod svojo kontrolo ga je pustil in ga ni imel namena ubiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

FTad ::

Smrekar1 je izjavil:


Meni se zdi kot osebek, ki ve kaj mora narediti da bo imel kar hoče in bo imel mir. Če bi bil res samo nek zlobnež bi Ricka že zdavnaj odstranil. Pustil ga je zato, ker ga je škoda. Kljub temu, da je organiziral kredibilen odpor in mu pobil več mož kot jih ima Rick pod svojo kontrolo ga je pustil in ga ni imel namena ubiti.


sta kot batman in joker... ne moreta drug brez drugega :P :)

oo7 ::

Men je pa Negan zakon negativec. Bi pa bilo najbolje, da Negan zmaga in, da gredo Rick in druščina spet počasi malo na pot v druge kraje.
««
59 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28726389 (500) oo7
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464345 (236) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015332144 (12131) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337506 (5684) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497531 (2553) oo7

Več podobnih tem