» »

Sejem zabavne elektronike - Multimedia HI-FI Show 2010

Sejem zabavne elektronike - Multimedia HI-FI Show 2010

Trancedeejay ::

V kolikor še niste seznanjeni, vas letod od 8. do 10. oktobra čaka največji sejem zabavne elektronike v Sloveniji:
Vabljeni na največjo audio&video prireditev v Sloveniji, kjer boste lahko v živo slišali vrhunske High End sisteme, Sisteme za domači kino, velika bo izbira raznih audio medijev (CD, SACD, LP, ....). Tam boste izvedeli vse kar vas zanima kako urediti vašo dnevno sobo s tehnično opremo, kako postaviti zvočnike, kako kupovati HI-FI opremo, Lahko boste izvedeli kaj več o naprednem surroundu, stereo zvoku, spoznali boste audiofilske založbe. Lahko pa pridete na Show in se z audiofili pomenite o stvareh, ki najbolj burijo duhove - kabli in njihov vpliv na zvok.
Več izveste na:
www.audio-kontakt.com
www.multimediashow.net
Music is the key

Trancedeejay ::

Danes se že začenja - dan postavljanja sistemov v demo sobe, jutri pa je že dan D.
Vabljeni.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Poldi112 ::

Kul. To pa dobro da si tu objavil, drugače bi ga sigurno zgrešil.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Scorpia ::

Sem že bil večkrat na temu sejmu, pa ne vem ampak nikjer takrat nisem zasledil ''cenejše'' sisteme. Večinoma so ti sistemi predragi za marsikaterega obiskovalca tam, pa sam nezanimivo gledajo. Pa lani ko sem bil sem se čudno počutil, ker jih je bilo kar dosti audiofilov in so zagrizeno sedeli po uro in več, ter poslušali glasbo :D
Sejem bi bil ok, če bi bilo najti tudi, ljudem kaj bolj dosegljivo. Recimo nikjer nisem našel sistem ki bi se dal kupiti za 500 evrov in da poslušaš primerjavo med dražjim. Tako pa sejem ostaja kot prešnja leta, za prave audiofile.
////

Trancedeejay ::

Hi
Potem si verjetno zgrešil sobo System Fidelity. Bili so priklopljeni celo zvočniki za 100 EUR.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Okapi ::

Recimo nikjer nisem našel sistem ki bi se dal kupiti za 500 evrov in da poslušaš primerjavo med dražjim.
Pri System Fidelity so imeli natanko to. Primerjal si lahko 3 sisteme - za jurja, 3/4 jurja in pol jurja.



Kaj se da v samogradnji naredili za par sto evrov, si lahko slišal tudi v sobi od internetnega krožka CopyCard.

O.

Poldi112 ::

Ja, ti so bili hudi, z listkom "ne, ni wooferja" :)

Drugače so pa v eni sobi debili kadili. Žal sem pozabil kdo so bili, mislim da v 2. nadstropju, ampak me je kar odneslo ven.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Trancedeejay ::

Dimna zadeva se je pa dogajala v Canyon Audio:)
Have a nice Day

Matt
Music is the key

zile ::

A bodo kakšne slike gor, s priporočenimi cenami :D

Trancedeejay ::

Za kaj več nas obišči na www.audio-kontakt.com
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Poldi112 ::

Meni je bil najbolj všeč Olive music server. Ti zripa cd-je in jih predvaja z diska.

Glede poceni sistemov, poleg System Fidelity je bilo v zadnji in največji sobi na koncu v pritličju kar nekaj NAD-ov in še par poceni firm, primerjavo si imel pa v večini sosednjih sob.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Okapi ::

Meni je bil najbolj všeč Olive music server. Ti zripa cd-je in jih predvaja z diska.
Ja, za 2500 evrov.;( Kakovost je pa enaka, kot če imaš najcenejši PC in profi zunanjo zvočno kartico za 500 evrov.

O.

Poldi112 ::

Enega je imel tudi za 1000 eur, nisem pa gledal v čem je razlika.

Glede kakovosti, nočem imeti pc-ja zraven mene, ko poslušam glasbo, še sploh pa ne z monitorjem, da bom z miško izbiral kaj bom poslušal.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Trancedeejay ::

Evo še nekaj slikovnega materiala za tiste, ki niste bili prisotni:

LINK
Music is the key


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Hi-Fi] - O zvočnikih (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Zvok in slika
1501187487 (52630) Janac
»

Kvalitetno ozvočenje

Oddelek: Zvok in slika
51929 (1813) Trancedeejay
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634069 (16840) josko674
»

poceni zvočniški in sub kabel

Oddelek: Zvok in slika
5972 (895) gregor
»

Receiver do max 300 eur

Oddelek: Zvok in slika
333844 (2804) Trancedeejay

Več podobnih tem