» »

Sony Ericsson Elm

Sony Ericsson Elm

S_ona ::

Zdravo!

Imam en problem in se obračam na vas.Imam telefon SE Elm. Vse dela tako kot mora, le dostop do interneta mi dela težave. Imam paket Orto u nulo, kjer je 100 MB prenosa podatkov zastonj. Ampak meni se vsak dostop do interneta zaračunava. Je problem v tem, da je vstopna stran Vodafone Live? Kako to spremenim? Ker sem gledala nastavitve in ničesar ne najdem.
Tako da prosim za pomoč, če ima kdo kakšno idejo kaj naj naredim ali pa če se je kdo soočil s podobnim problemom, da mi pove rešitev :D

Hvala in lep pozdrav vsem!
S

KoMar- ::

Zaračunava se, če telefon napačno uporablja klicni dostop namesto paketnega. Pokliči na Simobil in ti bodo pomagali.

pharaon ::

Zaračunava se ti zaradi dostopa na portal Vodafone live!!
Zakaj greš na internet preko njihovega portala? Naloži si Opero mini in srfaj prek tega brskalnika, ne uporabljaj !live tipke, ker je vsak dostop 10 centov, če se ne motim. Pri operi pa si nastavi domačo stran na nekaj drugega, npr google.

KoMar- ::

Aja? Dejansko zaračunavajo dostop do portala? WTF?

jest10 ::

To so pač lepote simobila

S_ona ::

Prek njihovega portala grem zato, ker drugače sploh ne morem dostopat do interneta. Na hitrem dostopu je vstopna stran Vodafone Live, prav tako na vseh ostalih možnih dostopih, ki jih ponuja telefon. Bom naloćila Mini opero, če pa še to ne bo vredu, bom šla pa na Simobil!

Najlepša hvala vam za pomoč :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AKOS: Telekom Slovenije in Simobil kršila nevtralnost interneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9553775 (47525) MrStein
»

Simobil live (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
38060011 (22910) ttommy
»

Huge dillema...simobil paketi

Oddelek: Mobilne tehnologije
264989 (4106) mojsterleo
»

SiMobil nas spet nategnuje - zvisali so ceno za vec kot 12krat

Oddelek: Mobilne tehnologije
394615 (3145) Lonsarg
»

Mobitel UMTS ali Simobil Vodafone

Oddelek: Mobilne tehnologije
243645 (2954) flipflop

Več podobnih tem