» »

FTP upload resume

FTP upload resume

Pithlit ::

Ahem... sej niti ne vem kako bi vprašal (al pa u katero kategorijo to sploh spada).

Torej: nekaj robi bi rad spravu na kolegov FTP, problem pa se pojavi pri velikih datotekah (like 100+MB) ker sem na dial-up. Zanima me torej kako nadaljevat prekinjene uploade.

Stvar je pa taka, da FTP vse zahteve po nadaljevanju lepo obdela, na zahtevo STOR pa vrne 550 error... Verjetno mi mora tip dodelit mal večje privilegije? Al je fora kje drugje?

Gandalfar ::

nisi povedal tocno kateri streznik uporablja kolega tako, da lahko samo predvidevam resitve

a) kakor si ze sam rekel .. vec pravic
b) nekje v .conf datotekah exsplicitno omogocit resume uploada
c) k* ftpd, ki ga je potrebno zamenjat, ker tega ne omogoca..

Sumo ::

Pithlit: kater program pa ti uporabljas za uploadanje?

Pithlit ::

uh, sorry gandalfar... strežnika laufa na unixu... .conf datoteke? to na mojmu compu al na strežniku? sicer pa datoteko lahko prepišem, samo nadaljevat ne gre (kar me po pravic povedo že kar fajn jezi;(( ).

uporabljam pa SmartFPT (sam ne vem kaj ma to veze).

Gandalfar ::

kateri ftp streznik?

undefined ::

Use FlashFXP, Luke. The only way to fly. :>

Pithlit ::

Ok... I'm dumb :8) Kaj misliš s 'kateri strežnik'?!?

Iceman - ni fora u klientu, hvala vseeno...

Gandalfar ::

wu-ftpd, pure-ftpd, .. what?

Pithlit ::

Še zmeri nimam pojma za kaj se gre... Lahko ti povem sam to da je strežnik privat in lociran nekje u ameriki. (ej, se pač prvič srečujem s to stvarjo, bare with me...)

PaJo ::

Hm, on ki je admin streznika mora stvar tako ustimat da bo podpirala Resume, ce tega ni ti nic ne moras pomagat, ker verjetno tvoj ftp clent resume ze podpira, samo server ga ne. Zato pa bi mi radi vedeli kaksen je ta ftp server, da ti vemo pomagat, kaj kje spremenit:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Pithlit ::

wu-ftpd, pure-ftpd <--- niti sanja se mi ne kaj bi to blo, tko de tu ne bi znal nč konkretnega rečt, smo pa že marsikej probal, ampak tipa zdej par dni ne bo, tko de tud FTP-ja ni... ga bom pa ob prvi priliki vprašal, pa bomo pol naprej :))

Je pa zanimivo se po 10ih lwtih znajt u vlogi n00b-a (sam se ful butasto počutim)

Hvala za potrpljenje ;)


ps. Ko smo že pri tem... a mi lahko kdo pove zakaj se pri teh tipih stežnikov gre, ker ste me čist zmedli... Mislim a to 'kakšen strežnik' se gre za hardware configuracijo... al mogoče soft-strežink al kaj? (moje znanje je tu čist na nuli

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Gandalfar ::

ker ftp software laufa na drugi strani..

Pithlit ::

Najdu... tip laufa Serv-U 4.0


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napad na FTP server

Oddelek: Informacijska varnost
161500 (1021) amigo_no1
»

Kako postaviti streznik v Linuxu - PureFTPd

Oddelek: Operacijski sistemi
5898 (860) CCfly
»

Nastavitve PureFTPd v SuSE 9.0

Oddelek: Operacijski sistemi
6962 (923) celk
»

FXP problemi

Oddelek: Omrežja in internet
91178 (1057) darh
»

FTP strežnik

Oddelek: Omrežja in internet
181606 (1309) SubOrbit

Več podobnih tem