» »

Kako bi lahko downloadav?

Kako bi lahko downloadav?

Yoda Master ::

Hitros interneta imam 10 Mbps. Po internetu se sprehaja s svetlobno hitrostjo, tudi downloadam hitro ( samo direktno iz html naslovov, iz ftp ne morem ) do sedaj največ 600 kBps a težava se pojavi, ko želim uporabiti kazaa ali edonkeya. Ta dva programa mi ne delujeta in to zato, ker imam zaprt ftp protokol. Zanima me, če kdo pozna kakšen program, ki je podoben edonkeyu ali kazaa pa bi mi deloval kljub temu, da imam zaprt ftp protokol.

Najlepša hvala za odgovor!!:|
There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no death, there is the Force.

mile ::

Sam tole si pa res strokovno napisu. Verjetno si za firewallom in je odprt samo port 80 (HTTP) . Ftp in eDonkey oziroma Kazaa nimajo nič skupnega (ftp uporablja ponavadi port 21 , eDonkey pa recima 4661,4662 ). Brez pomoči administratorja si ne bos mogu pomagat. da bi pa kaksna alternativa trenutno obstajala pa ne vem

Paramedic ::

Hehe - na istem si kot js - mega hitrost, ki pa ima hude omejitve. Tut iger ne moreš igrat prek neta, kaj? No, js uporabljam samo kazaa lite in iMesh, Donkey pač ne dela.
End transmission.

Yoda Master ::

Paramedic jaz ne morem uporabljati ne kazaa lite ne imesh. Ali moram v teh dveh programih kaj posebno nastaviti in če, potem mi prosim povej kako.

Hvala za odgovor!

ali3n ::

probi WinMX - je bolj podoben Oslu kot Kazza-ju... men dela dobro.
O prebijanju Firewalla z WinMX maš pa tule par napotkov.
Veliko uspeha.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Paramedic ::

Ne, js nimam nč posebnga naštimanga. Dela mi, čeprav mam tut en hud firewall, čudno da teb ne. Sm pa mel enkrat temo o tem, da bi od zunaj en rač preusmeru to na pravi port, sam to je brezveze.
End transmission.

Mikrohard ::

You can change the port 4662 to something else by ex. typing "port 8080" in the console window of edonkey. The console window where it writes status's when connecting to servers and so forth.
Have noticed that some servers only can give a low id because they are behind a firewall, so if you suddenly change from a high id to a low id, then it might be solved by changing to another server.

Samo spremeni ba 80 ;)

Paramedic ::

Inkje si to naredu? A morem met konzolno varianto za to? Mam tisto navadno...
End transmission.

Mikrohard ::

To narediš v navadni verziji:
Connecting to SmallCountry ....
Can't connect to: 194.78.102.230
Loading shared files...
Connecting to ~~~ Der M E G A - E S E... ....
poCan't connect to: 217.226.196.209
Connecting to AMD XP 1800+ 512DDR NET2 ... ....
port 80
Port will change when you restart.

Yoda Master ::

Paramedic kako pa imaš v kazaa naštimane nastavitve pod:
Tools-options-firewall.
In kako v Imesh pod:
Preferences-options-connection.

Hvala
There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no death, there is the Force.

Paramedic ::

Yoda: pri obeh mam vse izklopljeno, kot da ne uporabljam firewalla, pa mi normalno dela :\.
End transmission.

Paramedic ::

Še enkrat: še vseeno ne vem kje se vpiše kateri port hočem uporabljat z eDonkey. Vem sam za tisto, ko dodaš server, vpišeš port, vendar pa ne vem za noben server, ki bi delal na 8080. Torej kako naj osel dela na odprtem portu?
End transmission.

MitjaM. ::

Najlazja in delujoca varjanta. najdes en socks 2 http programcek poglej -> klik
Potem pa samo v tvojem P2p, mirc, ftp... programu nastimas naj se konekta preko socks5 protokola pa je...

Dela prek vseh moznih firewallov edini pogoj je da je odprt port 80...


Lp, MitjaM.
0oO0oO0oO0oO0oO0oO0oO
http://mitjam.4ever.cc
0oO0oO0oO0oO0oO0oO0oO

Paramedic ::

Sm sprobu, pa ko dam, da naj zažene gdonkey, se sesuje. Lahko bi še drugo verzijo sprobu, enkrat...
Ko sm mal sprobavu osla, sm zdej ugotovu, da se mi po dolgo časa poveže, ampak dobim low id, tak da brezveze pol (9). Pa sm šel na to stran, pa tam testiru po katerem portu se mi osel lahko poveže, da deluje obojesmerno. Pa nism našu takega porta, probu sm pa port ki ga mam v IE vpisanga, pa 80 itd. Sm pa tut vpisu v konzolo oba ta porta in ju sprobu, pa isto - low id. Še kaj?
End transmission.

Avalonis ::

In zakaj ne odpreš teh portov, da te firewall ne bo več zajebaval? Za eDoneky so portai TCP 4661, TCP 4661 ter 4665 UDP.

Paramedic ::

LOL, a se ti ne zdi očitno: ne morem jih odpret, ker ni firewall na mojem rač., ampak je za celotno omrežje, v katerem sem le en izmed mnogo klientov. Če bi port že slučajno lahko odprl, bi ogrozil varnost celga podjetja, ne? V glavnem, ni možno.
Sm probu še mal z overnetom, pa je isto |O.
End transmission.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422651 (5935) Freakylion
»

Router AT-AR220E in delovanje P2P programov.?

Oddelek: Omrežja in internet
232581 (2265) Narcos Satanicos
»

Telemach & p2p - zapiranje portov s strani ISPja?

Oddelek: Omrežja in internet
332213 (1590) Soprano
»

Kateri P2P vam najbolj vleče?

Oddelek: Omrežja in internet
222047 (1430) Fury
»

AudioGalaxy SMRK!SMRK!

Oddelek: Omrežja in internet
151891 (1252) XShaeboX

Več podobnih tem