» »

TV kartica gigabyte u7300 pomoč

TV kartica gigabyte u7300 pomoč

fuzinc ::

Imam problem pri omenjeni tv kartici. Pri skeniranju mi ne najde nobenega kanala(ko imam vklopljen kabel od telemacha). Ko vklopim navadno anteno pa programe najde. Zna kdo pomagat?

levchek ::

Po mojem je problem v temu, da je kartica posebno prirejena za DVB-T (antena) signal in ne DVB-C (kabelska).
Do sedaj še nisem našel PC kartice, ki bi ta signal podpirala, sploh pa ne take na USB. Poskusi poiskat PCI verzijo.
Sam eno vprašanje... Kje pa loviš digitalno, ker na Bledu signala praktično ni?

nanoleet ::

mislim, da ne podpira... moral bi kupiti u8300

fuzinc ::

v ljubljani. seprav z u8300 bi moglo delat? hvala :)

Alexius Heristalski ::

Ja, lahko boš gledal analogne kabelske programe.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

nanoleet ::

Tako je, DVB-C u8300 ne podpira.
Pa tudi driverji in software ravno ne blestijo, vsaj jaz moram dvakrat vklopit in izklopit tuner, da normalno začne delat. Da ne govorim o tem kako na začetku ni delalo nič :))

war-dog ::

Meni pa začne ekran utripat oz. pulzirat ko vklopim na kabelsko na sobno anteno pa je ok, a mogoče prebija kje pa zato?

Možno da imam kabel kje poškodovan?
Object reference not set to an instance of an object.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: war-dog ()

stuffy ::

Pozdravljeni!

Imam sledeč problem, tv vivo mi ne najde kartice. Windows media center na windows 7 pa mi jo najde. Problem je v tem, da bi to moglo delat na windows xp na katerem mi tudi ne najde kartice z tv vivo. Kateri drug program bi lahko uporabil.

Hvala!

DOOM_er ::

zanima me če je omenjeno kartico u7300 možno uporabljati na linuxu, bolj natančno na ubuntu oziroma debian, brez posebnih komplikacij pri konfiguriranju opreme, Kolikor sem iskal po spletu sem naletel na le bolj skromne odgovore in teme kjer ni nobeden v bistvu podal bolj jasnega odgovora ki bi odgovoril na to.
hvala
Robots will steal your job. But that's OK

BCSman ::

pomoje boljš en najcenejši kitajski usb dvb-t kot ta gigabyte, vsaj jaz mam same probleme s tem. Vivotv ne najde skor nič, windows media center dostikrat kar tako napiše "spor gledanja ali poslušanja - na voljo ni nobenega sprejemnika" in moram ponovno skenirat programe kar traja zelo dolgo, v kakih tretjih programih pa ne dela daljinc. Je kdo usposobil tega gigabyte u7300 in mu dela brezhibno?

pa še neki me zanima - se da "umetno" poslabšat kakovost slike, ker mi namreč nabija procesor do konca ko gledam tv (2gb rama, core2duo 1.4, integrirana grafična) in ponoči ne morem uporabljat zadeve zaradi glasnosti ventilatorja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB TV kartica Gigabyte U7300 Pomoč

Oddelek: Zvok in slika
375140 (1645) mstrax
»

tv kartica - izkušnje?

Oddelek: Kaj kupiti
61367 (1191) musicfreak
»

GIGABYTE TV KARTICA U8300

Oddelek: Pomoč in nasveti
123823 (2867) kmetek
»

TV tuner na netbooku

Oddelek: Pomoč in nasveti
91234 (1039) rutar7
»

Katera programska oprema za DVB-T mpeg4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27564760 (22468) k4vz0024

Več podobnih tem