» »

skurjen COM in LPT

skurjen COM in LPT

Dule2 ::

Imam Soyo plato in zgleda da sem na nek način skuru LPT in COM porte,kako bi jih lahko stestiral, ali imajo mogoče kakšno zaščito 8-O ???

Red_Mamba ::

ena varjanta je da vežeš pin2 na COM1 na pin3 na COM2 in pin3 na COM1 na pin2 na COM2, ter pin5 na obeh potrih še skup povežeš. Pini so za DB9 (9 pinski konektor, predvidevam da imaš dva na plati enga za com1 enga za com2). Poženeš HyperTerminal 2x enga nastaviš na COM1 in enga na COM2. Če pišeš zdej v enem terminalu in če si prav povezal, sta porta vredu in si nastavil enake hitrosti potem bi moral se tekst izpusat v drugem oknu, tko jst včasih software testiram da potem z terminalov lovim podatke.

Dule2 ::

Hvala za nasvet sm provu ja z nulmodem kablm sam ne neč zglida de so res šli, ke imjo kšno varovalko al ke podobnega de se da pogledat.8-O

Asgard ::

soyo pac :D

bobby ::

žio Dule2!

dej kot prvo, dej tko mal več pisne slovenščine uporablaj, ne narečne k sem komi zastopil tvoj drugi post, če se le da.

moram te razočarat da com in lpt porti nimajo nobenih varovalk, če si to spraševal v drudem postu. majo sam ene čipe ki se jih da zamenjat in zadeva špila.sem že menjal to in sem v 75% zadevo popravu. problem je sam dobit isti čip, iste številke, potem pa smd zamenjat in zadeva v tričetrt primerih dela BP. če maš kakšnega štromarja k ma nastavke za smd-je lotat pa naj ti proba poštimat, v najslabšem scenariju ti ne bo delal tko kot ti tud zdej ne dela.

Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB IR Sprejemnik za amaterje (IgorPlug-USB) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
12128061 (11305) eVro
»

RS232 problem ... nujno

Oddelek: Strojna oprema
112252 (2074) BigWhale
»

lcd zaslonček (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
25124078 (14338) Mazo
»

Yamada 6800 X PLUS

Oddelek: Zvok in slika
425045 (3136) pingec
»

Modemi - Windowsi jih ne zaznajo!(podarim DivX Film, RES!)

Oddelek: Pomoč in nasveti
121792 (1599) miranpozar

Več podobnih tem