» »

Naloga za diskretne strukture

Naloga za diskretne strukture

nokaut240 ::

Tukaj so navodila za nalogo: http://ucilnica.fri.uni-lj.si/file.php/...

Ni mi jasno, kako rešiti točko b). Kako se naj lotim naloge (b) ?

kihc ::

Študiraš računalništvo in ne veš da ne moreš direktno linkat datotek iz učilnice? Sožalje.

Sicer pa bo bolje da pišeš na fri-info forum.
x

technolog ::

Dej no, VSŠ je pa res jabe. Dej si stvari malo poglej, res niso težke.

a) za vse spremenljivke vstavi noter 1 in izračunaj, pa poglej, kakšne so potem vrednosti A pa B.

b) Malo poskušaj.

nokaut240 ::

Uf, kako dobra pomoč, ej vsaka vama čast,res.

kihc: Kaj si mislil z direktnim linkanjem datotek ? Kot da je ne moreš pogledat, al kaj. Sicer pa, če si že tak računalničar, pa ti pomagaj, ne pa da me preusmerjaš na fri forum.

technoloq: a sem že rešil, b pa ne znam in ne morem kar nekaj prazno poskušat, pol je najbolj da porabim 30 listov da bom naredil vse možne kombinacije, da bom iz tega potem dobil rezultat.

technolog ::

Mathematico maš? Z njo nariši pravilnostne tabele, pa potem poglej.

kihc ::

nokaut240 je izjavil:


kihc: Kaj si mislil z direktnim linkanjem datotek ? Kot da je ne moreš pogledat, al kaj. Sicer pa, če si že tak računalničar, pa ti pomagaj, ne pa da me preusmerjaš na fri forum.


Ne, brez da se vpišem v učilnico ne morem. In ker se mi ni še dalo prevzeti tistga sranja od letošnje digitalne identitete univerze ... ne morem.
x

IceBoX ::

Pri A primeru imaš konjukncijo in ti hočeš, da bo ta izjava pravilna, torej mora biti "prvi del" (del pred konjunkcijo) in "drugi del" (del za konjunkcijo) enak 1. Potem samo malo preizkušaš, tako da so vsi deli izjave resnični.

detroit ::

tehcnolog vidim da imaš neke fobije?
Vsš diskretne so težje oz. vsaj bile so ko sm jst hodu tja. Torej težje od uni (govoriva o diskretnih rajt?)
Skero

nokaut240 ::

technolog ::

Tole pa ne bo res... VSŠ ima nivo dosti nižji (pač da lahko tud tisti mal mnj talentirani naredijo), pa ne verjamem da bi imeli težje DS.

detroit ::

Očitno sm manj talentiran:)
sicer pa stvar je taka da iz prve roke ne morem reč nič ker nism bil na uni ever... Z vsakim, ki pa sem govoril (od teh ki so se prešaltali iz uni na vsš, torej moj sošolci) pa je uni enako težak (v smislu hmm mentalne zahtevnost hehe) kot vsš s to izjemo, da imajo mnogo več robe za predelat. Meaning, da se izrazim s heroes of might and magic skilli (geek en.. ) knowledge imajo mnogo višji, wisdom naj bi bil na nivoju. In ker talentiranost vsaj po mojih pojmih temelji na wisdomu smo spet pri moji zgornji trditvi. Sicer pa kdo pa sm jst da bi govoru še predvsem za to ker me boli džoli, jst sm opravil, dobu šiht ne glede na mojo ne-talentiranost. Knowledge pa je weak v primerjavi z moji sodelavci... Truth be told.

Avtorju teme se opravičujem za offtopic
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FRI - UNI ali VSŠ (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6420327 (16737) SimplyMiha
»

FRI vs. Ekonomska fakulteta - Poslovna informatika

Oddelek: Šola
3613570 (7610) barb99
»

FRI (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Šola
22146678 (34198) awy
»

[java] Amortizacija

Oddelek: Programiranje
481802 (1246) mindstyle
»

A se je kdo letos prijavo na FRI (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
1047992 (6092) grmek

Več podobnih tem