» »

Mc'Donalds

Mc'Donalds

««
13 / 16
»»

c3p0 ::

Dokler si tako mlad, še vse gre skozi, rad bi jo videl čez 20 let.

miraldinjos ::

kaj ma to zdj Mcdonalds neki novga te zajtrke od 7h-11h? A je kdo že probu to, a je za kej? Ker v kratkem boš lahko v vseh Mcdonaldsih od 7h-11h zjutri samo zajtrk uzel druzga pa ne.

Furbo ::

http://www.mcdonalds.si/si/o-podjetju/m...

Nič ne piše, da bi lahko vzel samo zajtrk. Jasno je, da boš lahko vzel kar boš hotel. Kako lahko tako napačno razumeš novico, mi ni jasno.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

xCore ::

Vzameš lahko samo zejtrk ker sem moral čakat 15 min da se je iztekla ura zajtrkov
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Matev ::

Vzameš lahko samo zejtrk ker sem moral čakat 15 min

???

jaz sem tudi enkrat čakal cca 15 minut
pa takrat niso imeli zajtrkov

xCore ::

en del stavka si pozabil prečitat...
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

St235 ::

Na letakih, ki jih dobiš piše, da v času zajtrkov ne strežejo redne ponudbe.

RejZoR ::

Sam a ni to mal čudno? Mislim, če v času zajtrkov (do 10:30) ne strežejo redne ponudbe in ti zapaše Big Mac ga ne moreš dobit? Nah. Al jezst ne štekam prav al pa si narobe prebral na letaku.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

xCore ::

Ne ne moreš dobit big macka. Jaz sem hotel običajno ponudbo mcdonaldsa ob 10.15 in mi je vodja poslovalnice ki je predstavljala zajrtke priporočala naj grem ven na čik za 15 min in pridem ko bo običajna ponudba time.
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Pixy222 ::

kdaj se pa začne zajtrk?

RejZoR ::

xCore je izjavil:

Ne ne moreš dobit big macka. Jaz sem hotel običajno ponudbo mcdonaldsa ob 10.15 in mi je vodja poslovalnice ki je predstavljala zajrtke priporočala naj grem ven na čik za 15 min in pridem ko bo običajna ponudba time.


Wtf? To je pa največja bedarija ever. Lahko bi bilo, da zajtrke ponujajo samo do 10:30, ampak njihovo stalno ponudbo pa bi lahko dobil kadarkoli. Mislim, v lokalni restavraciji (ne McD) kjer si vglavnem naročujemo malice recimo imaš možnost dobit slednje do npr 13:00 ure. Po tej uri malice ne moreš več naročit. Ampak ves čas ko pa so odprti pa lahko naročiš karkoli imajo v stalni ponudbi (tudi med časom ko so malice). Sicer ni tolk ugodno ampak lahko naročiš karkoli. Mislim, res se mi zdi bedasto, da ti zdej diktirajo kdaj lahko kaj naročiš. Primer, sem službeno v ljubljani ob 9:30 dopoldne in mi zapaše Big Mac preden letim naprej in ga ne morem dobit. Lahko pa naročim samo kar imajo na menuju zajtrkov. Fail.
Če bi laufalo po sistemu zgoraj omenjene lokalne restavracije bi bila stvar super. Še večji menu ampak pač vse kar spada pod zajtr dobiš zgolj do pol enajstih. Ne pa da naredijo ravno obratno lol.
Ste ziher da je tko? Ker men tole zveni totalno mimo če je res.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jype ::

A zajtrk je kaj manj nezdrav od običajne ponudbe?

Matev ::

hudo je če si zjutraj koma od prejšnjega dne in greš v mcd da si nabašeš futra za vojsko pojest

potem pa namesto stufa naročiš tri zajtrke

thramos ::

jype je izjavil:

A zajtrk je kaj manj nezdrav od običajne ponudbe?


Za razliko od večine drugih restavracij, to lahko preveriš.

;-) ::

Furbo je izjavil:

http://www.mcdonalds.si/si/o-podjetju/m...

Nič ne piše, da bi lahko vzel samo zajtrk. Jasno je, da boš lahko vzel kar boš hotel. Kako lahko tako napačno razumeš novico, mi ni jasno.


Lahko vzameš samo zajtrk, meni drugega niso hoteli dat.

miraldinjos ::

Furbo :: danes, 13:47:45
citiraj

#

http://www.mcdonalds.si/si/o-podjetju/m...

Nič ne piše, da bi lahko vzel samo zajtrk. Jasno je, da boš lahko vzel kar boš hotel. Kako lahko tako napačno razumeš novico, mi ni jasno.

Jaz si nič narobe ne razlagam sam tok! Naročiš do 10:30 lahko samo zajterk druzga pa ne. Zaenkrat imajo pa to samo v mcdonaldsu pod v koloseju pa v mariboru. Bojo pa to razširil v kratkem po vseh mcdonaldsih kar je pa res čist bedno ti kr neki vsiljujejo njihov zajtrk. Če men ob 10h zjutri zasede mc country al pa big mac meni al pa biloker drug meni ga tud hočem ne pa njihova mešana jajca pa nevem kaj use še majo. Tko bi mogl bit kokr RejZoR pravi maš do 10:30 zajtrk loh pa tud ker drug meni uzameš.

jype ::

thramos> Za razliko od večine drugih restavracij, to lahko preveriš.

Sem takoj poskusil, pa ne najdem zajtrka.

Wifi majo pa kar kulturen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Dr_M ::

Predlani sem bil na Ceskem na novo leto in so ze imeli zajtrk do 11 ure. Lahko narocis samo zajtrk, nic drugega, tako da sem preprican, da bo pri nas enako.

blackbfm ::

http://www.mcdonalds.si/#/zajtrki/class...

sej ponudba je kar ok, sam je pa bedno res ker ni gril piščanca / govedine

Mesar ::

Jaz ne jem v Macu ker nimajo enega simple krvavega stejka!!
Your turn to burn!

blackbfm ::

o, ne

kmetek ::

Zakaj se obremnjujete, kaj si res ne znate nič od doma vzeti za v službo? Za 2€ si vzameš orenk malico ne pa tale đunk food.

Gandalfar ::

No dajmo, random youtube filmcki brez spremnega teksta niso argumentirana debata.

jype ::

OK, zdaj vidim kaj je zajtrk. Podpiram jih. Mogoče bo zdaj kdo za spremembo pojedel malo manj nezdrav obrok.

fosil ::

Manj nezdrav?
Torej misliš da bodo šli ljudje kam drugam na sendvič?
Ker teli njihovi zajtrki so sam sladkor in/ali maščoba.
Pa še neke čudaške kombinacije, rogljiček s šunko, muffin s polpeto, wtf?
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Pithlit ::

Kaj... a muffini pa rogljički zdej kar ne smejo bit več mesni al kako?
Life is as complicated as we make it...

fosil ::

Ne, ne smejo bit. Če ima zadeva noter sladkor in meso je itak nagravžna.
Drugače pa to ni več rogljiček oziroma mufin, ampak nekaj drugega.
Tudi štrudelj z mesom ni več štrudelj, ampak burek.
Tako je!

Pithlit ::

Jao, jao. Za slane muffine pa rogljičke še nismo slišal ane?

Pepperoni pizza muffini
Brokoli muffini
Muffini s sirom in klobaso

Pa te robe je tolk da lahko cel mesec na netu visiš. Če pa ti asociiraš neke stvari na sladice pa to ni ravno moja krivda... ali pa krivda mcdonaldsa (pa še koga). Burek je pa itak nek balkanski termin. Če greš to v angleščino prevajat dobiš *drumroll* mesno pito. In itak vsi vemo da so pite izključno sladice?
Life is as complicated as we make it...

RejZoR ::

Burek je itaq samo mesni, če smo že pri tem. Sirov je dejansko sirnica...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Timurlenk ::

ah jebote

te zajtrke imajo v zda, zdaj pa še pri nas? ko grem v mcdonalds hočem svojga big-maca ali kaj podobnega, ne pa jebenih vafljev

jype ::

fosil> Torej misliš da bodo šli ljudje kam drugam na sendvič?

Ja, al pa na jabuk.

Arto ::

kmetek je izjavil:

Zakaj se obremnjujete, kaj si res ne znate nič od doma vzeti za v službo? Za 2€ si vzameš orenk malico ne pa tale đunk food.

Jaz sem zdaj na praksi, in na malico stalno hodim v meka, ker dobim največ (in najbolj raznoliko) za najmanj denarja (na študentski bon). Solato, pijačo, burger, pomfri in sladoled. V bližnjem merkatorju dobim za isti keš mogoče sendvič in pijačo. Sicer sem se meka že kar malo naveličal, ampak je najlažje, najceneje in največ.

kmetek ::

Ja zdravje in denar, kdo bi to razumel ;) Ne razumem pa vas, študentov zakaj je tako težko si od doma kaj prinesti ali v stanovanju kaj pripraviti? Enolončnice, kake orek župe pa lepo v hladilnik itd?
Testenine + puter + malo parmezana = 1€...itd itd :)

Timurlenk ::

ker (vsaj v mb) stane večina bonov manj kot 2.30 € in dobiš precej bolj slastne stvari od putra s testeninami :))

Spock83 ::

Pithlit je izjavil:

Jao, jao. Za slane muffine pa rogljičke še nismo slišal ane?
In itak vsi vemo da so pite izključno sladice?


Na zahoda ja. Na vzhodu ne.

Jaz ko sem v službi vsaj ene 1x na dva tedna grem v Mc k je takoj zraven. Če je le možno ne grem. Drugače za 4.90€ raje grem k kitajcu 168. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spock83 ()

Pithlit ::

Spock83 je izjavil:

Na zahoda ja. Na vzhodu ne.

Kar je problem v mentalitei vzhoda... na pa zahoda.
Life is as complicated as we make it...

BigWhale ::

Pithlit je izjavil:

Spock83 je izjavil:

Na zahoda ja. Na vzhodu ne.

Kar je problem v mentalitei vzhoda... na pa zahoda.


Saj to ni problem v mentaliteti, niti ni problem. To je stvar navade in tradicije. Meni so v ameriki tudi povedali, da se za zajtrk poje en 'sendvic' s cetrt funta kuhane govedine in se cetrt funta kislega zelja med necim kar bi bil lahko daljni sorodnik kruha.

Pithlit ::

Problem v mentaliteti je tam kjer se zaradi mafina s panceto zgražajo. Ali pa nad sendičem s kuhano govedino pa kislim zeljem (pustimo od strani količine). Pa, konec koncev, nad ocvrtimi kobilicami pa mokarji.

Grem stavit da je vse zgoraj našteto bolj zdravo od, recimo, kruha z zaseko... ali pa kruha z maslom in marmelado. Ne pa nujno bolj okusno. Probat je treba...
Life is as complicated as we make it...

gendale ::

kaj je narobe z neki čez 100g govedine?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

BigWhale ::

Pithlit je izjavil:

Problem v mentaliteti je tam kjer se zaradi mafina s panceto zgražajo. Ali pa nad sendičem s kuhano govedino pa kislim zeljem (pustimo od strani količine). Pa, konec koncev, nad ocvrtimi kobilicami pa mokarji.

Grem stavit da je vse zgoraj našteto bolj zdravo od, recimo, kruha z zaseko... ali pa kruha z maslom in marmelado. Ne pa nujno bolj okusno. Probat je treba...


Marsikatera hrana povzroca gnus in zgrazanje iz povsem smiselnih razlogov. Dandanes se pac taksno zgrazanje dogaja tudi takrat, ko morda ne bi bilo treba. Zaradi tega obsojati in ven vlacit mentaliteto je ze trollanje. :>

Jaz se sicer nad redko katero stvarjo zgrazam, ker sem pripravljen probat vse zivo (pun intended)! ;>

Pithlit ::

Jaz se zgražam nad meki... pa vampi... ampak sem oboje probala. Kobilice so pa zakon.
Life is as complicated as we make it...

Okapi ::

Meni so v ameriki tudi povedali, da se za zajtrk poje en 'sendvic' s cetrt funta kuhane govedine
Kar je še v redu, v primerjavi z Anglijo, kjer ti dajo za zajtrk slanino, pasulj in pečen paradajz.8-)



O.

Mesar ::

Okapi je izjavil:

Meni so v ameriki tudi povedali, da se za zajtrk poje en 'sendvic' s cetrt funta kuhane govedine
Kar je še v redu, v primerjavi z Anglijo, kjer ti dajo za zajtrk slanino, pasulj in pečen paradajz.8-)



O.

In kaj je s tem narobe? Zgleda 5x boljše kot nek s#it iz Maca...
Your turn to burn!

Matev ::

a če je nagravžno je pa kar domače

in če je domače je pa kar zdravo

veš da je recimo olivno olje glih tko škodljivo kot čista maščoba
saj to pravzaprav je

in da je svinjina sama po sebi človeku škodljiva

pa naj bo domači gujdek ali pa pujs pomijar

Invictus ::

English breakfast je še vedno boljši od katere koli ameriške prehrane, kjer meso ni meso, in dodajo na tone cukra.

Poleg tega v Angliji nikoli ne dobiš na tone hrane, ampak neko normalno količino. Meni njihov način ustreza.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Dr_M ::

Clovk mora od necesa umret. :)

gendale ::

Mesar je izjavil:

Okapi je izjavil:

Meni so v ameriki tudi povedali, da se za zajtrk poje en 'sendvic' s cetrt funta kuhane govedine
Kar je še v redu, v primerjavi z Anglijo, kjer ti dajo za zajtrk slanino, pasulj in pečen paradajz.8-)



O.

In kaj je s tem narobe? Zgleda 5x boljše kot nek s#it iz Maca...

zgleda okusno :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

genesiss ::

Seveda je olivno olje nezdravo če ga piješ na decilitre... vse v mejah normale in čim več surovega. Tega se držim jaz :>

Okapi ::

zgleda okusno
Če zanemarimo, da je pečen paradajz bljak, je sicer čisto OK, ampak za kosilo, ne za zajtrk. No, vsaj meni se pasulj za zajtrk zdi malo mimo.;)

O.

Mesar ::

Matev je izjavil:

a če je nagravžno je pa kar domače

in če je domače je pa kar zdravo

veš da je recimo olivno olje glih tko škodljivo kot čista maščoba
saj to pravzaprav je

in da je svinjina sama po sebi človeku škodljiva

pa naj bo domači gujdek ali pa pujs pomijar


Kaj pa ni škodljivo pol po tvoje? Da ti razložim,da je še tisto škodljivo pa sploh lahko nehaš jest karkoli.

Al trdiš celo da hrana v Macu ni škodljiva?
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()
««
13 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964185054 (10117) ahac
»

Nobel Kebab (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30140340 (26786) Mare2
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417833 (13193) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527983 (25075) Brias
»

Kebab vs. ostala hitra hrana (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15245395 (41060) PINki

Več podobnih tem