» »

A je ze kdo pri gta zbiral hidden package?

A je ze kdo pri gta zbiral hidden package?

.smidge. ::

Jst imam ene par vprasanj ce kdo ve kar z besedo na dan!

Kje se nahaja hidden package stevilka 29?;(
Kako splezati na streho od liberty pharmacevts (tam blizu unega salvatorejevega mehanika joeya) kjer je hp 25:'(
Kljub temu ce se ta dva paketka poberem, mi se zmeraj eden manjka! A bi bla mogoce kaksna fora da bi zvedu kater pekič mi manjka, ker vseh 100 krajev ne mislim se enkrat pregledovat ;((

pro2c ::

1. paketi niso ostevilceni :) ..samo stevilo koliko si jih zbral
2. ne spomnim se kje so vse bili, toda tezko jih je najt
3. lahko ti pa povem kaj dobis ko zberes vse (ce zelis)
--- www.DrinkProg.com ---

.smidge. ::

hm no ok itak da so ostevilceni ker imam nekaj zemljevidov kjer kazejo kje so packagi in for je, da os na vseh zemljevidih enako ostevilceni (razen mogoce ce je en jih kar na x ostevilciv, pa so vsi tisto kopirali - kdo ve):|

2.khm a nisi nobenega zemljevida nabavil-kar tako iskat zna bit malo-hm, dolgotrajno&zamudno:)

3.Ja povej ne, me firbc matra, ko mi tako malo jih se manjka do konca :\

.smidge. ::

Evo ti en zemljevid. Primerjaj z katerim drugim bos videl da so pakici enako oznaceni...?

http://medlem.spray.se/matrimvidz/GTA3/...

speed machine ::

Sem zbral vse paketke. Je šlo kr neki cajta. Na koncu ko pobereš vseh 100 paketov, dobiš 1.000.000$ pa vso orožje maš pred shranjevanjem(pri hiši). To pa je tud vse.
Je na vseeno lažje prtisnat gunsgunsguns, pa je.No vso srečo. Čakajte rajš na vice city.8-) 8-) 8-)

budi ::

smidge če bi rd 25hp vzem avto pjt do ene kurbice in počak da ti gre v avto poj se pa pel nekam na samo pa ustav avto in poj bosta začela khm...in tko boš dobu zdravje.pa drgač pekiči niso oštevilčeni!aja pa hvala za mapo.:D

b4d ::

Jest sem zbral vse, brez mape, pa ne vem kaku jih ne najdete, vsi so taku očitni.
b4d.sablun.org

pro2c ::

ono ste ze naredili - 100 misij s policijo, 100 s taxijem,... imer nekaj dobis..je ql!

btw: ce mas vecji avto dobis tudi vec kurb v atvo in ko zapeljes na prvo travo se zacne :)
--- www.DrinkProg.com ---


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41786393 (59539) Heisenberg
»

NFS Underground 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21020124 (7254) opeter
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477137182 (33423) Sandi1987
»

Imena datotek folderja brez dostopa do folderja

Oddelek: Omrežja in internet
8808 (729) Ziga Dolhar

Več podobnih tem