» »

Deus Ex: Human Revolution

Deus Ex: Human Revolution

««
11 / 13
»»

Izi ::

Na kratko. Bistvo Steama je, da ti nikamor ni treba iti in direkt iz domačega naslonjača downlodaš igro v tistem trenutku ko izide. Je pa za "komot" treba malo več plačati.
(skoraj tako komot kot piratizirati, z razliko, da morajo pirati počakati, da igro nekdo crackne)
Zelo pomembni pa so tudi DLC-ji, ki so zadnje čase obvezen del iger in seveda popravki. Na Steamu vse to dobiš avtomatsko in ni treba za nič skrbeti. V fizičnih trgovinah plačljivih DLC-jev sploh ni mogoče kupiti, za vse popravke pa moraš sam skrbeti.

Se pa v nečem ne strinjam z mojimi predhodniki v pisanju tukaj. Steam je odličen ravno za najnovejše igre, ki jih "moraš" igrati tisti dan ko izidejo. In to brzino tudi pošteno plačaš.
Če se ti ne mudi in lahko počakaš teden ali mesec, potem je veliko bolje oziroma veliko ceneje kupiti igro v fizični obliki v trgovini. Igre starejše od 1 leta se dobi že za okoli 5 EUR. Na primer mantis.si je ena taka trgovina pri nas in vedno imajo akcijo kupiš 3 plačaš 2. Tako za 10 EUR lahko kupiš že 3 dobre starejše igre.

P.S. Nekaj ur sem igral DLC The Missing Link in je zadeva v redu in vredna svojega denarja. Sicer nič posebno novega glede na osnovno igro, ampak vseeno precej bolje kot osnovno zgodbo igrati dvakrat.
Zgodba je zaenkrat v redu, stopnje so po mojem mnenju bolje oziroma bolj skrbno sestavljene kot v original igri, predvsem je več možnosti za raziskovanje. Posamezna področja so večja kot v originalu edino za dolžino še ne vem, igral sem okoli 5 ur in se mi zdi, da še nisem prav blizu konca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

figula ::

Hvala vsem za odgovore in mnenja. Zdaj vem. 8-)

Bom kar škatlico ubodla, na polici se bo zraven Rincewind-a v njegovi rdeči pižami zelo lepo podala (hecam se) :), pa še Witcher-ja, da bo več praha za pobrisat hehehe

Berserker ::

Ali je kje omenjeno da pride kakšna goty verzija ? Jaz bi igro kupil kasneje kar z vsemi dlc-ji.

Bor H ::

Nedvomno, al bo pa Complete ce ze GOTY ne. Jst isto cakam.

def0r ::

Berserker je izjavil:

Ali je kje omenjeno da pride kakšna goty verzija ? Jaz bi igro kupil kasneje kar z vsemi dlc-ji.


Igra skoraj komaj izsla kaksno leto bos mogel pocakat.

kmetek ::

Evo obrnil dodatek, kaj ste tam izbrali, ujetnike ali znanstvenico? Konec malo čuden, mar ne?

Izi ::

kmetek je izjavil:

Evo obrnil dodatek, kaj ste tam izbrali, ujetnike ali znanstvenico? Konec malo čuden, mar ne?

Jaz sem brez težav izbral ujetnike.
O koncu pa niti ne moremo govoriti, ker se potem igra nadaljuje v originalnem delu in za naprej že vemo kaj se bo zgodilo.
To je bil samo en delček zgodbe, ki je v originalni zgodbi manjkal. Razkrilo se je nekaj zanimivih stvari. Predvsem konec originalnega dela je šele sedaj postal smiseln. Ko sem se na koncu v osnovni zgodbi boril s finalnim šefom oziroma šefico sem bil malo zmeden, ker ni bilo nič pojasnjeno od kje so prišle tiste bejbe, ki so bile linkane v računalnik, sedaj je vse bolj razumljivo.

Meni je bila všeč ta dodatna zgodba. Samo malo prekratko je vse skupaj. DLC je proti običajnim DLC-jem v ostalih igrah več kot odličen, z razliko, da jih ostali večinoma dajo zastonj, ta pa ima kar konkretno ceno, ki je vseeno malo previsoka.

Na koncu sem bil precej presenečen, ker so boj z glavnim šefom sedaj povsem spremenili. Po moje na bolje, ker šefi v originalni zgodbi so bili povsem odveč.
Tukaj pa po vseh preizkušnjah in do zob oborožen končno pridem do glavnega šefa, pripravljen na hud spopad, za foro ga treščim s pestjo po zobeh in pričakujem, da ga bo to samo še bolj razkurilo, ko glej ga zlomka, šef pade nezavesten po tleh :D
Sem rekel, glavni zlobec, ki mi je povzročil toliko gorja, pa ja ne more preživeti in sem še ves v žaru boja vzel njegov unikatni ZLATI revolver in ga ustrelil v glavo :P

kmetek ::

A je sploh bil šef tu ? :P

frudi ::

Da se rešiti znanstvenico in ujetnike. Še poseben achievement je za to.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

kmetek ::

kako, na ZS?

frudi ::

Ob eni od sten je težek zabojnik, ki ga moraš odstraniti, da za njim najdeš zračnik. Greš skozi zračnik, spležeš po par ceveh in prideš v sobo, v kateri moraš uničiti določeno napravo (strel v zelen del bo dovolj).

Najlažje izvedljivo, če imaš augmente za dvigovanje težkih stvari in visoko skakanje, ampak načeloma se da tudi brez obeh - zabojnik uničiš, za plezanje pa nakopičiš par škatel.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: frudi ()

kmetek ::

thanks bom itaq še 1x od začetka odigral hehe.

MAFIA ::

V inventoriju imam en paket Damege upgrade . Pa me zanima kako ga upšorabis al ga je bols prodat , ker mi zavzema prostor v inventoriju. Pa kako ali kdaj lahko hakas 2 stopnjo ker nmorem priti v racunalnik unemu na policiski postaji enemu capitan.
hvala za odgovore.

lp

kmetek ::

uporabiti itaq....mafia, praxis moraš si nadgradit hackanje.

Izi ::

MAFIA je izjavil:

V inventoriju imam en paket Damege upgrade . Pa me zanima kako ga upšorabis al ga je bols prodat , ker mi zavzema prostor v inventoriju. Pa kako ali kdaj lahko hakas 2 stopnjo ker nmorem priti v racunalnik unemu na policiski postaji enemu capitan.
hvala za odgovore.

lp

A se hecaš ali kaj? Oba vprašanja sta podobna kot da bi spraševal kako se ustreli s pištolo. Upam, da si deklica pri kakšnih 10. letih, ker drugače si si z tema dvema vprašanjema nakopal precejšnjo sramoto :P

Za uporabo nadgradnje greš v svoj inventar in klikneš na nadgradnjo, pokaže se meni in izbereš "Combine" opcijo, pokaže ti orožja, ki jih je možno nadgraditi z dotično nadgradnjo in klikneš na izbrano orožje. Nadgradnja izgine, orožje pa je nadgrajeno.

Za Hackati naprave druge zaščitne stopnje pa se moraš najprej naučiti Hackanja 2. stopnje kar narediš tako, da eno Praxis točko porabiš za nadgraditev tvojega skilla za Hackanje.
Klikneš "O" in odpre se ti meni z Augmentacijami. Tam med "Cranium Augmentations" najdeš ikono "Hacking" in potem nadgradiš "Capture" na 2. stopnjo od 5. možnih.

yayo ::

Vem, da ne bo nikogar posebno zanimalo ampak meni tale igra počasi postaja en živi dolgcajt, nekaj časa se mi je zdela sveža in zanimiva, sedaj pa imam občutek, da se stalno ponavlja eno in isto. Pa ni, da mi ne gre, igram jo na najtežji težavnosti in hekam vse kar se pojavi pred menoj ampak je vse v igri tako aseptično in neživljensko, pa ponavlja se in ponavlja... Morda je krivo, da jo igram preveč picajzeljsko in mi zato vsaka naloga vzame preveč časa, ampak tile zračniki, stražarji in videokamere mi že pošteno najedajo :))

mr1two ::

Katerič pa greš skozi? Jaz sem šel 3x, pa se mi je tudi malo "začela vleči"- i wonder why:D. Dobra igra je, ni pa tolk dobra, da bi bila z vsakim igranjem drugačna(razen če se odločiš da greš gun-blazing varianto). Mislim, da sem v drugo vse vogale preveč temeljito pretaknu, tko da ni ostalo več dosti "secret place-ov"...No ja, lahko bi šel enkrat skoz in bil bolj "bitchy", pa da bi samo za svojo rito skrbel(da ne pomagaš nobenmu, še prijatelci v onem plovilu ne)...sam kaj k se zmer tko krivga počutim, če to delam:8)

figula ::

yayo je izjavil:

Vem, da ne bo nikogar posebno zanimalo ampak meni tale igra počasi postaja en živi dolgcajt, nekaj časa se mi je zdela sveža in zanimiva, sedaj pa imam občutek, da se stalno ponavlja eno in isto. Pa ni, da mi ne gre, igram jo na najtežji težavnosti in hekam vse kar se pojavi pred menoj ampak je vse v igri tako aseptično in neživljensko, pa ponavlja se in ponavlja... Morda je krivo, da jo igram preveč picajzeljsko in mi zato vsaka naloga vzame preveč časa, ampak tile zračniki, stražarji in videokamere mi že pošteno najedajo :))


Strinjam se, da je verjetni vzrok težnja po perfekciji. Dovoli si malo svobode. Če si nočeš pokvariti dosežkov ali karkoli že pač, se shrani, potem pa pejdi na sredo sovragov in jih nahrani s svincem – saj jih ne bo zares bolelo :). Potem pa lepo nazaj na ustaljeno natančno in sistematično delo.

Kamere pa samo ustreli s Stun gunom - toliko časa bodo "zmedene", da boš lahko stekel kamor hočeš, ne da bi te videle. Včasih pomaga predno prideš do računala, kjer jih lahko ugasneš.

Koliko so šele ventilacije dali v dodatek – neverjetno kako jim je uspelo razpresti relativno majhne igralne površine. Na vsakih 5 korakov lahko nekam zlezeš, noro.

Ja, če bi bili recimo v službi njenega veličanstva, bi nam bila takšna okolja še verjetno življenska 8-), tako pa smo najbrž vsi več ali manj delavski razred, kjer nam za ljubi kruhek ni treba tepsti ljudi in hekati v mašine … ;)

todman74 ::

Jaz jo zdajle igram tretjič, na najvišji težavnosti tokrat, pa še vedno najdem kaj novega, da me vleča naprej.....sicer sem zaštartal na "stealth", ampak nisem dolgo zdržal, enostavno mi rata čez čas tak način igranja dolgočasen.....

Imam pa nekaj vprašanj:

-V katerem detajlu rata razlika, da Tagarrtov pomočnik Sandoval, enkrat strelja na tebe v svojem bunkerju, drugič pa imaš opcijo,da ga prepričaš, naj ne stori
samomora in pri tem dobiš 1000 točk, če se ne motim.
-Onega "specijalca" Zelazny-ja se da kako prepričat, da se mirno preda "oblastem", oziroma da preneha s svojim morilskim pohodom?
-Obstaja mogoče varijanta, da pilotka Malik ostane med živimi?

....me res zanima, morda jo bom šel špilat še četrtič...

mr1two ::

prvo: Če Tagarrta javno nagovoriš in ti uspe pridet po mirni poti do pogovora z njim, potem ga prepričuješ naj se ne ubije. Če pa greš mimo vsega, pa sam zvohuniš kar ima Tagarrt na PCju, potem strelja nate.
Drugo- zalezniya lahko le spustiš(kokr sem jaz poskušal drugače ne gre). Dobiš pa od njega par informacij, ki lahko "vplivajo na tvojo odločitev pri koncu"
-pilotka malik je pr menu vedno ostala med živimi, ampak morš bit kr hiter(oba heavya morsta past čimprej, tisti robot mora odletet še preden se prav sestavi, ostalo pa lepo po vrsti)- če imaš stealth na full, dosti barov, lahko vse onesposobiš brez fatalnih posledic. IMO pride stun gun prav, 2 strela lahko opraviš z razdalje že s tranq gunom, ostalo pa mano-a-mano pokaš po njih(stealth ON in pa vsake 5 sekund stisk za energy bar)- če se ne nastavljaš kakšnemu ognju, potem ne izgubiš niti točke zdravja.
Je pa enostavneje jih s pištolo postreljat(AP+Silencer+čim večji damage+headshoti)
Da se, ampak je treba najt pravo taktiko. Ne smeš pa se nič obirat glede heavyjev in pa robota, kot rečeno.

todman74 ::

mr1two je izjavil:

prvo: Če Tagarrta javno nagovoriš in ti uspe pridet po mirni poti do pogovora z njim, potem ga prepričuješ naj se ne ubije. Če pa greš mimo vsega, pa sam zvohuniš kar ima Tagarrt na PCju, potem strelja nate.


No, saj to mi je čudno.....sem precej prepričan, da sem dvakrat delal enako, torej v backstage-u sem ga po mirni poti nagovoril, da mi je izdal Sandovalov naslov....edino, če nisem v pričo njega še haknil njegov kompjuter, se ne spomnim, je pa možno...:D

yayo ::

todman74 je izjavil:

...sicer sem zaštartal na "stealth", ampak nisem dolgo zdržal, enostavno mi rata čez čas tak način igranja dolgočasen.....


Verjetno je v mojem primeru ravno to problem, bo potrebno preiti na "more tank and less spank tehniko" 8-)

Hej Figula poznaš tole web serijo? O dekletu, ki živi za online rpgje ;)
The Guild
(če klikneš na ikonico CC dobiš podnpise v raznih jezikih, na uradni strani serije pa so epizode v boljši resoluciji, na žalost brez podnapisov)

figula ::

yayo je izjavil:

todman74 je izjavil:

...sicer sem zaštartal na "stealth", ampak nisem dolgo zdržal,


Hej Figula poznaš tole web serijo? O dekletu, ki živi za online rpgje ;)
The Guild


Simpatično. Kaj vse se ljudje spravijo posnet - kudos za predanost in eee za vse ostalo.

yayo ::

Dost mam, deinštaliral :| Lethal, non lethal, stealth style, terminator style, meni je igra zelo dolgočasna. Očitno sem čudak...

PARTyZAN ::

Vsakemu svoje. Deus Ex: HR je eden izmed mojih najljubših naslovov, ki so izšli v zadnjih letih (Poleg Mass Effect 1 in 2).

Furbo ::

Normalno, nekomu dogajajo eni špili drugemu drugi. Meni je bila zadeva všeč, ne toliko kot enka ampak ni mi žal za tistih nekaj 10€, čeprav nisem preigral več kot 2,5x.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

todman74 ::

Furbo je izjavil:

Meni je bila zadeva všeč


Men tudi....očitno sem mahnjen na te Action RPGje....Fallout 3, New Vegas, Mass Effect 2 in tale Deus Ex so me zelo navdušili, pred tem sta mi bili COD:WaW in Battlefield Bad Company 2 čisto povprečni igri.

Izi ::

Ja, kljub temu, da gre za akcijski RPG, očitno Deus Ex bolj sede pravim RPG igralcem kot pa akcijskim navdušencem. Tudi meni je bil odličen, in osebno imam raje čim manj akcije in čim več RPG.

RejZoR ::

Deus Ex je bolj RPG z elementi streljačine in skrivalščine kot pa obratno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

yayo ::

Jaz imam najraje raznolikost, katere je v dobrih rpgjih na preteke. V DE imaš stražarje, varnostne kamere in računalniške terminale, skozi celo igro + nekaj bossov. Linearna, ponavljajoča se, dolgočasna igra. Užival sem obeh Mass Effectih (največ v prvem, drugi je bil precej slabši), v Fallout 3, v Dragon Age Origins, v Witcherju itd. Tukaj ne. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

MIHAc27 ::

Jaz sem šel sedaj v drugo preigrat z manj stealtha kot v prvo. Pa Typhoona sem si že nadgradil (v prvo sem ga raziskal šele proti koncu).

Zaenkrat hitro napredujem. Npr Pri Belltowerju sem prvič 1 uro iskal pot notri, pa kako 2 stražarja onesposobit, da sem prišel v stolpnico. V drugo sem pa samo vletel pred vhod, Typhoon in tri stražarje, ki so bili bolj daleč prerešetal. 5minut pa je blo konc :D

T-h-o-r ::

meni je bil pa všeč ravno zato, ker lahko igraš kot čisti shooter, ampak moraš zelo pazit na municijo


v raznih cod sploh nerabiš pazit na municijo, ker je imaš vseskozi več kot preveč
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

BladE_ ::

Se je komu zgodilo, da so se mu izbrisali "save gamei"? Računalnik mi je zaštekal sredi igrice in po reštartu ni več nikjer sejvov?? Nekaj sem že googlal ampak brez uspeha, ne najdem jih...
Akcija - Reakcija

MIHAc27 ::

T-h-o-r je izjavil:

meni je bil pa všeč ravno zato, ker lahko igraš kot čisti shooter, ampak moraš zelo pazit na municijo


v raznih cod sploh nerabiš pazit na municijo, ker je imaš vseskozi več kot preveč


To pa. Ponavadi sem najprej malo počistil z stealth in tako kaj hitro nabereš ogromno municije. Bi pa pričakoval od lokalnih traderjev, da imajo malo več ammonicije na zalogi.
Ne sam 2-3 škatlice za določen tip. Jaz hočem 100 sniper rounds :P

Izi ::

Večina municije v igri se nahaja na bolj ali manj skritih lokacijah in če vtakneš nos v vsak skriti kotiček imaš municije vedno več kot preveč.
Tisti, ki divja naokoli kot Rambo in potrebuje veliko municije jo bo večino "skladišč" z municijo zgrešil, ker je le ta na skritih mestih. Tisti, ki pa tiholazi naokoli pa bo našel vso možno municijo, ki pa jo sploh ne potrebuje, ker sovražnike ponavadi odstranjuje naskrivaj brez uporabe orožja. To je čar igre.
Jaz sem imel vedno toliko municije, da sem jo večino puščal ležati naokoli, ker pri prodaji ni vredna tako rekoč nič, zavzame pa kar precej prostora v našem nahrbtniku.

kmetek ::

11,95Ł na zaviju, to je steal folk.

PARTyZAN ::

+ parkrat po 10€ za DLCje. :P

oo7 ::

Jst bi samo uprasal ce kdo ve kako se uporablja tisti vid ko lahko gledas cez stene. Sem ga nadgradil pa nevem kako uporabljat.
Drugace pa je najbolsa igra ki je letos isla :D

kmetek ::

ena tipka od f1-f2-f-3-f4 mora biti, f2 je typhoon...mislim, da je f3.

todman74 ::

Mene pa zanima, če je kdo v prvo našel vse tri "beštajntale" za "rocket launcher" v DLCju, brez, da bi kod prebral, kje se nahajajo.....pa vse tiste praxis kite...

Izi ::

todman74 je izjavil:

Mene pa zanima, če je kdo v prvo našel vse tri "beštajntale" za "rocket launcher" v DLCju, brez, da bi kod prebral, kje se nahajajo.....pa vse tiste praxis kite...
Ko sem jaz igral ni bilo še ničesar za prebrati. Pa sem vseeno vse našel brez problema. Deli za raketomet niso bili sploh nič skriti in sem vse pobral že sproti, brez da bi sploh vedel čemu služijo, in ko sem potem prišel dol v klet mi jih je tisti "trgovec" takoj sestavil. Stranski quest sem tako končal brez da bi ga sploh delal.
Praxis kitov pa je v DLC-ju tudi toliko, da sem se skoraj v celoti nadgradil. Že na začetku jih kar 7 leži zraven tvoje opreme, potem pa sem jih našel še najmanj 10.

oo7 je izjavil:

Jst bi samo uprasal ce kdo ve kako se uporablja tisti vid ko lahko gledas cez stene. Sem ga nadgradil pa nevem kako uporabljat.
Igričarska lekcija številka 1:
Prva stvar pri vsaki igri je, da se odpre "Options" in nato "Controls". Tam vedno piše kaj sploh lahko delaš v igri in na kateri tipki je kaj :P
Tukaj so kot je že Kmetek povedal vse naše pomembne funkcije spravili na Funkcijske tipke od 1 do 4
F1 - Nevidnost, F2 - Tajfun, F3 - gledanje skozi steno, F4 - neslišna hoja in tek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

todman74 ::

Izi je izjavil:

todman74 je izjavil:

Mene pa zanima, če je kdo v prvo našel vse tri "beštajntale" za "rocket launcher" v DLCju, brez, da bi kod prebral, kje se nahajajo.....pa vse tiste praxis kite...
Ko sem jaz igral ni bilo še ničesar za prebrati. Pa sem vseeno vse našel brez problema. Deli za raketomet niso bili sploh nič skriti in sem vse pobral že sproti, brez da bi sploh vedel čemu služijo, in ko sem potem prišel dol v klet mi jih je tisti "trgovec" takoj sestavil. Stranski quest sem tako končal brez da bi ga sploh delal.


No pretiravat ni treba, tista "lansirna cev" je bila kar lepo skrita v tretjem kontejnerju od tal in jaz v prvo sploh nisem opazil, da je odprt....mi je šele pozneje "potegnilo", da verjetno ni zastonj modro obarvan....praxis kitov pa lahko dobiš 16 + tiste za točke.....mimogrede, koliko točk ste zbrali najboljši, jaz sem jih okol 59000.

oo7 ::

Mene zanima kako se poveca inventory ce kdo ve ???
hvala

Pa kaksen je dodatek ?? Se nadaljuje zgodba?? Koliksna je dolzina??

hvala in lp

yayo ::

Mene tudi zanima, če je dodatek nadaljevanje po finalu DE:HR ali se dogaja prej. Ravnokar sem končal igro, izbral sem srednje stikalo, pa me firbec matra, če se DLC naveže na moj končni izbor. Btw, je res standalone kot sem nekje prebral ali rabiš imet igro inštalirano? Je DLC boljši ali slabši od igre?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Letos najbolsa igra je Deus ex .:D

figula ::

yayo je izjavil:

Mene tudi zanima, če je dodatek nadaljevanje po finalu DE:HR ali se dogaja prej. Ravnokar sem končal igro, izbral sem srednje stikalo, pa me firbec matra, če se DLC naveže na moj končni izbor. Btw, je res standalone kot sem nekje prebral ali rabiš imet igro inštalirano? Je DLC boljši ali slabši od igre?


yayo, a nisi deinštaliral? The Missing link se dogaja vmes, ko razstreliš Hengsha's Sea Port in se spraviš v komoro - ne prideš na želeni cilj v Singapur, ampak ..... no, nekam drugam. Zgodba čisto pije vodo, ker je veliko verjetnosti, da če zlezeš v xy kontejner, se tudi odpelješ kar nekam :)

Opis za dodatek: sladko, a žal kratko. Dobiš nekaj odgovorov o Hyron projektu in o ženskah v pod-ih. Pa Savage je še mlad znanstvenik, zaljubljen v mamo hčerke Tiffany, ki jo rešuješ v prvem Deusu. Pa ventilacije je toliko, da lahko kar naprej nekam zlezeš ali splezaš.

Sigurno je DLC boljši - niti ni veliko terminalov za pohekat ;) Vsekakor ga moraš igrat.

$%&/() ::

oo7 je izjavil:

Letos najbolsa igra je Deus ex .:D


A ni MW3?

oo7 ::

$%&/() je izjavil:

oo7 je izjavil:

Letos najbolsa igra je Deus ex .:D


A ni MW3?


Zal ne je deus ex raszred zase.

yayo ::

figula je izjavil:



yayo, a nisi deinštaliral?
Sigurno je DLC boljši - niti ni veliko terminalov za pohekat ;) Vsekakor ga moraš igrat.


Deinštaliral in reinštaliral... in končal pred par urami :P Hekanja terminalov pa imam dovolj za par let, še ponoči jih bom sanjal :)) Ste vedeli, da je Adam Jensen narejen po podobi art direktorja igre?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

todman74 ::

yayo je izjavil:

Deinštaliral in reinštaliral... in končal pred par urami :P Hekanja terminalov pa imam dovolj za par let, še ponoči jih bom sanjal :))


Men je glih hekanje blo tukaj boljše, kot pri Fallout in pa Mass Effect seriji. S temi dodatnimi "nagradami" so kar zadeli.

Sedaj igram Skyrim, pa mi ni tako dobra igra, kot Deus Ex....Fallout stil, samo da je tukaj srednjeveško-pravljično "dogajanje"..... sem se ga že mal naveličal. Ni pa tukaj terminalov, več "vrst" sovražnikov je, pa ogromno questov (vsaj zaenkrat tako zgleda). Mogoče pa je to igra zate.
««
11 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prey [2017] (Prey 2) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30344928 (7767) oo7
»

Deus Ex: Mankind Divided (Deus Ex Universe) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841302 (6502) Zmajc
»

Dishonored-Bethesda (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8512290 (2865) Kvinta
»

Igre z dobro zgodbo?

Oddelek: Igre
272383 (1111) markoxxx
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237125 (22841) Sc0ut

Več podobnih tem