» »

Siol Trio 10 M ali Amis Trojka Maxi

Siol Trio 10 M ali Amis Trojka Maxi

l0g1t3ch ::

Torej kateri od teh dveh paketov je boljši. Kar se tiče TV kanalov imata oba vse kar si želim.

Zanima me bolj zanesljivost in ali so kake skrite fore pri Siolu, ker 39€ je res ugodno.

Tilen ::

Amis ima afaik prvih 5 mesecev ceno 22EUR? Zanesljivost je pa (najbolj) odvisna od kvalitete parice do tvoje hiše v kolikor govorimo o xDSL priključku.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Matheeew ::

Kar se tiče zanesljivosti načeloma ne bi smelo biti razlike med enim in drugim. Oba namreč uporabljati isto parico. Je pa verjetno siol bolj odziven pri reševanju napak...so pač pri koritu.

lebang1 ::

ne vem kako si si izračunal da daš pri Siolu 39EUR, po vseh mojih izračunih je več...
in je Amis cenejši.

Zanesljivost je ista pri obeh.

Wisor ::

siol ti pa trenutno senka se 81cm filipsov TV za placilo 100EUR. S tem da se ne obvezes na nic, in das 100EUR na roko in adijo. Glede na to da mas tam 5 mescov zastojm, tuki pa tv dobis, se sam odloci.

Drugace imam siol, sosed je pa tudi siol uzev in je dobu se tv zravm :D


EDIT:
Drugace pa nevem ce je kej cnej, ce vzames v racun TV

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wisor ()

lebang1 ::

Vse zaradi televizije... Kolikor je meni znano televizor ni prav dober in si raje kupiš bolšega, drugače le oči najebajo.

Senitel ::

Wisor je izjavil:

siol ti pa trenutno senka se 81cm filipsov TV za placilo 100EUR. S tem da se ne obvezes na nic, in das 100EUR na roko in adijo.

Yeah right. Kolk si spil? Itak da se vežeš za 2 leti. A ljudje res čisto nič ne berete?

Wisor ::

lebang1 je izjavil:

Vse zaradi televizije... Kolikor je meni znano televizor ni prav dober in si raje kupiš bolšega, drugače le oči najebajo.


Nevem, osebno za 100€ z 2 letno garacijo jih bi kar ene par uzev, ce bi jih seveda lahko. Konc koncev ga lahko naprej se zmeri prodam za 300€ takoj...
TVja ne gledam od 7 zutri do 10 zvecer, tak da mi je vseeno. Drugace me pa se na nobenen LCDju niso bolele oci, pa sm kr veliko casa na dan pred PCjem.



Senitel je izjavil:

Wisor je izjavil:

siol ti pa trenutno senka se 81cm filipsov TV za placilo 100EUR. S tem da se ne obvezes na nic, in das 100EUR na roko in adijo.

Yeah right. Kolk si spil? Itak da se vežeš za 2 leti. A ljudje res čisto nič ne berete?


Ti se za 2 leti vezes ker si postal siol narocnik (da placas modem, komunikator ...), za TV se pa ti nic ne zavezes. 100€ na roko pa to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wisor ()

harvey ::

Ti se za 2 leti vezes ker si postal siol narocnik (da placas modem, komunikator ...), za TV se pa ti nic ne zavezes. 100EUR na roko pa to je to.


Mal drugače zapakirano, drugače pa precej ista vsebina. Je pa ugodna varianta, ne rečem.

Amis trojka ima zastonj slo telefonijo 24/7, to je lahko za nekatere prednost, seveda odvisno od potreb.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Keyser Soze ::

Ja, samo pogodbena kazen je najverejtneje začuda tako visoka, da sigurno najmanj 100% poplačaš razliko med temi 100EUR in realno+ ceno TVja.

Pogodbene klavzule na mizo, pa bomo videli.
OM, F, G!

Wisor ::

Kokr sm se jaz zanimu ne, vsaj tako je meni baba rekla na ko sm klicu za strica (soseda).

Drugace pa tole od amiza za telefon se kr splaca ce se dost okol klice. Ampak prnas sploh nevemo da imamo telefon. Mas pac mobitel :))

Senitel ::

Wisor je izjavil:

Ti se za 2 leti vezes ker si postal siol narocnik (da placas modem, komunikator ...), za TV se pa ti nic ne zavezes. 100€ na roko pa to je to.

klik
Vsi, ki se boste v času akcijske ponudbe do 31. januarja 2011 naročili na storitve SiOL, boste lahko kupili izbran LCD televizor Philips ali prenosnik Acer po izjemno ugodni ceni (ob vezavi 24 mesecev)....

Ponudba nakupa LCD TV Philips 32PFL5405H/12 ali Acer AS 5742Z velja od 10. 11. 2010 do 31. 1. 2011 ob sklenitvi novega naročniškega razmerja na storitve SiOL, ob vezavi 24 mesecev. Ne velja za samostojni storitvi SiOL telefonija in kabelska TV ter ob nadgradnji ali spremembi naročniškega razmerja na storitve SiOL. Možen je nakup enega izmed obeh izdelkov. Nakup po redni ceni ni mogoč. Količine so omejene. Cena vključuje DDV.


Če pač prekineš prej kot v dveh letih, boš odplačal TV tako kot je to praksa pri mobilnih operaterjih za mobilni telefon. "Redno" imajo ceno za ta TV 499€, tko da boš v pogodbi dobil nekaj v stilu 400€/24*(število mesecev do izteke vezave).
Vezave za modem že lep čas ni več. Če vzameš box, potem itak plačaš "upfront" za komunikator + mesečno naročnino. Sagema pa dobiš brez vezave (??).

IceBoX ::

Jaz sem šel iz Siola na Amis in sem več kot zadovoljen. Hitrost interneta je taka kot pri Siolu, zanesljivost povezave tudi. Pri Siolu je zelo grdo to, da če vzameš Siol Box, se ti naročnina avtomatsko poveča za 4 evre zaradi "časovnih funkcij", pri Amisu pa lahko te funkcije enostavno izklopiš. Pa če ne boš vzel te akcije pri Amisu (22 eur, 5 mesecev) nisi vezan, pri Siolu pa te vežejo za vsako figo.

Bias ::

jah vežejo te za vsako figo...ampak, jaz sem bil leta pri T-2 pa me niso vezali...tako da vezava na 2 leti pri ponudniku ki ti bo dal kar plačaš za mene ni problem...če me razumeš. Tale akcija s lcdjem za 50 oz 100EUR je super v mojem primeru, ker sem bil itak odločen da grem iz t-2 in telemacha na enega ponudnika, torej siol. Vzel pa sem poleg siol tv, siol telefonije in optike 20/20 ter siol boxa dodatno pač še kabelsko siol, tako da imam pokrite vse tvje u bajti in mi bo delalo ok.

IceBoX ::

Razumem, kaj misliš. Jaz sem bil pri Siolu 4 leta, potem se mi je pokvaril komunikator (ki seveda ni bil več v garanciji) in popravilo je stalo 60 evrov. Novega komunikatorja za 1 evro mi niso hoteli dati (seveda ob vezavi), kupil bi tudi Siol Box, vendar je res grdo od njih da se ti potem naročnina poveča za 4 evre, tako da sem šel k Amisu. Centrala je itak od Telekoma, tako da če je kaj narobe, pride Telekom rihtat.

Bias ::

Tud jaz tebe razumem, meni se 4 evre mesečno ne pozna...lahko bi bilo zastonj se strinjamo...a kaj je danes zastonj :D

connel ::

Moj glas gre tudi za Amis, sedaj sem njihov naročnik že dobra tri leta in v tem času niti enega večjega problema, sem pa na njihovi centrali. Edino enkrat so mi zamenjali modem, v enem dnevu je bil pri meni. Je pa tako, hitreje se reši težave z linijo preko njihovega foruma, ker se tam osebje res potrudi in najde optimalno rešitev plus še marsikaj razložijo. Preko telefona tega ni, pa v bistvu niti ne pričakujem, velika večina je pač študentov.

lebang1 ::

Tud jaz sem šel od Siola na Amis.
Z amisom več kot zadovoljen,
imam samo internet in sem dobil za cenejšo ceno višjo hitrost kot prej pri siolu.
Kakšnih motenj ali česarkoli ni bilo, enkrat mi je strela skurila modem, pa so ga že naslednji dan poslali po pošti (brezplačno).

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1876557110 (5216) starfotr
»

kateri ponudnik neta in tv je najugodnejsi

Oddelek: Omrežja in internet
163250 (2531) ;-)
»

akcija Siol

Oddelek: Pomoč in nasveti
224132 (2969) Alessio983
»

Katerega ponudnika izbrati (TV, Internet, Telefon)?

Oddelek: Omrežja in internet
2712972 (10738) jurehaup
»

Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom

Oddelek: Omrežja in internet
52744 (2744) jerriho

Več podobnih tem