» »

Kateri servis za Sony VAIO?

Kateri servis za Sony VAIO?

Ezg3ta ::

Julija sem v Ameriki kupil prenosnik iz Sony VAIO F serije, s katerim sem dobil tudi 1 letno garancijo. Zdaj pa sta mi prenehali delovat obe tipki na touchpadu (najprej leva, čez 1 teden še desna). Ne pomaga niti System Recovery, torej je očitno problem v strojni opremi.

V Sloveniji nimamo pooblaščenega serviserja prenosnikov VAIO, zato me zanima, če je že kdo mel podobno situacijo in kako je ravnal? Če bi ga poslal nazaj v Ameriko, se bojim da bi trajalo več mesecev, preden bi ga dobil nazaj. Je možno, da ga pošljem na servis v Avstrijo in mi upoštevajo garancijo?

Našel sem tudi podjetji CHS in Vshop, kjer nudijo servis, ampak verjetno ne bi upoštevali garancije. Ima kdo od vas izkušnje s temi podjetji? V kakšnem času popravijo, cena itd.?


Hvala za vse odgovore!

zee ::

Uradnega serviserja za Vaiote imamo tudi v Sloveniji:
HermesQservis d.o.o.,
Naslov/address: Brnčičeva 41/a, 1231 Ljubljana-Črnuče
Telefon/ Phone.: +386 1 475 95 48
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Ezg3ta ::

Ni to isto kot CHS? Obe podjetji imata isto številko za servis (01 475 95 67). Bom jutri poklical pa bom vido, če lahko uveljavim garancijo.

Zheegec ::

To je od CHS servis ja, samo ne vem, če je mednarodno pooblaščen...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

djordjevic ::

Ko so ga na mimovrste srali z mojim vaiotom, je romal na Alterno. Po tistem, kar so delali s prvim (šele tretji vaio je bil potem res ok), se raje peljem v tujino, kot da jim pošljem kaj v servis.
No grave is deep enough to keep us in chains.

billy ::

V slo ni uradnega serviserja, vsi "uvozniki" jih pošiljajo v tujino.

No, saj če smo popolnoma odkriti, tudi iz drugih držav EU pošiljajo na servis vaiote le v par centrov, ki so po evropi.

tako da pri nas ni čisto nič drugače ;)

billy ::

Aja, pa še odgovor avtorju.

Če je prenosnik kupljen v USA garancija pri nas NE VELJA, razen če se je ob nakupu dokupila "overseas" garancija. Mislim, da se lahko to garancijo dokupi še v roku 60 oz 90 dni od nakupa prenosnika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ram 2 servis (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35081077 (8987) Twixz
»

Vaše izkusnje z internet trgovino esvet ?

Oddelek: Kaj kupiti
365093 (1637) Brdavs95
»

Asbis d.o.o. smrdi!

Oddelek: Kaj kupiti
4910446 (5007) Sssaga
»

problem z garancijo prenosnika (vshop.si) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24026393 (16257) lmfao
»

Kateri prenosnik je za 350-380k OK? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
514669 (3694) Jackass

Več podobnih tem