» »

Mc'Donalds

Mc'Donalds

««
14 / 16
»»

fosil ::

gendale je izjavil:

Mesar je izjavil:

Okapi je izjavil:

Meni so v ameriki tudi povedali, da se za zajtrk poje en 'sendvic' s cetrt funta kuhane govedine
Kar je še v redu, v primerjavi z Anglijo, kjer ti dajo za zajtrk slanino, pasulj in pečen paradajz.8-)



O.

In kaj je s tem narobe? Zgleda 5x boljše kot nek s#it iz Maca...

zgleda okusno :)

Na žalost tist fižol ni pasulj, ampak je narejen nekako s sladkorjem, tako da je sladek ;((
Ostalo je pa kar kul.
Tako je!

gendale ::

tega s sladkim fižolom pa nisem vedel

si pa jst včasih naredim podobno za zajtrk

samo da niso jajca na oko, pa brez klobas
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Mesar ::

V bistvu je to komaj zajterk če si vsej malo deda, drugače pa malo več klobasic pa 3 jajce, ne pa tak šparat.
Your turn to burn!

Invictus ::

Saj ponavadi dobiš še kosmiče v neomejenih količinah po angleških penzionih. Tako da je to povsem dovolj.

Ja, fižol je sladek. Samo ostalo ni. V primerjavi z McDOnaldsom je to zdrava, eko hrana :).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

fosil ::

Sicer tudi meni paše takle zajtrk (seveda brez pocukranega fižola),
ampak bodimo odkriti, slanina+klobasa+jajc ni prav zdrava kombinacija :)
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Pithlit ::

Če se s tem ne bašeš ravno vsak dan... kombinaciji ne fali čisto nič.
Life is as complicated as we make it...

RejZoR ::

fosil je izjavil:

Sicer tudi meni paše takle zajtrk (seveda brez pocukranega fižola),
ampak bodimo odkriti, slanina+klobasa+jajc ni prav zdrava kombinacija :)


Maščobe in veliko beljakovin. Dobra kickstart kombinacija za začetek dneva. Pocukran fižol pa ti da še ogljikove hidrate in beljakovine. Če si fizikalc je to skor idealna kombinacija, ker na kosmiče z mlekom/jogurtom ali solatko ne boš prav dolgo deloval...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

energetik ::

Ja veliko nasičenih maščob in holesterola že za zajtrk, res super.
100g ovsenih z 3deci posnetega jogurta in žlico lanenega semena je veliko bolj zdrav začetek dneva. 540kcal, 30g beljakovin in veliko Omega3.

Okapi ::

Če si fizikalc je to skor idealna kombinacija,
Ja, če delaš v rudniku ali jeklarni, potem je verjetno res kar OK.;) Ampak Angležem je težka industrija propadla že pred 40 leti;-)

O.

Mesar ::

Okapi je izjavil:

Če si fizikalc je to skor idealna kombinacija,
Ja, če delaš v rudniku ali jeklarni, potem je verjetno res kar OK.;) Ampak Angležem je težka industrija propadla že pred 40 leti;-)

O.


Ali pa če si 100kg ded pa moreš žret neke, ne pa 45 kilski suhec ko poje malo solatke z vrta za zajterk pa je sit za 3 dni.
Your turn to burn!

energetik ::

To bo to, ti že veš. Suhci živimo samo na regrat in radič, ta pravi 100kg dec pa mora jest mastne klobase že za zajtr, da sploh lahko začne delat. ;((

Mesar ::

energetik je izjavil:

To bo to, ti že veš. Suhci živimo samo na regrat in radič, ta pravi 100kg dec pa mora jest mastne klobase že za zajtr, da sploh lahko začne delat. ;((


Pa lahko tudi več naredi, pa težja opravila kot suhec, ki gre peš 2 metra pa se more dol vsest pa malo počivat.
Your turn to burn!

figula ::

Občudujem vse, ki zmorejo z užitkom pojesti angleški zajtrk in jim je hrana z otoka dobra.

Saj ta slikica zgleda še kar okusna, ko pa v živo dobiš zjutraj podobno mešanico na krožnik, ko vse teče od maščobe in so zraven klobasice še koluti njihovega krvavega pudinga - te prime da bi .....

Pa kaj jim je ta fascinacija s paradajzom? Ko sem enkrat po tednu dni njihove hrane totalno lačna pomislila: saj s chicken soup pa res ne more iti nič narobe .... in spet dobila plavajočo paradižnikovo mezgo, sem lahko samo še vstala in šla v trgovino po piškote :))

Mesar ::

figula je izjavil:

Občudujem vse, ki zmorejo z užitkom pojesti angleški zajtrk in jim je hrana z otoka dobra.

Saj ta slikica zgleda še kar okusna, ko pa v živo dobiš zjutraj podobno mešanico na krožnik, ko vse teče od maščobe in so zraven klobasice še koluti njihovega krvavega pudinga - te prime da bi .....

Pa kaj jim je ta fascinacija s paradajzom? Ko sem enkrat po tednu dni njihove hrane totalno lačna pomislila: saj s chicken soup pa res ne more iti nič narobe .... in spet dobila plavajočo paradižnikovo mezgo, sem lahko samo še vstala in šla v trgovino po piškote :))


Piškoti so strup! Zakaj nebi bila njihova hrana dobra? Veš, da ima hrana drug okus če jo pripraviš z oljem ali pa brez? Jajca recimo, pomfri brez olja, itd... sicer vsakemu svoje, ampak jest čist ne mastno hrano, blah no go... meso pa je klasično pripravljeno tudi preveč pusto, določene stvari so boljše fajn zapačene, določene bolj surove, tisto kar večina smartra kot normalno pa je običajno kot žvekanje papirja.
Your turn to burn!

figula ::

Danes se splača slediti tvojim postom :) takšne stresaš, da mi bodo kmalu solze pritekle od smeha :))

Mesar ::

figula je izjavil:

Danes se splača slediti tvojim postom :) takšne stresaš, da mi bodo kmalu solze pritekle od smeha :))


>Sej grem zdaj kaj bolj produktivnega delat tak da l8r. Eni popapcajo malo fooda iz Maca, da jim zjutraj dvigne pritisk, eni kavo pijejo, eni kolesarji do onemoglosti, jaz pa samo bedarije na ST preberem pa sem že rdeč v obraz.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

poweroff ::

Britanska hrana... to mi je bil največji obup, ko sem bil tam. Večinoma sem si kuhal sam, včasih je pa le bilo treba iti kaj pojest ven.
sudo poweroff

RejZoR ::

Roko na srce, če kdo drug je našo avtohtono hrano je tud precej močna zadeva. Sploh če se zadržuje v prekmurskem koncu. Pa to še ne pomeni, a je ves naš futr tak. Tud zelo je stvar posameznika, ki hrano pripravlja.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Invictus ::

Za britansko hrano moraš malo poiskat. Pa tudi kvaliteta se razlikuje od lokala do lokala. Sicer imaš pa dosti kitajskih in indijskih restavracij, ki niso nič kaj dražje kot pri nas. Samo malo je treba poiskat.

Škoda da na račun kebabov in fast fooda izumira fish and chips ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

RejZoR ::

Sam izumrlo pa ne bo nikoli. Mislim, kaj je bolj tradicionalnega (in mogoče že malo klišejsko) kot fish & chips? Mislim, vsak, ki to omeni večino takoj asociira na anglijo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Half-Saint ::

Fish & chips sm jedel samo enkrat in je blo tako mastno in brez okusa, da se tega ne prtaknem več nkol.
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

RejZoR ::

Lej, ne moreš posploševat. Tud pri nas ti bojo nekje naredil pomfri lepo hrustljav, drugje bo mehek in prepojen z oljem. Pa boš zato vsem govoril, da pri nas delajo samo masten mehek pomfri? Morate razumet, da lokali, kjer dobiš fish & chips niso multinacionalne prehrambene verige ala McDonalds, ki vse delajo po kalupu. V McD imajo iste surovine, iste procedure, iste pripomočke po vseh poslovalnicah. Zato je rezultat vglavnem enak neglede na to kje naročiš. Lokalne zadeve pa bojo vedno raznolike. Samo poglej burekđenice pri nas, tud dve nimata enakih burekov, vsaka ima mal drugačno. Kebap tud ni povsod isti. Hamburgerji tud ne. Kar ima po svoje tud svoj čar.
McDonalds je že fajn, da je povsod bolj ali manj enak, da veš točno kaj pričakovat. Pri lokalcih pa je lahko slabše, lahko pa je 10x boljše. Al pa samo drugačno, da ne ješ skoz eno in isto pa čeprav gre za isto vrsto hrane. Tud jezst ti lahko naredim fish and chips, kjer bo vse lepo hrustljavo in nič prepojeno z oljem, ker bi naredil v ventilacijski al pa konvekcijski pečici. Nekdo drug pa ti bo isto stvar ruknil v staro olje in ocvrl. Pač si naletel na slab primer, grem stavit, da je v bližini kakšen drug lokal, kjer bi dobil proper stuff in ne mastno sranje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

flipflop ::

Tole posiljevanje z zajtrkom mi res ni jasno. Naj ga majo zraven, pa da vzame vsak kar hoče. Sicer v Mc niti ne hodim več, sm se od burgerjev navadu na Burger King. Ne razumem v čem je fora. Kot pred leti v Italiji, smo hotli it na pico in je nismo v celem mestu nikjer dobili, ker kao ni čas za pico. Sam neke brezvezne sendviče pa špagete. Pica pa šele zvečer lahk.

blackbfm ::

Jah poglej, verjetno jim v tujini zajtrk oz. tak način dela prinese več keša, in pač bodo probal to vpeljat tu...pomoje res ni dosti folka ki bi jim zjutraj pasal klasičen big mac..sploh pa so te standardni burgerji že "prežvečeni", nevem kaj je narobe z novostmi. V bistvu je celotna ponudba boljša kot še pred kratkim. Pa še kšn kozarc dobiš za domov:)

flipflop ::

Men je recimo pasalo po nočnem šihtu pojest kak hamburger ob osmih zjutri. Ja oni že majo računico verjetno da se jim to splača.

RejZoR ::

Sam mi ob industrijski proizvodnji futra pri njih ni jasno zakaj ne morejo zadeve furat vzporedno z redno ponudbo, s to razliko, da bi zajtrk pač lahko naročal samo do omejene ure. Mislim, klasične restavracije bi še nekako razumel, ker kljub predpripravi vseeno nimajo stvari tko instantnih kot McD. Pri McD pa mi res ni jasno. Očitno hočejo igrat na noto imidža, da ne servirajo samo svinjarije ampak kao skrbijo, da folk zjutraj poje kaj bolj "normalnega".
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mesar ::

Mac ima povsod enako opremo in hrano? A tut podgane so iste povsod?
Your turn to burn!

Okapi ::

Sam neke brezvezne sendviče
Bruskete, če je gor dober paradajz in fino olivno olje, so nekaj najboljšega.



O.

Mesar ::

Okapi je izjavil:

Sam neke brezvezne sendviče
Bruskete, če je gor dober paradajz in fino olivno olje, so nekaj najboljšega.



O.


A ti veš, da brez mesa ni obroka? Še sladica ni dobra če pred tem ne ješ mesa, zato vedno jemo sladice po mesnatem kosilu.
Your turn to burn!

RejZoR ::

Jezst pa velikokrat začnem s sladico. Je potem okus slanih jedi bolj intenziven. Nakoncu pa še enkrat sladico, ki ima pos lanem spet poudarjen okus :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mesar ::

Dokazano je da brez mesa ne moreš živet, vsej zdravo pa ti to lahko pove vsak normalen človek.
Your turn to burn!

para! ::

Dokazano je da brez mesa ne moreš živet, vsej zdravo pa ti to lahko pove vsak normalen človek.

Kar pa nikakor ne pomeni, da brez mesa ni obroka :)
Death before dishonor!

Mesar ::

para! je izjavil:

Dokazano je da brez mesa ne moreš živet, vsej zdravo pa ti to lahko pove vsak normalen človek.

Kar pa nikakor ne pomeni, da brez mesa ni obroka :)


Jah, če hočeš en obrok brez mesa pa drugega samo z mesom pa enega kombiniranega? Jaz mam rad malo priloge običajno.
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> Dokazano je da brez mesa ne moreš živet

Ni.

Dr_M ::

Ni.



Verjetno je zato, ker imas prav, ta otrok se ziv.

technolog ::

A zajtrk je tud na bone?

RejZoR ::

Verjetno nima veze dokler se dogaja znotraj McDonaldsa...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

technolog ::

Kaj zdej, je na študentske bone al ni, jebemti? :D

Mesar ::

Pokliči pa jih vprašaj ali pa jim napiši email.
Your turn to burn!

energetik ::

Mesar je izjavil:

Dokazano je da brez mesa ne moreš živet, vsej zdravo pa ti to lahko pove vsak normalen človek.
No no, sej vemo, da hočeš trolat.

blackbfm ::

Mesar res ponavadi trola, ampak tokrat ima pač prav. Brez mesa bi človek ali ostal na drevesu ali pa izumrl:)

Mesar ::

Imam jaz kar pogosto prav. In meso je osnova prehrane.
Your turn to burn!

Timurlenk ::

ampak odrasel človek brez mesa ne bo umrl


lepo lahko živiš (sicer ne vem, zakaj bi si tega kdo želel but ...)

Mesar ::

Ne moreš ker telo ne dobi vseh snovi potrebnih za delovanje človeškega telesa.
Your turn to burn!

Timurlenk ::

lahko in dobi

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

Res? A od kod pa? Iz repice?
Your turn to burn!

Timurlenk ::

iz drugih živalskih proizvodov, ki niso meso

Mesar ::

Ne dobiš vsega kar rabiš.
Your turn to burn!

Timurlenk ::

All muscle tissue is very high in protein, containing all of the essential amino acids, and in most cases is a good source of zinc, vitamin B12, selenium, phosphorus, niacin, vitamin B6, choline, riboflavin and iron.


A 1999 metastudy combined data from five studies from western countries. The metastudy reported mortality ratios, where lower numbers indicated fewer deaths, for fish eaters to be 0.82, vegetarians to be 0.84, occasional meat eaters to be 0.84. Regular meat eaters and vegans shared the highest mortality ratio of 1.00.

Mesar ::

Ja fino, zaj ko sem to prebral sem tak živčen ratal da morem hitro it malo šunke popapat.
Your turn to burn!
««
14 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964183908 (8971) ahac
»

Nobel Kebab (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30139972 (26418) Mare2
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417728 (13088) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527839 (24931) Brias
»

Kebab vs. ostala hitra hrana (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15245112 (40777) PINki

Več podobnih tem