» »

The Walking Dead

The Walking Dead

««
58 / 86
»»

oo7 ::

Ah Rosita je čisto samomorilsko razpoložena a zaradi nje bo zdaj nastradala sasha ampak itak po svoji volji ampak vseeno.

Outcast ::

Jst je izjavil:

Daryl je bil tisto.

---

Eugene je pa zame itak najboljši lik trenutno.

Zakaj je Sasha izvedla "samomor iz zasede", pa tudi ni bilo najbolj pojasnjeno...


Ne vem če je bil Daryl...

Kaj ::



Morjo dat not ta dolgočasna razvlečena cmizdenja.

Jerry000 ::

Točn tle sm zgubil fokus in začel daydream...tko da nakonc nism sploh vedu kaj so govorile. Mal pretiravajo s tem.

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

Točn tle sm zgubil fokus in začel daydream...tko da nakonc nism sploh vedu kaj so govorile. Mal pretiravajo s tem.


Tudi pri meni enako sploh se ne spomnim kaj so govorile :)

Outcast ::

Mislim da je Rosita razlagala od kje vse njene sposobnosti, nisem pa tud jst čist zihr:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

Jerry000 ::

Pa že v prejšnjem delu je bla ista fora z Morganom, ko si je vzel konkretno minutažo, sem spet tam zgubil fokus :)

oo7 ::

V finalu pričakujem 1 uro čiste akcije, ki jo je v tej sezoni manjkalo.

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

V finalu pričakujem 1 uro čiste akcije, ki jo je v tej sezoni manjkalo.



Kurac to, da dobimo potem en del, kjer je akcija. Enostavno preveč nategujejo s temi obstranskimi nepomembnimi liki, ki bi jih enostavno lahko dali zombijem za malico.

oo7 ::

Rosita in Sasha bi lahko prerezali celotno ograjo in spustili zombije v skladišče. Glede na to, da je bila noč je najbrž veliko saviorjev spalo, bi lahko naredili veliko škodo.

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Rosita in Sasha bi lahko prerezali celotno ograjo in spustili zombije v skladišče. Glede na to, da je bila noč je najbrž veliko saviorjev spalo, bi lahko naredili veliko škodo.

Marsikej bi lahko naredil, sam pol bi bilo že serije konec :P

Nesta ::

Zanimivo da nic ne hodijo scavengat v večja mesta.

D3m0r4l1z3d ::

Nesta je izjavil:

Zanimivo da nic ne hodijo scavengat v večja mesta.

Tam je največ zombijev, vsaj bilo jih je.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

Res je mesta so bolj nevarna, ker tam je ogromno zombačev.

D3m0r4l1z3d ::

Jerry000 je izjavil:

Pa že v prejšnjem delu je bla ista fora z Morganom, ko si je vzel konkretno minutažo, sem spet tam zgubil fokus :)

pol delov je bednih v tej sezoni, zna pa biti rapsodija v zadnjih dveh
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

mihec87 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Pa že v prejšnjem delu je bla ista fora z Morganom, ko si je vzel konkretno minutažo, sem spet tam zgubil fokus :)

pol delov je bednih v tej sezoni, zna pa biti rapsodija v zadnjih dveh


Mislim da to ni spoiler bolj moje razmišljanje..
Da ne bomo v pričakovanju na naslednjo sezono tako kot smo pričakovali trenutno..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

bambam20 ::

Nesta je izjavil:

Zanimivo da nic ne hodijo scavengat v večja mesta.



Verjetno so preveč oddaljena. Umaknili so se precej od velikih mest. Tja pa se zagotovo še vedno ni za vračat, ker je preveč zombijev.

Smrekar1 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:


pol delov je bednih v tej sezoni, zna pa biti rapsodija v zadnjih dveh


Eni res ne razumete poaente serije.

Vprašanje za vse, kdo bo umrl: Rick ali noseča Michone?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

D3m0r4l1z3d ::

Ravno nasprotno, poanta serije je zabavat, presenečat, šokirat, vzbujat čustva, razmišljanje, ne pa dolgočasenje in dolgovezenje za prihranek budgeta.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Smrekar1 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ravno nasprotno, poanta serije je zabavat, presenečat, šokirat, vzbujat čustva, razmišljanje, ne pa dolgočasenje in dolgovezenje za prihranek budgeta.


Poanta serije je introspekcija kako ljudje delujemo, v obupani in absurdni apokaliptični situaciji. Negan, denimo, ni nek odpuljen psihopat, ki obožuje nasilje in ustrahovanje, temveč zelo preračunljiv strateg, ki nasilje in ustrahovanje uporablja za namene reda in miru v lastno korist.

Povprečen gledalec žal ne vidi dlje kot "fak stari kva je hudobn!!!1".

Kateri od tistih dveh bo po tvoje umrl?

Outcast ::

Smrekar1 je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:


pol delov je bednih v tej sezoni, zna pa biti rapsodija v zadnjih dveh


Eni res ne razumete poaente serije.

Vprašanje za vse, kdo bo umrl: Rick ali noseča Michone?


Smrekar1, brez zveze, ne se trudit, da ne boš še ti postal Don Kihot:)
Eni pač ne razumejo poante, za take so Flash in podobne 'akcijske' serije!>:D

Smrekar1 ::

Outcast je izjavil:


Smrekar1, brez zveze, ne se trudit, da ne boš še ti postal Don Kihot:)
Eni pač ne razumejo poante, za take so Flash in podobne 'akcijske' serije!>:D


Ali pa CSI :)

Vprašanje je resno btw. Zanimajo me mnenja, da vidimo kdo bo imel prav in kdo se bo motil. :)

Outcast je izjavil:


Ne vem če je bil Daryl...



Ja, ker tako velik delež likov uporablja samostrele.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Outcast ::

Smrekar1 je izjavil:

Outcast je izjavil:


Smrekar1, brez zveze, ne se trudit, da ne boš še ti postal Don Kihot:)
Eni pač ne razumejo poante, za take so Flash in podobne 'akcijske' serije!>:D


Ali pa CSI :)

Vprašanje je resno btw. Zanimajo me mnenja, da vidimo kdo bo imel prav in kdo se bo motil. :)


Na vprašanje ti težko odogovorim, ker nisem še pogledal dela, ampak kolikor imam v spominu od nekega dela Talking Deada je Rick v skupini 'neumrljivih' v seriji...

Smrekar1 ::

Outcast je izjavil:


Na vprašanje ti težko odogovorim, ker nisem še pogledal dela, ampak kolikor imam v spominu od nekega dela Talking Deada je Rick v skupini 'neumrljivih' v seriji...


Načeloma se strinjam, ja. V skupini ni lika, ki bi lahko nadomestil Ricka. Preden se ga znebijo mora nadomestiti Negana. Smrt noseče Michone bi ga znala pognati čez rob, ali ga vsaj spravila bistveno bližje robu kot je že. To je moja teorija, bomi videli koliko bom imel prav :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Cruz ::

http://www.express.co.uk/showbiz/tv-rad...

Zdaj pa ali bo tako počasen tempo, da bodo zombiji tako dolgo ali pa bodo nadaljevali brez njih. Ponovna gradnja civilizacije bi bila tudi zanimiva za gledat.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Smrekar1 ::

Cruz je izjavil:

http://www.express.co.uk/showbiz/tv-rad...

Zdaj pa ali bo tako počasen tempo, da bodo zombiji tako dolgo ali pa bodo nadaljevali brez njih. Ponovna gradnja civilizacije bi bila tudi zanimiva za gledat.


Zombiji so povsem nebistveni, samo samo gonilo apokalipse. To so že dosegli, tudi če izginejo seriji to ne bo nič škodovalo.

oo7 ::

Kako je Eugene zaj...Sasho :)) jao jao Eugene

stara mama ::

Zombiji so v bistvu hodeča razpadajoča trupla.
Že to da po sedmih letih hodijo se mi zdi precej nenavadno, ker bi se morala že zdavnaj posušiti/zgniti/ali pa sesesti v kup dreka, ampak nekateri zgledajo še precej dobri.

Smrekar1 je izjavil:


Povprečen gledalec žal ne vidi dlje kot "fak stari kva je hudobn!!!1".

Mudel, nevš vrjeu, ampak nismo vsi žabarji!
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

stara mama je izjavil:

Zombiji so v bistvu hodeča razpadajoča trupla.
Že to da po sedmih letih hodijo se mi zdi precej nenavadno, ker bi se morala že zdavnaj posušiti/zgniti/ali pa sesesti v kup dreka, ampak nekateri zgledajo še precej dobri.




Ja samo niso vsi zombiji stari nekateri so tudi frišni :)

D3m0r4l1z3d ::

Smrekar1 je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ravno nasprotno, poanta serije je zabavat, presenečat, šokirat, vzbujat čustva, razmišljanje, ne pa dolgočasenje in dolgovezenje za prihranek budgeta.


Poanta serije je introspekcija kako ljudje delujemo, v obupani in absurdni apokaliptični situaciji. Negan, denimo, ni nek odpuljen psihopat, ki obožuje nasilje in ustrahovanje, temveč zelo preračunljiv strateg, ki nasilje in ustrahovanje uporablja za namene reda in miru v lastno korist.

Povprečen gledalec žal ne vidi dlje kot "fak stari kva je hudobn!!!1".

Kateri od tistih dveh bo po tvoje umrl?

Negan bi v resnici v gomili skrajno obupanih hitro izgubil bitko, za serijo so mu pač podaljšali rok. Če bi bila poanta introspekcija, bi po nekaj sezonah bilo že konec, serija je daleč od realnosti, če privzamemo, da bi bili zombiji realni. Resničen problem je, ker bi ga hitro zamenjal drug, Trevor je prvi kandidat, zato imajo nekaj rezerve.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Smrekar1 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:


Negan bi v resnici v gomili skrajno obupanih hitro izgubil bitko, za serijo so mu pač podaljšali rok. Če bi bila poanta introspekcija, bi po nekaj sezonah bilo že konec, serija je daleč od realnosti, če privzamemo, da bi bili zombiji realni. Resničen problem je, ker bi ga hitro zamenjal drug, Trevor je prvi kandidat, zato imajo nekaj rezerve.


Daleč od realnosti?

Negan deluje enako kot so delovali Mongoli ali Timuridi. Enaka taktika v principu, enak cilj: mir po njegovih pravilih. Toliko o realnosti.

D3m0r4l1z3d ::

Hehe, tukaj je precej drugače.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Smrekar1 ::

stara mama je izjavil:


Mudel, nevš vrjeu, ampak nismo vsi žabarji!


Ne boš verjel, ampak namen slenga v tem primeru ni bil locirati povprečnega gledalca.

Nesta ::

Sasha bo pa mogla mal se it MacGyverja ce bo hotla kj iz tega narest :P

Outcast ::

Smrekar1 je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:


pol delov je bednih v tej sezoni, zna pa biti rapsodija v zadnjih dveh


Eni res ne razumete poaente serije.

Vprašanje za vse, kdo bo umrl: Rick ali noseča Michone?


Že včeraj sem razmišljal od kje ti sploh ideja, da bi umrl ali Rick ali noseča Maggie: odgovor je jasen: nobeden od njiju!:D

Zelo težko pa verjamem, da se zadnji del ne bo končal z cliffhangerjem...ravno se bo začela borba, pa bo treba spet čakati do oktobra...

Smrekar1 ::

Outcast je izjavil:


Že včeraj sem razmišljal od kje ti sploh ideja, da bi umrl ali Rick ali noseča Maggie: odgovor je jasen: nobeden od njiju!:D.


Nak, sem čisto prav napisal. Glede na to kolikorkrat so pokazali Ricka in Michone med parjenjem Michone bodisi je že noseča, bodisi bo kmalu zanosila. Ravno prav, da Ricka spravi čez rob. V zadnji epizodi so 2x jasno pokazali kam gre zadeva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

D3m0r4l1z3d ::

Glede na večino delov v tej sezoni, se vse bolj obrača v smer Sante Barbare in bo cliffhanger brez ogrožanja življenj, pokazali bodo obraz Ricka, ko mu Michone pove, da je noseča. Z Neganom :))
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Outcast ::

Smrekar1 je izjavil:

Outcast je izjavil:


Že včeraj sem razmišljal od kje ti sploh ideja, da bi umrl ali Rick ali noseča Maggie: odgovor je jasen: nobeden od njiju!:D.


Nak, sem čisto prav napisal. Glede na to kolikorkrat so pokazali Ricka in Michone med parjenjem Michone bodisi je že noseča, bodisi bo kmalu zanosila. Ravno prav, da Ricka spravi čez rob. V zadnji epizodi so 2x jasno pokazali kam gre zadeva.


Ok, sm mislu da sem neki spregledal pa da je že noseča...:) Definitvno je možnost, da je/bo noseča, tudi mogoče iz tvojega vidika, da se spovocira Ricka, sam pomoje se to ne bo zgodilo; Rick je itak 100% varen, tudi Michonne pomoje...razen če se ji kaj poslabša, ker ni ravno labilna oseba, pol jo pa lahko likvidirajo...

Smrekar1 ::

Outcast je izjavil:


Ok, sm mislu da sem neki spregledal pa da je že noseča...:) Definitvno je možnost, da je/bo noseča, tudi mogoče iz tvojega vidika, da se spovocira Ricka, sam pomoje se to ne bo zgodilo; Rick je itak 100% varen, tudi Michonne pomoje...razen če se ji kaj poslabša, ker ni ravno labilna oseba, pol jo pa lahko likvidirajo...


Gredo v boj proti veliki in do zob oboroženi skupini, znani po nasilju in usmrtitvah. Nekako se mi ne zdi, da bi bila kaj posebej varna.

oo7 ::

Outcast je izjavil:

Jst je izjavil:

Daryl je bil tisto.

---

Eugene je pa zame itak najboljši lik trenutno.

Zakaj je Sasha izvedla "samomor iz zasede", pa tudi ni bilo najbolj pojasnjeno...


Ne vem če je bil Daryl...



Si imel kar prav, da ni bil tisto Daryl.

Outcast ::

Smrekar1 se strinjam, da gredo proti nasilni skupini v borbo; sam pomoje je za 1x Michonne kar zelo varna, thanks to Rick seveda;)

M-Power zanima me, kakšne plane bodo imeli z njim, ali bodo šli precej po stripu ali ne...predvidevam, da ga pospravili ne bodo, definitivno bi ga pa Daryl:D

Smrekar1 ::

Outcast je izjavil:

Smrekar1 se strinjam, da gredo proti nasilni skupini v borbo; sam pomoje je za 1x Michonne kar zelo varna, thanks to Rick seveda;)


Bomo videli čez 6 dni :)

oo7 ::

Outcast je izjavil:


M-Power zanima me, kakšne plane bodo imeli z njim, ali bodo šli precej po stripu ali ne...predvidevam, da ga pospravili ne bodo, definitivno bi ga pa Daryl:D


Najbrž jim bo povedal kje naj napadejo samo vprašanje če mu bodo zaupali. Najbrž ga bojo imeli kar zaklenjenega.

LeQuack ::

Smrekar1 je izjavil:

Outcast je izjavil:

Smrekar1 se strinjam, da gredo proti nasilni skupini v borbo; sam pomoje je za 1x Michonne kar zelo varna, thanks to Rick seveda;)


Bomo videli čez 6 dni :)


Ti pa si optimist. Čez 6 dni bo samo cliffhanger, nič ne bomo videli, čez 1 leto mogoče.
Quack !

Smrekar1 ::

LeQuack je izjavil:


Ti pa si optimist. Čez 6 dni bo samo cliffhanger, nič ne bomo videli, čez 1 leto mogoče.


Večni optimist sem, priznam :)

S temi Negani je pa tako, njihov voditelj Negan je t.i. "single point of failure". Če pade Negan v roku dneva ali dveh skupina razpade, ker se njegovi častniki nikakor ne bodo zedinili kdo ga bo nadomestil. V roku enega tedna bodo bili vojno med sabo. Na ključnih mestih so skoraj izključno naduti kreteni, ki pokleknejo pred Neganom in ne pred nikomur drugim.

Outcast ::

....al če bodo imeli dovolj terorvladja in se bodo mirno (vsaj večina) pridružili eni od Rick&Co naselbin....če bi bil jst bi bil najrajš v Oceanside naselbini: same ženske8-) (čeprav pa verjetno ne bi dolgo časa zdržal tam hehe)

Smrekar1 ::

Outcast je izjavil:

....al če bodo imeli dovolj terorvladja in se bodo mirno (vsaj večina) pridružili eni od Rick&Co naselbin....če bi bil jst bi bil najrajš v Oceanside naselbini: same ženske8-) (čeprav pa verjetno ne bi dolgo časa zdržal tam hehe)


Možno, ampak dvomim da bo tako.

Oceanobala (?) nima obzidja in nima pogojev za kmetijstvo. Aleksandrija in Hribovrh (?) sta tu precej boljša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Outcast ::

Smrekar1 je izjavil:

Outcast je izjavil:

....al če bodo imeli dovolj terorvladja in se bodo mirno (vsaj večina) pridružili eni od Rick&Co naselbin....če bi bil jst bi bil najrajš v Oceanside naselbini: same ženske8-) (čeprav pa verjetno ne bi dolgo časa zdržal tam hehe)


Možno, ampak dvomim da bo tako.

Oceanobala (?) nima obzidja in nima pogojev za kmetijstvo. Aleksandrija in Hribovrh (?) sta tu precej boljša.


Lejga kakšno kmetijstvo, tja bi šel samo zaradi žensk LOL!:D

Smrekar1 ::

Outcast je izjavil:


Lejga kakšno kmetijstvo, tja bi šel samo zaradi žensk LOL!:D


Vem, vem. V roku nekaj tednov bi pobegnil ali naredil samomor, 50x PMS je večje zlo kot 50 hodcev :D

oo7 ::

Finalna epizoda v tej sezoni naj bi se zaključila brez cliffhangerja vsaj tako so pisali.
««
58 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Halo (serija 2022 - ) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28726161 (272) oo7
»

The Walking Dead (Daryl & Carol) spinoff

Oddelek: Sedem umetnosti
464340 (231) oo7
»

Fear the Walking Dead (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1015331865 (11852) oo7
»

The Walking Dead (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13337493 (5671) oo7
»

The Walking Dead - Spin-Off (2020 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
497526 (2548) oo7

Več podobnih tem