» »

AudioGalaxy SMRK!SMRK!

AudioGalaxy SMRK!SMRK!

Maniac ::

Smrk ! Smrk ! Ja , zgodila se je tragična nesreča in sicer AG Satellite je umrl !
Zanima me ali kdo pozna kaj vsaj pol tok dobrga k je bil Ag ??? Naslov bi prosu

Hvala !
LP

_Mortal_ ::

KaZaA,Bearshare,Winmx........
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Vanich ::

....iMesh, eDonkey......

akulp ::

Sam neki v zvezi z eOslom....kje pa je največ mp3-jev a na sharereactor-ju a naj jih iščem direktno v eOslu pod Search a kako? Ker je v bistvu dost mal muske..al pa jest ne znam iskat...

TNX

Nutcracker ::

Mislm, da še neki cajta ne bo tolk dobre strani, kt je (bil) Audiogalaxy. Dej mi prosim povejte, ker program ti najde tolk slovenskih komadov, kot jih je AG?

OldSkul ::

Kazaa je še najboljš.Imam na svojem rač. tudi winmx pa ne deluje tako dobro kot kazaa!

ali3n ::

res škoda da je AudioGalaxy crknu... Sam pomojem je samo vprašanje časa, kdaj se bo odprla sestrska firma v kaki "banana republiki" in tam postavla nov server... vsaj upam da bo tko.

Me pa nekaj zanima - npr. Kazaa je znan po spyware-u (zato mam Kazaa Lite - ki tega nima (oz. ma en fajl))... zanima me kako je s tem npr. pri WinMX?

LP iz peklensko vroče Lj Ali3n

Maniac ::

J a res je bil AG daleč najbol zanesljiv program v iskanju in dl mjuze ! kazza ? hmm
Bom pogledal, samo to da ni niti za 50% bolši od AG mi je pa kr jasn
Počakajmo na nov AG, mogoče še clo bolši. ampak defenitivno se bo neki prkazal v roku 1leta . Pomoje !

AJDE iz res res u ibr vroče LJ ! (bog pomagej človeku na BUSU) ;) men ! :)

bastadu ::

Bil je dober, slava mu, R.I.P.:D

Nico ::

Res škoda, bil je definitivno najboljši file-share doslej. Sicer pa je že nova opcija: click
Everybody banana on your head!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nico ()

Switch ::

Če si iskal alternativo, je bil to najboljši program. Za komercialo se pa vedno uporablja Kazaa. Pri Audiogalaxyju je bilo dobro to, da si poslal naslove svojih komadov v njihovo bazo podatkov, in s tem niso obremenjevali tvojega modema. Iskanje je bilo najbolj praktično doslej, programček za doljemanje pa preprost in nekičast. Slava mu!!!
Zdej gremo pa na Kazaa>:D

-MiS- ::

Tud jst bom reku, naj pociva v miru in naj se com prej rodi novi, skoraj tak ali se boljsi s podobnim imenom :D

Do takrat pa se bom zadovoljeval s Kazaa-jem, mislim da je ta se najdlje od sodniskih rok :P

Maniac ::

Men osebno se kazaa zdi šit ! najde vse zen drek !

_Mortal_ ::

Morpheusov pripadnik k mu je krivo da je KaZaA še dela!
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

pivmik ::

akulp

registriran: 18.10.2001
Poslano: 20.06.2002 11:52:14 | odgovori | na začetek


Sam neki v zvezi z eOslom....kje pa je največ mp3-jev a na sharereactor-ju a naj jih iščem direktno v eOslu pod Search a kako? Ker je v bistvu dost mal muske..al pa jest ne znam iskat...

TNX


Posamezne MP3je je v eDonkeyu nesmiselno pobirat(za to posezi po KaZaA), na eDonkeyu je najboljše da downloadaš KVALITETNE cele MP3 albume. Zatko ko daš search pusti na Any ne pa izbrat MP3 search, in napiši ime albuma(bodi na enem serverju, ki ima vsaj 1001 uporabnikov).

Pa obišči strani kot so Blacksounds in Atlasian, kakšni so naslovi pa kar samo preštudiraj(oz, ne bit dudl uporabi google, ;) )
LP, Gregor GRE^

XShaeboX ::

ka pa ve kdo mogoc za kaj podobnega AG, pa da dela na istem portu...?

tut ce ni tak vredu ko AG...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri P2P

Oddelek: Omrežja in internet
71521 (1262) gumby
»

Kateri P2P vam najbolj vleče?

Oddelek: Omrežja in internet
222026 (1409) Fury
»

Trenutno se nekaj trudim z Edonky2000

Oddelek: Omrežja in internet
161646 (1282) pivmik
»

KAAZA SPEED

Oddelek: Omrežja in internet
211821 (1418) Vanich
»

Kazaa v težavah!?

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
111780 (1780) undefined

Več podobnih tem