» »

majhni ljudje z velikimi psi

majhni ljudje z velikimi psi

1 2
3
4

Dejan_007 ::

gruntfürmich je izjavil:

nvm zakaj bi bilo ljudi strah da bo kdo zastrupil tvojega psa.
če si uredu lastnik, itq veš kje je tvoj pes in se to ne more pripetiti. bunijo se pa verjetno slabi lastniki, ki pa imajo itq večino časa cucka spuščenega in ne vedo kje je in koga vse nadleguje. taki pa itq ne smejo imeti psa...


To pa sploh ni res !!!

Psa imaš lahko na vrvici pa se ti pes lahko zastrupi. Če psu kaj diši, zelo hitro pogoltne.

jest10 ::

Dejan_007 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

nvm zakaj bi bilo ljudi strah da bo kdo zastrupil tvojega psa.
če si uredu lastnik, itq veš kje je tvoj pes in se to ne more pripetiti. bunijo se pa verjetno slabi lastniki, ki pa imajo itq večino časa cucka spuščenega in ne vedo kje je in koga vse nadleguje. taki pa itq ne smejo imeti psa...


To pa sploh ni res !!!

Psa imaš lahko na vrvici pa se ti pes lahko zastrupi. Če psu kaj diši, zelo hitro pogoltne.

Če si ti njegov šef, pes NE BO pogoltnil ničesar, če mu ne pustiš.
Samo hec je, da je v 99% primerov šef kar pes:P

gruntfürmich ::

Dejan_007 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

nvm zakaj bi bilo ljudi strah da bo kdo zastrupil tvojega psa.
če si uredu lastnik, itq veš kje je tvoj pes in se to ne more pripetiti. bunijo se pa verjetno slabi lastniki, ki pa imajo itq večino časa cucka spuščenega in ne vedo kje je in koga vse nadleguje. taki pa itq ne smejo imeti psa...


To pa sploh ni res !!!

Psa imaš lahko na vrvici pa se ti pes lahko zastrupi. Če psu kaj diši, zelo hitro pogoltne.


to je načeloma res, vendar verjetno ne bi nobeden nastavljal strupa psu, katerega ima lastnik vedno pod kontrolo.
problem so vedno spuščeni cucki. proti takim je vsa gonja...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Dejan_007 ::

jest10 je izjavil:

Dejan_007 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

nvm zakaj bi bilo ljudi strah da bo kdo zastrupil tvojega psa.
če si uredu lastnik, itq veš kje je tvoj pes in se to ne more pripetiti. bunijo se pa verjetno slabi lastniki, ki pa imajo itq večino časa cucka spuščenega in ne vedo kje je in koga vse nadleguje. taki pa itq ne smejo imeti psa...


To pa sploh ni res !!!

Psa imaš lahko na vrvici pa se ti pes lahko zastrupi. Če psu kaj diši, zelo hitro pogoltne.

Če si ti njegov šef, pes NE BO pogoltnil ničesar, če mu ne pustiš.
Samo hec je, da je v 99% primerov šef kar pes:P


Lej ne bom se tukaj prerekal. Postavljanje strupov ni humano. Na vse zadnje lahko ta strup požre, mačka, otrok ki se igra na travi itd. Videl sem, da folk nastavlja strupe v peskovnike. Mislim halo. Če imaš jajca potem se zmeni z lastnikom. Marsikater lastnik psa, mačk in ostalih živali ne bo ravnodušen na tem početjem. Od marsikoga pa lahko pričakuješ batine. In ne opravičuj, da je zastrupljanje oz postavljanje strupov normalno, daleč od tega.

guest #44 ::

Strupe v peskovnike??? Kje pa si to videl...to je še skoraj naklepni umor! Prijava nemudoma!

rezator ::

Pomoje je mislil reči pesjake :)
Some people feel the rain. Others just get wet.

gruntfürmich ::

ne ne, bi se kar strinjal da je mislil pesjake. ampak folk si ne zna zamislit situacije, ki je do tega privedla!
moj froc se namesto da bi se igral v peskovniku s peskom, se igra s pasjim drekom in sedi na pasji ščanci.
in da bi tega lastnika videl pri tem, da njegov pes opravlja potrebo v peskovniku, mi verjemite da je strup v peskovniku najmanj kar bi naredil...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Dejan_007 ::

gruntfürmich je izjavil:

ne ne, bi se kar strinjal da je mislil pesjake. ampak folk si ne zna zamislit situacije, ki je do tega privedla!
moj froc se namesto da bi se igral v peskovniku s peskom, se igra s pasjim drekom in sedi na pasji ščanci.
in da bi tega lastnika videl pri tem, da njegov pes opravlja potrebo v peskovniku, mi verjemite da je strup v peskovniku najmanj kar bi naredil...


V peskovnike prej mački ščijejo in serjejo kot psi.

papasmrk ::

Ko sem bil še majhen sem se enkrat pokakal na peskovnik, ki je bil iz mivke....tako da nas je veliko ki radi kakamo po peskoniku :D:D

jest10 ::

Dejan_007 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

ne ne, bi se kar strinjal da je mislil pesjake. ampak folk si ne zna zamislit situacije, ki je do tega privedla!
moj froc se namesto da bi se igral v peskovniku s peskom, se igra s pasjim drekom in sedi na pasji ščanci.
in da bi tega lastnika videl pri tem, da njegov pes opravlja potrebo v peskovniku, mi verjemite da je strup v peskovniku najmanj kar bi naredil...


V peskovnike prej mački ščijejo in serjejo kot psi.

Dreki, ki ležijo na mivki so le in samo pasji. In to ni redek prizor.
Mačjih se ne vidi(kar je še slabše, saj jih še odstraniti ne moreš)

zlobcek ::

Prej, ko bodo lastniki psov dojeli, da je pes ena navadna žival in ne nadomestek za človeka aka družinskega člana oz. v kakšnem bolanem primeru bognedaj otroka, prej bo več reda.

Pasme so pa itak odvisne od trenutne mode.

Kretenizem.

papasmrk ::

jest10 je izjavil:


Dreki, ki ležijo na mivki so le in samo pasji. In to ni redek prizor.
Mačjih se ne vidi(kar je še slabše, saj jih še odstraniti ne moreš)

Mačke imajo rade pesek, ker lahko zakopljejo drekce, psi se pa poserjejo ko jih pač prime, pa naj si bo to pesek ali pa travnik...

jest10 ::

papasmrk je izjavil:

jest10 je izjavil:


Dreki, ki ležijo na mivki so le in samo pasji. In to ni redek prizor.
Mačjih se ne vidi(kar je še slabše, saj jih še odstraniti ne moreš)

Mačke imajo rade pesek, ker lahko zakopljejo drekce, psi se pa poserjejo ko jih pač prime, pa naj si bo to pesek ali pa travnik...

Seveda, zato pravim, da se mačjih ne vidi, saj so zakopani. Klobase, ki ležijo vsepovprek po in okoli mivke, po dvoriščih itd so v 99% pasje

Dejan_007 ::

jest10 je izjavil:

papasmrk je izjavil:

jest10 je izjavil:


Dreki, ki ležijo na mivki so le in samo pasji. In to ni redek prizor.
Mačjih se ne vidi(kar je še slabše, saj jih še odstraniti ne moreš)

Mačke imajo rade pesek, ker lahko zakopljejo drekce, psi se pa poserjejo ko jih pač prime, pa naj si bo to pesek ali pa travnik...

Seveda, zato pravim, da se mačjih ne vidi, saj so zakopani. Klobase, ki ležijo vsepovprek po in okoli mivke, po dvoriščih itd so v 99% pasje


Peskovniki bi morali bit itak pokriti, no nekateri so, nekateri pač ne. Sicer pa mislim da se otroci tudi igrajo v peskovnikih v katerih je pesek kontaminiran z težkimi kovinami, pa nobenemu nič.

jest10 ::

Dejan_007 je izjavil:

jest10 je izjavil:

papasmrk je izjavil:

jest10 je izjavil:


Dreki, ki ležijo na mivki so le in samo pasji. In to ni redek prizor.
Mačjih se ne vidi(kar je še slabše, saj jih še odstraniti ne moreš)

Mačke imajo rade pesek, ker lahko zakopljejo drekce, psi se pa poserjejo ko jih pač prime, pa naj si bo to pesek ali pa travnik...

Seveda, zato pravim, da se mačjih ne vidi, saj so zakopani. Klobase, ki ležijo vsepovprek po in okoli mivke, po dvoriščih itd so v 99% pasje


Peskovniki bi morali bit itak pokriti, no nekateri so, nekateri pač ne. Sicer pa mislim da se otroci tudi igrajo v peskovnikih v katerih je pesek kontaminiran z težkimi kovinami, pa nobenemu nič.

Ker ni pokrit to pomeni, da lahko cucki serjejo vanj?
Ker so težke kovine, pa lahko tudi cucki serjejo notri?

BC3 ::

zlobcek je izjavil:

Prej, ko bodo lastniki psov dojeli, da je pes ena navadna žival in ne nadomestek za človeka aka družinskega člana oz. v kakšnem bolanem primeru bognedaj otroka, prej bo več reda.

Pasme so pa itak odvisne od trenutne mode.

Kretenizem.
kretenizem je to, da ti misliš, da lahko meni in drugim govoriš kaj je pes oz. ,,navadna" žival.
če meni en pes ali kakšna druga žival več pomeni, kot dvajset otrok oz. ljudi je to pač moj problem in ne vem zakaj te to moti in zakaj misliš, da morajo vsi enako misliti, kot ti...

energetik ::

Če tebi pes pomeni več kot 20 otrok, pomeni da ni vse v redu s tabo.

BC3 ::

jest10 je izjavil:

Ker ni pokrit to pomeni, da lahko cucki serjejo vanj?
Ker so težke kovine, pa lahko tudi cucki serjejo notri?
ker debilen lastnik ne skrbi za žival in ji dovoli, da serje kjer hoče, jo pa lahko zastrupiš?

energetik je izjavil:

Če tebi pes pomeni več kot 20 otrok, pomeni da ni vse v redu s tabo.
to ti je bog povedal ali kar tako mal komentiraš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BC3 ()

Keyser Soze ::

BC3 je izjavil:

če meni en pes ali kakšna druga žival več pomeni, kot dvajset otrok oz. ljudi je to pač moj problem in ne vem zakaj te to moti in zakaj misliš, da morajo vsi enako misliti, kot ti...

No ja, če je tole ravno normalno ne vem.

Nekako se mi zdi normalno, da človek pač favorizira lastno vrsto. Lahko pa da ima kdo kakšen pameten argument oz. razlog, zakaj favorizirat psa ali kakšno drugo žival napram lastni vrsti.
OM, F, G!

jest10 ::

BC3 je izjavil:

jest10 je izjavil:

Ker ni pokrit to pomeni, da lahko cucki serjejo vanj?
Ker so težke kovine, pa lahko tudi cucki serjejo notri?
ker debilen lastnik ne skrbi za žival in ji dovoli, da serje kjer hoče, jo pa lahko zastrupiš?


Jih mogoče jaz zastrupljam?

Če poznaš koga, ki to počne, se obrni nanj.

Pyr0Beast ::

Keyser Soze je izjavil:

BC3 je izjavil:

če meni en pes ali kakšna druga žival več pomeni, kot dvajset otrok oz. ljudi je to pač moj problem in ne vem zakaj te to moti in zakaj misliš, da morajo vsi enako misliti, kot ti...

No ja, če je tole ravno normalno ne vem.

Nekako se mi zdi normalno, da človek pač favorizira lastno vrsto. Lahko pa da ima kdo kakšen pameten argument oz. razlog, zakaj favorizirat psa ali kakšno drugo žival napram lastni vrsti.


Lahko pa favorizira vse enako ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Dejan_007 ::

Keyser Soze je izjavil:

BC3 je izjavil:

če meni en pes ali kakšna druga žival več pomeni, kot dvajset otrok oz. ljudi je to pač moj problem in ne vem zakaj te to moti in zakaj misliš, da morajo vsi enako misliti, kot ti...

No ja, če je tole ravno normalno ne vem.

Nekako se mi zdi normalno, da človek pač favorizira lastno vrsto. Lahko pa da ima kdo kakšen pameten argument oz. razlog, zakaj favorizirat psa ali kakšno drugo žival napram lastni vrsti.


Dej ne bluzi. Človek je največje zlo. Samo pomisli, kaj vse je človek sposoben. Žival, katera koli nikdar ni sposobna tako kruto ravnati s svojo oz drugo vrsto.

BC3 ::

Keyser Soze je izjavil:

No ja, če je tole ravno normalno ne vem.

Nekako se mi zdi normalno, da človek pač favorizira lastno vrsto. Lahko pa da ima kdo kakšen pameten argument oz. razlog, zakaj favorizirat psa ali kakšno drugo žival napram lastni vrsti.
normalno? za koga? kako se to definira?

jest10 je izjavil:

Jih mogoče jaz zastrupljam?

Če poznaš koga, ki to počne, se obrni nanj.
sem mogoče napisal, da jih ti zastrupljaš?
pogovor o peskovnikih se začel z izjavo o nastavljanju strupov...

T-h-o-r ::

wait, what?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jest10 ::

Dejan_007 je izjavil:

Keyser Soze je izjavil:

BC3 je izjavil:

če meni en pes ali kakšna druga žival več pomeni, kot dvajset otrok oz. ljudi je to pač moj problem in ne vem zakaj te to moti in zakaj misliš, da morajo vsi enako misliti, kot ti...

No ja, če je tole ravno normalno ne vem.

Nekako se mi zdi normalno, da človek pač favorizira lastno vrsto. Lahko pa da ima kdo kakšen pameten argument oz. razlog, zakaj favorizirat psa ali kakšno drugo žival napram lastni vrsti.


Dej ne bluzi. Človek je največje zlo. Samo pomisli, kaj vse je človek sposoben. Žival, katera koli nikdar ni sposobna tako kruto ravnati s svojo oz drugo vrsto.

Ej ti, največje zlo, daj se odstrani iz tega planeta.

To o krutosti živali pa res znova dobro premisli, ker pišeš neumnosti;)

Vajenc ::

BC3 je izjavil:

Keyser Soze je izjavil:

No ja, če je tole ravno normalno ne vem.

Nekako se mi zdi normalno, da človek pač favorizira lastno vrsto. Lahko pa da ima kdo kakšen pameten argument oz. razlog, zakaj favorizirat psa ali kakšno drugo žival napram lastni vrsti.


normalno? za koga? kako se to definira?

Kot, da bi hotel lev pojesti leva, zato ker lovi gnuja?! Si že slišal za človeštvo? Pasjeljubci bi bili humani do živali, za ljudi bi pa premislili, če si to zaslužijo?! Ne, ne bo šlo, to je za zdravit!

Tukaj ne rabiš definicije, porkaduš!
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Pyr0Beast ::

Zakaj imamo potem zapore če smo tako 'humani'.


Nekateri ljudje si ne zaslužijo humanosti ker nimajo istih vrednot kakor vsi ostali in se obnašajo 'nesramno' ter destruktivno do okolice.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

BC3 ::

jest10 je izjavil:

Ej ti, največje zlo, daj se odstrani iz tega planeta.

To o krutosti živali pa res znova dobro premisli, ker pišeš neumnosti;)
ti pišeš neumnosti;)

Vajenc je izjavil:

Kot, da bi hotel lev pojesti leva, zato ker lovi gnuja?! Si že slišal za človeštvo? Pasjeljubci bi bili humani do živali, za ljudi bi pa premislili, če si to zaslužijo?! Ne, ne bo šlo, to je za zdravit!

Tukaj ne rabiš definicije, porkaduš!

človeštvo? kaj je to nek nov kult?
zdravit? potem naj grem jutri do osebne zdravnice namesto v službo, ker sem bolan?
kako to misliš, da ne rabim definicije? zakaj potem sprašujem?

jest10 ::

BC3 je izjavil:

jest10 je izjavil:

Ej ti, največje zlo, daj se odstrani iz tega planeta.

To o krutosti živali pa res znova dobro premisli, ker pišeš neumnosti;)
ti pišeš neumnosti;)


Kje že?

BC3 ::

nad sporočilom, ki ga ravnokar bereš, za začetek.
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BC3 ()

jest10 ::

No potem ti lahko gladko rečem, da nimaš blage veze o živalih.

energetik ::

BC3 je izjavil:

človeštvo? kaj je to nek nov kult?

Če človeštva ne bi bilo in bi človek bil navadna žival, ti ne bi crkljal svojega kužeka, ampak bi te on lovil po savani in potem pojedel.

BC3 ::

jest10 je izjavil:

No potem ti lahko gladko rečem, da nimaš blage veze o živalih.
ja ,,normalno", rečeš lahko, kar hočeš.

energetik je izjavil:

Če človeštva ne bi bilo in bi človek bil navadna žival, ti ne bi crkljal svojega kužeka, ampak bi te on lovil po savani in potem pojedel.
a to si videl v svoji kristalni krogli, ali v bibliji, ali kje drugje?
loto številke tudi vidiš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BC3 ()

gruntfürmich ::

BC3 je izjavil:

ker debilen lastnik ne skrbi za žival in ji dovoli, da serje kjer hoče, jo pa lahko zastrupiš?

slabo bereš in slabo razumeš. moj point je bil, da če bi se moj froc igral v peskovniku z drekom tvojega psa, je zastrupitev tvojga cucka najmanj kar bi ti naredil...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Pyr0Beast ::

Ker glih veš da je tisti drek od njegovega psa.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Vajenc ::

Pyr0Beast je izjavil:

Zakaj imamo potem zapore če smo tako 'humani'.

Civilizirane nacije imajo vse bolj humane zapore, kar preveč včasih.

Pyr0Beast je izjavil:

Nekateri ljudje si ne zaslužijo humanosti ker nimajo istih vrednot kakor vsi ostali in se obnašajo 'nesramno' ter destruktivno do okolice.

Dobijo zakonu in družbi primerno kazen. Psi ravnotako, s to razliko, da psi spadajo na družbeni lestvici pod ljudi.

Priporočam, da prerastete Lesija, Rintintina, Maxi psa fika in ostale neresnične podobe psov, ker v resnici so psi le živali, ki jih je človek udomačil za pomoč pri delu.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Pyr0Beast ::

Še vedno jih imajo, that's the point.

Pes že dolgo ni več izključno delovna žival ampak tudi kar družinski član.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

BC3 ::

gruntfürmich je izjavil:

slabo bereš in slabo razumeš. moj point je bil, da če bi se moj froc igral v peskovniku z drekom tvojega psa, je zastrupitev tvojga cucka najmanj kar bi ti naredil...
kako to misliš, da slabo berem in slabo razumem? si me že videl ali slišal brati?
kaj slabo razumem, saj zdaj prvič (v tej temi) citiram tvoje sporočilo in ti odgovarjam, saj do sedaj še nisem s tabo nič komuniciral?
in kako to misliš, da je zastrupitev mojega psa najmanj kar bi mi lahko naredil, saj več mi ne moreš?

Vajenc je izjavil:

Dobijo zakonu in družbi primerno kazen. Psi ravnotako, s to razliko, da psi spadajo na družbeni lestvici pod ljudi.

Priporočam, da prerastete Lesija, Rintintina, Maxi psa fika in ostale neresnične podobe psov, ker v resnici so psi le živali, ki jih je človek udomačil za pomoč pri delu.
na kateri lestvici to? v kateri družbi? v vseh?
a ,,Lesiji, Rintintin, Maxi pes fika" pa niso živali?
a človek ni žival? kakšno vezo ima, če so udomačeni in če ti pomagajo ali ne?

#000000 ::

Mater če navte nehal reglat bom psa spustu :)

Keyser Soze ::

Človek prosi za en argumentiran odgovor oz. razlog, dobi en kup nebuloznih floskul. Hvala za odgovor. Zdaj vsaj vemo kje smo (mentalno).

Zdaj grem pa pospravit tisto miš, ki jo je mačka ujela, jo mučno in počasi pokončala ter pustila na verandi. Ah, ta lepa in prijazna narava.:)
OM, F, G!

Pyr0Beast ::

Raje povej tako da nisi slišal tistega kar si želel slišati (da je tvoja logika oh in sploh najbolj pravilna) in se sedaj pritožuješ nad tem.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Keyser Soze ::

Ja, no, res nisem slišal tistega kar sem želel. Le kako ti je uspelo to sklepati iz mojega stavka, da "človek prosi za en argumentiran odgovor oz. razlog, dobi en kup nebuloznih floskul". Neverjetna nadarjenost.>:D

Če pustimo šalo na strani in tvoje blodnje tudi. Slišal (pardon, prebral) sem samo en kup neutemeljenih, emocionalnih izbruhov. A si ti slučajno kje videl kakšen utemeljen, racionalen odgovor. Zakaj je prekomerna navezanost (rajši imeti hišno žival, kot 20 otrok) na žival dobra?

Ga lahko citiraš?
OM, F, G!

BC3 ::

Zakaj je pa prekomerna navezanost (rajši imeti otroka, kot ,,pico") na otroka dobra?

in zakaj bi morala biti dobra in ne normalna?
in kdo lahko pove kaj je normalno?

Vajenc ::

Zakaj je pa prekomerna navezanost (rajši imeti otroka, kot ,,pico") na otroka dobra?
Ti paše, če te imajo ljudje za čudaka? Sicer pa še odgovor:"Če bi imeli tvoji staršitebe enako radi kot pico, bi 3/4 tebe končalo v njihovem želodcu, 1/4 pa v smeteh." Get it?
in kdo lahko pove kaj je normalno?

In behavior, normal refers to a lack of significant deviation from the average. The phrase "not normal" is often applied in a negative sense (asserting that someone or some situation is improper, sick, etc.) Abnormality varies greatly in how pleasant or unpleasant this is for other PEOPLE.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Pyr0Beast ::

A si ti slučajno kje videl kakšen utemeljen, racionalen odgovor. Zakaj je prekomerna navezanost (rajši imeti hišno žival, kot 20 otrok) na žival dobra?

Pes ne nosi domov;
Čudnih prijateljev, slabih ocen, fehta za denar, ne popiva na feštah, se ne krega s starši, žre lahko brikete in ne samo čokoladke etc. :))

In se še sprašuješ da bi imel 20 otrok namesto enega pasa ? :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

BC3 ::

Vajenc je izjavil:

Ti paše, če te imajo ljudje za čudaka?
to vprašanje je smešno tako, kot če bi me vprašal, če mi paše, da imam modre oči, da imam rjave lase, višina, dolžina ali kakšno drugo dejstvo na katerega nimam vpliva.
razen, če si mislil, da je rešitev pretvarjanje, da sem nekaj kar nisem in posnemanje ter ponavljanje misli drugih ljudi?
v tem primeru mi definitivno bolj paše, da sem čudak, ker mi laganje, kopiranje in pretvarjanje ne paše.

Vajenc je izjavil:

Sicer pa še odgovor:"Če bi imeli tvoji staršitebe enako radi kot pico, bi 3/4 tebe končalo v njihovem želodcu, 1/4 pa v smeteh." Get it?
niti ne. kaj hočeš s tem povedat? da bi crknil kmalu po rojstvu? mogoče bi bilo pa bolje tako...

In behavior, normal refers to a lack of significant deviation from the average. The phrase "not normal" is often applied in a negative sense (asserting that someone or some situation is improper, sick, etc.) Abnormality varies greatly in how pleasant or unpleasant this is for other PEOPLE.
to ni prav kar se mene tiče. definicija oz. sopomenka normalnosti je prilagajanje? bolj, kot se prilagajaš drugim, bolj ko jih posnemaš in se pretvarjaš, bolj si normalen?
za mene je normalno delovanje tisto za katero je bila neka stvar narejena.
npr. če televizija predvaja zvok, slike pa ne, deluje nenormano.
glede na to, da ne vemo kdo nas je naredil in zakaj, sami ne moremo reči, kaj je normalno in kaj ne.
enostavno ne morem sprejeti, da je lahko neko obnašanje normalno ali ne, ravno zato, ker se dojemanje normalnosti lahko za vsako osebo razlikuje in ni nikogar, ki bi lahko dokazal kaj je naš cilj oz. namen, da bi se lahko določilo odstopanje od le-tega.

Pyr0Beast je izjavil:

Pes ne nosi domov;
Čudnih prijateljev, slabih ocen, fehta za denar, ne popiva na feštah, se ne krega s starši, žre lahko brikete in ne samo čokoladke etc. :))

In se še sprašuješ da bi imel 20 otrok namesto enega pasa ? :)
pa tudi na prenaseljenost ne vpliva kaj dosti :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BC3 ()

rezator ::

Bom kr tole temo uporabil za eno vprašanje.

Sem bil v eni lovski trgovini v City parku, da bi kupil anti dog sprej oziroma solzilec (kakor koli pač se mu že reče), ker nikoli neveš, kaj te čaka kje, še spoh če sprehajaš psa in živiš v kraju kjer je kar nekaj psv odvezanih... No in ko sem rekel prodajalcu kaj bi rad, mi je tip kazal te solzilce (3 različne) in najcenejši je bil 17E (30 ml se mi zdi). Ko sm mu rekel, da tolko denarja nedam, da naj mi pokaže cenejše mi je rekel, da ti cenejši ne vplivajo na psa, da da samo na človeka in mi je začel nabijati da ti so iz tega in onega in tisti cenejši so pa iz nevem česa in da to na psa nima vpliva in da ima samo vpliv samo za človeka. Mislim zdaj nevem ali me je tip hotel na vsak način prepričati v napačno, ali pa je imel prav?

http://www.bolha.com/oglas1272467207/so...
Sam sem imel v mislih nekaj takega, kaj mi je pa un tip ponujal pa spoh nevem.
Some people feel the rain. Others just get wet.

BC3 ::

tudi jaz sem že slišal, da sprej ne deluje vedno in na vsakega, najbrž je tudi težko pošpricat psa točno v nos oz. oči, da sploh prime. pomojem se ti bolj splača kakšno dobro teleskopsko palico nabavit za samoobrambo...
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

rezator ::

Sej se ne bojim zase, za mojga psa se bojim.
Some people feel the rain. Others just get wet.

BC3 ::

a tvoj pes si pa ne zasluži enake obrambe, kot ti?
kar se mene tiče, če kdo napade mojega psa je enako kot, če bi napadel mene in tako tudi reagiram in ker se s sprejem ne bi počutil dovolj varnega imam vedno pri sebi vsaj leseno palico, če že ne železne teleskopske...
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BC3 ()
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakonska prepoved nevarnih pasem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32048791 (44087) dzinks63
»

Zaščita ljudi pred psi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37955356 (45203) Massacra
»

Sosed in njegov pes (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5214364 (12511) francek1
»

kako najhitreje ubiti psa.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16734842 (29326) Vajenc
»

prepovejmo pse v mestih! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10922150 (20399) krneki0001

Več podobnih tem